Opinie o PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k w Gdańsk

daro Nowy wpis

@Zniesmaczony a jak sytuacja z weekendami?

@daro

Weekendy bardziej odpuszczamy - pracujemy tylko do 16 tej,

@daro

W weekendy zasuwamy tylko do 16 tej, luzik

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Zniesmaczony Nowy wpis

W żadnym wypadku. Zasuwamy do 20 stej wg. planu.

Aneta

@blondyn 2011, @olek a czemu miałaby nie istnieć? Według KRS nadal istnieje. Skąd takie podejrzenia u Was? W jaki sposób jesteś poszkodowany? A nie chcesz wysłać sprawy do telewizji skoro uważasz, że tak bardzo to poważna sprawa?

Zażenowany
@Aneta

Szczyt bezczelności. (usunięte przez administratora) próbujący się wybielać. Masakra.

olek

Czy te firmy już zdechły? Sam jestem poszkodowanym, kiedyś tam, na nie małą sumkę (nie do odzyskania). Firmę (firmy) poczynania szczegółowo śledziłem do końca 2016. Wniosek jeden zdecydowany - Polskie sądy, prawo do wymiany całkowitej, jestem za tym co robi PiS rękoma i nogami. To co ci pseudo biznesmeni robili przez około 10 lat to jest materiał do TV lub gazety, gdyby tak zebrać wszystkich poszkodowanych...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
blondyn 2011

Czy to jeszcze działa?

Romek

Jestem bardzo ciekawy jak się firma rozwija w tym momencie?

Benefity w PE-Polska

Benefit masz taki, że musisz sam sobie skręcić kompa jak przychodzisz do tego obozu. Komp jest w kantorku zamkniętym na klucz, który masz sobie znaleźć. A potem sam sobie znaleźć informatyka, który Ci wpisze hasło do kompa, oczywiście jak sobie już zainstalujesz Windowsa, Cada i wszystkie programy, które wcześniej kupisz. A potem się dowiadujesz, że dziś miałeś przecież robić to i tamto, jeste (usunięte przez administratora) niedorozwojem ruchanym przez murzynów i dostajesz potężnego kopa w dupala na zachętę, żeby dalej (usunięte przez administratora) do rana ;).

następny oszukany

Ku przestrodze wszystkim. Nie wierzcie w niewinność tej firmy. Firma zmienia nazwy, siedziby, ukrywa się z jednego powodu. NIE PŁACI PODWYKONAWCOM Jak najdalej od tej firmy. Sprawy w sądzie wygrane a pieniędzy ani widu ani słychu. Żenada dla wymiaru sprawiedliwości.

pomocna

Cały czas wygrywają nowe przetargi, starają się wyciągać z gmin płatności częściowe. Nie realizują umów. Natomiast jeżeli jakimś cudem uda im się cokolwiek zrealizować to i tak grubo po terminach. Dodatkowo te dokumentacje na budowie to można wrzucić do kosza. Nie wspomnę już o tym, że byli pracownicy cały czas dostają wezwania do sądów w całej Polsce w charakterze świadków. NIKOMU NIE POLECAM

oszukany

Jak to " Jak to możliwe?" Po prostu nie zapłacą geodetom, nie zapłacą projektantom

neo

Witam Ostatnio wygrali 2 przetargi w Wieliczce. Nie mogłem pojąć, jak firma z Gdańska mogła na południu Polski dać oferty prawie dwa razy niższe od ofert Wykonawców będących na 2 miejscach. Czytając Wasze opinie już wiem jak to jest możliwe. Po prostu masakra.

Do Oszukanego

Tak, wynajęli ludzi, którzy o nich dobrze piszą. Próbują zachować "reputację" jak tylko mogą ;).

Oszukany

Czyżby firma wynajęła już nawet hejterów, wcale bym się nie zdziwił.

stasiek54

Jan przestań się podszywać pod niczego nieświadomego forumowicza. Spraw w sądzie było dziesiątki i wszystkie firma PE Polska przegrała! Rozumiesz to? Wszystkie przegrała!!!!

Do pol

Tu nie chodzi o obniżenie podatków, które zgadza się że są za duże, bo Państwo za dużo chce przedsiębiorcom zabrać. Ale proszę nie mylić pojęć i nie mydlić ludziom oczu - to są po prostu zwykli (usunięte przez administratora) tyle, że nie okradają banków z bronią w ręku, ale biorą czyjąś pracę i nie płacą za nią, pomimo tego, że wykorzystują ją dalej.

Stasiek54

Przestań się w końcu podszywać pod nieświadomego klienta - właścicielu firmy. To firma oszustów. Jest mnóstwo wyroków skazujących (prawomocnych). Ciekawe dlaczego tak "uczciwa" firma cały czas zmienia nazwy? Żenujące

oszukany

Gadaj zdrów. Ja osobiście znam dwóch oszukanych a na forum geodezyjnym aż huczy o tych oszustach. Także skończ pier...ić.

rozbawiony

buahahahahah Ten gość nie widzi ludzi oszukanych przez PE Polska. Czytając taki post można zapluć monitor ze śmiechu.

rozbawiony

Do Jana Zielińskiego

A kim Ty jesteś Janie Zieliński ?

Jan Zieliński

W sprawie osób M.Z. oraz P.P 'Firm': PE Polska, PM Consult, BKW, Muntaner, RSA, NEOX, LINK Każdego pokrzywdzonego przez wyżej wymienionych proszę o kontakt: jolobolomeksyk@gmail.com Najlepiej mailowo, ale podam również numer telefonu: 691 292 018 Adres może i brzmi zabawnie, ale sprawa jest poważna. A nadzieja na odzyskanie pieniędzy jest, pomimo upływu lat, zmian nazw i poczynionych rozdzielności majątkowych. Ja liczę na to, że uda się ich posadzić. Zasłużyli sobie.

Jakie zarobki ?

Jakich zarobków ? Weź gościu zejdz na ziemię, tam pracujesz za darmola...

oszukany

Masz kolego problem z czytaniem ze zrozumieniem? "ja sprawdzałem troche tą firme i przynajmniej w internecie nie znalzłąm o ncih dziwnych rzeczy." Ja bym odwrócił sytuację i prosiłbym abyś znalazł w internecie coś dobrego o nich. Potwierdzam fakt niepłacenia podwykonawcą- sprawa w sądzie wygrana a komorniki nie ma nic do zajęcia. Niezrozumiałe jest dla mnie tylko jedno jak w kraju prawa taka hiena jedna z drugą może tak długo oprowadzić biznesy. Może czas przywrócić stare prawo, że złodziejowi odrąbuje się rękę. Co do zarobków się nie wypowiem, bo nic na ten temat nie wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k - Gdańsk

PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k
1.4/5 Na podstawie 318 ocen.
  • Wąwozowa 15
    75-339 Gdańsk