Opinie o Nikelman Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nikelman Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nikelman Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nikelman Sp. z o.o. w Katowice

Pomocy

Czyli nie ma co wysyłać CV do tej firmy?? Pomocy ... dalej w tej firmie się tak dzieje?

zainteresowany

Witam Nie jestem z Waszego regionu, a interesuje mnie praca w CNC Express. Czy Nikelman i CNC Express to to samo ? Przeglądając w internecie to niby 2 różne firmy, ale lokalizacja ta sama. A jak się pracuje w CNC Express - ma ktoś jakieś doświadczenia ?

głos Nikelmana

były - 2012-10-14 22:10:15 tabelki tabelki;) zakład produkcji tabelek... a czyżby to nasza ulubiona forumowiczka Sylwia taka rozczarowana??Nie-Sylwia, ale równie wierny fan produkcji tabelek i ciągłych usprawnień:) a tak swoją drogą to mogłaby powstać jakaś nowa spółka, bo nasi zacni managerowie niedługo będą bezrobotni. Dzięki ich dotychczasowemu zaaangażowaniu wszystko świetnie działa: nie ma opóźnień, wszędzie ład i porządek, komunikacja między spółkami, zarabiamy nadal uczciwie, echhh sielanka.....

z daleka

Witam. Zajrzalem tu tylko z ciekawosci czy cos sie zmienilo.... moge jedynie spytac pod jakim wzgledem \"firma jest perspektywiczna\"? Bo jakos przez 3 lata tutaj w komentarzach nic sie nie zmienilo, a najwiecej z nich jest z tego roku. Osobiscie nie moge powiedziec nic zlego na temat Nikelmana, no moze jedynie zarobki... Firma jest dobra dla osob, ktore skonczyly technikum, sa w trakcie studiow lub zaraz po. Jesli komus nie zalezy na pieniadzach to moze sie na prawde wiele nauczyc - szczegolnie na OW (chyba jedyny plus zakladu). Ludziom z wysokimi kwalifikacjami i doswiadczeniem odradzam - zarowno w sferze biurowej jak i fizycznej. Pracownicy sa bardzo mili i nie ma zadnego \"kolesiostwa\", a na pewno nie na takim poziomie jak w wielkich zakladach. Ludzie sa najwieksza sila tego zakladu (niektorzy na prawde dobrze wykwalifiwkowani), To jest MOJA opinia. Nie chce sie wdawac w zadne dyskusje, wiec bez odbioru. Pozdro dla wszystkich bylych, obecnych i przyszlych pracownikow Nikelmana,

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Nikelman Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
zainteresowany

Witam, dostałem propozycję pracy w tej firmie, co możecie powiedzieć o warunkach pracy? Jak zarobki, jakieś dodatki, ubezpieczenia ? Czego mogę spodziewać się na rozmowie ?

spoko koko loko

Witam, Widziałem na internecie ogłoszenie o pracę na stanowisko "handlowca", czy ktoś z forumowiczów byłby w stanie powiedzieć coś na ten temat, bo jak dotychczas to opinie i "przepychanki" dotyczą produkcji. Będę wdzięczny.

Guver

Szanowni czytelnicy. Pracowałem w Nikelmanie kilka lat. To co piszą ludzie na pierwszych stronach jest niestety prawdą. Oczywiście wielu wystawia tutaj komentarze pod wpływem negatywnych emocji, co czasem przekłada się może na zbyt przesadną opinię, lecz nie zmienia to faktu, ze jest to wciąż ta sama prawda. Już raz wystawiałem tej Firmie opinie i była ona daleka od laurki. Nie robiłem tego, żeby się na kim odgryźć, czy komuś dokuczyć, ale żeby uświadomić przyszłych pracowników z czym będą mieli do czynienia. Strona gowork.pl nie służy jako forum do wzajemnego obrażania się, jak to ma miejsce powyżej. Ludzie, którzy chcą zaczerpnąć informacji na temat Nikelmana, nie interesuje kłótnia obecnych i byłych pracowników. Nie służy to nawet już samej, nadszarpniętej reputacji firmy. Szanowna Pani Sylwiu ludzie są naprawdę różni i będą tu jeszcze dużo rzeczy wypisywać, jednak odbijanie piłeczki na każdy zamieszczony post zmienia całkowicie charakter tej strony i nie ułatwia innym podejmowania decyzji odnośnie firmy. Miałem okazję krótko z Panią rozmawiać i uważam Panią za miłą i sympatyczną osobę, której nie przystaje odpowiadać na te (usunięte przez administratora) zaczepki.

frooo

anonim - 2011-04-27 14:23:22 A ja powiem wam tak:) - dobra firma na poczatek - wynagrodzenie nie adekwatne do posiadanych umiejetnosci - pracownicy fizycznie b.dobrze wykwalifikowani, a kierownicy i dyrektorzy b.slabo wykwalifikowani - wszystko zrobia zeby pracownik musial narzekac - naprawde mozna sie sporo nauczyc Ale co tam doswiadczenie zdobyte w nikelmanie owocuje:) stawka 13zl, czasem 14,30zl brutto dla operatora ktory obsluguje maszyne we wszystkich fazach produkcji dostajac tylko rysunek to kpina, a co mi tam teraz za ta sama prace dostaje 2800zl na reke, a co 3 miesiace 3100zl :) , mozliwosci awansu ^^, wyjazdy szkoleniowe do szwajcarii, do tego mam angielski za darmo, obiady, i kursy jakie tylko zechce aby podwyzszyc kwalifikacje, o socjalach, wczasach pod grusza nawet nie pisze bo pracownicy nikelmana tego na oczy nie widzieli^^ No to by bylo na tyle BO ŚNIEG I (usunięte przez administratora) POZDRO to teraz w jakiej firmie pracujesz ,ktora tak dba o pracowników ??

Słowniczek

Krótki słowniczek wyrażeń \\\\\\\'byłych pracowników\\\\\\\': Pracowałem kiedyś - wyrzucili mnie, bo nie rozumiałem co do mnie mówili Dyrektor prostak - (usunięte przez administratora), bo nie rozumiałem co do mnie mówi Umowy śmieciowe - nie przedłużyli mi, bo nie wiedziałem, ze w pracy trzeba pracować Niemiła atmosfera - koledzy w pracy mnie nie lubią bo jestem tępy i denerwują się jak muszą mi pokazywać coś dopiero 10ty raz Niekompetentna Sylwia - jestem za głupi, żeby wiedzieć o co pyta, więc to jej wina, nie wyczuwa pracownika! Wszystkim anonimowym \\\\\\\\byłym pracownikom\\\\\\\\ serdecznie dziękujemy

seba

Sylwia - 2012-05-17 09:38:41 Nie chodzi mi o dobrą reputację firmy z perspektywy stanowiska jakie zajmuję... Gdybym nie miała odmiennego zdania od osób biorących udział w dyskusji- nie udzielałabym się... Nie wiem, jak było w firmie za nim do niej trafiłam- może tak źle, jak mówicie, a może wyolbrzymiacie... Za to wiem jak jest teraz i nijak ma się to do komentarzy. Warunki zatrudnienia są przejrzyste, możliwości rozwojowe na bardzo wysokim poziomie, wewnętrzna selekcja znikoma, brak szacunku nie istnieje, atmosfera fenomenalna.... Pracowałam w wielu firmach, ale tylko ta jedna całkowicie spełnia moje oczekiwania.premia sie pani nalezy:-) ale rozumie Pani walke to Pani chleb, tylko slabo to Pani idzie.

byly pracownikk

Przyglądam się właśnie tej dyskusji ...[usunięte przez moderatora].A ta jako pracownik HR broni dobrej reputacji Nikelmana, który w moim odczuciu nie jest dobrą firmą jeśli się nic nie poprawiło od czasu kiedy tam pracowałem .

////

czy ktos był na tych rozmowach???

...

a Asystentka ds.organizacji produkcji????Jaka to jest praca??? Jak wygląda dokładniej rozmowa o prace???

A ja powiem wam tak:) - dobra firma na poczatek - wynagrodzenie nie adekwatne do posiadanych umiejetnosci - naprawde mozna sie sporo nauczyc Ale co tam doswiadczenie zdobyte w nikelmanie owocuje:) a co mi tam teraz za ta sama prace dostaje 2800zl na reke, a co 3 miesiace 3100zl :) , mozliwosci awansu ^^, wyjazdy szkoleniowe do szwajcarii, do tego mam angielski za darmo, obiady, i kursy jakie tylko zechce aby podwyzszyc kwalifikacje, o socjalach, wczasach pod grusza nawet nie pisze bo pracownicy nikelmana tego na oczy nie widzieli^^ No to by bylo na tyle BO ŚNIEG I (usunięte przez administratora):D POZDRO

l.k

Nie polecam szczególnie na stanowisko konstruktora .Praca bardzo stresująca nie adekwatna do wynagrodzenia.

Kasa

Firma jak to firma. Jak sie robi to i kasa jest

arni

pracuje 3 lata i zawsze w terminie.

To po co tu jeszcze pracujesz? To ze w komunie okradales zaklady i miales paczki to ok, ale teraz mamy KAPITALIZM ! Paczke dziecku mozez kupic za zarobione pieniadze, a jak (usunięte przez administratora) pracujesz do (usunięte przez administratora) dostajesz. Wkońcu kasa jest od wyników, wiec musisz byc kiepski skoro narzekasz. Lepiej sie zwolnij i daj pracowac tym co chcą

Niebieska_Trufla

Mi się podoba. Ludzie i zarobki OK, z naciskiem na to pierwsze. I nawet fajne ciacha są.

cnc i ow

Pracuję w tej firmie już ze 3 lata i na prawde żałuję, ze musze wspolpracowac z takimi osobami jak Ty... Ja tam powodow do narzekan nie mam, za to ty uciekajac z pracy 3 godziny przed koncem robisz problemy nie tylko sobie ale nam wszystkim. To nie szkola, zeby sobie wagarowac.

Zostaw merytoryczną opinię o Nikelman Sp. z o.o. - Katowice

Nikelman Sp. z o.o.