Opinie o MIKOMAX w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MIKOMAX. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MIKOMAX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIKOMAX w Łódź

ferdek

Byłem jakiś czas temu na rozmowie. Niby firma duża, rozpoznawalna marka a rozmowę prowadziła osoba nie mająca pojęcia o rekrutacji, z działu marektingu...podobno. Czy tam nie ma kogoś bardziej kompetentnego, np. z działu hr??!! Coś tu jest nie tak. A może to firma typu: każdy ma robic wszystko... :)

zawiedziona

Generalnie dużo zmieniło się przez ostatnie miesiące - niestety na minus. Brak profesjonalnej kadry zarządzającej i problemy ze sprzedaża sprawiaja ze atmosfera jest kiepska. Nie polecam. Sama szukam czegoś innego...

mniok

@ Konrad - no to dziwne że posuzkiwali i nagle nie poszukują? A skoro jednak szukali to chyba nie jest tak mało obowiązków żeby oddac wszystko jednej osobie

nikoś

Fisk przekonałeś nas wszystkich ale pozostał niedosyt. Napisz proszę co konkretnie jest fajnego w tej firemce albo może kto Ci się najbardziej podoba ? Wtedy już na pewno wszyscy uwierzą.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MIKOMAX? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Konrad

Już nie poszukują, obowiązki przejął jeden z pracownikow biura.

Dawid

O podstawach to można pogadać gdy w umowie jest zapis o wynagrodzeniu miesięcznym a nie godzinowym. Czy pracownicy są mądrzy? Myślę, że tak, ale się właśnie nie wychylają, gdyż nie będą za to wynagradzani czy myślą tylko czy robią. Wskaźnik OEE mówi o 3 czynnikach, natomiast, jeżeli Mikomax w ogóle daje jakieś możliwości partycypowania to tylko za uzyskiwanie pewnego pułapu wydajnościowego. Jak każdemu wiadomo bez dostępności nie ma możliwości zrobienia wydajności. Czyli jak samemu można dostrzec system motywowania pracowników jest miałki, gdy nie ma zamówień. Oczywiście, że za to, że nie ma zamówień nie powinni być karani zwykli pracownicy...tylko wyższe sfery zarządzania...ujmę ich tu pod nazwą kreatorów zysku.. :D Ale co mi po tej gadaninie...jak tak jak wspominałem ja nawet nie miałem prawa do premii!!! Więc jaki by nie był system motywacyjny...to mnie on nie dotykał z pewnością ;)

Dawid

Ogólnie to tak...o technice SMED to chyba nic nie wiedzą...bo przy wyrobach nietypowych...to jest zarąbiście szybkie przezbrajanie maszyny...bo ze skrótu klawiszowego ctrl+F nie skorzystasz wpisując daną nazwę wariantu...bo nie wpadną na pomysł żeby obieg dokumentów był elektroniczny zanim wszyscy się tam podpiszą i stworzą z tego komplet dokumentów będących wynikiem skanów, które pewnie robi im Pani Basia :P A ogólnie jak oni nie mają zaufania po 5 miesiącach do gościa pracującego na agencyjnym, a posiadającego większą wiedzę o zarządzaniu produkcją, niż wskazywanie słupków wydajnościowych to...to...niech się bujają i życzę im wszystkiego najlepszego z okazji zakupu Novimata, który jest luksusową maszyną tyle tylko, że obkleja jedną krawędź przy jednym przelocie. Ostatecznie rzecz ujmując ZERO PARTYCYPACJI dla pracownika agencyjnego i zero ANTYCYPACJI...ta firma kopie sobie sama dołek do którego doń wpadnie wkrótce. Uciekłem stamtąd myślę w samą porę. Inżynier agencyjny, którego nawet na stanowisko operatora maszyny nie zechciano przejąć.

gIENEK

do MIKO w fabryce benefity maja tylko wybrani z tzw. gory reszta zero, nad premia kwartalna spuszczona zaslona milczenia (podobno juz 6 lat), zero dofinansowan, funduszow itp. taktyka przemilczania tematow wynagrodzen, dopiero jak ktos rzuci papierem to sie drapia po glowach, szefowie regularnie wymieniaja auta i to za 200-300 kawalkow no i caly czas gadka o kryzysie. ot polski byznesmen w pelnej krasie

oleola
@gIENEK

Zgadzam się w 100%

TakTak

szukają, szukają, szukają i znaleźć nie mogą - zawsze ta sama reakcja aby odwrócić uwagę od cennych komentarzy

miko

WYZYSK I ZERO MOŻLIWOŚCI ROZWOJU NADGODZINY DO ODBIORU PISZE O MHURT .PŁACA NA CZAS TO PLUS CHOCIAŻ NIE RAZ MNIEJ O KILKA ZŁOTYCH PREMII BRAK ,SOCJALU BRAK.NIE POLECAM

premier

W innych firmach dostają netto to co placa w MX brutto - to raz. A dwa - na Swieta dostają bonus w postaci 13-ki ;)Zatkao kakao?

głuchyniemy

na swieta 300 az mi sie w głowie kreci .Wykorzystuja jak moga

premier

Mikomax to Dom Zły. Ciekawe co dostali od Mikołaja pracownicy.. 100 lub 150 PLN na ŚWIĘTA (hehe) .. Niech się wypowiedzą zatrudnieni.

major

józia89 ciągle pojawiają się nowe oferty pracy ergo zanczy to, że jest wielka rotacja a wielka rotacja nie oznacza, że firma jest dobrą firmą właśnie jest odwrotnie. Tyle kończę wywód bo widzę, że jest tzw. płatnym klakierem :).

premier

Na tym właśnie polega to forum. Informacje są ogólne ale dla kogoś z wyobraźnią, są ostrzeżeniem przed tą firmą. Natomiast,jeśli próbujesz dowiedzieć się czegoś o sobie, nie tędy droga.

wkropce

Ale czy możesz podać jakieś konkretne sytuacje? Zdaję sobie sprawę z wielu negatywnych komentarzy tutaj na forum ale wszystkie są bardzo ogólne.

premier

To postać z rodziny Addamsów. Zaraża pracowników negatywną energią, ciemnej strony mocy...

wkropce

Czy ktoś jeszcze mógłby dodać jakieś informacje nt. współpracy z P. Zuzanną?

koneser
@wkropce

Pewnie. Na zdjęciu jest ładniejsza...

premier

Prędzej zobaczysz złoty pociąg niż premie w Mikomax.

prawdziwek

krótko.. firma jest syfiasta.. i nie polecam.. możesz wierzyć lub nie.. zarząd to miernota i oszuści.. mają w d.. pracowników..

Zostaw merytoryczną opinię o MIKOMAX - Łódź

• Jak się pracuje w MIKOMAX?

Zobacz opinie na temat firmy MIKOMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIKOMAX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 9 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIKOMAX
1.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Dostawcza 4
  • NIP: 7282725538 KRS: 0000332071