Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

diffen

Dostałem postanowienie o wszczęciu poszukiwań z lokalnej prokuratury, a wy?

gość

a skąd wiadomo że się ukrywają ??? ta firma jest z SOSNOWCA oraz prezes i jego synek.

azalea

Witam. Ja rowniez jestem zainteresowany kontaktem, dostasrczalem sprzet tym oszustom i najmowalem pomieszczenie do 2014 roku. Teraz ich prezes i jego synek (szczyt chamstwa) ukrywaja sie przede mna i policja!

byly
@azalea

Ciekawie piszesz ze sie ukrywaja (smiech) bo codziennie widze ich I ich samochody pod firma :-) a oni sa w firmie bo nie raz ich widzialem, wiec albo kiepsko szukasz albo jestes uposledzony :-) co lepsze policja I to nie byle jaka z nimi na bierzaco miala kontakt odwiedzali sie nawzajem wiec co pieprzysz glupoty :-) nie siej glupot ciamajdo :-) albo w twojej bajce sa kiepscy policjanci :-)

pawel22p@gmail.com

Witam. Jestem osobą poszkodowaną poprzez tych złodziei. Internet miał być darmowy a tutaj nic. byłem osobiście u nich w firmie w Sosnowcu (nie widać tam bankrutctwa - na bogato wszystko). Zostawiłem odbiornik DARMOWEGO INTERNETU, otrzymałem na piśmie że będzie zwrot na podane konto tego co wpłaciłem, a tutaj nic. ZŁODZIEJE OSZUŚCI. Mam wszelką korespondencję z nimi oraz nagrane rozmowy. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o wiadomość.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista ds. IT
Olsztyn
Indykpol S.A.
piotrpe

Mnie tez składki zniknęły! Jeszcze miesiąc Teemu figurowały jako opłacone! A dodaj, ze dotyczy to roku 2013, kiedy ta firma jeszcze dostarczała dokumenty do ZUS :-(

A3

Witam Państwa, ja również się kontaktowałem z w/w osobą pod jej profilem na fb :) Wydaje się, że z punktu widzenia organów ścigania ta sprawa jest już zamieciona pod dywan i z góry skazana na niepowodzenie, ale my się nie poddajemy :) W sprawie będzie kilka tysięcy osób poszkodowanych.

moriel

Są juz zarzuty dla podejrzanych! Nadal liczy się każda osoba z nowymi i ważnymi informacjami ze wzgledu na problemy z prokuratura sosnowiec południe. Ja zeznawalem do tej pory jedynie tam.

amadeo

wielokrotnie usuwano z forum moje wpisy, jestem zbulwersowany! Podaje wlasny nr telefonu, gdyz licze na kontakt. Nazwiska osob skazanych prawomocnymi wyrokami, a ppowiazanych z Milmexem, sa wszystkim dobrze znane. Nie wiem czy prezes spolki ukryl sobie cala kase na dzialce w Wilkowicach, ale mam pewnosc,ze ja znajde, bo bede szukal do upadlego!!!

pracus
@amadeo

Amdaeo :-) padles juz? :-)

darekK

a mnie w zusie znikły składki i się okazało, że mi sfalszowali umowe o pracy i zgłosili gdzieś w gdansku jako pracownika!!! skandal juz byłem 4 razy na policji w tej sprawie!!!

niki

chyba nie rejestr, tylko wpis do krs, ciemna maso, a że strona działa to nic nadzwyczajnego, w internecie wiele rzeczy zostaje nawet po śmierci... :P jeśli nie znasz całej oferty rynkowej w Polsce, to wyraźnie jesteś osobą bardzo ograniczoną ;) był "darmowy internet unijny", tak nazywała się promocja, zresztą ich strona sieci NetMaks też jeszcze w sieci wisi - w sumie ukradli blisko 300 mln zł!

Rita

firma oszukała ludzi na darmowy internet unijny wzamian za wziecie kredytu na kaucje za urzadzenia do odbioru tego internetu ludzie w całej polsce są oszukani i wykorzystani a firma ma to daleko -> musze spłacać kredyt a internetu i tak nie mam od 16 grudnia (usunięte przez administratora)

WKURZONA

ROMEK TA FIRMA JUZ NIE ISTNIEJE , WIĘC SKĄD TAKIE PYTANIE ?? PRACOWNICY OD 2013 DO DZIŚ NIE MOGĄ ODZYSKAĆ PENSJI .

micki

2000zl

kc

@Lech i inni - wszystkich wierzycieli i poszkodowanych proszę o kontakt na adres mailowy: kc08@onet.pl Pomogę w zakresie prawnym, jednak zaznaczam, że nie skupuję wierzytelności. Chciałbym zebrać wszystkich chętnych do ich sprzedaży i podzielić się też wiedzą o firmie zarówno z Wami, jak i organami ścigania (to ostatnie już w zasadzie poczyniłem).

Lech

W moim przypadku Milmex do tej pory nie wyprowadzil się z lokalu,zajmuje go bezprawnie,w lokalu pozostawione jest wyposażenie, nie płaci od półtora roku nie zabiera rzeczy,Co robić ? jak się pozbyć intruzów?zablokowany lokal nie mogę wynająć?

MPK-key

ZUS nie tyle przykładał rękę do przestępstwa, co nie przykładał się należycie do jego ścigania. Jesteśmy w trakcie ustalania tego, jakie podjęto kroki w celu wyegzekwowania od firmy składek (nie były opłacane ponad rok!!!), a przede wszystkim jak doszło do tego, że pracownicy byli zgłoszeni do ubezpieczeń z tytułu umów z firmami, których nigdy nie zawarli, to jawne fałszerstwo i podawanie nieprawdziwych danych!!! Sprawę próbowano zatuszować, "wyczyścić", ale z datą wsteczną nie da rady, mamy to już na piśmie :)

MPK-key

Fałszowaniem umów z pracownikami zajmują się już wszystkie ZUS ;) Ja również byłem na policji zeznawać, niespecjalnie rozwojowo to wyglądało, ale mają zadzwonić za kilka dni i na pewno będę jeszcze wzywany do okręgu. Koniecznie bierzcie ze sobą kopie zeznań!

A dzisiaj w Pulsie Biznesu artykuł o tych przekrętach i o Jędruchu! Jak doprowadza do upadłości kolejne spółki i o całym jego Cameronie.

AdeL

(usunięte przez administratora) tutaj jest sporo ciekawostek :)

hellon

zajrzyjcie na stockwatch forum, wątek milmex, tam jest dużo odpowiedzi na wasze pytania

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milmex Systemy Komputerowe