Opinie o M&B Agencja Pracy w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie M&B Agencja Pracy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie M&B Agencja Pracy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&B Agencja Pracy w Świdnica

Ula 55

Nabór robią dla kilku firm angielskich, stąd różnice w zarobkach. Zaczynałam od 380, ale teraz pracuję przez nich dla innej firmy i mam 530 tygodniowo.Mój syn - młody inżynier,pojechał do Holandii przez nich, jest bardzo zadowolony. Teraz dojedzie jego dziewczyna.

joanna

Co rozumiesz przez spokojne zycie, to chyba nie w tej pracy, nie kazdy dostaje 500 funtow na tydzien , raczej w tej firmie to rzadkosc, raczej 350, 380 , 400 brutto a wszystko zalezy na jakiego klienta trafisz , poza tym to jest praca 24/h, jestes ze stara chora osoba , nie kazdy potrafi zrozumiec na czym polega ta praca, napewno nie nalezy do latwych , lekkich I przyjemnych jak sie niekotorym wydaje I zbierasz latwa kase,,,

Jadwiga

To zależy ile wystarczy Ci pieniędzy. Za 2 tygodnie pracy będziesz mieć jakieś 800 funtow, bilety jeszcze musisz kupic. Mam koleżankę na emeryturze, wzięła 2x2. W sumie fajnie, długa przerwa.Ja nie mogę, dzieci na studiach.

Barbi89

Właśnie zastanawiam się nad pracą w systemie 2/2 tygodnie pracy/wolnego. Jakie są obecnie zarobki? Ile wychodzi na rękę? W jakim stanie są klienci? Czy warto zaczynać tę pracę?

bb

dzisiaj mam rozmowe z managerka z(usunięte przez administratora) zobaczymy jak to bedzie.meggi a Ty miałas juz interviev?

meggi

Czesc, czy ktos pracuje dla(usunięte przez administratora)?jesli tak to prosze napiszcie jak tam sie prauje i czy ciezko przejsc przez ten trening. Pozdrawiam.

Zuza

Ja też widziałam na szkoleniu dziewczyny, którym zawsze coś nie pasowało, a to, że pokój w hotelu nie taki, a to, że śniadanie jest angielskie. A za nic nie płaciły, o wiele lepiej dogadywałam się z Węgierkami.

Elkaa

Jakoś mnie nic złego nie spotkało, pracuje ponad roku z nimi.A teraz zacznę dla innej firmy,ale też przez nich.

iza

bo niektorzy mysla, ze praca w Anglii to miod i luz, nie jest tak. Sporo trzeba siebie dac, zeby cie docenili. Teraz dla live in placa za szkolenie a tego wczesniej nie bylo.

jadzia

Pracuje z nimi juz ponad rok, mam dobra prace, dobre pieniadze. Widzialam za to dziewczyny, ktorym ciagle cos bylo nie tak, a same zachowywaly sie okropnie. Ja wczesniej pracowalam dla 2 innych firm i mam porownanie.

Marietta
@jadzia

czy dalej tam pani pracuje.? Jak tak to bardzo proszę o kontakt . ja niebawem rozpoczynam.

iza

Tak,za pierwszym razem trafilam kiepsko i...juz chcialam sie zawijac,ale druga klientka, super... w samym domu bylo 9 osob sluzby - palac, a ja mialam zmieniczke i wolny dzien.Szkoda, ze zmarla.

joanna

Wyjazd wiaze sie z ryzykiem I trzeba zdawac sobie sprawe z tego ze mozna traffic na nieciekawe sytuacje I nieciekawych,,,,lagodnie mowiac.... klientow....

joanna

Oczywiscie wyjazd z firma M&B wiaze sie , wszystko zalezy na jakiego klienta sie trafi , mozna trafic dobrze lub tez do koszmaru......

Lala

Ziemniaczku, od podanych w Anglii stawek brutto musisz odjąć 19%

iza

Z tego co wiem, takie same stawki mam ja i Angielki,które tu same się zgłosiły. Przepracowałam 3 miesiące i mam teraz 8 f na godzinę.Wystarcza na wszystko, ale za jakiś czas poproszę o podwyżkę.

agata

polecam rejestracje (usunięte przez administratora) pełno ofert pracy ;)

alicja

Kontaktują się, pytają co i jak. Mnie udało się dostać wolne na święta, dzięki ich pomocy.Ale koleżance nie pomogli, nie zawsze mogą, ale starają, to trzeba przyznać.

Nina

Nie wszyscy zarabiają 500, są i stawki 300 i 400 na rękę.

Ala

Nie narzekam, pracuję przez M&B od roku.Zarabiam ponad 500 F tyg, chociaż mam tydzień nie płatnej przerwy, to i tak jest ok. na czas szkolenia miałam opłacony hotel w Londynie, naprawdę miło.Wiem, że współpracują z kilkoma firmami angielskimi, widocznie ja trafiłam do tej najlepszej z siedzibą w Londynie. Referencje są potrzebne, ale załatwienie nie jest jakimś wielkim problemem.Ja jestem rehabilitantką, nie miałam problemów z dostaniem się do nich.

yuri

Przynajmniej zakwaterowanie miałyście darmowe, ja płaciłem, pojechałem z innej agencji i nawet mnie na taki koszt nie przygotowali. Buliłem po 30 f za noc. A wy na brud narzekacie....

Zostaw merytoryczną opinię o M&B Agencja Pracy - Świdnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy M&B Agencja Pracy?

Kandydaci do pracy w M&B Agencja Pracy napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

M&B Agencja Pracy
3.6/5 Na podstawie 75 ocen.

M&B Agencja Pracy