Opinie o Nagel Group w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nagel Group. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nagel Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nagel Group w Gliwice

Była pracownica

Czy za przepracowane 4 dni w naglu powinnam rozliczyć PIT?

maiki

CHODZI MI O FIRME GLIWICE nAGEL

maiki

witam moze ktos podac jaka byla we wrzesniu agencja ztrudniania przez nagel. chodzi mi o cukierki. dzieki z gory chodzi mi o nazwe firmy tej agencji?

A3

Z całego serca NIE polecam tej pracy. Praca nie jest zla ale warunki sa koszmarne szanowny Pan "Kierownik " ubliza ludzia wyzywa ich nie poytafiw żaden sposób pomóc a jezeli juz cos ma zrobić z wielka laska oczywiście drze sie ze "on nie bedzie zapierd*lac" taki z niego kierownik a prosta czynnosc sprawia jemu problem. Mobilizuje ludzi do pracy okrzykami "zapierdal*c kur*wa"itp . Pani Bandowa taka sama jak on jej obowiązkiem jest pokazac co i jak a zawsze ma problem mowiac ze Ona teraz Ci nie pomoze Bo nie ma czasu bo woli stac sobie z szanowym Panem kierownikiem i sie smiac ale jak ktoś"opuści karton " to morde drzec potrafi. Nieodpowiednie osoby na stanowiskach jezeli ktos chce stracic nerwy i byc ponizany w pracy to można założyć CV bo zwolnilo sie w ciagu 2 tygodni okolo 10 osob . Serdecznie pozdrawiam kierownika ktory pomylil stanowiska do obozu koncentracyjnego by sie nadawal idealnie zeby psychicznie meczyc ludzi !!!!!!!!!!!

Zbyszek
@A3

Dokładnie jest tak jak Pani pisze. Szczera prawda.

Sławek
@A3

Jak ty przy "prostej czynności" potrzebujesz pomocy kierownika, bądź jego zastępstwa, to jak ty sobie w normalnym życiu radzisz? Ktoś robi wszystko za ciebie? Polecam pracę dla ludzi, którzy chcą pracować, praca jak praca, robić trzeba, pensja wydaje mi się przyzwoita, no 3 razy więcej niż w Polsce, jeśli chodzi o mieszkania służbowe: wszystko jest, no nie ma telewizji, internetu i wanny z hydromasażem, no nikt też śniadania nie przyniesie.

Nikola
@Sławek

Ty cwaniaczku chyba pracujesz dla Nagla,wszystko na to wskazuję

Pakowacz

Spotkanie organizuje pan Jacek. Polak, ktory rekrutuje do pracy na hali. Odezwal sie na moja CV-ke wyslana w pracuj.pl Kazal kupic buty robocze aby mozliwe bylo wejscie do hali juz przy rekrutacji. Wydalam 30 €. Przyjechalam z butami i pozytywnym nastawieniem. Pan Jacek obiecal 900 € na reke i prace polfizyczna na dwie zmiany. Nastepnego dnia bylam juz na hali i pracowalam. W ramch przyuczenia mialam zostac tydzien by poznac meandry pracy. Niestety od pierwszego dnia niczego nie nauczylam sie poza rozpakowywaniem ciezkich paczek z widlaka, ktore musialam sama dzwigac i przepakowywac. Przewalilam ok. 1 tone towaru w ciagu 8 godzin. ok. 24-ej bylam w domu i wylam z bolu kregoslupa i rak. W trakcie dowiedzialam sie, ze w pierwszym miesiacu nie dostane na pewno premii 200 € bo to na mieszkanie a ja mieszkanie mam od kilku miesiecy wiec nie potrzebuje ich wsparcia wec dostane ...700 € na reke.... Za pierwszy tydzien ciezkiej tyrki nie dostane pieniedzy. Do tego mniej niz mi powiedziano i w soboty jak jest koniecznoesc tez mam przyjsc...Umowa na 3 miesiace...Potem na rok (nie koniecznie jak sie dowiedzialam). Do pana jacka nie moge sie teraz dodzwonic bo...pojechal na rekrutacje do Poznania... Ciekawe...

Czy masz robocze buty. I czy mam jakies pytania bo praca jest latwa i przyjemna.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Nikola

Czekolady,prawdziwy (usunięte przez administratora) którym kierują Polacy.Odradzam każdemu.

Sławek
@Nikola

Dla mnie brzmi to jak komentarz osoby, która nie przepracowała tam nawet jednego dnia

Nagel

Szanowna/y S.L.O.W (Opinia z 12.10.2018 13:46), adres miejsca pracy i miejsca zamieszkania otrzymują Państwo przed przyjazdem i warto sprawdzić na mapie, czy jest to większe miasto, jeżeli jest to dla Państwa ważne. Informacje odnośnie dojazdów do pracy przekazujemy wcześniej - jeśli chodzi o pracę w Wustermark, własny samochód jest konieczny. Brak światła związany był z awarią żarówki. Bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce, nie jest to naszym standardem i staramy się jak najszybciej reagować i rozwiązywać takie problemy. Jako firma NILS wynajmujemy mieszkania od firm i nie mamy wpływu na internet i tv. Staramy się informować Państwa o tym przed przyjazdem. Pozdrawiamy Zespół Nagel Inhouse Logistics Services GmbH inhouse-logistics@nagel-group.com

CzekoladaWustermark

Trzeba jeszcze powiedzieć ,że umowa jest tylko na 100h tzn 5h dziennie. Przysługuje tylko 19dni urlopu. Średnie zarobki na czysto wynoszą 900-950 € za około 175-195h. Praca w soboty. Rygor jest straszny trzeba być cały czas w ruchu . Praca 9h dziennie 8pracy i 1h przerwy. Atmosfera przy pracy nie jest przyjemna ciągłe krzyki i pretensje. Polacy muszą pracować praktycznie 2razy szybciej niż niemcy.Kordynatorka jest miła do podpisania umowy. Nie ma od niej żadnej pomocy ,sprawy urzędowe ,meldunek i wszystko załatwiasz sam/a.Bandleaderzy mogą poniżać pracowników bez konsekwencji. Rotacja jest bardzo duża ludzie pracują po pare dni bo tempo jest zbyt wysokie i rezygnują. Ogólnie nie polecam i nie wspominam miło tej pracy.

@CzekoladaWustermark

Szanowni Państwo! Jadąc do pracy magazynowej należy wyjść z założenia, że jest się w ruchu i trzeba pracować. Może więc warto się zastanowić, czy w ogóle chcemy wykonywać pracę fizyczną? Obojętnie w jakim kraju. Umowa gwarantuje minimialną ilość stu godzin, natomiast rzeczywisty czas pracy, tak jak Pan/i pisze, wynosi 8 h dziennie. W soboty można robić nadgodziny, a wszystkie przepracowane godziny są wypłacane. Należy pamiętać, że od miesięcznej wypłaty potrącamy opłatę za czynsz i w pierwszych 3 miesiącach kaucję zwrotną. Urlop jest zgodny z prawem niemieckim i wynosi 20 dni. Pracujemy też w nocy, za co oczywiście przysługuje dodatek (25 % od stawki godzinowej). Poniżanie pracowników jest u nas niedopuszczalne. Jeżeli takie przypadki miałyby mieć miejsce, koniecznie prosimy o natychmiastowy kontakt z biurem! Niestety nie ma u nas w firmie funkcji koordynatora, który jest odpowiedzialny za sprawy urzędowe pracowników, o czym informujemy wcześniej. Niemniej jednak pomagamy i udzielamy informacji, dokąd należy się udać, jak wypełnić dany wniosek itp. Chętnie służymy pomocą, odpowiemy na wszystkie pytania, również przed przyjazdem - zapraszamy do kontaktu przez e-mail: INHOUSE-LOGISTICS@nagel-group.com Pozdrawiamy Nagel Inhouse Logistics Services GmbH

Anula

A czy ktoś coś wie o pracy pod Berlinem też produkcja czekolady wyjazd początek czerwca

Asia
@Anula

Kiedyś tam pracowałam. Właśnie znowu szukam pracy moze Pani dac namiar

No olx jest ogłoszenie

@Asia

date of posting23 maja 2018 Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na rynku niemieckim. Specjalizujemy się w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników z różnych branż. Naszym celem jest długotrwała współpraca oparta na zaufaniu i zaangażowaniu obu stron. Nasz profesjonalizm potwierdzają tysiące osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie na terenie Niemiec. Miejsce pracy: okolice Berlina. Data rozpoczęcia pracy 04.06.2018 . ZADANIA: - pakowanie czekoladek z opakowania zbiorcze (ozdobne, okazjonalne, promocyjne itp.) - składanie małych tekturowych opakowań na czekoladki OCZEKIWANIA: - zdolności manualne - dobry stan zdrowia (praca głównie stojąca) - motywacja do podjęcia pracy za granicą OFERTA: - wynagrodzenie godzinowe: 9,50 € brutto + 100 € diety za miesiąc przepracowany - możliwość pracy w nadgodzinach (płatne + 25%) - praca w systemie 2 zmianowym - zapewniony transport z kwatery do firmy i z powrotem - forma zatrudnienia: niemiecka umowa o pracę, pełne ubezpieczenie, wszystkie składki społeczne opłacone - brak ‘Zeitkonto’! - dodatki świąteczne, pomoc w staraniu się i Kindergeld Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas! Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133

@Asia

Czyli praca jest dokładnie w jakim mieście...

pracownik roku
@Anulka

Wustermark. Nie idzcie tam ;) Pracowalam tam dlugi czas. Na pakowaniu czekolady trzeba zapieprzac niestety, do czego idzie sie przyzwyczaic, ale stawy wysiadaja a te kartoniki to tez zadna przyjemnosc tylko zapierdziel :P W szczegolnosci gdy sie trafi na Merci :D Pozdrawiam i odradzam ????

Ciekawy
@Anulka

"Napisz do nas" gdzie? eh :)

Beata
@Asia

Witam. Mam gorąca prośbę czy mogłabym cię prosić o namiar na Czekoladki pod Berliner. Szukam pracy a nie chciałabym się zawieść. Pisałaś że już tam byłaś więc nie jest źle. Może wiadomość meil becija@607gmail.com

@Beata

Dzień dobry! Zapraszamy do kontaktu przez e-mail: INHOUSE-LOGISTICS@nagel-group.com Nagel Inhouse Logistics Services GmbH

@Anulka

Dzień dobry! To ogłoszenie nie dotyczy naszej oferty pracy. Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem pracy u nas, prosimy o kontakt mailowy: INHOUSE-LOGISTICS@nagel-group.com Pozdrawiamy Nagel Inhouse Logistics Services GmbH

S.L.O.W

Lubię atmosferę w Nagel Group za: Witam, pojechaliśmy z chłopakiem na te `słynne`czekoladki w Wustermark . Niestety nie doczekaliśmy pierwszego dnia pracy. Nasza Kwatera to był blok, który znajdował się na tzn ,(usunięte przez administratora)`. Na całym bloku nad oknami z obu stron były ule z osami.Weszliśmy do mieszkania w , którym mielibyśmy przebywać jakiś nieokreślony czas to doznaliśmy szoku. W pokoju gdzie mieliśmy spać, przebywać nie było światła zwisał tylko jakiś kabelek, podłogą był stary gumolit w stanie krytycznym. Pokój był bardzo mały jak dla pary. Do pokoju nie było klucza ani do drzwi wejściowych, był jeden na kilka osób. Dramat ! Koszt mieszkania miał wynosić 230€ za co ? Za brak światła w pokoju ? Nie wspomnę o braku telewizji, internetu. Cudów nie oczekiwaliśmy , ale szanujmy się.Cena nie była adekwatna do warunków jakie tam były. Bez samochodu ani rusz! Do najbliższego sklepu około 10-12 km. Do pracy 23km w jedną stronę. Paliwo w swoim zakresie. Wynagrodzenie miało wynosić około 900E za miesiąc pracy, zero dodatków, nadgodzin. O pracy niestety nie napiszemy bo nie spędzilibyśmy ani jednej nocy bez zakluczonego pokoju i bez światła. KOSZMAR . Warunki gorsze jak dla bydła. NIE POLECAM

Adghh

Nie polecam pracy w wustermark z całego serca

@Adghh

Dzień dobry, prosimy o podanie argumentów, dlaczego? Dziękujemy!

Jurand ze Spychowa
@Nagel

Jest wiele powodów: - Każą przychodzić do pracy i pracować. - podczas zmiany asortymentu na bandzie - nie pozwalają stać bezczynnie, opierać się o palety, gdy inni pracują. - trzeba sprzątać stanowiska po pracy - wyrzucić folie, kartony i pozamiatać - to jest straszne - nie pozwalają sobie popatrzeć jak inni to robią. - jak ktoś nie ma auta, nie przyjmują wytłumaczenia, że nie mam jak dojechać - a szlachta nie jeździ autobusem. - mieszkania służbowe - nie ma internetu i trzeba segregować śmieci. - jak ktoś po prostu nie przyjdzie do pracy, jakim prawem pytają się - dlaczego go nie było? Nie praca stanowi problem, to ludzie stwarzają sztuczne problemy, sami sobie utrudniają. -

Anonimowo
@Jurand ze Spychowa

W końcu ktoś powiedział coś stosownego w tych wypowiedziach i do pracy do którego niestety ludzie się nie potrafią dostosować - coś strasznego się dzieje- oj każą mi pracować .. ludzie chyba nie potrafią zrozumieć że w danej pracy są jakieś zasady i wymagania do których, albo się dostosujesz albo nikt Cię nie trzyma na sile- droga wolna, nie jesteś jakimś niewolnikiem :) ludzie najpierw pomyślcie troszkę czy warto przyjeżdżać tracić czas jeśli nie jest się nauczony uczciwej pracy ? nikt niestety nie zapłaci Ci za stanie i nic nie robienie. praca fizyczna niestety do lekkich nie należy, więc albo ktoś przyjeżdża do pracy i dostosowuje się albo może warto zmienić branżę dostosowaną do swoich możliwości i śmiesznie wolnych ruchów. I tak jak napisane przez osobę wyżej- to ludzie stwarzają problemy i nie chce się im pracować i czegokolwiek uczyć, bo jak mówią "nie pracujemy na akord tylko na godzinę"- tak nie, ale jakieś normy i określony czas na wykonanie zlecenia jest i trzeba się dostosować do warunków pracy, i to ludzie sobie utrudniają i tworzą takie sytuacje. na marginesie jak już macie czelność wymieniać dane osoby i pisanie o nich setki bzdur to miejcie czelność podpisać się pod tym !

Lincoln

Ta firma to jakiś żart, kierownik z wustermark kompletny pomyleniec dla jasności Pan Szymon. (usunięte przez administratora) mobingowanie pracowników zero dodatków zero szacunku do ludzi zero atmosfery w pracy

Duncia

Witam, chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat pracy w Gliwicach na magazynie Nagel? Jak wygląda praca, wynagrodzenie?

Igor

Kto jeździ za granicę do pracy to doskonale wie , że lekko nie jest ale jak się pracuje to można dobrze zarobić bo po to się wyjeżdża. Ale są tacy rozrywkowi i niestety do pracy leniwi a kaska by się przydała?

Samsezapier
@Igor

Wiesz że to co piszesz to stek bzdur bo np tacy Rumuni lub Ukraińcy walą w a zresztą... A my zasowamy za 5 jak by nam za to płacili Polacy muszą wreszcie otworzyć oczy przynajmniej ci z napisem beduin na czole jak ty...

Eko
@Igor

To idź tam pracować cwaniaku. Zobaczymy ile " zarobisz".

Ktos
@Igor

Zarobki dla imigrantow sie skonczyly z wejsciem euro teraz lepsza dobra praca w kraju

Luk

Nagel w Bochum to (usunięte przez administratora) Nie odesłali mi kaucji za hotel i ostatniej wypłaty!!

Ktos
@Luk

Prawnik z Velbert i ubezpieczenia 02051 207773 pomoze w roznych sprawach

Daniel

Zastanawiające jest to milczenie na forum. Pewnie dobrze się pracuje i nikt nie chce nowych wprowadzać!

Nikodem

Jak tam w Groß-Gerau się pracuje?

JACULA47

A jak jest w Norymberdze na załadunku LKW?

Siemka czy ktoś pracował w Trebur przy pakowaniu czekolady? Prosze o info

Daria

Witam chcialam sie dowiedziec jak jest we Frankfurcie nad Menem,jest praca przy czekoladach i nie wiem czy jechac?

Marysia

Usunęli moją opinię. Szkoda. W Bochum przy kawie jest tragedia. Kołchoz i tyle. Bandliderki bez jakichkolwiek kompetencji. Tylko krzyczą i gonią do roboty. Marne pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Nagel Group - Gliwice

• Jak się pracuje w Nagel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Nagel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nagel Group?

Kandydaci do pracy w Nagel Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nagel Group