Opinie o CCDS w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CCDS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CCDS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CCDS w Wrocław

Obecny pracownik

Menadżerka o imicjałach A.Z to tyran celowo siada ludziom na psyche zastrasza wymyśla sobie argumentacje z palca. Krzyczy wymusza dodatkowe godziny pracy czasem nawet i po 10 dodatkowych w tygodniu

D:

etc
@Obecny pracownik

Tyranem bym jej nie nazwała, ale jest ciężka w obyciu. Miewa dni gdy jest najlepszym człowiekiem pod słońcem, ale są też takie że może jej się nie spodobać twój sposób oddychania. Zdarza się, że wymusza godziny, głównie jak ma zły dzień (A., nie mogę zostać dłużej bo mam pociąg. To sprawdzimy Ci rozkład, o zobacz, następny masz 2 godziny później, pojedziesz tym). Dla mnie jednak największym problemem nie są dodatkowe godziny tylko cięcia tych już przepracowanych. Jesteś w grafiku 8-16? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś o 14 dostał wiadomość, ze na dziś koniec, co daje 6h pracy. Nie byłoby to złe, gdyby nie to, ze z tych 6 już przepracowanych potrafi zaakceptować na przykład 5,5h, bo jeśli nie robisz zadowalającego wyniku to czas pracy masz liczony co do minuty w zależności od bycia połączonym z klientem, nie od faktycznego bycia w pracy. Żeby pracować z A.Z. trzeba mieć naprawdę mocną psychikę, bo nigdy nie wiesz co Cię spotka, tyran, cięcie godzin czy po prostu obrażanie Ciebie i pracy jaką wykonujesz

Toksyczna
@Obecny pracownik

Trzeba nagrywać takie sytuacje i do sądu z tym iść. Takie traktowanie może za sobą nieść poważne skutki. Dla takich osób nie powinno być miejsca wśród ludzi. Można przepłacić zdrowiem. Sam miałem doczynienia z tą kobietą. Ktoś powinien zrobić porządek dla dobra innych.

Krystyna
@Toksyczna

W jaki sposób wymusza te nadgodziny? Co się dzieje gdy ktoś nie może zostać dłużej, spotykają go jakieś konsekwencje?

Czy istnieje możliwość rozwoju w CCDS?

Tak, jest możliwość rozwoju w firmie. Każdy manager, który tu pracuje, był kiedyś konsultantem :)

Rafał

Może jakieś konkrety?

Ciekawska
@Rafał

Co tam było napisane?

Xyz

Chodź przez kilka miesięcy praca wydawała sie znośna to zakończenie wspolpracy wszystko zweryfikowało. Wstępnym powodem zwolnienia byly cięcia kosztów, jednak pytania o okres wypowiedzenia spowodowały ze menager zaczął wymyślać irracjonalne przyczyny naruszenia umowy sugerując, że lepiej w to się nie zagłębiać bo może to spowodować"zamieszanie" :). Dodatkowe robienie menagerow samych z siebie ofiar jest naprawdę zalosne, na co dzień sami nie ogarniaja swoich obowiązków, ciągle podkreślają jak bardzo starają sie o dobra atmosferę, o dodatkowe zlecenia a efektów brak. Problemu nie stanowi także zatrudnienie kilkuset osób ze świadomością,ze za kilka tygodni gdy kontrakt sie skonczy trzeba bedzie ich zwolnić bez słowa i okresu wypowiedzenia ewentualnym sugerowaniem ,że pracownicy to krętacze i osz usci.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CCDS spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Kompletnie nieporozumienie w komunikacji z przełożonymi, zero reakcji na komunikację problemu z oprogramowaniem. Ciagłe szukanie złamania warunków umowy, żeby tylko wywołać stres u pracownika, grożąc zwolnieniem, lub obcięciem premii. Skandaliczne zachowanie i pressing. Zwalnianie masy ludzi "od zaraz" bo redukcja kosztów, a gdy tylko okazało się, że zwolnili za dużo to nagle "przymus siedzenia do godziny takiej a takiej bo - tu sobie wstawcie losową groźbę". Trzymać się od tego z dala i nie marnować na to czasu!!! Nie pozdrawiam

Pan B.

CCDS uskutecznia karygodne praktyki. Swiadome lamanie warunkow zatrudnienia. Zastraszanie wrazie jakiekolwiek dyskusji na ten temat. Niepolecam!

Niestotne

Forma współpracy umowa zlecenie, z wpisanym okresem wypowiedzenia - rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym. I nie radzą się nie zgadzać, bo zawsze znajdą powód do "rzekomego złamania warunków umowy" Dlaczego ? Tego nie wie nikt, mimo komunikacji problemów z ich oprogramowaniem, które działało w sposób nieprzewidywalny (podczas rozmowy przeskakiwały statusy, z "dostępny" na "niedostępny"). Menedżerowie totalna olewka problemu, co przerodziło się w robienie z ludzi (usunięte przez administratora) którzy się migali od pracy - a sami menedżerowie mają totalnie w poważaniu to co się do nich mówi. Póki mają pieniądze od klientów zewnętrznych na projekty to ludzi szanują (oczywiście do pewnego momentu), kiedy zbliża się koniec projektu, zamiast w sposób normalny rozwiązać warunki współpracy - to robią z ludzi (usunięte przez administratora) i wyrzucają ich ze skutkiem natychmiastowym. Brak słów - odradzam :).

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w CCDS?

Rafał

Umowa zlecenie jest od razu na czas nieokreślony.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w CCDS?

19,30 na godzinę brutto, jednak ilość godzin jest zależna od zapotrzebowania managerów na Ciebie. to znaczy, jeżeli nie sprzedajesz, jesteś wypuszczany wcześniej do domu. w efekcie możesz przepracować 1/3 tego, co masz zaplanowane w grafiku

Michalina

Czy rozmowa była także po angielsku?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie CCDS?

lorus

Rozmowa przebiegła bardzo pozytywnie, Pani która odbyła ją ze mną była bardzo miła i sympatyczna więc cała rozmowa na plus. Na rozmowie padły pytania o doświadczenie w obsłudze klienta, o radzenie sobie ze stresem, z trudnymi sytuacjami. Na początku byłem zestresowany ale w trakcie stres zniknął. Wszystko jasno wyjaśnione, wszystkie szczegóły, pani kilkakrotnie pytała czy coś powtórzyć albo wyjaśnić raz jeszcze.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie CCDS?

Umowa zlecenie

Igor

Bardzo dobry pracodawca oby więcej takich firm działało , polecam.

xxx

Pracowałem w Zielonej Górze dość długi okres. Praca na początku jest stresująca,ale później człowiek się wkręca i wchodzi w zaangażowanie teamu. Menadżerów bardzo ciepło wspominam S i W. Były kryzysy,ale atmosfera i ludzie którzy tam pracują jest zachęcająca. Plusem były nagrody,które się dostawało za branie udziału w konkursach. Także nie tylko z wypłatą i premią się wychodziło. Polecam prace i pozdrawiam S,W i E :)

Xxx

Pracuję ponad rok we wrocławskim CCDS na słuchawce, trochę się na oglądałem, więc pozwolę sobie zaqopiniować pracę. Na początku faktycznie jest ciężko, szkolenie niby dobre, ale pierwsze dni weryfikują, że klienci mają problemy nie przewidziane na szkoleniu. Nie zgodzę się z poprzednikami że manager nie pomaga. Zawsze pomoże. Jeżeli chodzi o samą pracę, to jest ona nawet znośna, odlicząc Januszowych klientów, no ale na to się nie ma wpływu. Grafik jest ustalany tak aby dana ilość była od początku a dana ilość do końca, co de facto czyni tą pracę w systemie zmianowym. Jednak spokojnie możesz sobie wpisać pracę między zajęciami np 12-16. Wszystko jest do ugadania, tylko z managerami trzeba rozmawiać jak z ludźmi a nie na zasadzie bo ja tak chce i mi się należy. Grafik jest układany na tydzień do przodu czasami dwa, ale w sytuacji awaryjnej spokojnie możesz podejść i powiedzieć potrzebuje pójść tu i tu, więc potrzebuję tyle i tyle wolnego. No ale jak wiemy to działa w dwie strony i czasami zostaniesz poproszony przy układaniu grafiku o parę godzin więcej. I w miarę możliwości warto to robić bo razie W można spokojnie załatwić sobie wolne. W tej pracy jest parcie na wynik, no ale za to firma ma płacone. Jeżeli starasz się i manager to widzi to nic się nie dzieje. Ale jak ktoś się obija i przychodząc do pracy np na 6 godzin dzwonił przez 3 no to manager ma prawo być zły. Wypłata prawie zawsze była na czas, czasami był dzień obsuwy. Co do premi, najgorsi nie dostają nic, a najlepsi potrafią zgarnąć 400-500 zł premii. Atmosfera jest bajeczna, na luzie. Jeżeli pracę traktujesz jak pracę i nie lecisz w kulki to praca jest całkiem przyjemna. Poprzednicy wspominali o wyganianiu ludzi przy pustej bazie. Raczej jest w drugą stronę i ludzie biją się o to aby wyjść wcześniej. Rzadko zdarza się sytuacja ze kogoś siłą puści się do domu. Co do dzwonienia baz, jest jedną baza od wszystkiego i jedna - ja ją nazywam złotą bazą, która jest dzwoniona po odbyciu się z klientami i ofertami nawet tych przed kilku lat. To ma sens bo na złotej bazie trafiają się najczęściej niestandardowe pytania i dość trudno robi się umowy dla swiezaka. Ale po przetrawkenie tego wszystkiego trafia się na złotą bazę. Czasami mam wrażenie, że ludzie za szybko się poddawali. Max miesiąc i odchodzą bo im nie idzie. Ale to normalne. Mi takie wdrożenie żeby robić jako taki wynik zajęło 3-4 miesiące. Jak ten okres się przetrwa to potem jest z górki. Tak jak powiedziałem manager zawsze pomoże, pytaj choćby to było najglupsze pytanie. Jedyny minus to pensja, czyli najniższa krajowa jako podstawa. Ale jest na szczęście premia. Jeżeli nie macie mega wydatków to praca jest godna polecenia.

Asdf

Praca w CCDS na początku może i jest fajna ale z czasem przestajesz lubić tą pracę ponieważ w Zielonej Górze jest pewna Pani menadżer siedzi na 4 piętrze która nie ma szacunku do drugiej osoby potrafi wyzwać konsultanta od najgorszych oraz wiecznie chodzi naburmuszona czasem nawet nie można nic powiedzieć bo usłyszysz zamknij mordę. Kierownika lokalizacji za plecami również potrafi wyzywać a to ponoć przyjaciółki? Wyżej wymieniona Pani menadżer nie zna nawet produktu i każe pytać się innych konsultantów co jest paranoją skoro zażadza tyloma ludźmi. Co do drugiego menadżera nie można nic zarzucić potrafi rozmawiać z konsultantami, wysłuchać i przede wszystkim ich rozumie.

Nie polecam firmy, najpierw pomimo „elastycznego” grafiku dostajesz dodatkowe godziny, które następnie są odwoływane, bo nie kontaktów. Poza tym bardzo niskie zarobki jak na ten typ pracy. Pod względem szkoleń także bardzo słabo, oprócz szkolenia wstępnego podczas 6 miesięcznego pobytu w tej firmie byłem na jednym szkoleniu, gdzie połowa czasu to była przerwa na papierosa dla trenera :)Atmosfera w pracy bardzo średnia, jeśli chodzi o kontakt z kadra kierownicza. Praca dobra jeśli chcesz przyjść na 2 miesięcy dorobić.

xyz

Elegancko usuwana prawda, co widać w komentarzu poniżej. Klasyka dla CCDS Zielona Góra- jak jest niewygodna prawda lub problem to trzeba go usunąć, zero próby rozwiązania, konsensusu :)) Co potwierdza treść usuniętą z poprzedniego komentarza o braku jakiejkolwiek wiedzy „menadżerów” na temat zarządzania zasobami ludzkimi. Ta firma to jedna wielka kpina :) Wstyd wam, że dwie menadżerki się całowały na imprezie studenckiej? (kolejny usunięty fragment poniższej opinii). Po co wobec tego zatrudniacie takich ludzi na wyższe stanowiska? Menadżer powinien reprezentować firmę raczej godnie ;) NIE POLECAM

xd
@xyz

prawda

Zuzanna

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy CCDS?

@Zuzanna

Płaca minimalna krajowa, umowa zlecenia czyli 0 płatnego urlopu/chorobowego, premie na średnim poziomie 200 zł(chyba, że pracujesz tam kilka miesięcy i masz już bardzo dużo doświadczenia/szczęścia, to w porywach do 500 zł, ale to są bardzo nieliczne przypadki, idąc tam do pracy na miesiąc-dwa nie ma co na to liczyć). Do tego parcie na wynik ze strony menedżerów. Grafik elastyczny, ale i tak Cię zmuszą żebyś pracował kilka dni do nocy(21/23 w zależności od projektu).

nick
@Zuzanna

A to jeden z menadżerów lub kierowników nie wie? Z daleka widać kto dodał te pytanie haaa

xd
@Ewa

hahaha ciekawe kto zarabia premie 500zl. przestańcie już fejkowe pytania pisac i sami sobie na nie odpowiadać żeby odwrócić uwagę od złych opinii

xyz

Zielona Góra. Nie polecam. Praca dla ludzi bez ambicji. (usunięte przez administratora) bo oni nie dostaną premii za nasze umowy; zmuszanie do wykonywania większej ilości godzin wbrew naszej woli, teksty typu „przecież wiesz, że „W” w planie zajęć to „wolne”. Porażka. (usunięte przez administratora)Przy ewentualnej możliwości awansu liczą się tylko znajomości. (usunięte przez administratora) W tej firmie jeżeli masz własne zdanie to będziesz znienawidzony. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o CCDS - Wrocław

• Jak się pracuje w CCDS?

Zobacz opinie na temat firmy CCDS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCDS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CCDS