Opinie o M&B Agencja Pracy w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie M&B Agencja Pracy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie M&B Agencja Pracy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&B Agencja Pracy w Świdnica

Fajet

Ja dzisiaj dostałem telefon o pracy na magazynie w Leicester. Ktoś już zdecydowany?

Raper

Dzisiaj mi Pani dzwoniła że jest robota na magazyniera w Leicester z tego co kojarzę to 8,70 funta więc git :D jak na robote przez firme ja się nie wybieram bo jeszcze nie przeszedłem rekrutacji ale może ktoś sie zdecyduje ps Może mi ktoś napisać jak przebiega ta rozmowa po ang z nią na magazyniera wiem że jest znacznie łatwiej niż na opiekunke ale jestem ciekawy o co się spyta z góry Dzięki :D

Gośc 111

Co sądzicie o tej agencji ?może ktoś kto pracuje na magazynach powie coś więcej jak wygląda zakwaterowanie i pomoc dla nowych pracowników z góry dziekuje pozdrawiam

zibi

Są ok, kultura. Zibi.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
raper

No i ja też mam zamiar wyjazdu do Anglii na magazyn jak najbliżej Londynu się da ale to dopiero jak zarobie £

raper

Ja dzwoniłem tam w piątek to mi babka gadala że na tą chwilę nie wysyłają ale mam zadzwonić we wtorek

Luka

Witam.Wybiera się ktoś z tej firmy na magazyny w Anglii albo ktos juz pracuje ?Skontaktuj sie ze mną jeśli możesz pozdro.

Maria

Zawsze jest na czas wyplata, ale nie oni płacą, tylko firma angielska.Agencja działa " po ludzku" ja polecam.

Milo

Ja jestem magazynierem, 3 dni po przyjezdzie pracujem w magazynie,leci.

anka
@Milo

Gdzie pracujesz? Przez tę agencję?

Xavier

Witam! Ma ktoś jakieś informacje odnośnie pracy jako magazynier w Anglii przez tę agencję?

Zuzia

Care by Us zatrudnia mężczyzn. Ja tam pracuję od ponad roku i wiem że potrzebują mężczyzn do opieki nad mężczyznami.

Radek

Czy znacie jakąś firmę, która na opiekunów zatrudnia mężczyzn?

Grazyna M.

ja też mam dobre zdanie,p. Małgosia, jest w porządku. Pomaga, rozumie, jak może. Ma lewackie poglądy, stąd troska o każdego pracownika.Pracuję i nie było mi lekko na początku,ale mogłam liczyć na wsparcie.

jaro

Zyrafka czy możesz napisać dla jakiej firmy w UK pracujesz i jaka to jest praca,live in czy opiekun mobilny?

Zyrafka

Cze, nie znam tej firmy, ale mam prace z MB w opiece w UK i jestem zadowolona. Jezdze regularnie i pasuje mi to.

Marietta

witam, ja pracuje ok. roku przez tą agencję . Agencja jak agencja , kasę wzieła za rekrutacje i tyle . Na pomoc realnie nie można liczyć , chociaż pozornie cos pomagają , ale jak człowiek sam nie załatwi to ......oni piszą ..piszą do pracodawcy i nic z tego nie wynika. Ja pracuje w MiHomecare i trzymajcie się z daleka od tej firmy . Już zreszta inne osoby też pisały. Pozdrawiam wszystkich chetnych do pracy na obczyżnie.

Kitty

Mam fajną pracę,sporo odkładam, jest ok.

Tempo

Pracowałem tam ale całe lata temu i było źle. Teraz może jest lepiej tego nie wiem.

Mam dobre zdanie odnośnie MB - nie koloryzują, nie wciskają kitu.Pracuję u starszej dość męczącej kobiety, ale wiedziałam na co się piszę, nie zawsze jest super osoba do opieki. Mojej koleżance udało się mieć super osobę i jak zjedzie do Polski postaram się ją zamienić - tak się umówiłyśmy.

Czarna23

Pracuję jako opiekunka dojeżdżająca, mój chłopak też. To nie są dobre pieniądze, ale chcieliśmy być razem.Za jakiś czas pomyślimy o czymś innym, na początek to jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o M&B Agencja Pracy - Świdnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy M&B Agencja Pracy?

Kandydaci do pracy w M&B Agencja Pracy napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

M&B Agencja Pracy
3.6/5 Na podstawie 75 ocen.

M&B Agencja Pracy