Opinie o Beetsma w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Beetsma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Beetsma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beetsma w Katowice

Tomasz

Mogłaś pilnować wszystkiego. Ja pracuję już w tej firmie 3 miesiąc, i rozmawiając z ludźmi zatrudnionymi przez tą agencję nikt nie ma problemu z nimi. Wypłata na czas, a nawet dzień wcześniej. Zawsze dzwonią z ofertami.

tgufj

Pracuję trzeci tydzień na produkcji w Koziegłowach (stroiki) i wcale nie jest aż tak źle. . Praca jak każda inna na produkcji. Holendrzy owszem czasami zwrócą uwagę, ale robią to w grzeczny sposób i nie są złośliwi. Co do toalety to nie ma problemu, bo zawsze można zawołać team leadera, który zastąpi na chwilę lub kogoś przyprowadzi. Tempo taśmy nie jest duże, spokojnie idzie nadążyć. Fizycznie oprócz bólu nóg też jakoś się nie narobisz. Normalna praca na produkcji. Atmosfera ok. Team leaderzy w porządku. No chyba, że ktoś idzie na produkcję i liczy, że będzie miał własne biuro i sekretarkę i samochód służbowy. Bo patrząc na niektórych mam takie wrażenie. Ale takie osoby zazwyczaj po 1 dniu rezygnują.

Agnes

Praca na sadzonki

Tomos

Agencja Porażka nie polecam nikomu

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Usia

Myślę że są ok. Trochę się naczekałam na pracę ale jak już mi ją zaoferowali to w zasadzie żadnych większych problemów nie było.

erio

szybko zalatwili prace placa terminowo takze ok

Juka

Firma w porządku, z żadnymi formalnościami nie musiałem się babrać tak jak przedmówcy, wypłaty regularnie i bez opóźnień.

przeczytałam tu na forum że firma wiarygodna czasowa w kwestii wypłat-ja czekam na wypłate za miesiąc przepracowany-wiem że płacą 20-go każdego miesiąca za miesiąc poprzedni-a jest 22-go troche to dziwne

paula

Jestem niezadowolnona. Pracowników w tesco silesi z firmy beetsma traktują źle. Nie możesz iść na przerwe kiedy chcesz, poganiają mówiąc że powoli pracujesz ciągle. Za te 6 zł niech sami robią do emerytury (usunięte przez administratora) br /> W rudzie ślaskiej bardzo fajnie na obsłudze internetowej nawet podziękowali na koniec a w silesi ponuraki na nocce straszne nigdy więcej. Nie dostałam tyle ile miałam i po terminie. Bardzo nie polecam zobaczycie że będziecie żałowali.

seba

Witam ponownie mam jeszcze pytanie ile tak naprawdę tam płacą na godzinę bo pani z agencji powiedziała że po odliczeniu wszystkich kosztów zostanie jakieś 6,50E na godzinę a przy kurczakach jakieś 7,5E netto na rękę czy to prawda? i jak jest z godzinami, czy można brać nadgodziny i ile dni w tygodniu się pracuje? Pzdr

xa

seba to zależy od tego ile jest aktualnie pracy, ale myśle że nie będziesz długo czekać, ja na ofertę czekałam mniej więcej półtorej tygodnia :)

seba

mam pytanie byłem na rozmowie w zeszłym tygodniu i powiedzieli że dadzą znać w przyszłym tygodniu. tak z waszego doświadczenia za jaki czas będę mógł liczyć na jakąś ofertę? Pzdr

cute

nie polecam szczerze

Zira

Ogólnie rzecz biorąc ze współpracy z nimi jestem zadowolona, żadnych większych problemów w kontaktach z nimi nie miałam. Więc polecam.

Szymon

firma super nie ma żadnych problemów mili i uczciwi ludzie

x

serio, firma jest okej, nie miałem zadnych problemów z nimi

nope

nie wiem gdzie ty widziales w polsce taka tymczasowa prace z której wyciagniesz więcej pieniędzy niż z wyjazdu do holandii... ja ta mejstem zadowolony

cute

nie wyjeżdżajcie przez tą firmę, w Polsce więcej zarobicie iż u nich....szkoda nerwów

Koral

Nie mogę powiedzieć bym był niezadowolony. Firma okazała się w porządku, płaci uczciwe pieniądze i w terminie a na brak pracy narzekać nie mogę, sam jestem w sumie zaskoczony bo nie oczekiwałem zbyt wiele.

Eryk

Chyba najlepsza spośród takich agencji, żadnych wałków nie robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Beetsma - Katowice

• Jak się pracuje w Beetsma?

Zobacz opinie na temat firmy Beetsma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beetsma?

Kandydaci do pracy w Beetsma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beetsma