Opinie o Stowarzyszenie Miłośników Tańca Fart w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stowarzyszenie Miłośników Tańca Fart. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Miłośników Tańca Fart o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Miłośników Tańca Fart w Gorzów Wielkopolski

Monia Nowy wpis

Czytam opinie i jestem w szkoku,ponieważ w krótkim czasie kupiłam w tym sklepie trzy pary butów i jestem zadowolona.Może miałam szczęscie teraz też się wybieram po kolejną pare.

Oszukana Nowy wpis

NIE POLECAM TEGO SKLEPU FART I 50 METRÓW DALEJ SKLEP TRAF TEN SAM WŁAŚCICIEL SKLEPY ZNAJDUJĄ SIĘ NA TERENIE GALERII NOVA PARK W GORZOWIE WLKP. UL.PRZEMYSŁOWA 2 1PIĘTRO MASAKRA BUTY UŹYTE 3 RAZY ODESZŁY PODESZWY KOSZT BUTÓW PRAWIE 400 ZŁOTY BUTY NA GWARANCJI CO Z TEGO. WŁAŚCICIELE SAMI WYSTAWIAJĄ OPINIE RZECZOZNAWCY ŹE TO WINA KLIENTA ,OPINIA OSTATECZNA ,REKLAMACJI NIE UWZGLĘDNIAJĄ . CO NIE MAJĄ PRAWA SAMI WYSTAWIĆ OPINI RZECZOZNAWCY BO NIE SĄ DO TEGO UPOWAŻNIENI. WYSTAWIAJĄ OPINIE RZECZOZNAWCY PODSZYWAJĄC SIĘ POD DRUGI SKLEP . PODBIJAJĄ OPINIE RZECZOZNAWCY PIECZĄTKĄ Z DRUGIEGO SKLEPU. NIE MAJĄ PRAWA TAK ROBIĆ. SPRZEDAJĄ BUTY PODRABIANE NIE ORYGINALNE. WŁAŚCICIELE SKLEPU SĄ BARDZO MILI JAK SIE KUPUJE BUTY U NICH . JAK TRZEBA BUTY ODDAĆ DO REKLAMACJI TO MOŹNA ZAPOMNIEĆ O TYM WŁAŚCICIELE SKLEPU SĄ BARDZO NIEMILI, WULGARNI,BEZCZELNI,CHAMSCY. WOGOLE NIE MAJĄ KULTURY. NIE KUPUJCIE BUTÓW W TYCH SKLEPACH. JAK NIE CHCECIE MIEĆ PROBLEMÓW Z REKLAMACJĄ BUTÓW TO LEPIEJ ZAKUPIĆ BUTY W INNYCH SKLEPACH OBUWNICZY. NIE POLECAM !!! NIE POLECAM !!! NIE POLECAM !!! PROSZĘ ADMINISTRATORA O NIE USUWANIE TEGO OGŁOSZENIA. NIECH LUDZIE CZYTAJĄ I NIE KUPUJĄ BUTÓW W TYCH SKLEPACH. ŹEBY LUDZIE SIĘ NIE DALI ZROBIĆ W BALONA TAK JAK JA WYDAJĄC DUŹO PIENIĘDZY NA MARNE I NIE BYĆ Z TEGO ZADOWOLONYM. JA ZOSTAŁAM OSZUKANA I NA KONIEC WYZWANA WULGARNIE PRZEZ WŁAŚCICIELI. NIE POLECAM I MYŚLĘ ,ŹE POWINNA PRZECZYTAĆ TO OSOBA KTÓRA JEST ODPOWIEDZIALNA OD TEGO I ZAJĄĆ SIĘ TĄ SPRAWĄ. ŹEBY DALEJ WŁAŚCICIELE NIE ROBILI W BALONA KLIENTÓW I OSZUKIWAŁ ICH. BO W DZISIEJSZYCH CZASACH TO KLIENT NASZ PAN NA WAGĘ ZŁOTA. TRZEBA O NIEGO DBAĆ. OSZUKANA

gosia Nowy wpis
@Oszukana

tak to prawda oszukuja z reklamacjami nie uwzgledniaja wciskajac kity klientom. raz tam kupilam buty i ostatni!!!!!!!!!!

Anonim Nowy wpis

W farcie buty jednorazówki,masakra. Zalozne 3 razy, i 3razy do reklamacji naprawili w sumie to nie naprawili bo pekniecie dalej jest, odwolalam sie ostateczna decyzja, ze buty sa ozdobne i nie podlegaja reklamacji. Zart! Kilka razy kupowalam tam buty i sie rozwalaly, nie polecam sklepu, znajomi tez omijaja ten sklep szerokim lukiem!! Przesada

dsax

Czy uważacie, ze oferowane obuwie przez tą firmę - która badź co bądź nie może nic oryginalnego promować - jest wystarczającej, dobrej czy znakomitej jakości ? Chciałbym poznać zdanie klientów na ten temat czy generalnie można być zadowolonym z zakupów u nich czy lepiej zwykle dokłacić kilka złoty i kupić gdzie indziej droższe butki ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stowarzyszenie Miłośników Tańca Fart. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.
kasia123

Ja jestem stałą klientka tego sklepu i zawsze jestem zadowolona.Co prawda jedna z par ulegla zniszczeniu,ale służyły mi rok i kosztowaly 89 zl.Maja zawsze modnr wzory w przystepnej cenie.

bann

a ile lat mają buty gwarancje ?

lewis

ten sklep to tylko przykrywka do robienia ludzi w balona i naciąganie na kase buty zakupione w Farcie uszkodzeniu ulegly po pokonaniu 150metrow zlozylam reklamacje która została odrzucona bo to niby moja wina ze podeszwa pekla przy obcasie przez cytuje; "zahaczen podczas użytkowania obuwia" Gdy obuwia oddalam do szewca był bardzo zdziwiony ze nowe buty bez sladow użytkowania tak pekly i reklamacja nie została uwzgledniona. A reklamacje odrzucila pani [usunięte przez administratora]z Gorzowa wlkp rzeczoznawca polskiej izby przemyslu skórzanego. Jakies układy??????

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Miłośników Tańca Fart - Gorzów Wielkopolski

Stowarzyszenie Miłośników Tańca Fart
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Przemysłowa 22
    66-400 Gorzów Wielkopolski