Opinie o PQG Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PQG Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PQG Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PQG Services Sp. z o.o. w Warszawa

Iwona

A dokładniej,z którą poznałam się na rozmowie:)

Iwona

Poszukuję Ani spod Wrocławia ,z którą byłam na rozmowie w Warszawie 17.11.14. Iwona:)

maday
@Iwona

Czy Ty kiedykolwiek pracowałeś u polskiego hotelarza???? Czy zdajesz sobie sprawę z tego jakie Polacy dają warunki??? I radzę poćwiczyć nad polskim językiem, jeżeli z francuskim nie dajesz rady... I nie ma nic za darmo.Pamiętaj o tym.

Kate

Jakie warunki?! Jakie zarobki?! Wszystko jest juz napisane wyzej. Czy jest jeszcze ktos kto poleca te firme? Pazernosc i zachlannosc wlascicieli niezna granic.

Marcin Nantes

hej jak jestescie z okolic Nantes klikajcie rodaczki:)0033695942425 podro

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PQG Services Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Jane

Dokładnie tak :) właścicielami tej agencji są Francuzi a dokładnie trzech panów. Dwaj z nich to dyrektorzy hotelów we Francji( o ile nic sie nie zmieniło), do których m.in. wysyła się Polaków... Jeśli Ktoś jest pod wrażeniem tego pracodawcy, niech jedzie i przekona się na własnej skórze jak jest naprawdę. Powodzenia!

Paulina

skoro dostajemy 4 - 4.5 tysia PLN na rękę, to tak jakbyśmy zarabiali conajmniej 7 tysięcy PLN netto gdybyśmy musieli opłacić zakwaterowanie i wyżywienie. Czy to aż tak niskie zarobki ? Czy może ja tu czegoś nie rozumiem ?

deka

czy ktos wybiera sie do megeve-samochodemw okolicach 18-19 grudzien?

Marina

Przez agencje chyba łatwiej znaleźc pracę dla pary :)

Marina

Potwierdzam warunki w hotelach okropne ale nie z powodu pracy która wcale nie jest bardzo ciezka ale z powodu atmosfery pomiędzy pracownikami, dodatkowo wyżywające się guwernantki porażka. Był ktoś w Altapurze? mogę prosić o jakieś info jak wygląda tam sytuacja?

maja
@Marina

Hey...nie szukasz niczego na wlaana reke..??tylko przez agencje?

gusia
@Marina

tez chcialabym sie dowiedziec jak w Altapurze??

poko

Hej mój adres to: sppring@wp.pl

lena

Hey..szukam oosby ...z doswiadczeniem jako pokojowka....chetnej na wyjaz na sez.zimowy ze mna do szwajcarii????chetni?

poko
@lena

Hej my jesteśmy zainteresowani, podaj jakiś kontakt do siebie.

@poko

podaj maila..napisze Ci co i jak....-aga

...wyberasz sie tam do pracy jako...?

skipass

witam, prośba o info czy są jakieś zniżki na skipass dla pracowników w Val Thorens?

Czater

Emre kiedy się wybierasz do pracy do hotelu? ja mam rozmowe na 17 listopada zapowiedzianą o co pytają? jeżeli 4.000zł można zarobić to nie tak źle ale powiedzcie mi czy naprawdę 5 dni w tygodniu sie pracuje? jak to wygląda ?

Cześć, zbieram informacje do pracy na studia o pośrednikach pracy/ agencjach. Czy mógłby mi ktoś udzielić kilku informacji? Mianowicie: - jak przebiega proces rekrutacji na stanowiska? - czy firma pomaga w odnalezieniu się w innym kraju, można liczyć na jakąś pomoc na miejscu? - gwarantują odpowiednie zakwaterowanie? Będę wdzięczna za obiektywne opinie

JA
@Marta

...jesli chodzi o prace..nie da sie ukryc ze nie jest bardzo lekko....ale to zalezy od hotelu, pracownikow...jesli trafisz na fajny zespol, to i praca bedzie milsza..za pomoca tego posr. pracowalalm w fermes de marie,,,,i wg mnie bylo tam strasznie,,,pozniej w alpaadze..i o tej pracy nie moge powiedziec nic zlego..-ale odleglosc od mc zam do pracy byla spora..bo pare km..wiec bez samochodu...ciezko... -generalnie wszytsko zalezy od nastawienia..dla jednych to b.ciezka praca i fatalne wrunki mieszakniowe..dla innych jest calkiem wporzadku...

Emre

Witam. Wybieram się do hotelu Mt. Blanc w Megeve, jeżeli ktoś pracował w tym hotelu to jak to tam wygląda. I jeśli chodzi o zakwaterowanie to czy znajduje się daleko od hotelu. Jak wyglądają warunki mieszkaniowe co tam się znajduje a co warto zabrać ze sobą. Z góry dzięki.

Myszka
@Emre

Witam Ponawiam pytanie. Mam wyjechać do hotelu MTBlanc przez PQG i zastanawiam sie jakie warunki, zarobki i norma dzienna pokoi. Nie jetem z Warszawy a żadnych informacji przed podpianiem umowy nie moge uzyskać. Czy ktoś obecnie pracuje/pracował w tym hotelu?

fortel

jak wielu Polaków w takim razie jeszcze z Tobą ostatnio korzystało z oferty pracy w PQG Partners? było ich mniej niż przy poprzednim wyjeździe?

marek

Ale przeciez jadac w delegacje do danego kraju pracodawca musi zapewnic ci warunki nie gorsze niz maja francuzi wiec dlaczego masz pracowac wedlug polskiej godzinowki, co z tego, ze umowa jest polska skoro miejsce pracy zaznaczone w umowie to Francja i to wg tego prawa powinienes pracowac

Antek

Czyli rozmowy rekrutacyjne pqg partners sa w pokoju hotelowym? Jak to wygląda, ile osób zadaje pytania i o co pytają?

byly pracownik

Jeszcze jedno jak sie zdecydujecie jechac to weźcie czajnik bezprzewodowy jakas kuchenke i kubek. Bo nie ma takich rzeczy w pokojach a w wolne dni sa 2posilki w hotelach ale nie chce sie chodzic ja akurat mieszkalam 20min od hotelu pieszo bylo zimno i snieg padal a zjesc trzeba bylo cos. Mi tez nikt nie powiedzial i meczylam sie 4miesiace chodzac 2razy na posilek w wolny dzien bo nawet nie mialam jak zrobic zupki chińskiej i herbaty. Wezcie tez czarny sweterek i kilka par balerin bo sa hotele gdzie sie chodzi przez dwor w sniegu po kostki i buty sie szybko rozwalaja i smierdza okrutnie :( ogolnie jest duzo śniegu ale zimno az tak nie jest. I jak macie slaba psychike albo jestescie zbyt nerwowi to odpusccie sobie :)

Zostaw merytoryczną opinię o PQG Services Sp. z o.o. - Warszawa

PQG Services Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 70 ocen.

PQG Services Sp. z o.o.