Opinie o Daw-Trans Sp. z o.o. sp.k. w Rogówko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Daw-Trans Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daw-Trans Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daw-Trans Sp. z o.o. sp.k. w Rogówko

Kierowca actrosa

Witam. Dobra porządna firma, pieniądze zawsze na czas, nowy tabór. Parkingi strzeżone itp. Ludzie w porządku chociaż nie każdy. Można się dogadać, przyjazna atmosfera w biurze. Rozliczenia szybko i zazwyczaj na czas Różne karty do opłat autostrad itp Polecam

@Kierowca j23

Zapraszam do kontaktu z działek HR, tel. 530683426, bądź do bezpośredniego przełożonego czy też zarządu. Wszyscy jesteśmy dostępni oraz gotowi na rozmowę, aby porozmawiać o warunkach zatrudnienia.

Dalej nikt nie odpowiedział na to czy auto przypisane czy tez nie? a możecie napisać teraz tak wprost jakich stawek się spodziewacie teraz od kolejnego już roku? miałem ofertę od was na międzynarodówkę z kiedyś to pisaliście, że do 9 tys na spokojnie się zgarnia, wiadomo ze ona dawna była, wiec jak jest teraz? warto się kontaktować?

Daw-Trans Nowy wpis

Zapraszamy do kontaktu z działem HR, który przybliży szczegóły dot. warunków zatrudnienia - tel. 530683426. Zarobki uzależnione są od systemu, częstotliwości wyjazdów itp, dlatego najlepiej sprawdzić szczegóły bezpośrednio.

Podwójna

Czy jest możliwość pracy w podwójnej obsadzie? Jeśli tak to jakie kierunki ?

@Podwójna

dzień dobry, możemy zaproponować prace w pojedynczych obsadach, w różnych systemach pracy. Zapraszamy do kontaktu z działem HR pod nr 530683426, który przybliży szczegóły i warunki zatrudnienia w firmie

Kierowca actrosa

Kierowca j23
@Kierowca actrosa

Typowa partyzantka , nie informują o zmianach w wynagrodzeniu, a urlopy to wszyscy mają 20, nie płacą za ADR, nie płacą za załadunki, ostatni dzień pracy dzielą przez 24 h - bzdura totalna , wszystko na gębę nic nie ma na piśmie, rozliczenia nie mają nic z tym co mówią, oni mogą się mylić, my kierowcy nie, kierownictwo z szefem firmy mają kierowców za prostaków, wywyższanie spedytorów widać na każdym kroku, pozjadali wszystkie rozumy, a opinie pozytywne piszą ludzie zaufani-z biura własciciela firmy, popracujesz a się przekonasz.

@Kierowca j23

Kamila

Cześć. ;) widziałam ofertę na C+E chłodnie z dopiskiem, że partner byłby codziennie w domu. nie ma niestety wskazanych stawek, opiszecie je? i dodatkowo jak godzinowo jego czas pracy by wyglądał?

@Kamila

Oferta dotyczy pracy w transporcie lokalnym - dystrybucja do sieci sklepów. Gwarancja codziennych powrotów do domu, system II-zmianowy. Wynagrodzenie na poziomie ok 6 tys. netto.

Brak

Jak długo od szkolenia czeka się na telefon by wyjechać już w trasę z " nauczycielem"

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

A w biurze jak teraz jest? na stronie jak widać maja trochę ofert wystawionych, mnie interesuje ta dla specjalisty ds. pozyskania Klienta branży TSL. Już po samym opisie wiem, że istnieje możliwość podjęcia się stałej pracy zdalnej, co mi bardzo odpowiada. Opiszecie jak bardzo opłacalna jest teraz współpraca? jakie są zarobki?

DJ Bobo

Witam. Jakie są zarobki na rok 2024 jako kierowca zawodowy C+E. W jakich systemach się pracuje? I ile w danym systemu można zarobić?

@DJ Bobo

Na ich stronie są ogłoszenia o pracę. Stawki tam są podane, więc możesz sprawdzić. Tutaj widzę, że pisaliście o jazdach z ' nauczycielami' - czy to oznacza, że zatrudniane są też osoby bez doświadczenia? Bo ja właściwie jako kierowca jeszcze nie pracowałem i szukam pierwszej pracy w tej branży. Polecacie tą firmę dla początkujących?

Czy w systemie 2/1 auto jest przypisane do kierowcy?

Jak długo po szkoleniu czekaliście na telefon by ruszyć w trasę z " nauczycielem"???

@Nowy

Wyjazdy w trasę z nauczycielem odbywają się najczęściej ok 1-2 po zakończeniu cz. teoretycznej. W sezonie wakacyjnym jest on nieco wydłużony ze względu na urlopy, z których korzystają również kierowcy trenerzy.

PL

Witam czy nadal w systemie 2/2 Anglia jest dla chętnych?

@PL

Dzień dobry, mamy dostępny system 2/2, w którym występuje Anglia jako raczej stały kierunek.

Maciek
@Daw-Trans

Skąd pływacie? Postoje w UK na serwisach?

Witam czy mógł by kogoś powiedzieć jak wygląda praca w systemie 2/2 i czy warto ?

Nicki
@Kandydat

Realnie w tym systemie to między 5 - 6.5 tyś zł i zero dni urlopu. Dojazdy do auta ponad 1000 km firmową osobówką.

@Nicki

To aż taki duża różnica między 5 a 6500tys od czego to zależy?

@Nicki

1000 km? Ile czasu to średnio zabiera? Jest to tak właściwie normalnie opłacane jako właśnie czas pracy?

@Małgorzata

Wyjazd o 6:00 z bazy, na miejscu ok 15-20. Jest liczone jako dzień pracy. Powrót kierowcy którego się zmienia to to cholera wie jak to rozliczają bo czasem jesteś na bazie około 7 -8 następnego dnia...

@PL

Poprostu możesz dostać wypłatę troszke ponad 5 tyś zl. Myśle że duzy wpływ ma zużycie paliwa i ocena na Fleetboardzie. Choć niekoniecznie.... ale w firmie jest duzy nacisk na ecodriving

@Dj

Aha ale niby to nie ma wpływu na wypłatę tak mówili te ecodriving itd bo to ma być tylko dodatek bo liczyłem ze te 6 tys to bedzie zawsze na 2/2 jak pisali w ogloszeniu

@PL

Dużo rzeczy mówią czy piszą, a już jako kierowca zrozumiesz że oszczędności wszystkiego to główny kierunek....

Małgorzata

Jeśli to prawda, to czemu ten wciąż widnieje na forum? Kiedy jeździłeś? Jakie warunki pracy masz na myśli? Jaka dniówka za twoich czasów była. A jaka jest teraz?

Mirko

Jak z regulowaniem opłat za noclegi kierowców na trasie? Bez problemu?

Były
@Mirko

Jakie opłaty za noclegi????? Tam jest 100zl dniowki 0.25gr za km, 10zl za rozładunek i zaladułek oraz 40zl za kabotaż, 1 para rękawic na 2 tygodnie oraz dojazd osobówka który trwa 15h i więcej h ale wolno zrobić wpis manualny tylko na 13h ????. Kierowcy masowo odchodzą.

Kiero
@Były

Nieaktualne informacje masz

nick
@Były

wpis manualny 13h ?? i jeszcze jako dyspozycja? bo mi sie obiło tak o uszy

@nick

To są informacje sprzed trzech lat, cokolwiek jeszcze byłoby aktualne? Jakie teraz dniówki mogą być? I cena za wspomniane czynności pomocnicze?

Miły Pan

Brak współpracy z dziewczynami z działu technicznego są strasznie problemowe,wredne i nie służą pomocą aż nie chce się dzwonić i zapytać o podstawowe dokumenty

Franciszek
@Miły Pan

Hej, a często jest taka potrzeba, że musicie kontaktować się z działem technicznym? Rozwiązała się jakoś ta sytuacja? Może warto zgłosić to „górze” skoro nie da się dogadać?

Chciałbym tam podjąć pracę. Jakieś info od obecnych kierowców jak jest

@Kandydat

Jeśli nie masz doświadczenia to dobra opcja.

@Kandydat

Dorba praca poukładana, warto przyjść i się samemu przekonać.

@Kandydat

Zgłosiłeś się? Jak jest warto przyjść?

@Zainteresowany

Tak polecam jak narazie moim zdaniem wszystko w porządku. Śmiało polecam

@Kierowca

Napiszesz ile płacą jak jesteś taki zadowolony? Stawka jest powyżej średniej krajowej? Podaj przynajmniej widełki wynagrodzenia. Please.

@Piotr

Zależy jaki system ale realnie od 7 000 do 10 000 netto. Bez ściemy dobra firma dobra kasa

Alicja
@Kierowca

Ciekawi mnie co znaczy "jeśli nie masz doświadczenia to dobra opcja" - to znaczy, że dużo można się tam nauczyć? Czy po prostu zatrudniają jak leci?

@Kierowca

"System" w sensie, że co, bo chyba nie czaję weź sprecyzuj może te systemy

@Alicja

Oznacza to że przychodząc do firmy odbywasz 3 dniowe szkolenie w siedzibie a następnie wyjeżdżasz w trasę z trenerem, który uczy wszystkiego. Bardzo profesjonalne i naprawdę super sprawa dla kogoś bez doświadczenia.

@Małgorzata

No system Czy jedziesz 2 tyg / 2 tygodnie Czy 2/1 Itp.

@Świeżak

Aa rozumiem no i który jest najwygodniejszy według Ciebie?

Swiezak

2/2

Jędrek

Wiem, że trawa u sąsiada zawsze jest zieleńsza. Wiem też, że ludzie różnie patrzą na świat. Dla jednych stabilna praca w jednym miejscu to sens życia a dla drugich ciągłe poszukiwania. W firmie pracowałem dwa lata. Niestety stan zdrowia nie pozwolił mi kontynuowania pracy jako kierowca. Operacja, rekonwalescencja i... jestem po rozmowie z Dyrektorem. Była miła i merytoryczna. Takie spotkanie po blisko dwóch latach. Przez cały czas miałem kontakt z niektórymi kolegami. Jedni zostali inni odeszli. Śmiało można powiedzieć, że Pan Dawid DAŁ RADĘ. Przeszedł przez ten trudny okres. Trzeba mieć nadzieję, że teraz będzie z górki. Stawki jakie zaproponowane są do zaakceptowania. Jest też flibord, taki mały motywator do ekonomicznej jazdy. Jeśli chodzi o parkowania za granicą nic się nie zmieniło, dalej preferowane są parkingi strzeżone czy stacje paliw. Nie znam powodu odejść niektórych osób ze spedycji. Pewnie konkurencja podkupiła ich. Pisałem wyżej pewnie tam trawa jest bardziej zielona. Osobiście byłem mocno zżyty w wszystkimi spedytorkami czy spedytorami. Cieszy mnie, że zostały: Monia i Justynka, szczerze pozdrawiam. Trzon Pań i Panów z pozostałych działów Daw Transu pozostał. Trzymam kciuki za NAS WSZYSTKICH dużo zdrowia i wytrwałości. Będzie dobrze.

Lanca
@Jędrek

Bardzo miło że rozmowa była miła oraz merytoryczna natomiast nie zawsz przeprowadzane są takie rozmowy z resztą pracowników. Cieszy też że firma daje radę w tak trudnych czasach. Natomiast jest też 2 (usunięte przez administratora) całej pięknej krainy. Wiele osób które zrezygnowały z pracy w firmie po prostu przejrzały na oczy i nie musiał nikt ich " podkupywać ". Wystarczyła chwila kryzysu aby drugą twarz pokazał zarząd wraz z właścicielem firmy. Obietnice utrzymania kadry na początku ciężkich czasów były tak szybko złożone jak i szybko złamane, dodatkowo oczywiście owiane kłamstwem które w sądzie zostały szybko rozwiane, a reszta poszła jak klocki z domino. Gorące pozdrowienia Drużyna A ;) PS.: Poszukujemy spedytora i kierowców ;D

@Lanca

Fajnie, że o tym napisałeś, że szukacie spedytora. Trzeba znać angielski a jeśli tak to na jakim poziomie? Napiszesz więcej o warunkach zatrudnienia? Np. jakie umowy są na początek?

Pracuje kilka lat jest ok mi większość rzeczy odpowiada. Można przyczepić się do Spedycji ale wszędzie są napięte stosunki na Lini kierowca spedycja

Zrobiłem prawo jazdy ce i i szukam pracy czy nadal są tak krytyczne opinie o tej firmie?

Adrian
@Nowy

Jeśli zdecydujesz się sam to sprawidzić i wybierzesz się na rozmowę kwalifikacyjną, to koniecznie daj znać jak ona przebiegała. Ciekawi mnie czego wymaga pracodawca i jakie oferuje warunki. Czekam na Twoją opinię!

@Nowy

Praca w porządku, wszystko poukładane, pracuje już trochę i jestem zadowolony

Mądry kierowca

Potwierdzam i polecam

@Adrian

Przychodzisz na rozmowę pytasz się co i jak. Pytają o Twoje doświadczenie itp. Przychodzisz na krótkie szkolenie a potem w trasę i to na tyle. Nic stresującego.

Doświadczony

Pracuje tu już kilka lat można powiedzieć że jestem starym kierowcą. Firma jest dobra, ale jak w każdej znnajda się pewne rzeczy do zmiany nigdzie nie jest idealnie. Ale jak potrafisz się dogadać nie cwaniakujesz to praca dla ciebie. Mili ludzi dobry sprzęt

Kierowca

Pracuje już pół roku na razie wszystko ok

Świeżak

Super opcja dla osób bez doświadczenia. Jest szkolenie, wyjazd z nauczycielem i później jazda samemu. Jak ktoś świeżo po c+e to polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Daw-Trans Sp. z o.o. sp.k. - Rogówko

• Jak się pracuje w Daw-Trans Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Daw-Trans Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daw-Trans Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Daw-Trans Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Daw-Trans Sp. z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daw-Trans Sp. z o.o. sp.k.