Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

Premie

Wielkimi krokami nadchodzi koniec miesiąca, jak tam wasze premie? Żartowałem!!! Taki niewybredny dowcip trafił mi się.

Budda
@Premie

Będzie obiadek na spotkaniu za 10 zł to chyba wystarczy ... Byleby nie piątek bo zaś ryba!!!!! Ale ważne że w firmie podtrzymują tradycje...

Onyx
@Premie

Premie za donoszenie będą wypłacone wszystkim trzem konfidentom.

Hrijt
@Budda

Firma Nobilon nie istnieje już trzeba zlikwidować tą stronę bo po co te tasiemce tu czytać wypowiedzi byłych pseudo pracowników he he a się napraciwaliscie a tu zaraz zniknie wszystko ha ha ha

Czy przypadkiem teraz w nobilonie we flocie nie są czerwone upy na blachach ćw ?

Blacha
@Kandydat

Raczej nie

Dfjjdj

Rzęsa jak dla mnie wygląda jak zdarta blaza. Może się podobać jakiemuś menelowi z pod sklepu.

Bajka

O ktoś tu może nie w temacie ma same kobiety ha ha ha ,ale zoonk i co teraz ?

Stary
@Dfjjdj

Rzesa wali botoksu gdzie sie da, poczekaj rok dwa jak jej to wszystko siadzie i zacznie wisiec, juz nie bedzie tak czesto nocowac po hotelach na rejonach i spraszac sobie kochasiów o czym wszyscy chucza, chlopa pogonila, zreszta ktory by wytrzymal...

Stary
@Dfjjdj

Rzesa wali botoksu gdzie sie da, skwarek z niej niezly, poczekaj rok dwa jak jej to zacznie wisiec wszystko, skonczy sie nocowanie po hotelach na rejonach i zapraszanie sobie kochasiow o czym wszyscy chucza... Swojego pogonila, zreszta krory normalny by wytrzymal..

Śmiech to zdrowie

Znowu to samo zamiast zająć się uzębieniem i szparą zajęła się usuwaniem komentarzy pracowita noc piątkowa.....ale i tak kilka dni były super komentarze więc wstyd jak cholera.....teraz na początku miesiąca super będzie spojrzeć w oczy kierownikom i mobilnym....będzie beka z ciebie malgoniu

Obserwator
@Śmiech to zdrowie

Śmiech to zdrowie...nędzne masz życie, bo cóż nic innego Ci nie zostało, tylko po nocach pisanie komentarzy.Baw się dobrze. Może jednak lepiej idź i coś (usunięte przez administratora)to jednak wychodzi Ci najlepiej.

??
@Śmiech to zdrowie

O mój Ty bidulku na kopalni pracujesz bo już od 5 rano wpisy dokonujesz?

Oooo
@Śmiech to zdrowie

Wstyd to ma Twoja żona i wiesz o czym mówię. Taki z Ciebie żigolo....Już daj spokój i nie lataj za następnymi bo wszyscy ubaw mają.

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Cleaner

Tyle pracy włożone, żeby pousuwać prawdziwe opinie. Szkoda czasu, zaraz pojawią się ponownie. Kilkadziesiąt opinii zniknęło. Nikt do pracy już tu nie przyjdzie. Limit (usunięte przez administratora) i naiwnych wyczerpaliście.

Temida he he
@Cleaner

Jakoś mamy się dobrze. Dziękujemy za zainteresowanie. A na brak ofert pracy nie narzekamy.

Krakus
@Temida he he

Takich macie pracowników jak chyba sezonowych do pierwszej wypłaty ewentualnie do drugiej

Prezes
@Temida he he

Tak macie się dobrze że nie ma kto obsługiwać klientów a aut coraz więcej stoi na placu no chyba że je wyprzedajecie to rozumiem..... Takie niestety uroki pracy prezesowej....buhaha

Terefere
@Temida he he

Propaganda jak w TVPiS, ale ludzie znają prawdę.

Hahahaha
@Prezes

A Ty na parkingu naszym zamieszkujesz? Normalnie prezesik placowy.....Nie wysilaj się, pracy i tak nigdzie nie dostaniesz. Jedyne na co Cię stać to marudzenie i zapomogi. Normalnie pasożyt.

lolipop
@Hahahaha

Nie trzeba być parkingowym. Zaraz miejsca braknie i na ulicy będziecie parkować. Takich braków w zatrudnieniu to nigdy nie było. Nikt tu nie chce pracować. Ja też zaraz zwalniam się z tego bałaganu.

Xyz
@lolipop

No nikt Ci nie powiedział, że nie liczy się pracowników, którzy przyjechali do biura. O szkoda, no tak ale przecież Ty długo wiedzę przyswajasz.

FF
@Xyz

Przyjeżdżają do biura oddać samochód, ale w większości laweta przywozi je. W tą propagandę naprawdę juz nikt nie wierzy. Wieczorami i w weekendy też pracownicy do biura przyjeżdżają?

Szofer
@FF

Małgośka nie pamięta jak za czasów jej rządów na Śląsku jechaliśmy busem po to żeby odebrać tyle samochodów bo wszyscy je zostawili poszli w pierony... Taka to jest fantastyczna właśnie praca...

@FF

Ja rozumiem że tam gdzie robotę znalazłeś flota liczy 5 samochodów. A dla Twojej wiadomości to 1/ 10 z naszych stoi na placu. Na dodatek w większości do wymiany. Więc się nie wysilaj, bo i tak tym bełkotem nic nie osiągniesz.

Propaganda

Propaganda już nie działa na nikogo. Na placu jest ok. 30 aut, a wszystkich jest ok. 50. Także wróć do podstawówki bo zauważam dość duży problem z ułamkami. Może klasa specjalna?

@Propaganda

Ha ha ...... Ty naprawdę jesteś głup.... Nie liczy się aut pracowników, którzy do pracy przyjechali. Wiesz, ludzie mają samochody i pracują i do pracy przyjeżdżają w przeciwieństwie do Ciebie....Normalnie ręce opadają, jaka tępa jesteś PROPAGANDO

Ruda

Najlepsze posunięcie zrobiła Danuta, pozwalniala zaufanych pracowników i teraz sama (usunięte przez administratora) za nich po zbiórki. Przyjaciółka szypura jej nie pomaga????

D
@Ruda

Nigdy nie grzeszyła inteligencją.

Byla

Fakt, że poziom obecnych zarządzających jest niski, ale poziom ortograficzny i interpunkcyjny pracowników piszacych komentarze jest jeszcze gorszy. Oczy bolą przy czytaniu.

Jakis
@Byla

Ogólnie poziom w tej firmie jest niski.

Pamietam

Taki był ładny wpis i zniknął w niewyjaśnionych okolicznosciach, przypomne: Gdyby szypura skoczyła z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ to by zabiła się.

Xyz
@Pamietam

A to jedyny tekst którego się na pamięć potrafiłeś nauczyć. No gratulacje, brawo....ha ha W końcu coś zajarzyłeś

Firmowa ameba
@Xyz

Mam jeszcze jeden: hokus pokus czary mary szypura nie myje szpary.

Prezes
@Xyz

A ja znam jeszcze jeden hokus pokus czary mary wylatują zęby z kopary....

Harnaś
@Prezes

Już niewiele jej zostało.

Sanepid
@Harnaś

Powiedzcie jak ona to robi, że tak jej wali z papy? Tam wszystko musi gnić, czego efektem pewnie jest stan uzębienia.

Rem
@Sanepid

I dużo białka

@Sanepid

Sanepid... Tylko na tyle Cię stać? Myślisz , że na kimś to robi wrażenie?No tak zapomniałem , że kategoria (usunięte przez administratora) Czyli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tylko zazwyczaj tacy tu mają coś do napisania , ale baw sie dobrze, pisz dalej kłamstwa i bzdury może ktoś Ci pomoże bo wygląda na to ,że jesteś bardzo nieszczęśliwym gatunkiem. Pozdrawiam

Lulek

Wystarczy do życia codziennego wprowadzić odrobinę higieny (if you know what I mean) i takie wpisy nie będą pojawiać się.

Adwokatszpary

Jeżeli ta odpowiedź jest napisana przez adwokata szparki to gratuluję jaki poziom adwokata taki wpis pewnie dlatego wszystkie sprawy przegrywacie w sondach.....

Bombelowa zaprawa

I znowu wypowiadają się osoby które przed chwilą zostały zwolnione bądź też same postanowiły odejść... Żale jak to jest ciężko i źle w firmie. (usunięte przez administratora)

Kandydat?
@Bombelowa zaprawa

To dlaczego ty wypowiadasz się skoro określiłaś się jako "kandydat"? Żarcie do biura przywieźli i była chwila przerwy w męczeniu ludzi?

Opinia

Niezmiernie miło mnie zaskakuje notoryczne zainteresowanie firmą byłych pracowników. Drodzy Państwo musicie mieć bardzo ubogie życie, że tyle czasu pochłania Wam śledzenie pracy byłych kolegów. Szkoda, że swoją wiedzę czerpiecie z plotek, kłamstw i nieobiektywnych ocen. Jeśli zamierzacie merytorycznie porozmawiać to zapraszamy, jesteśmy otwarci na dialog. Szkoda, że nie mieliście tyle odwagi jak byliście ten ułamek czasu zatrudnieni. Pozdrawiam. Ps. łatwo hejtowac anonimowo

Bełkot
@Opinia

Bełkot nad bełkoty, to są bardzo obiektywne i same prawdziwe opinie. Życie mamy bardzo bogate w przeciwieństwie do ciebie. A dialog? Kolejnych konfidentów i donosicieli szukasz?

Dentysta
@Bełkot

Małgośka chyba logiczne że opinie piszą ci którzy w tej firmie już nie pracują albo zostali ci którzy wam (usunięte przez administratora) liżą albo nowi którzy jeszcze się nie ogarnęli i nie znają całej prawdy

Dr
@Dentysta

Jaki dentysta? Teraz to już protetyk tylko jej pomoże.

Izabela
@Dr

No wychodzi na to że Małgorzata chyba nie ma ubezpieczenia bo jeśli nie ma pieniędzy to zrobiłaby sobie to na kasę chorych a tak trwa już to kilka lat i wygląd pozostawia wiele do życzenia

KKK
@Izabela

Ubezpieczenie ma, ale w pewnym stopniu zaawansowania próchnicy juz żaden dentysta nie pomoże i wtedy trzeba już zaopatrzyć się w Corega Tabs i ząbki co noc do szklanki.

Lowca

I znowu Małgosia ze swoimi padalcami usunęła wszystkie komentarze tak by było sprawnie i czysto pamiętajcie nie warto tu pracować. Po dwóch miesiącach sami z rezygnujecie a jeśli nie zrezygnuje cie to za trzy albo cztery miesiące zrobią z was (usunięte przez administratora)a to co wam obieca ją to może cię zapomnieć.

Nic nie mogę się dowiedzieć, bo tylko personalne żale macie. A wpisy minuta po minucie tej samej osoby pod różnymi nickami to już żenujące. Pomylił Wam się portal. Pozdrawiam

Puknij się
@Nowy

Nie wypłacanie wynagrodzenia to prywatne żale?

Pracowniku

Oddaj pieniądze które ukradłeś klientom. I powiadom komornika dlaczego unikasz płacenia długów. Najpierw pisz prawdę o sobie A nie bzdury wypisujesz.

rikitiki
@Pracowniku

ale ty jestes (usunięte przez administratora)

Mściciel
@Pracowniku

Sami oddajcie pieniądze, które pozabieraliscie ludziom (usunięte przez administratora) cwaniaczki.

Temida
@Mściciel

Oszukali cię....do sadu z nimi. Kilka spraw ostatnio przegrali a z kilkoma poszli na ugodę....nie bójcie się....dojedziemy ich prawnie.

No no
@Temida

Tyle spraw to ugoda k którą wyprosił, a druga to sprawa s gdzie wszystko komornik jej już zabiera i z wielkim gestem mu to wyślemy. Więc nie kłam Temida i za co paznokcie wyczyścisz....?

Policmajster
@No no

Zabiera nie zabiera ale pieniążki wypływają z firmy.... To chyba jest istotne prawda czy szefowa ma jakąś księgowość kreatywna????

??
@Policmajster

Ha ha A to Ci Twoi inwestorzy podpowiedzieli. Lepiej zrzutę rób na adwokata, bo zarzuty karne masz postawione.

Hahahhaaaa

Ale bolą prawdziwe opinie. Tyle skasować na raz? Ktoś miał pracowity weekend.

Kosz

Witak.cos wiecie co sue stali z panem bylym prezesem R.P co pracowal w iinej firmie ? I co z najlepsza jego regionalna na pomorzu..mistrzyni windykacji

Czujny
@Kosz

Nie chcieli działkować się z szypurą.

Wow

To prawda z nią nie da się pracować jest za bardzo pod presją szypurexa, nie ma własnego zdania nie jest do ludzi. Ja pracowałam jeszcze za czasów RKS H.S aż chciało się pracować była do ludzi dla ludzi pracowała dla siebie nie dla innych dlatego swoimi zasadami.

Jan ł bo RODO
@Wow

I w imię czego Danuta jest takim posłusznym psem? Stara baba i daje się prowadzić za nos ? Szach mat...szkoda ze właściciele są tacy zaślepieni albo az tak bardzo od takiego marginesu zależni

Nickiii

Danutko kwiatków sobie nie dokładaj bo strzelasz sobie w kolanka az milo!!!! A taki super zespół mialas! (usunięte przez administratora)to tak pięknie ze az milo patrzec na Twój koniec

Ooo

Doświadczona i zna pracę bo spod ręki H. S wyszła, na pracy to ona się znała. To co robiła po pracy to jej interes.

Hmm

Robili co robili, ich sprawa, natomiast rankingi były obrazem pracy wszystkich pracowników a mam je do dzisiaj i była w nich wysoko. Nie jest to branża która "biurkiem" wypracuje wynik na rynku. Piszecie tak bo zazdrościcie.

Że co
@Hmm

Weź mnie nie rozśmieszaj, prezes tworzył rankingi...więc niby wynik miała.

Koko
@Że co

A jej kierownicy mobilni i doradcy pracowali za najniższą krajową i charytatywne kupę lat. Zastanów się co piszesz.

obserwator
@Nickiii

Brawo .Zapomnialas jeszcze dodonac wasnej samooceny byly pracowniku.Napisz o swoich wyczynach,ile klientow okradlas,ilu kientom udzielas wsparcia w ramach wlasnej dzialalnosci na firmowych drukach, ile podpisow podrobilas zeby ukryc swoje przekrety.Spadek wynikow to nie tylko klienci ktorzy nie placa. Jak sie okazuje,to rowniez nieuczciwi pracownicy ktorym wydaje sie ze narzekajac na kierownika ukryja swoje przekrety.OJ BRZYDKO!!!!!.

Janosik
@obserwator

Danuta ogarnij się zimno.

Garnek
@Wow

Przeciez to jest wrak człowieka, moja babcia jest młodsza.

Halo

To się napracowałaś 3 dni. Ale w wekeend fajnie było pojeździć na służbowym paliwie bez zgody kierownika. Ludzie i po co kłamać. A i pensja obcięta za 3 dni pracy. Żenada co piszesz. Nie ma to jak ktoś pracuje 2 dni 3 jest rozliczany i wystawia opinię. Ps. a w firmie do której przyszłaś pracowałaś 5 dni. Normalnie pracuś z Ciebie.

Leo

Poprostu cyrk. Upadający cyrk.

Kontroler

A to szyperek 100 taco zęby na robocie straciła

DR

Jak moze dobrze zarabiać gdy rozkłada firmę? Tylu wakatów to nigdy nie było.

Uwaga

Umawianie się na rozmowę o pracę w tej firmie to (usunięte przez administratora) Zero kompetencji. Niby pseudo regionalny kierownik a nie potrafi się wysłowić. Poziom kultury menela spid sklepu, nie obrażając menela. Tydzien próbny do którego mnie w zasadzie zmusili... vhamska obsługa klientów, praca ponad normę, teren obsługi 2 województwa... Praca dla desperatów...

Ojoj

Normalnie śmiech. Ale boli że Was wyrzuciła. Jest gazetka proponuję poszukać nowej pracy albo pobrać jakieś zasiłeczki i gitara. Ona da sobie radę ma ogarniętych ludzi i już nie traci na wasze wieczne żale i lenistwo czasu. Pracuje z tymi z którymi chce. A opowieść o was płynie A jest co opowiadać Pani T.M!!!

Jestem tu

Bo fajnie bylo by wrocic a telefoniu nie mam do nikogo, moze ktos poda?, bo wspomnienie mam dobre z czasow kiedy pracowalem

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon