Opinie o Beetsma w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Beetsma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Beetsma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beetsma w Katowice

kevin

nie mialem problemów, sa ok

madzia

witam,mam jechać z partnerem 20.04.17 do Holandii do ścinania róż,prosze o opinie na ten temat,może ktoś też jedzie w tym terminie,pozdrawiam

@madzia

I jak tam jest? Też dzwonili do mnie z tą oferta? :)

slonzok

Mam pytanie jedzie ktoś w najbliższym czasie z tejfirmy do holandi piszcie gdzie do jakiej pracy kiedy itp aa kto już był jakie zarobki zakwaterowanie itp pozdrawiam i dziękuję za wpisy

@slonzok

Witam. Ja mam zamiar jechac 30 marca na papryki.

Patrycja

Czytając komentarze bylam uprzedzona tym że nie ma wypłaty. Pracowałam pierwszy miesiac, wpisywalam sie na karte i pod koniec miesiaca pracownik Becmy przyjechal po karty pracownikow. Dostalam pieniadze 19go, czyli nawet dzien wczesniej niz na umowie. Moje kolezanki dostaly wyplate pozniej bo nie pilnowaly swojej ewidencji i Becma nie miala podstawy do wyplaty wynagrodzenia - nic dziwnego. Jak dbasz tak masz. U mnie zero problemow, jak chce zaswiadczenia to mam, jak chce wolne to mam. Kontakt zawsze z kims tam jest albo Pani albo Pan. Dla mnie SUPER

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Frelka

Pracowałam za pośrednictwem tej Agencji dwa lata. Wynagrodzenie zawsze na czas, dokumenty zawsze uzupełnione(jak czegoś brakowało, dzwonili i prosili o uzupełnienie - to leży w naszym interesie, a nie, że to olejecie, apotem kasy nie dostajecie i sypiecie negatywami), zaświadczenie dostałam szybko, nie musiałam się prosić. Panie z Agencji zachowują się w sposób grzeczny i profesjonalny, zawsze służą radą. Pracują nawet w weekendy. Jestem zadowolona w 100%!!!!

gość

Czy wy też macie taki problem aby cokolwiek ustalić z praownikami agencji jak i tesco?

Zzzzz

Mam pytanie. Czy ktoś z Was ma także problem z otrzymaniem PITu - 11? Facet w agencji spokojnie mnie poinformował, iż do 28.02 dostanę go na adres korespondencyjny. I co? jest pierwszy marca i jak PITu nie było tak nie ma. Szlag człowieka trafi. Na maila nie odpisują, telefonu łaskawie też nie odbierają. Miał ktoś z nimi kiedyś podobny problem? Jutro się tam osobiście wybieram lecz czuję że goguś na Moniuszki będzie znów próbował mnie zbyć.

@Zzzzz

Wydaje mi się, że jak wysłali PIT 28-go lutego to ciężko żebyś miał go następnego dnia, hahaha. Gdzie Ty żyjesz? Myślałeś, że gołębiem go wyślą? hahahaha

@Zzzzz

Poza tym pracodawca ma czas na WYSŁANIE PITu do 28.02, a nie dostarczenie, to jest znaczna różnica.. poczytaj na ten temat, a potem zastanów się czy chcesz pisać durne komentarze.

Frelka
@Zzzzz

Zgodnie z art. 39 ustawy o PIT do końca lutego 2017 r. płatnicy są obowiązani przekazać PIT-11, czyli imienne informacje o dochodach i pobranych zaliczkach za 2016 r. zarówno podatnikowi, jak i urzędowi skarbowemu właściwemu dla podatnika. Jeśli obowiązek poboru zaliczek ustał w ciągu roku (np. w wyniku zmiany pracy), płatnik przekaże taką informację na pisemny wniosek podatnika, w terminie 14 dni. Do końca lutego firmy muszą też sporządzić PIT-40, czyli roczne obliczenie podatku za tych pracowników, którzy przed 10 stycznia złożyli wniosek o rozliczenie przez pracodawcę (PIT-12).

Echo

Z Katowic siedziby nie dali Ci? Pracujesz w Holandii?

Ona

Witam. Wyjeżdżam właśnie za parę dni z koleżanką do Holandii przez tą agencję. Naprawdę jest źle ? Odradzacie ?

Ble
@Ona

Ktoś kasuję komentarze. Gdzie dziewczyny jedziecie. Do jakiej pracy ? My z koleżanką też jedziemy w przyszłym tyg na salatki

Ona

Hej. PracowAł ktoś w Holandii na produkcji odzieży bądź na rozach? Praca pięć dni w tygodniu? Chce jechać zarobić a nie płacić jedynie za mieszkanie . Jak oceniacie ta firmę? Bardzo proszę o szczera odpowiedź.

rex

mmmm

sebastian

Hej wszystkim jutro mam isc na szkolenie do tesco w rudzie slaskiej stawka 7.50 godzina oplaca sie? i jak wy wspominacie ta firme

Zbigi
@sebastian

Nie wiem Sebastian, ja mam 9,20 ale jestem "studentem". A mój znajomy bez legitymacji ma jakoś powyżej 8. Na kasie to powyżej 10 z tego co wiem. Nie wiem jak gdzie indziej, ale w Rudzie spoko stawki i spoko ekipa.

kkk

Firma w porownaniu z innymi tego typu jak najbardziej na plus

Grzesiek

Stawki może i nie najwyższe (to jednak zrozumiałe - pośrednik też musi z czegoś sfinansować działalność), ale Agencja solidna. Szczerze polecam.

Zaneta

W przypadku umowy zlecenie nie ma regulacji co do przerw między zleceniami. Takie regulacje obowiązują jedynie przy umowie o pracę. Na zleceniu możesz pracować po 200 h i nie jest to wyzysk. Jeśli odpowiednio wcześnie przekaże się dyspozycyjność i nie jest to koncert życzeń to nie ma problemu. Ja nie miałam z tym problemu. Wszystko wcześniej ustalam z Panią Moniką z Katowic. Można się dogadać o ile nie przesadzamy.

Zaneta

hamlet

Wszytko ok jesli chodzi o prace w Holandii przez ta forme. Wypłaty na czas, wszytsko sie zgadzało.

xyz

Ja o umowę się doprosić nie mogę - nie jestem z Katowic i nie mam zamiaru tam jechać ponad 100 km- koordynator też do mnie się nie pofatyguje, zaproponowali umowę elektroniczną więc podałem maila i co do dziś jej na oczy nie widziałem... oczywiście w pracy byłem ustalone dwa dni!!! obiecywali grafik na cały miesiąc i co? po tych dwóch dniach jak kamień w wodę - nikt nie dzwoni z grafikiem, mnie tez nikt nie odbiera....

Klaudia

To dziwne mnie przy podawaniu grafiku powiedzieli że mam się wpisywać do książki Beetsmy bo na podstawie tych kart będzie wypłacane wynagrodzenie. Poza tym to piszę na umowie wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. każdy pilnuje swojej dupy.

wybieram się do pracy to Susteerem z zamieszkaniem w europarcs resort limburg może ktoś mi napisać jak tam jest jakieś opinie?

marysia

Witam , Chcę wyjechać do Holandii ( zbieranie papryki ) chodzi mi konkretnie o miejscowość Veinhuizen , dodam że mam 21 lat ? jakie są stawki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Beetsma - Katowice

• Jak się pracuje w Beetsma?

Zobacz opinie na temat firmy Beetsma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beetsma?

Kandydaci do pracy w Beetsma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beetsma