Opinie o M&B Agencja Pracy w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie M&B Agencja Pracy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie M&B Agencja Pracy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&B Agencja Pracy w Świdnica

Mambula

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Mam bardzo dobre doświadczenie w pracy z nimi ale straciłam kontakt. Proszę o info jeśli ktoś wie o pracy w Niemczech dla niani. Jakie teraz można dostać zarobki? Jak długie są wyjazdy? Jakie mieszkania oferują?

Mamka

Nie maja wcale ofert pracy, czyżby wszystkie możliwości zostały zaspokojone? Jak ktoś wie o pracy dla opiekunki prosze o informacje. Jak długie są wyjazdy?

Tadek

Jest trudno się dodzwonić, zajęte ciągle. Wysłałem CV i do tej pory nie mam odpowiedzi a słyszalem, że dobrą robotę mają.

Edyta

Opiekunka mobilna w Ang. to kiepska robota i sama agentka odradza, mowila, ze pary tak, ale samej to się nie oplaca.

Mamba
@Edyta

Dzięki za informacje. Może wiesz o pracy w Holandii gdyż bardzo zależy mi wyjechać tam? Praca opiekunki lub przy kwiatach , sadzonkach. Będę wdzięczna za info.

Mamba

Czy ktoś wie czy ta agencja ma pracę opiekunki mobilnej w Holandii? Słyszałam, że tam lepiej płacą i podobno warunki są też lepsze. Pracodawcy mniej się czepiają. Lubię ten rodzaj pracy ale nie wiem gdzie dopytywać o pracę.

Asia

Hejka, czy ktoś pracuje jako opiekunka w Szkocji? Słyszałam, że lepiej płacą tam.

fgvbggg

No właśnie ja też uważam ze jednak mało kto docenia swoją pracę

Moim zdaniem, bardzo w porządku agencja. Jestem nianią i mam fajną rodzinę. Wakacje spędzamy teraz w Grecji.

Renia 45

Chodzi o pracę, jacy są ci starsi?

Renia 45

Funt idzie w górę, zdecydowałam się na wyjazd. Czego się spodziewać po opiece jak się mieszka ze starszym człowiekiem? Poradzcie. Renia

Barbara

Agencja bardzo ok.Jestem baardzo zadowolona,wcześniej pracowałam w innej, ale ciężko było się tam dogadać.

klaudia

A czy ktoś się orientuje czy jest szansa na pracę jako opiekunka jeśli nie ma się żadnych referencji?

Ziemeczek

Czy usługi firmy M&B są płatne.

Stefan

nie wiem już sam, co mam myśleć o tej agencji.. do tej pory wydawało mi się, że to jedna z większych agencji pośrednictwa, ale jak widzę, z warunkami było różnie.

lkz84

Nie maja pracy w magazynach, aziomal wyjechal w listopadzie i jest zadowolony.

Dragon

W Glasgow na nockach dobrze wyszlem ale nie maja teraz nic.

Raper

Fajet a rozmowe już przeszedłeś ? bo jak tak to mógłbyś zdradzić jak ona wygląda :D no i powodzenia mam nadzieje że wyjazd będzie udany :P

Boster

Różne są stawki i różne pokoje, jade z nimi 3 raz, bo jakby co mozna na nich liczyc. Nie wypinaja sie na czlowieka, jak inne agenciole.

Fajet

No coś tam się udało odłożyć.Także muszę pozałatwiać parę rzeczy i w drogę.;)

Raper

a jak tam Fajet hajs odłożony ? :D ja bym pewnie pojechał ale zbieram i zbieram i jeszcze musze przejść rekrutacje ale to pewnie formalność (mam nadzieje) , ale dobra stawka w tym Leicester

Zostaw merytoryczną opinię o M&B Agencja Pracy - Świdnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy M&B Agencja Pracy?

Kandydaci do pracy w M&B Agencja Pracy napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

M&B Agencja Pracy
3.6/5 Na podstawie 75 ocen.

M&B Agencja Pracy