Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

hej, ja nie musze sie nawet zastanawiac, ile jest osob, bo po prostu wiem ;) kwota ich zobowiazan to jakies 250-270 mln złotych, a lista wierzycieli obejmuje kilka tysiecy osob - calej nie mam, ale kontakty do sporej czesci, pozdrawiam.

abw

Gdzie jest ABW ???

dywersant
@abw

W Katowicach na Lompy. Byłem tam w środę na przesłuchaniu. Dokumentami zainteresowani zbytnio nie są.

daniel

Witam. Chce odsprzedac wierzytelnosci wobec Milmex na kwote 45 tysiecy zlotych. Mam informacje o tym, z jakich zrodel moga byc wyegzekwowane. Jestem z Czestochowy i chetnie sie spotkam, tel. (usunięte przez administratora)

knf

(usunięte przez administratora)- jeśli już chcecie gdzieś dzwonić i poszukać utraconych pieniędzy Niesprawiedliwość popełniona gdziekolwiek jest zagrożeniem dla globalnej sprawiedliwości! kc.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
delaney

uwazajcie, to moze byc prowokacja

tom-z

Pracownicy firmy Milmex z Sosnowca będą bohaterami mojego reportażu pt. "Obóz pracy". Chciałbym pokazać, dlaczego jedni pracodawcy umierają ze strachu przed PIP czy ZUSem, a inni dobrze żyją, nie płacąc pracownikom przez rok. Jakie mechanizmy decydują o tym, że pracownicy ci nadal sa zatrudnieni i przychodzą do pracy? Jak daleko sięga manipulacja spółek w publicznych komunikatach? Chętnych proszę o kontakt pod nr tel: 504 - 596 - 345 (Tomasz). Ze względu na to, że niektóre osoby mogą czuć się niekomfortowo w rozmowie telefonicznej, zapraszam także do pisania wiadomości na w/w numer. Pracuję dla redakcji branżowej na Śląsku.

gt

Witamy Państwa, kupimy wierzytelności od pracowników i byłych pracowników, firma z Sosnowca, proszę się kontaktować jak wyżej , możliwe spotkanie w Krakowie, kancelaria. Wszelkie informacje też mile widziane.

milmexinfo
@gt

chętnie sprzedam zobowiązania milmexu oraz informacje jak firma działała proszę o kontak mailowy milmexinfo[@]gmail.com

pawel
@gt

w sprawie odkupienia wierzytelności. będe w krk w środę nie wiem w jakich godzinach. możliwe jest spotkanie? co trzeba mieć ze sobą i za jaki procent skupujecie wierzytelności? proszę o info pawel.k.sosnowiec@wp.pl

mkik
@gt

witam proszę o kontakt w celu sprzedaży wierzytelności milmexu jak to wygląda ile bierzecie itp mkik2000@wp.pl

Karol
@pawel

bardzo mądry pomysł,należy to zrealizować jak najszybciej.służę materialami pomocniczymi

123AAX

tez podejmę chętnie kontakt, mój numer tel. 795888025, proszę o telefon w godzinach wieczornych, gdyż w dzień jestem w pracy :) posiadam sporo informacji o tym, jak wyglądała budowa sieci Milmexu od strony technicznej ;)

jot

jk@poczta.onet.pl do prezesów spółki milmex: możecie pocałować mnie w ..., podobnie jak pan Jędruch, a za to, co jesteście nam winni i co nam zrobiliście, odpowiecie przed sądem, nie tylko tym ziemskim

KAPS

trzymajcie się od nich z daleka!!!

mateo

Ja wybieram się do prokuratury, bo jak się zwolnilem, w urzędzie pracy do wiedziałem się, ze mnie zatrudnili w drugiej firmie bez mojej wiedzy,a teraz mnie urzad chciał oskarżyć o ukrywanie dochodu!

K-W

Witam, szukam obecnych i bylych pracownikow firmy milmex / netmaks, celem odkupienia po cenie rynkowej informacji o funkcjonowaniu firmy. Gwarantowana dyskrecja i wynagrodzenie. Podam kontakt osobom zainteresowanym, chętnie spotkałbym się w Krakowie. PILNE!

milmexinfo
@K-W

zapraszam do kontaktu mailowego jeśli chcesz wiedzieć jak i co działało milmexinfo konto na gmail

pawel.k
@K-W

Napisz na pawel.k.sosnowiec@wp.pl napisz tresci ze kolega z krk.

raq

zawsze został jeszcze do egzekucji ZK NetMaks Wilkowice, Grabecznik 111, Volskwagen Passat, no i mieszkania panów prezesów, a no i całe ich rodzinki, przecież też w milmexie pracowali (:

pawelk
@raq

Pewny masz ten adres? Napisz na pawel.k.sosnowiec@wp.pl

GośćZKrakowa

Hej :) Ale prezesi mają :D Ja mam prawomocny wyrok od paru miesięcy, ale powiem mam szczerze, że lepiej się opłaca sprzedać ten dług porządnej windykacji, odpalisz im 20 procent, a nie masz regresu ;)

gosc

Zanim dojdziesz do komornika to musisz mieć prawomocny wyrok. W sosnowcu na sprawę się czeka ok 6-9 miesięcy potem już idziesz do komornika. Oczywiście milmex odwołuje się od każdego wyroku przedstawiając najbzdurniejsze wyjaśnienia i poddając pod wątpliwość wszystko, naciągając procedury do granic możliwości. Komornik oczywiście przyjmie każdą sprawę a jest ich już dosyć sporo na ich listach tylko prawda jest jedna w milmexie niema niczego co stanowiło by jeszcze jakąś wartość.

de!mc

Pracowałem w dziale sprzedaży parę miesięcy. Od grudnia zeszlego roku nie dostałem juz jednak żadnych pieniedzy. Wiem, ze komornik i egzekucje nic nie dadza, wiec zwrocilem sie do bardziej skutecznych windykatorow, zobaczymy...

AdVertizing

1. czy ktos mial do czynienia z komornikami z Sosnowca? 2. dlaczego nikt nie egzekwuje skladek od spolki, skoro nie placili mi ich od pazdziernika 2013? co zus moze w takiej sprawie, nie powinien sie czasem upomniec?

bajgielKA

Byłem tez na policji, na razie cisza w tej sprawie, wszystko jest zamiatane pod dywan, a pan prezes jak siedział, tak siedzi w tej swojej norze na Jagiellonskiej! Ja się już zwrocilem do zagranicznej kancelarii, bo w Polsce nic się z tym nie zrobi!!!!

gavron

kiedy się skończy w kraju z tym lobby, które wykańcza po kolei wszystkich poważnych inwestorów, a pozwala działać na terenie miasta takim ludziom jak Józef Jędruch????

make believe

co z kontrolami Urzędu Wojewódzkiego, WUP, czy takie instytcje jak wojewoda to nie powinny zareagować jak się łamie prawa pracowników, to nie tylko PIP jest zobowiązany, żeby ich chronic jak nie ma związku zawodowego, ale to się dzieje też na poziomie województwa i władz samorządowych, a tu wybory się zbliżają i nieby wszystkim zależy na głosach, a tu wielkie NIC!!! nie idę głosować!

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milmex Systemy Komputerowe