Opinie o PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k w Gdańsk

Do Tomka

Gdyby tak było Tomku to nie byłoby problemów, z czego ma ściągnąć komornik jak facet jest tylko w koszuli ?

Żenada z katastrofą

Żenujące jest to, że pomimo tego, że są złodziejami próbują podszywać się pod kogoś innego zachwalając swoją firmę i tłumacząc, że jeśli byłoby tak źle to by na pewno by już upadli. Wcześniej czy później na pewno to nastąpi, nie ma się co łudzić, że będzie inaczej. Stanie się to z pożytkiem dla wszystkich, gdyż ta firma nie powinna dalej funkcjonować. To, że nie płacą to fakt, to że mają sprawy sądowe to też fakt. Nie upadają tylko dlatego, że komornikowi ciężko jest z nich ściągnąć należność, bo cwaniaki poprzepisywali swoje majątki na inne osoby. Ale dobiorą im się jeszcze do (usunięte przez administratora) na pewno i będą bardzo żałować swoich działań.

stasiek

Przestań pseudodyrektorze (złodzieju) podszywać się pod "nieświadomego" obywatela. PE Polska ma mnóstwo spraw w sądzie (liczone w dziesiątkach). Nawet został już wybrany komornik, który reprezentuje pozostałych komorników, bo tylu ich było, że nie mogli się dogadać, który ma pierwszy wejść na majątek firmy. Zresztą i tak się to nie udało, gdyż majątek został przepisany na rodziny.

Witam wszystkich. Byłem jednym z pierwszych ludzi w firmie PE-POLSKA i widziałem od podszewki jak to działało. Najpierw małe biuro zatrudniające około 12 osób. W tym czasie w miarę dobrze to funkcjonowało. Ale Panu Hipolitowi i Michałowi, zachciało się mocno rozwinąć skrzydła, nie zważając na to, jakie elementarne zasady trzeba spełnić, aby tak szybko rozwinąć spółkę - posiadać w biurze chociażby jedną osobę z doświadczeniem i uprawnieniami dla każdej z branż. Tera, po kilku latach, działają pod spółką NEOX. Nie wiem czy działają tak samo jak kiedyś, czy nie, ale może nauczyli się na swoich błędach. Co do płacenia, to jest to prawda. Często nie płacili podwykonawcom a nawet swoim pracownikom. Teraz wygrywają jakieś przetargi, ale moim zdaniem znowu za zbyt niskie kwoty, stanowczo za niskie. Prawdopodobnie scenariusz z niepłaceniem zacznie się powtarzać. Tak czy inaczej, powodzenia CHŁOPAKI !

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Do Kameruna

Ale co działa Kamerun ? Jakby mieli wykształconą, doświadczoną kadrę to rzeczywiście by mogli sobie zarządzać a od swoich ludzi by się zawodu nauczyli. Ale jak tam pracują studenciaki to zapomnij. I jeszcze biorą duże, poważne tematy bez przygotowania. A nie bankrutują dlatego, ze nie płacą podwykonawcom, zmieniają nazwy firm jak rękawiczki, żeby było trudniej ich namierzyć, mają spółkę komandytową, dzięki czemu odpowiadają w sądzie tylko jakąś śmieszną kwotą, majątki pewnie poprzepisywali na rodzinę, żeby komornik nie miał z czego ściągnąć. Ot i tyle. Nikt im chyba nie wytłumaczył, że tak się nie prowadzi interesów. Ciekawe, że nie boją się jeszcze chodzić po mieście sami.

BIAŁY MURZYN

A czego się spodziewałeś ? To co piszą to sama prawda ;)

Michałek Zasadawy

Witam szanownych forumowiczów, potwierdzam wypowiedź "Odpowiedz dla Romana - 2015-03-26 08:59:51", niestety prezesi nie maja pojęcia o projektowaniu, chyba że nabyli je w ostatnich latach odkąd założyli Pe Polska, i potem nastepne firmy:), nie mam wiedzy na temat trzeciego pana który występuje w tych nowych spółkach jako członek zarzadu, co do płatności to może kiedyś coś komuś zapłacili ale generalnie to z płatnościami bardzo słabo, większość zatrudnionych osób w tej firmie to były osoby bez doświadczenia i po studiach, które o projektowaniu miały takie pojęcie jakie wyniosły ze studiów. Żadnych doświadczonych projektantów tam niestety nie było, ponieważ projekty ktoś im podpisywał. Może się to teraz zmieniło ale mocno powątpiewam. Jeśli chodzi o zlecenia to brać jeśli zapłacą z góry za gotówkę inaczej odradzam, jeśli ktoś szuka pracy po studiach i chce się czegoś nauczyć odradzam, brak osób od których można się czegoś nauczyć, co najwyżej szkoły życia. Jeżeli ktoś chciałby się jeszcze czegoś dowiedzieć to chętnie odpowiem.

A123

Tak na pewno delikatna "Obsuwa", która trwa ponad 4 lata. Przestań podszywać się pod nieświadomego klienta. Pewnie jesteś jednym z dyrektorów tej firmy - oszuście.

A123

Witam. Moim dwóm znajomym nie zapłacili za mapy jedna w Gościcinie druga w Bolszewie, obie gm. Wejherowo. Są wyroki sądowe prawomocne. Komornik twierdzi, że nie ma skąd ściągnąć. Mało brakował a mapę w Gościcinie ja bym robił. Teraz miałbym problem. Na szczęście byłem trochę droższy od znajomego. :-) Zresztą strasznie dziwne było to, że nie odbierali telefonów zaraz po zapytaniu ofertowym. Zwykli (usunięte przez administratora)

M-geo

W nawiązaniu do postu z 2014-11-27 potwierdzam, że mi zapłacili za mapy do projektu dla ulic Pocztowa i Żuławy w miejscowości Gołąb - gmina Puławy.

Do refleksji...

"z tego co czytam to dosatają wszyscy zawsze pensje na czas, więc i w tym przypadku chyba powinno być tak samo... jakbyście coś jeszcze wiedzieli to powiedzcie proszę." A gdzie coś takiego przeczytałeś ? To chyba primaaprilisowy żart ;). Szanowny Panie Prezesie, proszę nie podszywać się pod ludzi co to niby szukają pracy w Pana firmie. Po co zajmujecie się czymś do czego się nie nadajecie. Przekfalifikujcie się i róbcie coś innego. Po co się męczyć. A tak będziecie wpadać w coraz większe długi. Takie działanie jest bez sensu. Jak mówił Einstein : "Szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów" ;). A tak startujecie do masy przetargów, które wygrywacie po zaniżonych cenach a na dodatek później nie jesteście w stanie obrobić takiego nawału pracy, bo nie ma wystarczająco dużo ludzi, ale też Ci ludzie są za mało wykfalifikowani, bo jeszcze niedoświadczeni. A że na doświadczonych Was nie stać to dajcie sobie spokój z tą działalnością, bo szkody tylko narobicie. Do refleksji...

pe-polska+BKW+neox+link+muntander=DNO

Z założenia, planowo i perfidnie nie płacą podwykonawcom np. geodetom !!!

Odpowiedz dla Romana

Bo : 1) Są oszustami - nie płacą za wykonaną pracę. 2) Nie znają się kompletnie nawet odrobinę na tym co projektują. 3) Nie maja nawet uprawnień projektowych lub wykonawczych a prowadzą biuro projektowe - żal 4) Są chamscy i aroganccy. 5) Nie mają porządnych programów - gówniane Briscady i żadnych nakładek pod AutoCada. 6) Nie mają nawet porządnego telefonu, tylko każą dzwonić przez Skypa. 7) Wygrywają przetargi po zaniżonych cenach, zgarniają zlecenia z rynku, których i tak nie są w stanie wykonać ( technicznie i czasowo ). 8) Zmieniają nazwę firmy jak rękawiczki, żeby ludzie nie doszli kim są. Wystarczy Roman ?

MEGA LIPA I ŻENADA

PE-Polska to DNO DNA I 2 METRY MUŁU !!!

wiechu

Pamiętam z dawnych czasów, jak wygrywali przetargi z rażąco niską ceną i nic się nie dało zrobić. Odnośnie wywiązywania się z realizacji i jakości projektów wiedzy nie mam. Jednak wiem, że wywiązanie się ze zobowiązań wobec podwykonawców przy cenach jakie proponowali na przetargach było nie realne - dosłownie.

Nina

wygrał , ale gdzie twoje pieniadze ? o to chodzi palancie

WOJTUŚ

ŚMIESZNE

Mecenas

A Ty Gringo wczoraj się urodziłeś, czy taki (usunięte przez administratora) jesteś od urodzenia ? Nie słyszałeś o tych złodziejach ? Nie wiesz o co chodzi (usunięte przez administratora) Proszę bardzo idz i (usunięte przez administratora) dla nich. Przecież to oszuści i krętacze. Powinni dawno siedzieć w pierdlu !!!

geodeta

gringo !!! Unikaj ich jak ognia. Nie poprawisz swojej sytuacji finansowej pracując dla nich. Nie wiem czy jeszcze jakiś geodeta się nabierze na współpracę z nimi.

ALA

PROSZĘ O OPINIĘ O MECENASIE BEDNARCZYKU - PODOBNO DZIAŁA NA DWA FRONTY

Wojtek
@ALA

(usunięte przez administratora)jest uczciwym i prawym adwokatem. wygrał moje trzy sprawy przeciwko pe-polska. nie mam zastrzeżeń

@Wojtek

Będziesz w jeszcze większym jak Ci nie zapłacą. Z tą firmą już nikt nie chce współpracować. W zapytaniach przez neta nie podają nazwy, żebyś nie miał czasu ich sprawdzić. Konkurencja mogłaby rozsiewać złe komentarze ale powinny się też pojawiać te pozytywne a znajdź mi takie i to nie tylko na tym forum. Wejdź na jakieś forum geodezyjne i zapytaj o nich. Otrzymasz komentarze od ich kontrachentów - geodetów a nie konkurencji

geodeta

A ja myślę, że nie zrozumiałeś słowa pisanego. Weź głęboki wdech i przeczytaj jeszcze raz artykuły. Jeśli wnioski ni będą inne to czytaj do skutku. Nie podam Ci na tacy rozwiązania tej zagadki

Zostaw merytoryczną opinię o PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k - Gdańsk

PE-POLSKA sp. z o. o. sp. k
1.4/5 Na podstawie 318 ocen.
  • Wąwozowa 15
    75-339 Gdańsk