Opinie o VRG S.A. Luboń i marce Vistula

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie VRG S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VRG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VRG S.A. w Luboń

vb

Nie polecam pracy w centrali tej firmy. Wiekszość osob poszło tam chyba ze względu na marke, żeby móc się pochwalić w CV, to największy błąd. Już w pierwszym tygodniu chcesz stamtąd uciekać. - niskie zarobki (na umowie dostajesz minimalna + prowizja, która może zostać obcięta), - napięta atmosfera, ludzie się nie lubią, panuje wyścig szczurów, - nadgodziny, które są codziennością - bezłpatne nadgodziny - totalny chaos i dezorganizacja Za takie pieniądze można dostać prace w innej firmie gdzie panuje przyjazna atmosfera i ludzie nie podkładają sobie świń. Zwolnienie się bylo moją najlepszą decyzją. Nie polecam Pani z Hr bardzo miła, biuro też całkiem całkiem i tyle z + tam.

Aneta

@.... a wiesz może jaki był powód zwolnienia? Czy mówisz o sobie czy o innym pracowniku? @Iga co masz dokładnie na myśli mówiąc, że firma nie ceni pracowników?

Mira

Polityka osobowa w firmie nie zawsze podoba się pracownikom ale tak bywa!

....

Bardzo ciekawy poziom w ten firmie,która zwalnia pracownika ,który robi obroty,jest pracowity i nie da się w końcu zrobić parobkiem.Robić na kogoś i zwalnia się go ,bo nie chce na kogoś nabijać,bo przecież wszyscy muszą brać taka samą wypłatę......tak wygląda praca w Vistuli.Wola trzymać "Mamusie",które przychodzą sobie odpocząć do pracy i wypić kawę!!!!!!!!!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy VRG S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Asystent/Asystentka Kupca. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Opinia

Zastanawiam się czego niektórzy oczekują po firmie. Wszystkie firmy są złe to znaczy nie ma pracy odpowiedniej dla ????

Aneta

Zachęcam do zapoznania się z wywiadem, którego dla naszego portalu udzieliła Dyrektor HR firmy Vistula Group S.A. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,855827,wywiad-katarzyna-dubiel Czy któraś z informacji była dla Was nowa? Coś Was zaskoczyło?

mistrzu

a ogólnie to warto u was starać się mo zatrudnienie na stanowisko kierownicze jakieś? widzę że co jakiś czas się pojawiają takie ogłoszenia ale zastanawiam się czy na takim stanowisku odpowiednio doceniacie fachowców

ola

Jeżeli nie chce się Wam pracować i dać od siebie czegoś więcej niż minimum to czego się można spodziewać. Ogarnia mnie śmiech kiedy widzę jak przychodzi taki "skoczek" gdzie popracował 2 tygodnie w sklepie, 1 miesiąc znów w jakiejś galerii i oczekuje wynagrodzenia 2000-2500 zł na rękę!!! :))) Ludzie, gdzie w sklepach tyle płacą? podeślijcie nazwy to sama pójdę!!Narzekają tylko Ci którym nie chce się pracować i myślą, że należy im się coś za darmo. Nie wiem czy można narzekać na pracę Doradcy kiedy można wyciągnąć nawet 2000zł netto. Jeśli idzie o wynagrodzenie to jest podstawa plus premia od utargu i mniej niż minimum krajowe nie zarobisz!! Na swoim przykładzie powiem, że można się u nich rozwijać. Wymagania są, ale gdzie ich nie ma, uwierzcie, że w innych miejscach jest jeszcze gorzej.

young
@ola

W Biedronce lepiej płacą.Na początek 1700 netto a po kilku latach pracy ponad 2000+premie i system socjalny.

Sara

Cześć, czy orientuje się ktoś jak wyglądają zarobki w dziale marketing? Ile młodszy specjalista jest w stanie wyciągnąć miesięcznie, jak wygląda podstawa? Pozdrawiam

Ben
@Sara

ok 2200 netto

pracaująca w Vistuli

pracuje v vistuli od dluzszego czasu i niestety musze stwierdzic ze jest coraz gorzej jesli chodzi o premie.Jeszcze do wrzesnia 2015 premiowanie bylo super.Jka sie zrobilo 80%planu sklpeu kazdy sprzedawca dostawal premie a teraz niestety jak nie zrobisz swojego planu 80& to dostajesz czysta podstawe...w salonie ktorym pracuje trwa to juz kilka miesiecy i jestem wlasnie w trakcie rozmow kwalifikacyjnych.Wymagaja coraz wiecej a placa marnie.I prawda jest ze pani w biedronce czy lidlu wiecej zarabia...przykro..na reklamy z lewandowskim wydaja krocie a dla ludzi ktorzy kase im robia nie starcza nawet na wyplaty socjalne pzrd swietami...

Kate

Ogłoszenie nadal wisi,chyba się przejdę któregoś dnia, podpytam czy firma zmieniła podejście do proponowanych zarobków.Zapytam pana kierownika czy sam zarabia tyle i czy starcza mu na rachunki. Ciekawe czy też strzeli buraka?

Kate

Kilka dni temu byłam na rozmowie w jednym z Warszawskich sklepów, na stanowisko sprzedawcy i kierownik zaoferował mi 1500,- .Jak powiedziałam, że to poniżej najniższej krajowej to kierownik strzelił buraka i powiedział ,że nie jest zainteresowany przyjąć mnie do pracy.

Ala

Tak, chodzi mi o wynagrodzenie.

Ala

Czy ktoś by mógł podać konkrety? Kierownik salonu w średnim mieście.

Ala

Hej Czy ktoś się orientuje ile zarabia kierownik salonu Wólczanka w średnim mieście? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

edyt
@Ala

Mniej niż kasjerka w Biedronce

Zdegustowana

Dobrze, że przeczytałam opinie na temat Vistuli zanim poszłam na rozmowę kwalifikacyjną.. Szkoda czasu i pieniędzy na bilet ;) Rezygnuje...

Dotiiiii

Z tego co ja wiem, to najniższa krajowa na rok 2015 to 1750 brutto. A jak jest to praca dla studentów, to dziwne, że w ogłoszeniach o prace piszą, "pełna dyspozycyjność"...

Dotiiiii

Zaproponowali 1600 brutto! czyli na ręke ile.... niecałe 1000zł? Umowa o prace. Nie wiem czy to legalne wgl. Jak dla mnie to osoby, które szukają pracy w klepach odzieżowych, niech Vistuli unikają szerokim łukiem, bo nic się nie zarobi. Szczerze... czytając opinie tutaj nie uwierzyłam, że dają tak mało.. Do czasu aż sama sie nie przekonałam.

Dotiiiii

Najbardziej śmieszy mnie fakt, że pieniądze dają takie, że pożal się Bożę, a rozmowa kwalifikacyjna wygląda jak na prezesa firmy. ŻAŁOSNE

Dotiiiii

Byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej w jednej z Wrocławskich salonów Vistula. Po tym jak Pani prowadząca rekrutację (założę się, że kierowniczka), powiedziała mi jakie są wymagania - zaśmiałam się. Jednak gdy oznajmiła mi stawkę miesięczną... Zakrztusiłam się własną śliną! UMOWA O PRACE i 1600zł BRUTTO?? Czy to wgl legalne? Jeszcze do dnia dzisiejszego byłam przekonana, że najniższa krajowa wynosi 1750zł brutto, a pracodawca nie ma prawa zejść poniżej nawet o ZŁOTÓWKĘ! Jak widać może... Szkoda zachodu o tak "wysoką" pensję. Radzę wszystkim tam pracującym szukać lepszej pracy (chyba wszędzie lepiej płącą). Pozdrawiam tą firmę środkowym palcem.

Zostaw merytoryczną opinię o VRG S.A. - Luboń

• Jak się pracuje w VRG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VRG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VRG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VRG S.A.