Opinie o Beetsma w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Beetsma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Beetsma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beetsma w Katowice

Semira

Przeczytałam sobie ot tak opinie tejże agencji (pracowałam wcześniej na wykładaniu towaru) i jestem zaskoczona ilością negatywnych opinii. Fakt, po przyjęciu się, nie miałam aż tak wielu dni pracy w ciągu tygodnia, były dłuższe przerwy w pracach, ale po wkręceniu się już nie mogłam narzekać na brak pracy. Wręcz przeciwnie - nie wiedziałam który market wybrać, bo ofert miałam wiele. Tylko tak jak ktoś powyżej pisał: Trzeba chcieć pracować, a nie rozłoży się jedną paletę w ciągu ośmiu godzin i jest się zadowolonym, że się w ogóle cokolwiek ruszyło. Nie wiem, kiedy do ludzi dotrze, że praca w marketach jest ciężką pracą, a nie taką, w której siedzi się popijając kawkę i pisząc SMS'y, bo nudą wieje. Wypłaty były zazwyczaj zgodne z przepracowanymi godzinami i na czas, aczkolwiek dwa razy zdarzyło się, że miałam dzień lub dwa dni później. Co do samej stawki, no cóż jak to bywa w agencjach, wielkich kokosów nie ma.

frozeneq

Czesc, czy firma beetsma jest wypłacalna? Prosze o opinie

Patryk F

Ja zostałem wysłany prze zbeetsma do Holandii i jestem zadowolony. Pracować trzeba, nikt za daro pieniedzuy nie daje ale jest ok. Już 2 miesace tu jestem i nie było wiekszych problemow z firmą, podzr

Red

Tak chodzi o produkcję. Stawki pewnie jak wszędzie- najniższa krajowa. Sporo tych agencji i niewiadomo do której iść.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Red

Cześć,a jakie opinie dotyczące współpracy z Beetsmą ale w Indesicie w Radomsku. cały czas mają aktualne oferty pracy i zastanawiam się czy wysyłać cv. dajcie znac

wita

witam wsztstkich czy ktos byl w kaewijku z tej agencj

Rekrutacje

Poszukujemy operatów wózków widłowych. Zatrudniamy bezpośrednio pod firmą bez udziału agencji. Praca w Tychach Zainteresowany? Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl

Lifter

Jeśli chodzi o prace w holandii to jest spoko, nie wiem skad tyle pretensji.

ewa12393
@Lifter

Czesc,czy juz na podstawie tego pit 11 rozliczalas sie w urzedzie skarbowym w polsce i holandii?Ja sie rozliczałam i mam bardzo duza dopłate do belastingu????prosze o kontakt

Blue

Tak,ja już dostałam PIT-11. Przyszedł listem poleconym w pierwszym tygodniu marca.

Karol

Czy ktoś dostał już rozliczenie PIT z agencji z Katowic za 2015 rok?

Presto

Dzięki za info, Przepraszam za umieszczenie tego zapytania na stronie Katowic. Pomyliłem się :).

Presto

Witam, mam zamiar wyjechać do Holandii przez Beetsma Częstochowa. Moje pytanie brzmi. Jak teraz wszystko jest organizowane ? Jakie są warunki mieszkalne ? Czy Solarisy są na czas wypłacane ? Są problemy z wypłatami ? Czy jest sens pakować się w to ?

wtf
@Presto

do holandii nie polecam. salarisy na minusie. Słabe oferty, stawki jeszcze słabsze jakieś dziwne opłaty genralnie porażka. Ale miałem szczęście że znajomy pracuje w nl przez inna agencję i mnie sciagnal do siebie. Jak chcecie placic za mieszkanie i nic nie zarobić to polecam.

Angel
@wtf

Hej mozes podac namiary na ta firme co teraz pracujesz ? Bardzo mi zalezy. Magdalenazalewska34@wp.pl napisz proszę

capri

A ja przy podpisywaniu umowy dołączyłam wszystkie dokumenty w komplecie i nie miałam żadnych problemów z wypłatą. Pilnuje swojej listy obecności, czytelnie wpisuje imię i nazwisko + numer telefonu bo raz coś się nie zgadzało (ktoś podobno nazywał się tak samo) i Pani zadzwoniła się dopytać o więcej danych. Dziwne z tą pracą, przecież albo się zgadzam na grafik albo nie i mówię kiedy jestem dyspozycyjna i to oni się do mnie dostosowują a nie ja do nich a jakieś takie narzekania, że dnia wolnego mi nie dali? Historie z palca wyssane, ja mam wolne kiedy chce bo po prostu nie zgadzam się na grafik na dany dzień bez tłumaczenia się. Fakt stawki mogłyby być większe ale wiem na co się zgodziłam przy podpisywaniu umowy

kacha 123
@capri

Witam .Pracowałam w 2015r. przez 3-miesiace za posrednictwem firmy Beetsma w Holandii.Nie polecam,przy rozliczeniu z podatku za 2015r. miałam dopłate do urzedu skarbowego w NL 486E.....firma nie opłaciła nalezytych składek za mnie w NL , a do mnie pani z firmy Beetsma wytłumaczyła sie tym ze prawo sie zmieniło w NL i ze to nie ich wina .Tak naprawde doradzono mi zebym ich pozwała ....ale to na przyszły rok zamiezam zrobic ...jak tylko bede dysponowac wolnym czasem..pozdrawiam

Ja podpisałam umowę zlecenie po czym dostałam dwa przelewy. Niby drugi z dzieła, którego nigdy nie podpisałam. Oszuści.

Pip

Napisz wypowiedzenie, że nie zgadzasz się na umowę zlecenie, ponieważ na zajmowanym stanowisku powinna to być umowa o pracę.

Wisienka

Jak można się z tej umowy wyplatać i po jakim czasie pomóżcie. Bo jak widzę wasze opinie i to co słyszę od tych co tam pracują tez dla bestmy to masakra.

TEUSZ

WITAM jestem zainteresowany wyjazdem prze ta agencje mam pytanie czy załatwiaja i opłacaja przejazd busem z polski doholandi

xxxx

Witam wszystkich serdecznie jadę do Holandii na kwiaty do Rijsenholm czy jakoś tak czy ktoś tam jest czy był i może mi powiedzieć jak tam jest

monika

witam za tydzien zaczynam prace w Tesco pani powiedziała ze za godzine dostanę 9 zł brutto na wykładaniu warzyw nie wiem czy podejmować się tej pracy ? Widzę że piszą tutaj same negatywne opinie o firmie BEETSMA

izaka

no to uwierz. ja ciagle przez nich mam problemy , nie wiem co to za firma , bedzie trzeba ich do PIPu zglosic.

Zostaw merytoryczną opinię o Beetsma - Katowice

• Jak się pracuje w Beetsma?

Zobacz opinie na temat firmy Beetsma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beetsma?

Kandydaci do pracy w Beetsma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beetsma