Opinie o Beetsma w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Beetsma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Beetsma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beetsma w Katowice

Justyna

Był ktoś w pracy przy rozach jak ocenia prace zapewniają transport do Holandii czy trzeba samemu dojechać? Jak ogólnie jest jakie mieszkania itp proszę o odp.

Remik
@Justyna

Byłem przez firmę Beetsma na różach w miejscowości Almere. Miejscowość fajna. Warunki zakwaterowania dobre, domy jednorodzinne z pełnym wyposażeniem. Praca dobrze płatna ale ciężka. Jeśli nie pracowałaś nigdy na różach, będzie bardzo ciężko bo rodacy wyśrubowali normy do maksimum. Polecam plauzowanie, jako kobieta możesz to dostać. Chodzi o obrywanie bocznych odrostów kwiatostanu tak aby pozostała tylko jedna prosta róża.Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Jak jest w szklarni na rozach byl ktos prosze o opinie

Tak jak tam wogole jest jakie warunki na domkach jest wporzadku tam czy nie

Honorata

Agencja pracy Beetsma działa na szeroką skalę. Zatrudnia wiele osób na różne stanowiska https://www.beetsma.pl/pl/Kariera.html. Jaka jest wasza opinia na temat tego pracodawcy? Czy można liczyć na stałą umowę, korzyści pozapłacowe? Opowiedzcie o swoich wrażeniach związanych z tym przedsiębiorcą. @anonymous- masz już za sobą proces rekrutacji?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Mam pytanko w sprawie pracy przy rozach wybieramy sie z zona byl kto

Wiki

Agencja ma dobre notowania. Może nie jest idealna ale takich nie ma!!!

Natali950

Witam wraz z partnerem jedziemy w czwartek do Holandii przez firmę besstma na cebulki był ktoś można jakaś szczera opinie

Nie polecam tej firmy, nie chca wypłacić pieniedzy za zwolnienie lekarskie ogólnie straszy (usunięte przez administratora) mają jak ktoś chce iśc do pracy to stanowczo odradzam.

Sylwek122

Witam. Chce jechać z dziewczyną na układanie bukietów do Holandii przez agencje beetsma. Był już może ktoś lub wybiera się w najbliższym czasie? :)

Adrian
@Sylwek122

Tak Ja byłem z dziewczyną bestma skierowała nas do Van Koppen & Van Eijk. Praca polegała na robieniu bukietów . Jesli wyślą was do Berg to jest masakra. Wyzysk nie stałe godziny , patrzą na ręce stoją i obserwuj Cię. Mężczyźni maja górzej bo z Keni leci samolot z kwiatami. Ma sie dyżury 7 dniowe co 2 tydzień . Np. Idziesz do pracy na 6.00 i bedzie duzo pracy do 18.00 . Jedziesz do mieszkania i np. O 2 w nocy dzwonią ze masz przyjechać na rozładowanie 15ton kwiatów. Uda wam sie rozładować w 2 h . To w domu będziesz ok 2 3 w nocy a rano do pracy i tak caly tydzie. Zdążyć może się że przejdziesz do pracy na 6.oo a o 9.00 do domu . Masakra. Van Koppen & Van Eijk tym bardziej biorą za mieszkanie od osoby 115€ . I np. Zapalisz papierosa jest kara , z nie posprzatany pokuj lub mieszkanie kara . Naj. To ze ty w pracy a oni pod twoją nie obecność chodzą po domkach.

Jagoda

Jedna wielka porażka. Nigdy więcej

Justyna
@Jagoda

Dlaczego są aż tak źli

Robert

Trudno wyrobić sobie zdanie o firmie. Słyszałem, że to dobra agencja ale na forum nie piszecie zbyt dobrze. Chyba trzeba samemu spróbować?

Ktoś jedzie do born 11.01.2018

Jagoda

Jedna wielka porażka, nigdy wiecej.

warto

Agencja ok. Pracowałam w Holandii a teraz pracuje w Wodzisławiu Sl. Pani koordynatorka zawsze pomocna, pracownicy w tesco tak samo. Czekalam na zaswiadczenie i wyslala mi od razu nastepnego dnia. Polecam

@warto

Morzna powiedziec ze pracy jest na tyle ale nie ktorym nie chce się robic to wracają do domu i mówią h....wa agencja ppo co jechac żeby nazekac niema się czego bać pozdro

beetsama to wielka zciema jedz i sie przekonaj ja juz tam napewno nie wroce

GEffect

Beetsma Katowice - Panie szanowne nie znają się na swojej pracy, robią ludzi w bambuko, zwodzą, nie wiedzą co się dzieje w firmach. Ogłoszenia są non stop odświeżane, żeby szukać jeleni. W tej firmie jest masa zaniedbań względem poszukujących pracy. Podpisanie umowy nic Ci nie daje, bo za chwilę agentka może ją zerwać, bo "klient rezygnuje z naszych usług". Podsumowując... Śmieszna agencja, śmieszne kobitki, które chyba do dzisiaj zastanawiają się, która z nich ma zrobić zakupy. Totalna ignorancja. Pozdrawiam i nie polecam.

Mariola
@GEffect

co znaczy ze klient rezygnuje z uslug???????

Okkokk
@GEffect

Normalnie, podpisana umowa w czwartek i od poniedzilku mialam zaczac. W piatek telefon ze im przykro ale juz nie ma rekrutacji i po wszystkim

Renia

Dużo obaw przed wyjazdem do pracy w Holandii. Mnóstwo przeczytanych opini i proba wyciągnięcia jakichkolwiek wniosków. Koniec końców pozytywne zaskoczenie . Zakwaterowanie ok , praca nie tak ciężka jak niektórzy opisują, kontakt z koordynatorem bez zarzutów.

karol

dramat

Jacek

Najgorsza Agencja pracy nie polecam. Pani Edyta w Katowicach przedstawiła nam ofertę pracy na magazynie przy pakowaniu cykorii miało być to w miejscowości Hoogkarspel i mieliśmy mieć mieszkanie lub domek. Po przyjezdzie do Holandii okazało się że trafiliśmy do Nibbixwoud i pracowaliśmy na sadzie przy gruszkach oraz dostaliśmy hotel - każdy w innym pokoju. Na hotelu melina, pijaństwo i warunki nie do opisania. Mieliśmy zabrać ze sobą 75euro na tydzień ponieważ wypłata miała być 15września w piątek dowiedzieliśmy się że wypłaty jednak nie dostaniemy dopiero za miesiąc, więc razem z kolegami postanowiliśmy wrócić do Polski złożyliśmy rezygnacje i nic nie podpisywaliśmy Pani Renata w Holandii nas straszyła tym, że nie zobaczymy pieniędzy dopiero za 6tygodni lecz o tym nic nie pisało na umowie powiedziała, że możemy iść z tym do sądu a i tak nie wygramy. Kontaktowaliśmy się kilkukrotnie z Panią Edyta w Polsce, która nam powiedziała, że ona nam ze swojej wypłaty na powrót nie da i mamy sobie radzić sami ponieważ nie jesteśmy dziećmi i nikt nam nie pomoże po czym powiedziała, że rozmawia z nami ostatni raz i zablokowała mnie na telefonie, dzwoniliśmy do biura w Holandii w którym powiedziano nam, że również nikt nam nie pomoże i mamy sobie radzić sami lub dzwonić do biura w Polsce. Po jednym dniu znalezliśmy transport do Polski za który musieliśmy zapłacić na miejscu. Z Panią Edytą Staszczyk spotkamy się jeszcze nie raz i nie będą to miłe spotkania jak na początku, za fałszowanie umowy i kłamstwo jakie nas spotkało odpowie nawet drogą sądową. Serdecznie odradzam pracy poprzez tą agencję w Holandii.

Justynk_aaa
@Jacek

Wszystko rozumiem, ale oczekiwać od Agencji, że zapłaci za Twój powrót to lekka przesada. Gwarantują zorganizowanie transportu do Holandii, za który i tak trzeba samemu zapłacić, więc nie rozumiem dlaczego ktoś ma płacić za Twój powrót do Polski. A z tym, że trafiasz do innej pracy niż mówią w Polsce to neistety we wszystkich agencjach. Oni na miejscu dostaja nowe zamówienia i tam podsylaja ludzi. Ci w Polsce nawet o tym nie wiedza. Po co ktoś miałby klamać w Polsce? Ja wyjeżdzałam z Katowic w wakacje, były przeboje na miejscu w Holandii, ale do opanowania. Teraz jest ok i jestem zadowolona z tej pracy. A te pieniadze za 6 tygodni, które macie dostac to wakacyjne. Sa wyplacane zgodnie z prawem holenderskim do 6 tygodni po zakoczeniu pracy. Szkoda, ze tak trafiliście, bo oni faktycznie potrafią zneleźć pracę dla tych co chcą pracować.

GOSC 1

Daremne ... Na mail z umowa czekam 2 dni po czym dzwonie i pani mi mowi ze wysylala a ja nie odpisałam nie wyslalam tej umowy Jakby łaske mi robili ze bede u niej pracowac ODRADZAM wole sprzatac z ulicy niz tam pracowac MYSŁOWICE

Dagmara
@GOSC 1

Dzwoniłeś do nich? Pewnie nie ty jeden tam chcesz sie przyjac to nic dziwnego, pozatym to ty szukasz pracy a nie oni wiec tobie powinno zalezec.

Zostaw merytoryczną opinię o Beetsma - Katowice

• Jak się pracuje w Beetsma?

Zobacz opinie na temat firmy Beetsma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beetsma?

Kandydaci do pracy w Beetsma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beetsma