Opinie o Giulietta / WGN Toruń w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Giulietta / WGN Toruń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Giulietta / WGN Toruń o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giulietta / WGN Toruń w Toruń

massinio podaje nr do Sary - koordynatorka 507494137

massinio

A możecie podać kontakt jakiś do koordynatorek? Albo z tymi od tej firmy? Bardzo mi na tym zależy i czekam na odpowiedź od was ! Udanego Sylwestra !

zadowolona

Czytam te opinie i nie wiem o co Wam chodzi...ja podpisywałam umowę z tą firmą ale z panią Sarą, byłam na trzech akcjach i jestem zadowolona. Było dwudniowe opóźnienie w wypłacie ale Pani Sara zadzwoniła i poinformowała, że wypłata będzie później. Na pewno podpiszę z Panią Sarą jeszcze nie jedną umowę! ;)

jolo
@zadowolona

Ja pracowałem, niedostałem jeszcze wypłaty, dzis dzwoniłem do koordynatorki powiedziała ze pkp im nie zapłaciło i pieniadze beda jak pani wróci z urlopu, czyli jeszcze tydzień. Dzwoniłem jeszcze do osoby decydującez z pendolino, osoba ta powiedziała, ze nic nie wie o wynagrodzeniu dla nas i ze to miało byc za darmo.

messinio

A czy ktoś podpisywał umowę dot. przejazdów Pendolino z tą firmą?

wera
@messinio

ja podpisyałam, a pieniadze mialy byc 2 tyg temu...

testowo
@wera

babeczka dziś miała dostać kasę od pkp i robić przelewy 13 i 14. Poczekamy , zobaczymy :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Giulietta / WGN Toruń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ona

Pracowałam w poniedziałek i już mam pieniądze na koncie .Polecam :)

hostessa

Kilka miesięcy czekałam na wypłatę. Zdecydowanie nie polecam, szkoda nerwów.

mała

Ja dla nich wykonuje stałe zlecenie i ciągle są opóźnienia a wczoraj mi powiedziały że nie otrzymam wynagrodzenia bo rzekomo porzuciłam pracę, to najgorsza agencja dla jakiej pracowałam.

Larka

Pracowałam w zeszłym tygodniu na weekendowej akcji- po 10 h dziennie rozdawałam ulotki. Stawka 10 zł we Wrocławiu i pieniądze mam już na koncie pomimo, że w umowie jest wypłata po 30 dniach, ale zadzwoniłam wytłumaczyłam swoją sytuacje i otrzymałam wcześniej przelew. Bardzo dziękuje!

gumis

Pracowałam po 12g, codziennie przez 4 dni. Praca nie była najprzyjemniejsza, bo cały czas na nogach( stawka 10zł/h netto. ) Po podpisaniu umwy, ktora yla w spsob BEZNADZIEJNY spisana, dopiero przeczytalam opinie tutaj i bardzo sie balam, ze nie dostane wyplaty. Biedna kobiete, z ktora pdpisywalam umowe męczylam smsami w ostatni dzien pracy, kiedy bedzie a wylata blablabla. TYLE STRESU NA MARNE. Akcje skncyllam wzoraj, dzisiaj mam juz wplate na koncie :)

Martyna

Pracowałam na evencie w zeszły weekend kasa jest już na moim koncie. Od dziś pracuje do poniedziałku na kolejnej akcji wd. umowy pieniądze mają być do 3 Grudnia. Ja jestem bardzo zadowolona. Polecam

Kaska

Zupełnie nie rozumnie tych opinii w zeszły weekend pracowałam razem z koleżanką na Evencie i pieniądze już mam na koncie. Jest to moja 3 praca dla tej firmy ostatnio czekałam 30 dni, ale tak było w umowie. Praca bardzo przyjemna i dobrze płatna :) , oby więcej takich akcji w Olsztynie.

zadowolona

Ja jestem bardzo zadowolona, to już moje 6 zlecenie dla tej firmy. Jak na Śląsk stawka 12- 18 zł/h jest bardzo dobra stawką, raz musiałam czekać prawie 2 miesiące, ale porozmawiałam z p. właścicielką , wytłumaczyłam , że mam bi erzace wydatki i teraz czekam na kase max 2 tygodnie. Co do kary to tak w umowie jest taki zapis - na początku się go bałam, ale wytłumaczyli mi , że to jest za niezjawienie się w pracy, albo ucieczkę.

marta

Powiem tak, za kasa czekam od kwietnia, zero odzewu, okłamywanie ze przelew zrobiony wieki temu i milion razy powtarzany, wiecznie pani Julia na urlopie, nie odbiera telefonow. Skandal poprostu !

ktos

odradzam stanowczo. bezpodstawne kary 1000 zł za nieprzyjście do pracy jeden dzien, brak kontaktu, a jak juz to tylko sms/mail. 0 zł wypłaty, straszeenie sądem, odradzam

Max

Ja jestem koordynatorem w tej firmie i nie mam przerąbane:P nie narzekam, ale moja poprzedniczka Pani Magdalena Borkowska ma skierowaną sprawę do prokuratury za kradzież na ponad 4000 tys , wiem , bo sam byłem wzywany w tej sprawie.

ON

Wszyscy pracownicy tej firmy są proszeni o sprawdzenie swojej rejestracji w ZUS i wpłacenia zaliczek do Urzędu Skarbowego.

Była Pracownica

STANOWCZO ODRADZAM!! Zostałam zwolniona przez smsa! Nie było nawet podziękowania za współprace, tylko krótkie "to było ostatnie zlecenie". Nie tylko hostessy mają przerąbane, ale i ich koordynatorzy. (usunięte przez administratora)

Hostessa

Początek miły, końcówka już nie. Nie wypłacili wynagrodzenia. Czekam już ponad miesiąc a wypłata pieniędzy miała być do 8 dni po zakończeniu akcji :/ strata czasu. Odradzam!

Aniołek

Odradzam wszystkim dziewczynom zastanawiającym się nad podjęciem pracy w "firmie" Giulietta!!! Właścicielka (usunięte przez administratora) zarówno pracowników, jak i instytucje państwowe, a co najgorsze posądza o kradzież i manipuluje w taki sposób, żeby hostessa oddała rzekomo ukradzione pieniądze! Najgorsza praca, która mnie w życiu spotkała!

Zostaw merytoryczną opinię o Giulietta / WGN Toruń - Toruń

Giulietta / WGN Toruń
2.4/5 Na podstawie 43 ocen.

Giulietta / WGN Toruń