Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

Izabela

Najbardziej przykre tylko to że czasami miał obsrany patyk

Koniec

jak sami nie rozpier... tej firemki to zaraz nowa ustawa ich rozpier...

Zniesmaczona

(usunięte przez administratora) straszenie i nic poza tym

Krzysia nie ma ?

Hahahahahahaha Szczerbatego nie ma ????!!! O w końcu. Gwiazdor już nie lśni u boku Sz ???.hahahahah

A no nie
@Krzysia nie ma ?

Do trzech razy sztuka .

Chinka
@Krzysia nie ma ?

Pasowali do siebie stanem uzębienia.

Candle
@Chinka

I inteligencją.

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
MG

To jak będzie? Dowiem się czy pracuje jeszcze ktoś starej ekipy czy wszystkie moje pytania o to będą usuwane?

Banan
@MG

A tłusta donosicielka jeszcze robi?

Luna
@Banan

Też jestem ciekawa. Pewnie trzyma się jak rzep psiego ogona i kabluje na wszystkich. Inaczej gdzie pójdzie? Ulice zamiatać?

????
@Banan

Moi drodzy byli pracownicy , jeśli tak bardzo was to interesuje to tak pracuje i mam się dobrze. Skoro tak bardzo wiecie więcej o mnie samej niż ja również dobrze. Cieszę się że moja osoba tak was interesuje. Co do donosicielstwa i donosicieli to niestety w naszej firmie nikt niczego już nie ukrywa i wiedza wszyscy o wszystkim. Ps: kultura anonimowych jest niska. Pozdrawiam

Wspaniale
@????

To jesteście taką jedna wielka rodziną, to jest piękne. A tak na serio to wiesz tyle ile ci (usunięte przez administratora)

Nobfrajer

Kto?

@Luna

Luna ulice możesz sama zamiatać, a może już to robisz skoro masz tyle czasu ????????

Luna
@Śmieszne

Nie, nie muszę, mam o wiele większe kompetencje i ambicje, dlatego zwolniłam jak tylko zobaczyłam co tu dzieje się. Praca dla ludzi z najniższej warstwy społecznej, niewykształconych, niekulturalnych, bez obycia i znikomej inteligencji.

@Luna

Nie obrażaj pracujących tam ludzi. Może to ty jesteś z najniższej warstwy społeczeństwa. Pracujący tam ludzie ( może nie wszyscy , są wyjątki ) to wykształceni i mądrzy ludzie chcący dobrze zarobić i mieć stabilność w zatrudnieniu. Po efektownym zwolnieniu Bartka prezesika wszystkie ameby zostały zwolnione lub same odeszły bo praca ich przewyższyła. Po za tym sądzę że nawet osobiście ludzi nie poznałaś a obrażasz.

Baciar
@Luna

Ciekawe poglady Luna jak na kogoś kto skończył wieczorówkę.

Lodzik

Tutaj niekoniecznie dorobek naukowy jest okazały ale jeśli chodzi o lodomanię to można by się było od niej wiele fajnych numerków nauczyć.

Kantar
@Śmieszne

Jakie bzdury!!! Ameby to dopiero zostały poprzyjmowane z powrotem, wszystkie, które zwolnił typu piwko i jego poplecznicy.

s
@Śmieszne

Ameby to tam pracują a nie zostały zwolnione lub same odeszły :D

Maciej

Policmajster to żenada To co robią z ludźmi Tylko dlaczego nikt się tym nie zainteresuje Dalej namawiają na pracę za 4500 miesięcznie po czym masz 2000.....

Maciej

Dlaczego usuwane są opinie odnośnie firmy które zamieszczamy

Hulaj

Cały czas usuwają negatywne-prawdziwe opinie. Pozytywne piszą sami.

Policmajster

No cóż żeby cokolwiek w tej firmie zyskać żeby przetrwać trzeba dawać (usunięte przez administratora) albo jeżeli któraś z przełożonych lub przełożony lubi to trzeba ich bzykać... Pomyślcie tylko panie i panowie że nigdy nie będziecie ani pierwszymi ani setnymi....fuj

Maciej

W tym (usunięte przez administratora) pseudo firmie sypie każdy jeden nadaje na drugiego... jak już myśli ktoś ze błyszczy to (usunięte przez administratora).po 16 godz za 2060zl...bo zabiorą nie przyznają zwolnią... za chwilę sama g.s bedzie zbierała z t.s bo k.u juz sie pozbyli... (usunięte przez administratora)

Mira

Jaka pościel? Pod biurkiem był atak.

Malgosiu

Małgosiu i reszta z połówki co się stało z komentarzami ponad 200 zniknęło i oczywiście wszystkie negatywne...... pozytywne zostały dopisane bo nikt normalny takiego komentarza by nie wrzucił

Zadowolona

Bardzo miła i sprawna obsługa ,szybko bez żadnych komplikacji .Polecam każdemu kto ma chwilowe problemy finansowe .

Beyonce
@Zadowolona

Ale nieudolnie ocieplacie sobie wizerunek . Ale na marne opinie macie w miastach okropna i wśród kl którzy szukają tylko alternatywy aby was spłacić i nigdy więcej nie brać ale damy im taka możliwość pozdro

Czy w Nobilon występują paczki/bony świąteczne?

Miko

Pewno czy liście są Bony świąteczne paczki jest tak zwany dodatek na karpia jest naprawdę wszystko i jedyny problem jest taki że musisz sobie sam na to wyłożyć

Wsciekla45

Nie polecam tej firmy to zwykli (usunięte przez administratora) kierowniczka z Torunia tak nie miła straszy grozi sprawa zgłoszona na policję. Gdybym wiedziała co to za ludzie i firma nigdy bym nic nie wzięła jak nie rozumie słowo problemy to już nie moja wina

Śmieszne

Fakt, inteligencja Tomasza jest znikoma. Po za tym mężczyźni w tej firmie sa góra , nie ważne od inteligencji

Hanibal

Mówiłem że nikogo na wschód nie znajdziecie do pracy. Możecie zwijać się stąd. A jak tam Koszalin, Słupsk? (usunięte przez administratora)

Mazury to taki piękny rejon
@Hanibal

Weź nie ściemniaj, skoro się tak bardzo angażujesz w życie byłej firmy, to poradzę Ci zbieraj lepiej pien..... mogą Ci się wkrótce przydać, oj oj i to bardzo. Z tego co wiadomo to te zapowiadane sukcesy w branży nie wypaliły. Ha ha ha. A o nas się nie martw. Ha ha ha

Himi

Mówisz o Twoim starym znikają jak on bo z Twoją głupota nie może wytrzymać .

X

O tak, a jest co pisać...

LOL
@Himi

Ty swojego nawet nie znasz.

DJ
@LOL

Wpis dotyczył łysego oblecha. Któż tak dba o zacieranie prawdy? Sam czy niedorobiona żonka?

Ala

A jak tam rzęsa się trzyma

Fan rzesy
@Ala

No jak się trzyma no bardzo dobrze im więcej pudru tym lepiej to wszystko wygląda. Uzębienie ma całe nie cuchnie jej z ust w sumie jest na czym jeszcze oko zawiesić

Stary
@Fan rzesy

Rzesa wali botoksu gdzie sie da, skwarek z niej niezly, poczekaj rok dwa jak jej to zacznie wisiec wszystko, skonczy sie nocowanie po hotelach na rejonach i zapraszanie sobie kochasiow o czym wszyscy chucza... Swojego pogonila, zreszta krory normalny by wytrzymal..

Mars
@Stary

Czyli dziewczyna sobie radzi i bardzo dobrze stać ja to robi,chce to zaprasza .Bardzo ładna i zadbana kobieta .Ty widzę aż kilka komentarzy pod rząd + kolejne jako ktoś inny ha ha ha ha żeby się napewno dodało ,jak można mieć taki zryty beret ,ale musisz mieć zaburzenia psychicznne juz psycholog nie pomoże zrób coś ze swoim życiem wkońcu .

Haveb

Radzi ,radzi skoro tak się interesujesz jej życiem nawidiczniej masz swoje bardzo ciężkie ....Ale rozumiem lepiej o kimś pomówić anonimowo to takie budujące i wszystkie kompleksy znikają i dzień dla ciebie odrazu nabiera barw .Jak dla mnie to wypowiedzi odnośnie czyjegoś wyglądu oraz co robi w życiu prywatnym nie mają tu wgl racji bytu i są żenujące .

Pozytywny
@Stary

Zaglądam tu co jakiś czas ,ale coraz większe menelstwo się robi może jakieś forum trzeba założyć,poszkodowani , gorzkie żale,jak wygląda ,czego nie ma, co ma ,jak robi .Nazwa dowolna .Ludzie na poziomie niby a pracodawca taki zły to co Wy tu robicie czym Wy się zajmujecie nie macie dzieci ,pracy ,problemów własnych ?Wnioskuje że macie masę ..karma wraca pamiętajcie

Zając
@Stary

Wali co chce ,kogo chce i gdzie chce i Ciebie też wali .W czym problem ?A całą firma to kto kto ? No nie słyszałem jeszcze Ty nazywasz się cała firma .Taka różnica pomiędzy Tobą a nią że już napewno dawno o Tobie zapomniała a Ty nie ;):):)

Hunol
@Pozytywny

Tak, karma wraca, widać to najlepiej po obecnej sytuacji w tej firemce, nawykorzystywaliście ludzi, nie wypłacaliście pensji, nie wypłacaliście premi, stosunek do pracowników poniżej dna, oczernianie wszystkich którzy zwalniali się bo nie wyrażali zgody na taką pracę i karma wróciła, wielkie problemy z rekrutacją, sytuacja finansowa też bardzo ciężka.

Stary
@Zając

Delikatnie rzecz ujmując: nie jest w moim typie.

Sedzia

Odpuście już rzęsie bo szypurex się cieszy że ją zostawił w spokoju i nabawi się jeszcze kompleksów.....

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon