INTERKOBO SP. Z O.O.

Łódź

Opinie o INTERKOBO SP. Z O.O.

ex 2009-11-20 22:44:53
witam,
odradzam pracę w tej firmie. Dwoch szefów, ktorzy decyduja o wszystkim [usunięte przez moderatora]! zero profesjonalizmu w zarządzaniu. zero samodzielności dla pracowników, ogólnie porażka, [usunięte przez moderatora]
ktos 2010-03-31 22:34:24
Szefowie mogą być, tylko troche mało normalnych pracowników mają, już nie mówiąc o kierownictwie,zupełna porażka i niezorganizowanie.współczuje sobie że tyle tam wytrzymałem
zainteresowany 2010-04-19 20:35:10
a jeśli można wiedzieć, to jak wygląda sprawa awansów? jak wygląda też sprawa wynagrodzenia? da się przeżyć czy wystarcza na minimum potrzeb?
młody 2010-07-06 23:08:03
w zadnej pracy nie ma luksusów,pensje są uzaleznione od stanowiska pracy,jak ktoś jest oszczędny to nawet za marną pensję przeżyje,szefowie nie są rozrzutni jeśli chodzi o zarobki,ale kazdy na ich miejscu by myślał głównie o sobie i swojej rodzinie,takie czasy,w każdej firmie jest sie ,,nikim",chyba że w swojej
2301 2010-09-21 08:47:24
W TAKIM RAZIE NIE WIEM CZY MA SENS ISC NA ROZMOWE SKORO JEST TAK NAPIETA NIEILA ATMOSFERA I SZEFOWIE NARWANI:/
Luiza 2011-08-17 22:29:16
A co z nadgodzinami?
jeszua 2012-02-13 12:30:53
Na pieniądze za nadgodziny nie licz, a o premie musisz się upominać.
wowo 2012-03-18 14:56:50
Koko a może to ty za bardzo się [usunięte przez moderatora] zamiast pracować? Gdybyś było w porządku to ie brali by cię na języki.
ph 2012-03-20 09:29:48
Czy ktoś ma informację ilu PH zatrudnia firma w Polsce? Jakie regiony obsługują? Jaka jest struktura organizacyjna?
juliusz 2013-08-26 14:49:43
Poszukuje informacji odnośnie zarobków jakie są w Interkobo. Jeśli ktoś może to niech poda kwotę orientacyjną
AAA 2013-08-26 16:04:09
Nie polecam pracy w tej firmie, jest na skraju bankructwa.
big mistake 2013-09-03 09:45:49
Raczej się nie podniesie. Od niemal roku prawie każdego ostatniego dnia miesiąca pracownicy dostają wypowiedzenia (czasem jedna czasem kilka osób). Firma wyprzedaje stoki magazynowe, nic nie importuje. Zarobki obcięte do minimum. W Biedronce lepiej płacą. Atmosfera fatalna. Szkoda czasu i nerwów.
BBB 2014-10-22 20:57:43
Interkobo od roku jest w upadłości i nie widać szansy aby coś się miało zmienić.
sokół 2015-01-30 21:56:47
firma interkobo zajmuje się głównie importem i dystrybucją zabawek oraz artykułów sportowych. Zresztą chyba większość z osób tutaj obecnych przynajmniej o nich słyszała i nie raz kupowała ich zabawki dla sowich pociech. Profil i to czym zajmuje się firma oczywiście ciekawe - ale jak to przekłada się na pracowników i i ch sytuacje tutaj?
na niebie 2015-03-31 22:30:11
Dwa lata temu ktoś pisał, że firma jest na skraju bankructwa a jednak firma nadal funkcjonuje. O czym może świadczyć wciąż działająca strona internetowa. Niestety nie mają oni dużego wyboru artykułów i może to jest głównym powodem słabych wyników. Ja chętnie bym się podjął współpracy z firmą i może jakoś bym mógł jej pomóc. Ale czy firma może być zainteresowana taką pomocą ?
sad 2015-06-08 15:26:40
Firma jest już zamknięta a majątkiem zarządza syndyk.
BRANZYSTA 2015-07-08 16:55:53
Może po prostu mieli dość, problemów, pracowników, kontroli, rosnącej konkurencji zmierzającej do niewiadomego miejsca. To była dobra firma, kiedyś pracowali tam fachowcy - obecnie nie miałem kontaktu.
lala 2015-11-24 08:39:18
Ja pracowałam w interkobo w czasach studenckich i muszę przyznać że miło wspominam ten czas. Płaca solidna i na czas. Współpraca też na wysokim poziomie. Szkoda że mają problemy.
ila 2016-05-18 09:29:49
a ciekawi mnie to czy nie szukaja pracownikow do pracy zdalnej, bo jednka maja sklep internetowy i moze poszukuja kogos kto bedzie operowal w necie ich strona internetowa i zamieszczanymi ofertami>
Zostaw swoją opinię o INTERKOBO SP. Z O.O. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERKOBO SP. Z O.O.