Opinie o MIKOMAX w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MIKOMAX. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MIKOMAX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIKOMAX w Łódź

Beny

Niska kultura brak szacunku i pieniądze żart w tych czasach.

Barbara
@Beny

Ciekawi mnie jak objawia się ten brak szacunku? No i skoro pieniądze to żart, rozumiem że najniższa krajowa?

Czy urlop w MIKOMAX jest płatny 100%?

gżegoż

200%

Byly pracownik

Nie polecam , w firmie jeden wielki bałagan

nick

co powoduje taki nagły odpływ pracowników i to z wielu działów ? zima czy działalność zarządu?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MIKOMAX? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Witam Na czym polega praca na stanowisku kontroler jakości w tej firmie ? Czy warto ?

Qqrq

Potwierdzam to co pisze się o rozmowach w tej firmie. Po zachowaniu osoby prowadzacej rozmowę stwierdzam że była to strata czasu a firma jest po prostu niepowazna w oczach kandydatów.

Adrian
@Qqrq

A na jakie stanowisko aplikowałeś? I jakie warunki zostały Ci zaproponowane w Mikomaxie? Możesz napisać jakie są tu widełki wynagrodzenia i czego wymaga się tu konkretnie od kandydatów? :) Chętnie dowiem się czegoś na ten temat, więc daj znać! :)

Adebe
@Adrian

Przecież pisze wyraźnie, że strata czasu. Robicie z siebie i firmy durni na rozmowach, więc drogie hr-y, nie zamieszczające (usunięte przez administratora) wpisów na go work.

Rysiek
@Qqrq

No to słabo to wygląda. Kiedyś był profesjonalny HR w firmie i kandydaci byli poważnie traktowani. Większość z przyjętych wtedy osób nadal pracuje i doszła nawet do kierowniczych stanowisk. Teraz to jakiś żart. Szkoda, że wtedy zarząd nie dorósł do ludzi ktorych sam ściągnął do firmy.

Ciekawy
@Rysiek

Ciekawe kiedy byl ten swietny i profesionalny HR. Pare lat temu nie było zadnego profesjonalnego HR a sporo zatrudnionych na kierownicznych stanowiskach to pomylki. Oprocz tego ze zalozyli marynarke i zalozyli noge na noge to guzik robili oprocz madrych min gadania bredni. Ale rozumiem ze mialeś prace marzeń. I jej nie juz i nie bedzie takiej. To tylko mozesz powspinać

Rysiek
@Ciekawy

Powspinać.... Tak.. Najpierw uczymy się czytać, później pisać i może kiedyś założysz marynarke...:)

Ciekawy
@Rysiek

Jasne że tak. A później uczymy się kultury . Co Tobie jest obce. A może to ty jesteś tym legendarnym kierownikiem „sanatorium”?

Viola
@Ciekawy

Co to sanatorium? Ciekawe rzeczy się tu pojawiają :)

zainteresowany

Był ktoś na rozmowie o pracę na stanowisko konstruktora? Jak przebiegła, dobre zarobki?

Bezdomny
@zainteresowany

Dają darmową kawę herbatę i owoce. Jakby dali jeszcze ramowy ciepły posiłek to bym się skusił.

@zainteresowany

Zapraszają na rozmowę zdalną, nie zgłaszają się na nią, a za chwilę odświeżają ogłoszenie... Profesjonalne to bardzo

Jeż

Jak grzyby? Była imprezka w autokarze?

Żona

Czy w tej firmie nie respektuje się czasu wolnego? Czemu dział handlowy, zakłóca życie rodzinne swoich pracowników w sobotę ? Żałosna kobieto, szukaj pomocy u kogoś innego.

onatez
@Żona

Ciekawe to co piszesz. Czemu w Mikomax pracuje się w weekendy?

Żona
@onatez

Nie obchodzi mnie to. Chce,aby nie przeszkadzano mojej rodzinie w weekend !!!!!!!

Eugenia
@Żona

Niech się zajmie swoim chłopem

ciekawa

KTO??!!

mors
@Eugenia

Kto ma się zająć? Żona czy tak co przeszkadza? :-)

kiero
@Żona

Wstyd pracować w takiej firmie.

szop
@onatez

Onatez Twój wybór, że pracujesz w weekend. Większość pracowników ma rodzinę i woli ten czas spędzić inaczej ......A TY?

cukiereczek

Ona nie ma :-)

Uprzejmy
@Żona

Już jest spokoj. Kobita poszła sobie i poluje w innej firmie i sieje postrach

faja
@Uprzejmy

A o kim mowa?

kowal
@Uprzejmy

I dobrze, bo (usunięte przez administratora) z niej była wredna.

Wiem coś

To prawda są takie baby co zajmują się poltami i życiem innych.. Widocznie w swoim życiu wszystko już popsute więc próbują zrobić to samo z życiem innych... Żałosne są... Ale trzeba się szanować i pozwalać babskom że straganu

Ty wiesz
@Wiem coś

Wiem coś !!!! Zajmij się swoim popsutym życiem i nie próbuj niszczyć rodziny innej kobiety. Bo …..... Swoją już popsułaś... Teraz pora się zająć pracą, bo za to płaci szef, a nie za ploteczki i sms !!!!!

Co ty powiesz...

Ty wiesz
@Wiem coś

Wiele mogę powiedzieć lub udostępnić, więc mnie nie prowokuj ...

Guzik wiesz. Pracuj tam gdzie jesteś. Nie zmyslaj chlopaczku

@Ty wiesz

Z chęcią się dowiem czegoś więcej na temat pracy w Mikomax a w szczególności o kobietach tam pracujących. Poproszę o kontakt

Damian
@Kasia

Pamiętaj, że wątek dotyczy dyskusji na temat pracy w firmie MIKOMAX, więc w swoich wypowiedziach powinniśmy dodawać informacje związane z tym miejscem pracy. Dyskusja o konkretnych osobach jest nie na miejscu, ponieważ osoby te nie mają możliwości ustosunkowania się do wpisów, które dodajemy na ich temat. Rozważasz aplikowanie do pracy w tej firmie?

Rolo
@Wiem coś

Widocznie maja inne zalety skoro pracują

koper
@Kasia

Ta najłatwiejsza z handlowego juz odeszła

Zodiak

Osobiście polecam pracę w Mikomax na produkcji. Łatwo nie jest, ale gdzie na produkcji jest łatwa praca. Kwestia przyzwyczajenia do zmianowości. Pracowałem w kiepskich firmach wcześniej na produkcji, więc w mojej ocenie praca jest naprawdę dobra.

Adrian
@Zodiak

Są też nocki w Mikomaxie? I co możesz powiedzieć o wysokości pensji, ile tu można realnie zarobić na miesiąc? Mam nadzieję że to nie jest tajemnica i coś mi powiesz. :D

Darek

Dobra i profesjonalna firma, zbiera takie opinie w internecie więc jeśli chcesz pracować to będzie satysfakcja , polecam.

trzask
@Darek

że jak,hahaha ale się uśmiałem,wiesz po czym poznaje się dobrą firmę ,nie rekrutuje a napewno nie poprzez agencję pracy

Grażyna
@trzask

Czyli jaką konkretnie masz opinię na temat pracy w Mikomaxie i jakie stanowisku tutaj obejmujesz/obejmowałeś? Co Ci nie odpowiada/ło? W sumie żadnych konkretów nie przytaczasz więc zastanawiam się co wpłynęło na to, że masz inne zdanie na temat firmy niż autor wpisu. Wytłumaczysz? :P

janósz
@Grażyna

grarzyna idź popracuj na 3 zmiany i wtedy się wypowiadaj na temat pracy i płacy

maciek

Ostatnie miesiące to odejście: kierownika sprzedaży, kierownika logistyki, kierownika ds. HR, głownej księgowej, głownego konstruktora i paru niezłych handlowców... Brawo J.

Ciekawski
@maciek

Jakiego głównego konstruktora? Ja takiego tam nie widziałem . Kilka osób odeszło ale nowi spokojnie dają rade. Chyba cię fantazja poniosła

Podgrzybek
@Ciekawski

A co za Fujara tu była głównym technologiem? Przecież dokumentacja pozostawiała wiele do życzenia. Przysługę zrobił ze odszedł

neutralny
@Ciekawski

Za cienki jesteś, żeby tak osadzać ludzi. No, ale to standard w Mikomax. Powodzenia Maciusiu :)

Żaneta

@Żona a niedziele wolne?

Henry

Nie przesadzajmy choć nie jest lekko ale firma poradzi sobie. Pandemia z pewnością pogorszy sytuacje wielu firm ale będziemy pracować i odbudowywać bo warto!!

Lipa

Branza wynajmu powierzchni biurowych pada, budownictwo komercyjne pada, sklepy meblowe zamkniete. Robi sie wielka lipa. Jak firma sobie radzi?

Gosiaz

I jak sytuacja na produkcji? Warto aplikować?

Doradca
@Gosiaz

Aplikuj . Mikomax przetwal nie jeden kryzys to i ten przetrwa. Wszystko wraca do normy

calla
@Doradca

Czy już wszystko wróciło do normy?

Pytanko o styl pracy

Jak firma radzi sobie w obliczu kryzysu? Czy promowane od lat przez Mikomax elastyczne podejście do pracy sprawdza się w praktyce? Czy firma nadal jest przyjazna wobec pracownikow? Czy promowane przez firmę wartosci są tożsame z kultura organizacyjna?

enio

Nadęci, gburowaci "właściciele" myślą że mają ludzi na własność. Na każdym kroku arogancja pseudozarząd

Miron
@enio

Zawsze tak było . Nic nowego nie napisałeś . Bufony

Judyta
@Miron

a kto Twoim zdaniem jest najgorszy?

Mirosława

Czy to już koniec? Cienko jest

Basia
@Mirosława

i jak sytuacja? Mozna aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o MIKOMAX - Łódź

• Jak się pracuje w MIKOMAX?

Zobacz opinie na temat firmy MIKOMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIKOMAX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 9 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIKOMAX
1.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Dostawcza 4
  • NIP: 7282725538 KRS: 0000332071