fart

Gorzów Wielkopolski

Opinie o fart

lewis 2013-09-14 14:51
ten sklep to tylko przykrywka do robienia ludzi w balona i naciąganie na kase buty zakupione w Farcie uszkodzeniu ulegly po pokonaniu 150metrow zlozylam reklamacje która została odrzucona bo to niby moja wina ze podeszwa pekla przy obcasie przez cytuje;
"zahaczen podczas użytkowania obuwia" Gdy obuwia oddalam do szewca był bardzo zdziwiony ze nowe buty bez sladow użytkowania tak pekly i reklamacja nie została uwzgledniona. A reklamacje odrzucila pani [usunięte przez administratora]z Gorzowa wlkp rzeczoznawca polskiej izby przemyslu skórzanego. Jakies układy??????
bann 2014-01-10 20:44
a ile lat mają buty gwarancje ?
kasia123 2014-11-13 20:29
Ja jestem stałą klientka tego sklepu i zawsze jestem zadowolona.Co prawda jedna z par ulegla zniszczeniu,ale służyły mi rok i kosztowaly 89 zl.Maja zawsze modnr wzory w przystepnej cenie.
dsax 2015-10-08 02:04
Czy uważacie, ze oferowane obuwie przez tą firmę - która badź co bądź nie może nic oryginalnego promować - jest wystarczającej, dobrej czy znakomitej jakości ? Chciałbym poznać zdanie klientów na ten temat czy generalnie można być zadowolonym z zakupów u nich czy lepiej zwykle dokłacić kilka złoty i kupić gdzie indziej droższe butki ?
Anonim 2016-11-02 16:23
W farcie buty jednorazówki,masakra. Zalozne 3 razy, i 3razy do reklamacji naprawili w sumie to nie naprawili bo pekniecie dalej jest, odwolalam sie ostateczna decyzja, ze buty sa ozdobne i nie podlegaja reklamacji. Zart! Kilka razy kupowalam tam buty i sie rozwalaly, nie polecam sklepu, znajomi tez omijaja ten sklep szerokim lukiem!! Przesada
Oszukana 2017-01-02 13:23
NIE POLECAM TEGO SKLEPU FART I 50 METRÓW DALEJ SKLEP TRAF TEN SAM WŁAŚCICIEL
SKLEPY ZNAJDUJĄ SIĘ NA TERENIE GALERII NOVA PARK W GORZOWIE WLKP. UL.PRZEMYSŁOWA 2 1PIĘTRO
MASAKRA BUTY UŹYTE 3 RAZY ODESZŁY PODESZWY KOSZT BUTÓW PRAWIE 400 ZŁOTY
BUTY NA GWARANCJI CO Z TEGO.
WŁAŚCICIELE SAMI WYSTAWIAJĄ OPINIE RZECZOZNAWCY ŹE TO WINA KLIENTA ,OPINIA OSTATECZNA ,REKLAMACJI NIE UWZGLĘDNIAJĄ .
CO NIE MAJĄ PRAWA SAMI WYSTAWIĆ OPINI RZECZOZNAWCY BO NIE SĄ DO TEGO UPOWAŻNIENI.
WYSTAWIAJĄ OPINIE RZECZOZNAWCY PODSZYWAJĄC SIĘ POD DRUGI SKLEP .
PODBIJAJĄ OPINIE RZECZOZNAWCY PIECZĄTKĄ Z DRUGIEGO SKLEPU.
NIE MAJĄ PRAWA TAK ROBIĆ.
SPRZEDAJĄ BUTY PODRABIANE NIE ORYGINALNE.
WŁAŚCICIELE SKLEPU SĄ BARDZO MILI JAK SIE KUPUJE BUTY U NICH .
JAK TRZEBA BUTY ODDAĆ DO REKLAMACJI TO MOŹNA ZAPOMNIEĆ O TYM WŁAŚCICIELE SKLEPU SĄ BARDZO NIEMILI, WULGARNI,BEZCZELNI,CHAMSCY.
WOGOLE NIE MAJĄ KULTURY.
NIE KUPUJCIE BUTÓW W TYCH SKLEPACH.
JAK NIE CHCECIE MIEĆ PROBLEMÓW Z REKLAMACJĄ BUTÓW TO LEPIEJ ZAKUPIĆ BUTY W INNYCH SKLEPACH OBUWNICZY.
NIE POLECAM !!! NIE POLECAM !!! NIE POLECAM !!!
PROSZĘ ADMINISTRATORA O NIE USUWANIE TEGO OGŁOSZENIA.
NIECH LUDZIE CZYTAJĄ I NIE KUPUJĄ BUTÓW W TYCH SKLEPACH.
ŹEBY LUDZIE SIĘ NIE DALI ZROBIĆ W BALONA TAK JAK JA WYDAJĄC DUŹO PIENIĘDZY NA MARNE I NIE BYĆ Z TEGO ZADOWOLONYM.
JA ZOSTAŁAM OSZUKANA I NA KONIEC WYZWANA WULGARNIE PRZEZ WŁAŚCICIELI.
NIE POLECAM I MYŚLĘ ,ŹE POWINNA PRZECZYTAĆ TO OSOBA KTÓRA JEST ODPOWIEDZIALNA OD TEGO I ZAJĄĆ SIĘ TĄ SPRAWĄ.
ŹEBY DALEJ WŁAŚCICIELE NIE ROBILI W BALONA KLIENTÓW I OSZUKIWAŁ ICH.
BO W DZISIEJSZYCH CZASACH TO KLIENT NASZ PAN NA WAGĘ ZŁOTA.
TRZEBA O NIEGO DBAĆ.
OSZUKANA
Zostaw swoją opinię o fart - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fart