Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Aleksandra niwka

Dzwoniłam do Komornika Pana Beckera dowiedzieć się czy jest szansa na odzyskanie jeszcze po takim czasie wynagrodzeń, nie mając wyroku bo takie informacje do mnie dotarły, że wielu z byłych pracowników dostało taką propozycję. Ja nie dostałam nic ale to dlatego że zmieniłam miejsce zamieszkania i dzwoniłam sama do komornika. I okazuje się, że jest to możliwe, tylko ciekawe dlaczego tyle lat ten komornik nie powiedział o tym ani słowa!!!, ale w związku z tym że zaraz mają robić jakieś listy podziału po których nie będzie się już nic dało to jest kilka dni na to. Ja się przyłączyłam dzisiaj. zadzwońcie do Komornika Beckera (Modrzejowska) i popytajcie czy w waszym przypadku też się da i jakie dokumenty potrzebujecie. W moim przypadku potwierdzenie z firmy o niewypłaconych pensjach. ALE SIĘ DA! to najważniejsze, że jest szansa.

Irena
@Aleksandra niwka

Widzę w sieci, że sąd rozwiązał Milmex w zeszłym roku. Mam nadzieję, że napiszesz, jak skończyła się Twoja sprawa i czy odzyskałaś wynagrodzenia.

Aleksandra niwka
@Irena

gdzie w sieci widzisz coś takiego? W KRS występuje jako podmiot aktywny. Mój wniosek został przyjęty przez komornika i czekam już tylko na podział środków i pieniądze, nie wszystkie ale przynajmniej kilka tysięcy wpadnie, rozmawiałam z komornikiem osobiście przez telefon.

Opole
@Irena

Wprowadzasz ludzi w błąd taki stwierdzeniem... Gdzie w sieci widzisz, że sąd rozwiązał Milmex? Nie ma takiej informacji, bo nie rozwiązał. Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, ogłasza o wszczęciu w trybie art. 25a i nast. ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym postępowania w przedmiocie rozwiązania bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego podmiotu "MILMEX SYSTEMY KOMPUTEROWE... I to prawda 14 listopada 2019 w monitorze sądowym ukazała się taka informacja, jednakże miesiąc później z tego, co dobrze pamiętam, może być dwa miesiące, sąd wycofał się z tej decyzji rakiem jakby magiczne siły podziałały...Ja wychodzę z założenia, że niektórych po prostu ruszyć się nie da za mocni są, można ich dzióbać, coś tam podokuczać i tyle, ( zresztą znowu dostałem z prokuratury informację o umorzeniu zarzutów w sprawie przeciw Prezesowi), a za ta mgłą, która powstaje tylko korzystają na zamieszaniu. I nic nie zostało rozwiązane, co potwierdza KRS. Tym samym Milmex, jako firma dalej funkcjonuje, przynajmniej w dokumentach, bo czy fizycznie coś działają raczej nie widać tego. Nie ma, co się łudzić, wiem, że można kasę częściowo odzyskać, ale samemu nie bardzo da się radę nie mając wyroku, trzeba skorzystać z pomocy osoby nie zważając na nazwiska czy osobiste żale, która nam pomoże przebrnąć przez papierkowo urzędową patologie. Czy warto? Każdy ma swoje zdanie, ja skorzystałem wole odzyskać kilka tysięcy z pomocą niż nic, tym bardziej że żona też pracowała i robi się z tego prawie 10 tysięcy dumę chowam i cieszę się, że na wakacje będzie, wolę tak niż nic, a Milmex tak i tak wspominać będę bo geniusz panów z zarządu jest niepodważalny co by o nich nie powiedzieć (nie mówię o krzywdach tylko o inteligencji która dała im fortuny, sam bym pewnie tak zrobił jakbym wskoczył na odpowiedni poziom gry). Kiedyś myślałem inaczej, ale po 7 latach mam całkowicie odmienne zdanie. Trzeba mieć łeb i jaja żeby poprowadzić tak "genialnie" biznes. Kto by nie skorzystał mając trochę możliwości, a prowadzę firmę 3 rok mam 7 pracowników i włosy sobie wyrywam każdego dnia, i widzę teraz że korzystałbym z takiej okazji gdyby się mnie przytrafiła bez skrupułów, gdybym potrafił, co im zrobią? nic. mają już chyba po 70 lat, nie widać końca śledztwa potem 10 lat rozpraw apelacje kasacje inne zabawy. wiecznie nie będą na tym świecie, wiedzą że nikt ich nie zamknie bo musieliby mieć po 80 lat chyba już, a kto zamknie starszego schorowanego pana Prezesa, czy Pana Stasia który chodził i tylko jęczał że coś go boli i to 7 lat temu? i po co? wygrani co by nie powiedzieć są tylko oni, a jak dają szansę rehabilitacji za niewypłacone pensje to mam w kieszeni dumę, nawet się ucieszę.

Wyrywacz chwastów
@Opole

Znowu Michałek posty produkuje ;) Miłej zabawy.

Darek Z.
@Opole

Dzień dobry - proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Milmex istnieje dalej, mimo że siedziba nie należy już do nich. Większość wpisów tu na forum jest, jak rozumiem, pisana przez byłych albo obecnych pracowników firmy, którzy mają w tym jakiś finansowy interes, żeby za ich pośrednictwem odzyskiwać pieniądze, bo słyszałem, że po rynku krążą konkurencyjne oferty. Ale głupot proszę nie pisać - to, że wszczęto postępowanie (zaraz potem umorzone) nie znaczy, ze "sąd rozwiązał Milmex".

Czy zdarzają się nadgodziny w Milmex Systemy Komputerowe?

Wyrywacz chwastów

Skąd takie głupie pytania? Firma nie płaci pracownikom wynagrodzeń od listopada 2013 roku.

Naznaczony milmexem

14.11.2019. Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, ogłasza o wszczęciu w trybie art. 25a i nast. ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym postępowania w przedmiocie rozwiązania bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego podmiotu "MILMEX SYSTEMY KOMPUTEROWE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" z siedzibą w Sosnowcu, wpisanego do Rejestru pod numerem KRS 199165.

Czy pracodawca Milmex Systemy Komputerowe organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

zbyszek

Jak można zadawać tak głupie pytania, skoro wszyscy wiemy, że firma od 2014 nie płaci swoim pracownikom wynagrodzeń i składek, wykorzystuje w perfidny sposób osoby niepełnosprawne???!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Anna89

Nie ma dni wolnych od pracy, ale kazdego dnia pracujesz za darmo!

xxxxx

Szkoda

Ciekawe
@xxxxx

Jędruch był dwa razy zatrzymywany, po czym wychodził na wolność. W roku 2002 sąd wydał kolejny nakaz aresztowania, ale właściciel „Colloseum” wraz z byłym wiceprezesem Piotrem W. zdążyli uciec za granicę. Wylądowali w RPA, z którą Polska nie ma umowy o ekstradycji. Jędrucha zatrzymano w Izraelu, w lipcu 2003 roku. Jak relacjonowała „Gazeta Wyborcza”, próbował uzyskać obywatelstwo tego kraju, powołując się na swoje żydowskie korzenie i biorąc ślub z obywatelką Izraela. Była to jednak bigamia, ponieważ Józef Jędruch miał już żonę. Po tych perypetiach, nadających się na scenariusz filmu sensacyjnego, został deportowany do Polski, gdzie spędził w areszcie 4 lata i 7 miesięcy. Wyszedł na wolność w roku 2007, gdy tajemnicza 80-letnia Amerykanka wpłaciła za niego kaucję w wysokości 3 mln zł. Proces trwał 5 lat – jak na polskie standardy, krótko. Jędruch został skazany na 6 lat więzienia i 400 tys. zł grzywny (w apelacji stawka wzrosła do 720 tys.), zabroniono mu też pełnienia funkcji we władzach spółek prawa handlowego przez 10 lat i zobowiązano do naprawienia szkody w wysokości 54 mln zł. A ponieważ na poczet kary wliczono mu czas spędzony w areszcie, twórca „Colloseum” jest dziś wolny.

Cisza ??
@Ciekawe

Sosnowieccy policjanci zakończyli postępowanie w sprawie prezesa firmy komputerowej. Przedstawiono mu łącznie 156 zarzutów, za co może grozić kara 2 lat więzienia. Sprawa toczyła się od 2014 roku, kiedy to Państwowa Inspekcja Pracy zawiadomiła policję, że w jednej z sosnowieckich firm oferującej sprzęt, oprogramowanie i usługi komputerowe może dochodzić do naruszania praw pracowniczych. Jedną z nieprawidłowości, do jakich miało dochodzić w przedsiębiorstwie, było uniemożliwianie i utrudnianie inspektorom czynności kontrolnych. Kiedy policjanci prowadzący sprawę przyjrzeli się firmie dokładniej, okazało się, że to tylko wierzchołek góry lodowej. Okazało się bowiem, że prezes firmy od dłuższego czasu zalegał z wypłatami wynagrodzeń i nie odprowadzał składek ZUS. Policjanci przesłuchali ponad 300 świadków i w 30 tomach zgromadzili materiały dowodowe. Prezesowi firmy przedstawiono w sumie 156 zarzutów. Grozi mu teraz kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Modus Operandi
@Cisza ??

Kara do 3 lat więzienia, dla uściślenia. O ile ten akt oskarżenia nie zostanie poprawiony.

Myślący
@Modus Operandi

I jestescie tacy naiwni ze myślicie ze kogos skarzą, życze dobrego poczucia humoru... za 5 lat jak sprawa sie zakończy to przypomnicie sobie moje słowa a jeśli nawet by coś zasądzono to przypominam o apelacji nastpępne 5 lat i znowu bedziemy chodzic jako świadkowie nie wiadomo po co... tylko naiwny albo glupi może się łudzić, proponuje poprawić akt jeszcze 5 razy żeby dłużej trwało

Zohar
@Myślący

To chyba syn prezesa pisał, bo nawet z ortografią kiepsko ;) Skażą jak już. Z pewnością. Na pewno nie tylko zarząd, o wiele więcej osób. A ty/ta, który to pisałeś, jesteś zapewne na liście podejrzanych ;) I owszem, będziemy chodzić jako świadkowie choćby i przez 20 lat, po to by zobaczyć strach albo cień śmierci w czyichś oczach. Dobry humor dopisuje :)

rozbawiony
@Zohar

strach w oczach... dobry dowcip.. na razie musza wszystkich przesłuchać... :-p jedynie 300 osób :-)

Zohar
@rozbawiony

Pozdrawiam syna prezesa, któremu tak wesoło i radośnie. Ciesz się dziecko, póki możesz ;) Nie wiem, skąd wzięła się ta liczba 300 osób, bo jest ich ledwie ok. 150, ponadto nigdzie nie ma zapisanego przymusu przesłuchiwania w przypadku, gdy sąd określone fakty uzna za udowodnione ;)

@Zohar

jak tam idzie poszerzanie aktu? :-D

zoharek sucharek
@Zohar

chyba w swoich jedynie hahaha, chociaż w tych o których myślę akurat nie ma nic, są nijakie jakby obłąkany wzrok, ale twoje zapewne są inne :-) chodź chodź 20 lat, o to chodzi :-D

@zoharek sucharek

Haha ciekawe o kim piszesz, Michał? Bo tak jakby o sobie ????

Sajmon

Prezes G raczej nie zniknął, jest na zusowskiej rencie ;) A co do Michałka to chyba nie jego masz na myśli, bo z tego co wiem wyprowadził się do Bielska? Prawko kiedyś miał, potem stracił za jazdę pod wpływem, więc może odzyskał. A Porsche? Windykacja spolki SPC Group? :) Józef jej autami jeździł przecież;)

Zaciekawiony
@Sajmon

Skąd masz takie informacje o Prezesie G i o tym że młody K. Wyprowadził się do Bielska? I czemu G na Zusowskiej rencie? Co mu dolega, że na rencie jest?

@Zaciekawiony

Ja też mam podobne informacje, więc chyba tak faktycznie jest. Chociaż Pan Józek ostatnio widział Michała, jak wynosił rzeczy z budynku razem z prezesem (usunięte przez administratora):)

Tomasz

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód X Wydział Gospodarczy 11 maja oddalił pięć wniosków złożonych przez wierzycieli firmy o ogłoszenie jej upadłości a przyczyną decyzji był brak majątku na prowadzenie postępowania upadłościowego

@Tomasz

Te wnioski to bie były oddalone już lata temu?

Tak w 2015 roku.

antchwast

A co z tymi innymi firmami, które się znajdowały w tamtym budynku na Jagiellońskiej, np. Węglopexem, Teleplusem??? Wie ktoś?

Wielki Danton
@antchwast

Wyrywacz Chwastów to ty? ???? Ja wiem co z firmami, Krzysztof też. No i Józek!

Jak jest z pakietem medycznym w Milmex Systemy Komputerowe? Można dołączyć rodzinę?

Asesor

Pakiet w sądzie.

Sajmon

Jakim pakietem człowieku? Przeczytaj tu wpisy to zobaczysz, że ta firma od ponad sześciu lat nie płaci ludziom wynagrodzen, a Ty zadajesz durne pytania o pakiet medyczny...

Jak długo trwa proces awansu w Milmex Systemy Komputerowe?

Ta firma nie istnieje !!!

firma (usunięte przez administratora) ludzi na darmowy internet unijny wzamian za wziecie kredytu na kaucje za urzadzenia do odbioru tego internetu ludzie w całej polsce są (usunięte przez administratora) i wykorzystani a firma ma to daleko -> musze spłacać kredyt a internetu i tak nie mam od 16 grudnia www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140212%2FPRZEMYSL%2F140219822#block2 www.uke.gov.pl/interwencja-uke-w-milmexie-13356# forum.hotmoney.pl/pokaz/Netmaks-sp-z-o-o-brak-internetu-od-5-dni-67658 www.telepolis.pl/wiadomosci/-aktualizacja-ii-darmowy-internet-unijny-na-2-lata-w-sieci-netmaks,2,3,27692.html#tab-com2 kontakt24.tvn24.pl/artykul,brak-internetu-firma-netmaks,2233928.html www.uke.gov.pl/interwencja-uke-w-milmexie-13356# www.facebook.com/netmaks.oszukani/ www.rmf24.pl/fakty/polska/news-milmex-zwroci-miliony-za-darmowy-internet,nId,1100588 www.telepolis.pl/wiadomosci/-aktualizacja-ii-darmowy-internet-unijny-na-2-lata-w-sieci-netmaks,2,3,27692.html?cp=2 www.telepolis.pl/wiadomosci/telko-in-milmex-ma-powazne-problemy-z-netmaksem-ale-chce-isc-po-nowe-czestotliwosci,2,3,29838.html?cp=1#tab-com2 www.stockwatch.pl/forum/wpisy-3991p27_MILMEX-Catalyst.aspx forumprawne.org/prawa-konsumenta/494592-problem-z-dostawca-internetu.html forum.dziennikwschodni.pl/netmaks-brak-internetu-czy-ktos-jeszcze-t90898/ wielun.naszemiasto.pl/artykul/jest-doniesienie-do-prokuratury-w-sprawie-sieci-netmaks,2156767,t,id.html serwisy.gazetaprawna.pl/telekomunikacja/artykuly/775323,interwencja-uke-w-milmexie-klienci-czuja-sie-oszukani-przez-dostawce-internetu-beda-splacac-raty-za-spolke.html www.rmf24.pl/fakty/polska/news-milmex-zwroci-miliony-za-internetowy-projekt,nId,11

Pracowałem tam 2003-04. Na tamte czasy firma luxus :)

@kc08 jak najbardziej. Nie mam związku z Milmex Systemy Komputerowe, ani też nie wiem, kim jest wspomniany przez Ciebie Michał. Nadal bardzo zachęcam do odpowiedzenia na moją wcześniejszą prośbę.

@Marta

Kontakt wygląda tak,że często chodzi sie do sądu albo na policję, jest ostatnio jakieś nowe ml postępowanie czy kilka, nie wiem, ale byłem znów wzywany. Poczty zazwyczaj nie odbierają, maila nie ma jak wysłać, bo od lat nie działają ich serwery, a telefony odbiera tylko prezes Kawala

Naznaczony

Rozmawiałem z nadzorcą sądowym i nie ma szans na odzyskanie jakichkolwiek pieniędzy przez pracowników i kontrahentów, długi są horrendalne wobec skarby państwa a to one mają pierwszeństwo... Komornicy umarzają postępowania, bo nie ma z czego ściągać wierzytelności.

@Naznaczony

Masz chyba stare wiadomosci bo juz dawno z tego co wiem nie ma nadzorcy, sprawe wniosla jakas firma (nazwy nie podam bo nie wiem czy mozna) ale sad ja odrzucil zreszta ta firma zrobila to chyba tylko po to zeby miec podkladke pod to zeby wierzytelnosc wrzucic w strate, bo oczywistym bylo skoro wczesniej odrzucili wnioski o upadlosc to i ten musial byc odrzucony. Z dniem odrzucenia wniosku nadzorca przestaje pelnic swoja role a juz dawno temu wyrok byl odrzucajacy. Tak ze zadnego nadzorcy nie moga miec juz skoro wyrok sie uprawomocnil a uprawomocnil sie i to dawno temu juz.

@Zainteresowany

Rozmawiałem w zeszłym roku, nie wiem jak to teraz wygląda, dałem sobie spokój.... mam tylko nadzieje, że zajmą się wyludzeniami vatowskimi bo to teraz temat na czasie...

Prawdziwy Naznaczony
@Naznaczony

Ktoś podszywa się pod mojego nicka (Cukierek?) , więc prostuję - nie było żadnego wyroku, tylko postanowienie sądu gospodarczego, oddalające (a nie odrzucające!!!) wniosek o upadłość. Kilka takich postanowień, ostatnie rok temu. Oczywiście, że nie ma żadnego nadzorcy ani kuratora, ponieważ firma działa nadal. Nie piszcie tutaj takich głupstw bez poparcia się jakąkolwiek podstawą prawną.

@Naznaczony

Chyba o sobie piszesz, nadzorcy sądowego od dawna nie ma,a szanse każdy ma taką, na jaką sobie sam zapracuje ????

Honorata

Co wpływa na brak wypowiedzi o pracy w firmie? Od bardzo dawna nikt się nie wypowiedział a jesteśmy ciekawi jak obecnie klarują się kwestie finansowe. Czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy jak również atmosfery panującej między pracownikami?

aktywista
@Honorata

Do Szanownego Moderatora! Proszę nie zadawać takich bezsensownych pytań. Nikt się nie wypowiada, bo co tu nowego pisać?! Ze firma od sześciu (!!!) lat nie wypłaca nam wynagrodzeń?! Mam być zadowolony z pracy za darmo i z zastraszania przez pracodawcę!? Jak się mają klarowac kwestie finansowe? Dla prezesów pewnie doskonale.

Leszek
@aktywista

Nie wiem do kogo się zwracasz, ale to pytanie jest akurat bardzo istotne, bo sam chciałem zapytać w tym wątku o kwestię wynagrodzenia. Jak to od 6 lat firma nie wypłaca wynagrodzenia?

@Leszek

Zgadzam się z przedmowca dwa wpisy wyżej, od 2013 nie płacą wynagrodzeń, no normalnie. Co to za pytanie "jak to" ? Nie wiem czy szukają jeszcze jakichś pracowników, całkiem możliwe ????

mimi

firma oszukała ludzi na darmowy internet unijny wzamian za wziecie kredytu na kaucje za urzadzenia do odbioru tego internetu ludzie w całej polsce są oszukani i wykorzystani a firma ma to daleko -> musze spłacać kredyt a internetu i tak nie mam od 16 grudnia www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140212%2FPRZEMYSL%2F140219822#block2 www.uke.gov.pl/interwencja-uke-w-milmexie-13356# forum.hotmoney.pl/pokaz/Netmaks-sp-z-o-o-brak-internetu-od-5-dni-67658 www.telepolis.pl/wiadomosci/-aktualizacja-ii-darmowy-internet-unijny-na-2-lata-w-sieci-netmaks,2,3,27692.html#tab-com2 kontakt24.tvn24.pl/artykul,brak-internetu-firma-netmaks,2233928.html www.uke.gov.pl/interwencja-uke-w-milmexie-13356# www.facebook.com/netmaks.oszukani/ www.rmf24.pl/fakty/polska/news-milmex-zwroci-miliony-za-darmowy-internet,nId,1100588 www.telepolis.pl/wiadomosci/-aktualizacja-ii-darmowy-internet-unijny-na-2-lata-w-sieci-netmaks,2,3,27692.html?cp=2 www.telepolis.pl/wiadomosci/telko-in-milmex-ma-powazne-problemy-z-netmaksem-ale-chce-isc-po-nowe-czestotliwosci,2,3,29838.html?cp=1#tab-com2 www.stockwatch.pl/forum/wpisy-3991p27_MILMEX-Catalyst.aspx forumprawne.org/prawa-konsumenta/494592-problem-z-dostawca-internetu.html forum.dziennikwschodni.pl/netmaks-brak-internetu-czy-ktos-jeszcze-t90898/ wielun.naszemiasto.pl/artykul/jest-doniesienie-do-prokuratury-w-sprawie-sieci-netmaks,2156767,t,id.html serwisy.gazetaprawna.pl/telekomunikacja/artykuly/775323,interwencja-uke-w-milmexie-klienci-czuja-sie-oszukani-przez-dostawce-internetu-beda-splacac-raty-za-spolke.html www.rmf24.pl/fakty/polska/news-milmex-zwroci-miliony-za-internetowy-projekt,nId,11

Bartłomiej Loska

Przeczytałem kilka stron opini tutaj i dochodze do wniosku jednego tylko, oprocz tego że niektóre wpisy mnie zaciekawiły to czemu nikt nie opiniuje lub nie przedstawia swoich pogladów podpisując się pod nimi tylko chowa sie każdy pod nickiem? Czyżby wszyscy tutaj bali się czegoś czy tylko odwagi starcza na pisanie anonimowo? To niezbyt dobrze świadczy o piszących opinie, bo jak ktoś coś opiniuje to raczej wie co mówi i nie ma problemu się pod tym podpisać a nie znalazłem ani jednego wpisu gdzie ktoś miałby odwagę sie pod nim podpisać. A to świadczy tylko o tym że osoby które opiniują boją się odpowiedzialności za swoje słowa i chowają się pod płaszczykiem albo poszą żeby robić szum..To takie tchurzostwo które w mojej ocenie daje satysfakcje tym których dotyczy to o czym piszecie, albo strach zeby ktoś nie pociągnął do odpowiedzialności za np. pomówienie, dlatego nie bardzo teraz wiem które opinie są wiarygodne a które nie.

Anna Harmala
@Bartłomiej Loska

Dzień dobry Panu z Pszczyny. Po pierwsze obowiązuje RODO, więc tym bardziej nie widzę powodu, dla którego każdy miałby się podpisywać imieniem i nazwiskiem. Wpisy przedstawicieli firmy bardzo łatwo rozpoznać. Myślę, że odpowiedzialności za pomówienia nikt się nie obawia - proszę uwaznie przeczytać definicję prawną pomówienia. Ale może ludzie boją się zemsty, nie pomyślał Pan? Zwracam również uwagę na to, ze powinien Pan używać słownika ortgraficznego...

Bartłomiej Loska
@Anna Harmala

nie rozumiem troszkę tej opinii, RODO dotyczy przetwarzania danych przez osoby trzecie... nikt nie zabrania osobie która podpisuje się imieniem i nazwiskiem używać swoich danych, bo z tego co wywnioskowałem po wypowiedzi to uważasz ze w związku z RODO nie można się podpisać pod własną opinią, bzdura. Druga sprawa piszesz o zemście jako argument za anonimowością a chwile wcześniej piszesz, że łatwo rozpoznać kto pisze, więc znowu mamy nawzajem wykluczające się stwierdzenia. Nie jest to żadna ochrona przed zemstą gdyż każdy kogo dany wpis dotyczy, nie mówię tutaj o konkretnym przypadku z tego forum ale całościowo to osoba której się wpis tyczy ma możliwość zawiadomienia organów ścigania i te mają obowiązek jeśli jest podstawa do identyfikacji osoby która wpis umieszcza i wszczęcia postępowania np. W kwestii pomówienia to doskonale znam jej definicję i na tych kilku stronach pomówień jest wiele chyba, że rzeczywiście osoby które piszą swoje opinie noszące znamiona pomówień mają np. wyrok który wskazuje że to co piszą miało miejsce. Tak bardzo ogólnie nie odnosząc tutaj do tego forum: np. jeśli np. nawet widzimy że ktoś coś ukradł i napiszemy że jest (usunięte przez administratora) to już jest pomówienie mimo że zrobił to na naszych oczach że wiemy że to zrobił, do momentu kiedy za ów kradzież nie będzie skazany prawomocnie to jest to pomówienie wg naszego prawa i nie tylko naszego. tak to wygląda. więc jeśli np. ktoś używa sformułowań że ktoś coś ukradł, wyłudził itp. a nie używa sformułowania że np. jest oskarżony o to, albo że toczy się postępowanie w sprawie kradzieży to jest to pomówienie właśnie, odsyłam do kodeksu tam jest to doskonale opisane, a podstawowym przepisem o tym mówiącym jest domniemanie niewinności. Więc nie pouczaj innych proszę nie za bardzo znając się na przepisach albo ich wykładni. Ale plus, że normalnie się podpisałaś Pani Anno. Całkiem inaczej taka opinia wygląda.

@naznaczony milmeksem, nie zamieszczałam postów bo jak widzisz nikt nie odniósł sie do mojego pytania. Odnośnie Twojej opinii, to na pewno dobrze byłoby gdybys dał jakieś przykłady tych sytuacji z „wpedzaniem do grobu” bo o dość poważne oskarżenia pod adresem Milmex Systemy Komputerowe.

Zioom
@Marta

Proszę sprawdzić jak wygląda strona internetowa tej poważnej firmy. Nie działa od dwóch lat? Niemożliwe.. Proszę spróbować znaleźć jakikolwiek numer tel. działający do tej firmy. Nie ma takiego? Niemożliwe.. Zaryzykowałaby Pani pracę w takiej firmie? Jakoś ciężko Pani moderator przyjąć do wiadomości, że pakowanie się do pracy w tej firmie to kanał. Może inaczej Pani moderator odbierałaby informacje, gdyby w tv czy w radiu było słychać o przekrętach związanych z działalnością przedsiębiorstwa i toczących się postępowaniach, w tym pozwach o zapłatę od pracowników (czy etatowych, czy kontraktowych b2b), bo widać, to co wypisuje tutaj szereg byłych pracowników zupełnie Panią nie przekonuje. Niestety. Taka jest niewiarygodna, ale smutna rzeczywistość i nie ma co występować w roli adwokata tego przedsiębiorstwa. "Biznes" się nie udał, ludzie ucierpieli (w tym oczywiście zarząd, ale to "na własne życzenie"). Jeśli ktoś lubi ryzyko i pracę w wątpliwej moralnie firmie, to nikt nikogo nie zatrzymuje. http://www.rp.pl/artykul/1192300-Prokuratura-o-sprawie-Milmeksu.html

Siegfried
@Zioom

Biznes się nie udał? Ależ skąd! Właściwym osobom udał się znakomicie. I to udawał się skutecznie od 2010 roku.

Jak obecnie mają się sprawy w Milmex Systemy Komputerowe? Wcześniej pisaliście o problemach z zarządem firmy - niemniej w KRS firma dalej funkcjonuje jako aktywna i nie zamknięta. Jest ktoś obecnie poinformowany o aktualnościach w firmie?

@Marta

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, X Wydział Gospodarczy, podaje do publicznej wiadomości, że na mocy postanowienia Sądu z dnia 23 lutego 2017 roku, w postępowaniu w przedmiocie ogłoszenia upadłości obejmującej likwidację majątku dłużnika "Milmex Systemy Komputerowe Sp. z o.o." z siedzibą w Sosnowcu, prowadzonym pod sygnaturą akt X GU 665/16/2, zabezpieczono majątek dłużnika poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Franciszka Caga (Cag), posiadającego licencję doradcy restrukturyzacyjnego o numerze 46.

Gniadosz

To moze ja sie wypowiem. Firma dziala nadal, chyba zatrudnia kilka osob z tego, co wiem, bo obserwuje, mieszkam niedaleko. Samochodami przyjezdzaja, kreca sie po parkingu. Na pewno pracuje jakis portier, sprzataczka i ten cwaniak syneczek prezesa, chyba nawet tam mieszkaja. Raczej bym nie polecal szukac u nich zatrudnienia, chyba ze ktos chcialby sie prosic o pozew i odpowiedzialnosc karna.

portier
@Gniadosz

Przyjeżdżać przyjeżdżają, pracuje kilka osób, co jakiś czas nowe auta na parkingu, też mieszkam nie daleko i widzę, różne tablice polskie i nie tylko, luksusowe samochody, pracuje kilka osób to na pewno ale raczej nie mieszkają tam :-), a co tobie zrobili pozew i jakąś odpowiedzialność karną? z jakiego tytułu?

sca
@portier

Wpis prezesa ?

Anneliese
@sca

Ale który, Gniadosza czy portiera? ;) Może prezes został portierem :D

@Gniadosz

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milmex Systemy Komputerowe