Opinie o BMW Olszowiec w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BMW Olszowiec. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BMW Olszowiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMW Olszowiec w Poznań

Właśnie odzedł Dyrektor-VicePrezes, jakis czas temu zwolnili informatyka, firma schodzi na psy. Teraz szukają znowu kasjerki. (usunięte przez administratora)

niepisana zasada

Jeśli Aśka P. będzie w Cat to nowych modeli więcej nie sprzedacie.

Observer

czepiacie się, jak ma tylko ZSZ skończona to czym moze sie pochwalić?

jk

"Folwark zwierzęcy"-George’a Orwella, oto obraz firmy

Recepcjonistka

Z pozoru jednoetapowa rekrutacja, po czym zaproszenie na dzień próbny, który okazał się DARMOWY. 8 GODZIN PRACY ZA DARMO.

Coś o sobie, Doswiadczenie w branży Dojazd

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
observer

Czytaj opinie ludzi, którzy mieli wątpliwą przyjemność - również ja - pracy w tej firmie! Z perspektywy czasu cieszę się, że mnie tam nie ma.

plecak

Powiem tak: Super marka, firma rewelacja; opinie są naprawdę krzywdzące pracodawce, Pana dyrektora, prezesa, jego asystentkę, wspaniałą kadrową. Ogólnie klimat fajny, rodzinny, kasa jak na branże moto jedna z najlepszych w kraju ( czasem się spóźnią, ale da się przełknąc) szef sprzedaży wspiera handlowców, wykazuje dużą empatie jak i cała firma zresztą.... ŻARTOWAŁEM hahahaha mega SYF !

WARNUNG

Niektóre niepochlebne wpisy na temat różnych praktyk w tej firmie są usuwane. Szkoda, bo im więcej takich - niestety - prawdziwych opinii, tym mniej ludzi będzie tracić czas podejmując tam pracę.

księgowy

Czy ktoś wie dlaczego ta firma tak często szuka/zmienia księgowego? Co chwila nowa oferta pracy na to stanowisko się pojawia, ktoś coś wie?

gość

widze że szukają ksiegowgo. Warto startowac? Opinie generalnie są złe...czy ktoś wie czemu szukaja?

ryt
@gość

domyśl się - skoro wiecznie kogoś szukaja to co może się tam wyrabiać? dobra firma ma stałych pracowników, zobacz ile razy szukali na recepcję.

RR

Gjenek ma racje. Mietek byl psycholem jakich malo. Teraz mlody Olszowiec chwycil wladze i wszystko spowrotem stawia na nogi. Wywalili wszystkich nierobow i zlodzieji remontujom salon i przyjmujom nowych ludzi. Pieniondze sa OK ale trzeba zasuwac

jk

to powiedz kto taki istotny wrócił? Szczurza morda z Trójmiasta?

Gjenek
@jk

Dla Twojej wiadomości wrócił jeszcze Krzykacz.

@Gjenek

nie znam goscia, starczy ze jeden matoł wrócił.

Gjenek

Pracowałem w tej firmie i stwierdzam, że część komentarzy które przeczytałem jest prawdziwa. Ale tylko część. Zdecydowana większość "brzydkich" praktyk miała miejsce za "panowania" wyżej wspomnianego Mietka, teraz jest tam podobno znacznie lepiej. Dowodem na to są ludzie którzy wrócili do Olszowca po odejściu Mietka.

pracownik-ex

do uleczki - w 90% to prawda co tu jest i było napisane. mnie juz tu nie ma i nie żałuje

(-:

Pozdrawiam mame i tatusia. Buziaczki.

lux

hahaha widzę Antek że rozgarnięty jesteś na maxa ( nie wiesz jak i gdzie list aplikacyjny złożyć?)!

byłypracownik

Pracowałem w BMW 2 lata i bywało różnie.Nie ma firmy w której nie trzeba nic robić a trzeba przyznać,że firma zapewnia wszystkie potrzebne narzędzia.Fakt,że wypłata jest w dwóch ratach,trochę psuje planowanie swojego budżetu,zwłaszcza,że większość z Nas ma kredyt na 30 lat ale jeśli to Tobie odpowiada to zachęcam.Ja pracowałem za czasów Mieczysława i myslę,że poprostu na niego nadszedł już czas bo doprowadziłby firmę do upadku i odebrania koncesji ale wiele dobrego mu zawdzięczam i zawsze będę go dobrze wspominał-choć był czlowiekiem nieprzewidywalnym :-). Wojtek-powodzenia.

bmw

to się zgadza, "młody" nigdy nie stworzyłby takiej firmy jak Mietek - za mało rozgarnięty jest.

plk

CO U CIEBIE? PO STAREMU? PO STAREMU TO JA MAM FIRME...

Byłam na rozmowie w BMW. rekrutacja to porażka. (usunięte przez administratora) .nic konkretnego. dajcie sobie spokoój z ta firmą.

znajomy

firma na 2-3 miesiace i ucieczka, rotacja duża, wymagania duże a wynagrodzenia na raty i po terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o BMW Olszowiec - Poznań

• Jak się pracuje w BMW Olszowiec?

Zobacz opinie na temat firmy BMW Olszowiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMW Olszowiec?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMW Olszowiec?

Kandydaci do pracy w BMW Olszowiec napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMW Olszowiec