Opinie o Omega Import w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Omega Import. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Omega Import o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Import w Lublin

True

Witam, dziewczyny od negatywnych opinii może gdybyście postępowały tak jak trzeba (a nie przebywając przez większość czasu na zapleczu, stojąc tam, śmiejąc się, przebierając w towarze) to pracowałybyście do dziś... Dziwie się tylko że mimo takich opinii przychodzicie nadal na zakupy... Ps. Nigdy nie widziałam szefowej w szpilkach :)

XD
@True

Przyjść może każdy, jakość ubrań nie ma nic wspólnego z tym jak traktujecie ludzi. Nasza praca była wprostproporcjonalna do zniżonej stawki, którą otrzymywałysmy. Lewe umowy, ich brak i przekręty aby nie płacić podatków, oby się nikt tym nie zainteresował :)

Pikachu
@True

Myślę że autorytet" dziewczyny od negatywnych opinii" czerpały od najlepszych czyli o od osób które nimi zarządzały. Nie polecam tej firmy.

Lp
@True

Odezwala sie ta (usunięte przez administratora)podpuszcza aby tylko sie utrzymac w pracy na stanowisku kierowniczym i tobie kiedys czas sie skonczy. To nie jest uczciwa firma tylko zaklad pracy w najgorszym wydaniu .

Mała Mi
@True

Myślę że gdyby kierownictwo dawało lepszy przykład to dziewczyny by lepiej pracowały a kierownik który non stop piję herbatkę na zapleczu i rozmawia oraz śmieje się z dziewczynami nie daje dobrego przykładu True tobie nóżka też się kiedyś powinie Nie Polecam Tej Firmy

merrrry
@True

A co mają zakupy do tego jak traktujecie ludzi? A jaką część czasu kierowniczki poświęcają na grzebaniu w rzeczach które przyjeżdżają z drugiego sklepu? o tym się już nie mówi bo po co.

@True

Obok tego nie da się przejść obojętnie.. To jest po prostu brak klasy. Jak można wypisywać takie rzeczy w internecie? O tym co dziewczyny robiły i dlaczego zostały zwolnione. Chyba istnieje jakaś ochrona informacji.. Domniemam, że napisała to osoba znajdująca się na wyższym stanowisku od osób, które napisały swoją opinię poniżej . Takie rzeczy nigdy nie powinny wyjść na świat a tym bardziej na forum gdzie każdy ma prawo wystawić swoją opinię. Nie ważne czy negatywna czy pozytywna - po to jest ta strona, żeby każdy mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami. To tylko pokazuje jak to wygląda - wielki (usunięte przez administratora) Oczyścić swoją osobę (wytykając błędy osób piszących negatywne opinie) i sklep w którym się pracuje, tylko dlatego że ktoś napisał jak jest naprawdę. Warto podkreślić, że osoby piszące negatywne opinie piszą o tym co się dzieje - o wszelkich oszustwach i o złym traktowaniu pracowników. O braku umowy, o braku minimalnego wynagrodzenia. Bardzo często przychodzę do tego ciuchlandu i widzę jak dziewczyny biegają. naprawdę starają się żeby wszystko było zrobione dobrze, nic nie leżało na ziemi, a ubrania z wieszaków, które wyjeżdżają jak najszybciej rozłożone. Zamiatają, zmywają podłogi. Naprawdę widać, że łatwo tam nie jest. W zimie bardzo zimno - dziewczyny w kurtkach grubych bluzach. W lecie bardzo gorąco - tak duży sklep, praca fizyczna a brak klimatyzacji? Tylko wlaczone wiatraki, które po 15 minutach dmuchania zimnym powietrzem same się przegrzewają i zaczynają dmuchać ciepłym, tworząc w ten sposób jeszcze większy zaduch na sklepie. Co do kierownictwa. Można zauważyć że młode dziewczyny latają po sklepie a osoba bodajże z kierownictwa chodzi po sklepie bez celu w jedną i drugą stronę, przegląda ubrania dla swojej córki lub syna ( nie raz słychać było że potrzebuje tej i tej bluzki, więc żeby dziewczyny jej znalazły). Można wierzyć lub nie, ale raz była sytuacja, w której osoba (chyba z kierownictwa) zawołała jedna z pracujących tam dziewczyn i poprosiła, aby podniosła wieszak, który leżał pod jej nogami. To już był szczyt chamstwa i bezczelności. Ponadto, pod drzwiami nagle pojawiły się wody, które piją dziewczyny. Stoją tam, kurza się i każdy ma do nich dostęp. Mam nadzieję, że któraś z pracujących przeczyta to, ponieważ jestem świadkiem sytuacji, w której starszy mężczyzna (bodajże) bezdomny napił się tej wody. Oczywiście z mojej strony obyło się bez zwrócenia uwagi, ponieważ w tamtej chwili nie wiedziałem do kogo te wody należą. Zaskakujące jest to, że żadna instytucja się tym nie zainteresowała. Skoro tak publicznie jest mówione, że pracują po prostu na czarno. Szkoda ich. Zdolne, mądre, młode dziewczyny, a muszą się męczyć, żeby tylko móc dorobić sobie na rachunki. Nikomu nie można zabronić robić zakupów u Państwa. Nie rozumiem tekstu " dziwię się że mimo takich opinii przychodzicie nadal na zakupy". Czy dziewczyny napisały coś złego o samych ubraniach? Pisały tylko i wyłącznie o traktowaniu pracownika. Chyba każdy ma prawo przyjść i zrobić zakupy, nawet jeżeli dzieją się tam takie rzeczy. Po prostu ręce opadają. ???? Co do samych ubrań: -ceny niektórych rzeczy z kosmosu. Kurtka męska pikowana, np 70 zł firmy h&m - teraz na przecenach można było takie kupić za około 30 zł na przykład w bershce. -można znaleźć dużo ładnych oraz w drobnym stanie. Moja opinia to 5/10. Ze względu na traktowanie pracowników oraz na drogo wycenione rzeczy.

blogerka

zajmuje się modą i prowadzę bloga a ostatnio spotkałam się właśnie w tym sklepie z negatywnymi opiniami klijetow na temat pracy tam więc postanowiłam aplikować i byłam na rozmowie o ile to można nazwać rozmowa "dostałam gondole i miałam segregować odzież " i na samym początku wyzysk ponieważ był to tak zwane darmowe roboczo godziny nikt za to nie płaci . Oczywiście rozmowa na sklepie wśród ludzi mało informacji ogólnikowy zarys obowiązków 10 zł na godzinę( mało ) Nie zdecydowałam się na podjęcie pracy w tej firmie (kierowniczka również nie zrobiła na mnie wrażenia)

Mała Mi

Witam nie polecam pracy w tej firmie chyba że ktoś chce się nabawić nerwicy i charowac za marne grosze bez umowy a na koniec być zwolniona z dnia na dzień .

Ktoś

Odradzam nie polecam pracodawca nie godny polecenia zwalnia z dnia na dzień bez wypowiedzenia traktują ludzi jak zlodzieji (usunięte przez administratora) odradzam uciekajcie z tej pracy ODRADZAM

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Wena

Tragedia. Wyrzucają pracownika po roku pracy z dnia na dzień. Sami oczekują okresu wypowiedzenia około dwa tygodnie, aby mogli znaleźć sobie kogoś w zastępstwo. Przychodzisz do pracy we wtorek i dowiadujesz się, że w środę już nie pracujesz. Stawka śmieszna, mimo podwyżki płac od nowego roku o swojej możesz zapomnieć, umowy zero a jeśli już to lewa - wyrobisz 160 godzin, w umowie masz 40. Premia rzekomo jest, ale większość jej na oczy nigdy nie widziało, natomiast jeśli już ją dostaniesz to zaraz dostajesz "minusa" za jakąś głupotę i tyle twojego. Jesteś non stop obserwowany na kamerach, na których widać każdy twój błąd. Jednak nie działa to w drugą stronę i jeśli myślisz że dobrą pracę też ktoś zauważy to zapomnij. Szefowa przyjeżdża raz na jakiś czas i nawet nie spyta jak ci się pracuje (co najwyżej skrytykuje), sieje wokół siebie postrach(usunięte przez administratora) Więc jeśli szukasz miejsca z brakiem perspektyw na przyszłość, umowy, podwyżki, pochwał, premii, zniżek pracowniczych i miejsca w którym będziesz traktowany jak śmieć, a pracę stracisz bez uprzedzenia - składaj CV. Mega Dyskont czeka właśnie na Ciebie.

Qqqqqq
@Wena

swiete słowa ja bylam świadkiem sytuacji jak w piwnicy zgnily rozmoczone worki z ubraniami a (usunięte przez administratora)kazała te które jeszcze nie były rozgnite powiesić na wieszakach jak gdyby nigdy nic i żeby wyschly, dziewczyny pryskaly je jakimiś odświeżaczami i normalnie wyjechały potem tym na sklep dla klientów, masakra!!!!!

robotnik

Niestety premia jest dla chcących zarabiać a nie tylko dlatego, że jest się pracownikiem firmy.

Ktoś

Praca ciężka wieczne pretensje 10 zł na godzinę to żarty jakieś zapierniczasz jak wół i zero podziękowania mówią że jest premia a tak naprawdę mało kto ją dostaje awans niemożliwy a kierowniczka mało ogarnięta jak dla mnie .ktoś na stanowisku kierowniczym powinien mieć pojęcie o tej pracy a ona niema

Nina

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka macie atmosferę, jaki system płac?

Iza

@938cjskfcm, jak rozumiem, jesteś pracownikiem firmy Omega Import. Czy podzielisz się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia/kursy podnoszące ich kwalifikacje? @Ktos, dziękuje za opinie o pracy w firmie Omega Import. Czy zdecydowałabyś ponownie aplikować do firmy?

Ktos

Praca od 8-16 i 12-20. Stawka godzinowa 10 zł ciężko nie jest Ale trzeba się nachodzic kierowniczka całkiem spoko pracowałam tam miesiąc i zrezygnowałam dostałam lepszą ofertę ..Umowy niestety niema a na awans też bym nie liczyła

938cjskfcm
@Ktos

Praca nie należy do łatwych ale da się przyzwyczaić. Mam 12 zł na godzinę plus premie motywacyjny 2 zł nie narzekam :)

Iza

@Dan na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o nowo otwartym sklepie przy AL.JANA PAWŁA II 13. Ktoś z Was jest pracownikiem Omega Import? Chętnie dowiemy się więcej o obecnych warunki zatrudnienia w firmie. Jakie są mocne strony tego pracodawcy?

Dan

Orientuje się ktoś, gdzie jeszcze poza Diamentowe ta firma ma sklepy?

nakor

rattek ,niby tak, ale nie słszałem, żeby praca u nich była dla kogoś czystą przyjemnością. Problem jest w tym, że mają mało punktów u siebie a po wtóre zarobki nie są zachwycające(usunięte przez administratora)

Beata

To mój ulubiony ciuchland. Specjalnie przyjeżdżam do Lublina 2-3 razy w miesiącu, żeby tam zajrzeć. Ubieram tam całą rodzinę, dzieci, męża. Oprócz tego są tam świetne tkaniny. Trafiają się prawdziwe perełki. Panie z obsługi są miłe i bardzo zapracowane, to widać. W tym sklepie trzeba być cały czas na pełnym obrotach. Szczególnie lubię jedną ekspedientkę , wysoka blondynka z długimi włosami. Kiedyś zauważyła, że zmieniłam fryzurę, to było sympatyczne , że wśród tylu klientów zapamiętała moją twarz. Innym razem miałam problem, bo przymierzając rzeczy do siebie w lusterku przy regale , na chwilę odłożyłam moje okulary przeciwsłoneczne , odwracam się , a tu już ich nie ma. Ktoś mi zebrał. Zgłosiłam to do Pań w kasie, że to były moje prywatne i że może ktoś pomyślał i wrzucił je do koszyka. Panie obiecały , że jak znajdą to odłożą dla mnie. Będąc w sklepie następnym razem spytałam o okulary , niestety nie znalazły się .Zaproponowała mi za to, że mogę dostać inne, bo ktoś zgubił i długo leżą nie odebrane. Na pewno, praca w tym miejscu do lekkich nie należy. Z moich obserwacji wynika, że zachowanie klientów bywa okropne. Trzeba bardzo pilnować swoich rzeczy w koszyku, bo potrafią ukraść normalnie z koszyka.Druga sprawa to ta okropna niechlujność osób kupujących nabiorą , nabiorą , idą na koniec sklepu, przymierzają , a potem po chamsku rzucają byle gdzie, nawet na podłogę.Dla mnie to już szczyt chamstwa. Ja zawsze staram się odkładać niepotrzebne rzeczy z powrotem na miejsce. Raz tylko miałam taką nie przyjemną sytuację przy kasie. Pojechałam pierwszy raz tam w sobotę,to było w lecie w zeszłym roku. I przy kasie moje policzone rzeczy wrzucono mi do reklamówki i już mi miała Pani przyczepić kartkę i klips, gdy jedna Pani z kolejki tuż za mną , zaczęła mi zaglądać do tej torby i instruować ekspedientkę, jak ma wiązać reklamówkę i przyczepiać klips. To był chyba ktoś z kierownictwa. To było nieprofesjonalne . (usunięte przez administratora)

arnika

Z tego co ja zrozumiałam ogarniając to co w internecie piszą o Omega import z Lublina to oni chyba tylko importują zza granicy, podejrzewam że angila i niemcy ale pewności nei mam, a w polsce to chyba tylko sprzedają dalej, do innych sklepów z odzieżą używaną. Czy może ktoś to potwierdzić? wiecie coś wiecej?

moi

Omega import tylko sprzedaje odzież używaną, w sensie czy po prostu mają swoje sklepy w Lublinie czy tylko sprowadzają towar z zagranicy, w Polsce inne sklepy z odzieżą używaną ją kupują od nich i sprzedają dalej? bi niestety jest napisane w internecie tylko tyle,że odzież używana, ale nie co z nią dalej

taq9012

Czesc wszystkim czy istnieje rozwoj zawodowy w tej firmie? jak przebiega rekrutacja czy zatrudniaja z doswiadczeniem czy bez kwalifikacji tez mozna miec duze szanse? jak pracodawca rekrutuje na dane stanowisko pyta o cos szczególnego? jak sie przygotowac mozna do pracy w tej firmie i jak z wynagrodzeniem dziekuje za odpowiedz

vVv

W tym czasie szukałam innej pracy?chyba nie tak trudno się domyśleć ;] Nie wiem jak teraz tam jest wiem jednak ,że na kilkanaście zatrudnionych pracowników umowę miały 2.. I skoro tyle osób o tym pisze to raczej prawda..niedowiarki mogą przekonać się na własnej skórze jak tam jest skoro nie słuchają ,,dobrych rad"...

vVv

klijentka

tak tak to jest śmieszne!!!panie na kasie po prostu są wzorem braku kultury!!! wielka łaska że klienta obsłużą!!!po za tym kilka z tych przemiłych pań to chyba kierowniczki tego ciuchlandu szczególnie na kasie (usunięte przez administratora) i ta druga kierowniczka kierowniczek:) !!!hehehe śmieszne miejsce odradzam wszystkim normalnym ludziom!!(usunięte przez administratora)

katarzyna

Tak to prawda jestem a raczej byłam klijentką tego ciuchlandu bo przecież nie będę kupowała ciuchów używanych po astronomicznych cenach!!!jest w lublinie kilka ciuchów gdzie można kupić fajniejsze rzeczy i naprawdę taniej porwane lub po przecierane spodnie 20-30zł zniszczone buty 20-30zł w lepszym stanie nawet po 60 o kurtkach już nie powiem!!!proszę pani/pana to jest tylko ciuchland a nie butik w galerii mokotów!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Import - Lublin

• Jak się pracuje w Omega Import?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Import tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Import?

Kandydaci do pracy w Omega Import napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Import
2.5/5 Na podstawie 44 ocen.
  • ul. Diamentowa 23
    20-471 Lublin