Opinie o PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k w Gdańsk

taka jedna

działa, działa, ledwo dycha.

ben

biuro przy grunwaldzkiej wygląda na pustawe ;)

wyzyskany murzyn

Witam Czy firma o głupiej nazwie Pe jak Polska już zbankrutowała ? Ktoś ma jakieś informacje ? Pozdrawiam ;)

Alicia

http://www.krs-online.com.pl/muntaner-sp-z-o-o-krs-720931.html http://www.krs-online.com.pl/pm-consult-spolka-z-ograniczona-krs-687124.html

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Polecam zapoznać się z firmą Muntaner Sp. z o.o., której prezesem jest nie kto inny jak pan MZ. Startuje do przetargów na wykonawstwo. Pozdrawiam

Da się zrobić za taką cenę. Te pieniądze są tylko dla właścicieli. Pracownikom i podwykonawcom nie płaci się. Pracownik num się zorientuje i odejdzie, to minie trochę czasu, a co zrobił, nie zabierze ze sobą odchodząc. I tak się prowadzi firmę. Dziwię się, że jeszcze są na rynku.

fikumiku

powrócili np tu:http://www.biuletyn.net/nt-bin/_private/srodawlkp/10366.pdf

jakim

Pozdrawiam wszystkich! Też przeszłam ten koszmar... cieszę się że to już za mną ;) teraz pracuję w normalnej firmie. Napiszcie, jak tam pe-polska, już padła? Jeśli jeszcze nie, trzymajcie się! Albo najlepiej, zwalniajcie i uwalniajcie!

??????

Pracy, współpracy i jakimkolwiek zawodowym kontakcie. Panowie są mili i wyglądają niewinnie, ale to pozór. Wykorzystują wszystko i każdego kto się nawinie. I zapewniam, rachunków nie płacą.

aa

Wie ktoś czy oni jeszcze istnieją, bo miesiąc temu pisano już o komorniku... ??

geo

Ja jako były pracownik również przestrzegam wszystkich geodetów przed współpracą z tą firmą. To zabawne żeby nowy pracownik musiał sam sobie zmontować komputer bo nie ma na czym pracować, podobnie z wyjazdem geodezyjnym w delegacji. Wysyłają człowieka w zimę (przy mrozie -10 stopni oraz zaspach) mapę do celów projektowych robić, gdzie dobrze dróg nie widać. Tam nikt was nie wprowadzi w nowe stanowisko pracy, będziecie się pytać innych kolegów co macie robić ponieważ tego nie nikt wie a na dodatek włoski szef nie rozumie rodaków i jak tu się komunikować. Także szkoda czasu i nerwów.

geodeta

Nie chcą zapłacić za wykonane mapy. Nie odbierają telefonu, nie odpowiadają na maile. Proszę o podanie jakiegoś aktualnego nr telefonu.

Witam, Od tych ludzi nie uzyskasz, żadnej wiedzy, ponieważ ci ludzie takie nie posiadają. Podejrzewam że praktykant w ciągu miesiąca dostanie do wykonania ok 20 projektów i to oczywiście samemu, bez niczyjej pomocy. Za mojej \"kadencji\" nie mogłem mojej \"wizji\" projektu skonsultować nawet z projektantem który to miał później ten projekt podpisać ponieważ nie miał płacone przez 3 miesiące i do póki nie dostanie kasy to nie ruszy nawet palcem. Podsumowując nie polecam, szkoda czasu, zdrowia i nerwów. Pozdrawiam

projekt

Witam, nie miałem jeszcze do czynienia z tą firmą ale czytając opinię muszę zapytać się bezpośrednio byłych pracowników. Zaczynam niedługo obowiązkowe praktyki na studiach elektrycznych, i zastanawiam się nad firmami mogącymi zapewnić mi odbycie bezpłatnych praktyk projektowych na terenie gdańska, czy otrzymam jakąkolwiek wiedzę od tych ludzi?

Adres ten sam. Samochody widać pod siedzibą, więc jeszcze im nie zabrali. Wie ktoś ile spraw już przegrali?

nie polecam, jedna wielka ściema i brak wynagrodzenia

A czy pod tym samym adresem? mają jeszcze samochody?

Haha

Gdzie tam, cały czas "prężnie" działają.

xxxx

sądząc po zmniejszeniu ilości postów PE-Polska chyba już poszła na dno :(

były pełnomocnik żażądu

Nie, powyższy numer to nie adwokat zarządowy - wręcz przeciwnie:) śmiało można dzwonić chcąc dochodzić swoich roszczeń na drodze sądowej.

Zostaw merytoryczną opinię o PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k - Gdańsk

PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k
1.4/5 Na podstawie 318 ocen.
  • Wąwozowa 15
    75-339 Gdańsk