Opinie o Nikelman Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nikelman Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nikelman Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nikelman Sp. z o.o. w Katowice

ad haks

atmosfera spoko, zarobki spoko, socjalu brak, rozwój bardzo spoko, urlopy spoko minus to wysoki poziom wymagan (ale jednoczesnie wysoki poziom odpowiedzialnosci i rozwoju)i minus to niekonczaca sie biurokracja (na jedna decyzje pol kilo papieru)

zainteresowany robota

jedni piszą że ludzie fajni atmosfera fajna, sami fachowcy ale niedoceniani bo kasa słaba.. inni sie zala ze rozmowa 2 minuty i pani od hr sie nie ma wiedzy..czy jest tu ktos kto moze podac rzetelne informacje, fakty a nie bazowac na swoim rozgoryczeniu i rozzaleniu bo go nie zatrudnili albo zwolnili? chce wiedziec czy mozna tam cos osiagnac, czy jest to firma w ktorej mozna sie rozwijac i dlaczego tak sadzi (jakies argumenty).

Migo

@Yeti, możesz prosze napisać czego niespełniałeś?

Yeti

ze mną też niegadała dlugo ale mi powiedziała że "niespelniam profilu oczekiwań na stabowisko" a jak pytalem czemu to wyjasnila i sie zgadzam.chodze narozmowy od sierpnia i rozne sa sposoby na sprawdzenie kandydata ale przynajmniej tu doceniam fakt ze juz wiem co zle robie i jakiej pracy powinienem szukac. dieki!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Nikelman Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
jakis

Zgaduję że wychodziło max 1500 na rękę

ciekawy

A ile czasu trwały wszystkie przesłuchania? Były jakieś testy i czy odrazu mówią kto został przmyjęty?

NIK

No byłem na rozmowie która trwaała 4 minuty a Pan przedemną był i jego czas rozmowy to 2 min, BRAK JAKIEJKOLWIEK WIEDZY ZE STRONY PANI REKRUTUJACEJ!!!Tak więc powodzenia na rozmowach:)

zapytanie

Witam.Mam pytanie jak wygląda praca w tej firmie pod względem wynagrodzeń i systemu pracy.Czy firma zatrudnia na zmiany,czy płaci w terminie?Jest szansa na stabilną pracę na umowę?Jak wygląda rekrutacja?Złożyłem aplikacje w tej firmie i chciałbym wiedzieć czego, w wypadku zainteresowania się moją osobą, mogę się spodziewać.

Górek

Jestem byłym pracownikiem. Warto tu pracować, ale TYLKO dla ludzi, których można tu spotkać! Niestety zarobki marne lub najniższa krajowa, nadgodziny pewne - dla większości pracowników bezpłatne, brak stabilności. Osobiście, nie polecam.

pamparampam

Hmmmmm Firma nie ma działu handlowego, skąd to "zwiekszenie ilości zleceń..." ????? A może to monopolista na świecie i Klienci sami przychodzą???? Tak też może być....

Bolo

Tak sobie czytam co tam w Nikelmanie. Ja troszke tam pracowałem firma okey ludzie okey zarobki jak dla osób które sa świeżo po studiach okey - uczciwe normalne standardowe umowy o prace. Można rozwijać swoje umiejętności. Fakt dużo obowiązków ale to NIE jest firma jak za komuny gdzie "czy sie stoji czy sie lezy 2 tys sie nalezy" ii plany które nieustannie się zmieniają doprowadzają do frustracji. Mimo wszystko polecam wszystkim którzy chcą zobaczyć na czym polega prawdziwy biznes od produkcji do dystrybucji po różnego rodzaju inwestycje. Pozdrawiam ;) " NIE MA CIĘŻKICH RZECZY, TYLKO LUDZIE SŁABI"

a.d. porażka

Przedmówca "Porażka" był bliski prawdzie, ale troszke przesadził, gdyz w maju / koniec kwietnia tydzien po tygodniu świętowaliśmy odejścia pracownikow (dla obecnych pracowników znana impreza) i tak swojego czasu mieliśmy tendencję zwyzkową, tj.: - w pierwszym tygodniu zwolniło się 2 osoby - w drugim tygodniu zwolniło się 3 osoby - w trzecim tygodniu zwolniło się 4 osoby. - po ok. 3 tyg. kolejna osoba. Z naciskiem na zwolniło się i były to dośc znaczące stanowiska. I to jest fakt!

b

jaaaaa 50 osób, ktoś zawiedziony pisze a ja chciał bym neutralne odpowiedzi

porazka

W ciągu miesiąca zwolniło się 16 osób... wymowne, nie?

gufiii

Praca jak praca dla jednych ok dla innych nie ok a pytanie sie czy warto jest gupie bo albo chcesz pracować albo siedziec na zasiłku pracowałem w firmy firmach i jedyne co warto to sie nie zasiedziec bo blokuje sie własne mozliwosci

kukukaka

Firma chwali się młodym zespołem - a to tylko dlatego, że nikogo poważnego nie stać na pracę w tej firmie i tylko świeżaki po studiach godzą się na takie traktowanie

zainteresowany

moze mi ktos powiedziec co tam sie dokladnie robi?jakwyglada parca?widzialem ogloszenia i sie zastanawiam czy warto

"pani od HR" a jednak respekt jest.interpretacja hr jako "zwalnianie" wynika z braku wiedzy?

Kierownictwo i pani od "HR" czują się zwycięzcami jak uda im się kogoś zwolnić zanim on sam odejdzie - chociaż ostatnio rzadko im się to udaje bo ludzie sami uciekają ;)

hymunes

W ciągu 3 lat zmieniło się 90% załogi. Pomyślcie sami czy warto tam pracować :P