PQG Services Sp. z o.o.

Opinie o PQG Services Sp. z o.o.

Krzysztof Sokolowski krzysztof.sokolowski71@gmail. 2015-09-18 10:51:32
Witaj Jeeeeah. Dziwnie to brzmi i bezimiennie, a lubię wiedzieć z kim piszę? Ale do rzeczy...na jakiej podstawie piszesz ze to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści? Czy nie dostałeś(łaś) (on,ona,ono) nawet nie wiem z do kogo odpisuje??? Czy wypłata się Tobie nie zgadzała? Czy była mniejsza niż w zawartym kontrakcie? Jeżeli tak to pisz otwarcie. O zarobkach się orientuje, bo syn mój miał jechać do San Tropez lecz nie przeszedł testu z angielskiego. Jako wykładziniarz pracowałem w Niemczech, Belgi i we Francji w Lyonie i uwierz mi rozpoznaję złodziejskie firmy. Najdłużej w Lyonie bo aż 3 miesiące. Stawki w budowlance i w hotelarstwie są inne, bo takie są kryteria a gdyby były podobne to sam przeniósłbym się na hotelarstwo. Nie przemieszczałbym 200 kilowych rolek wykładziny, nie wynosiłbym palety wylewki na plecach i nie chodziłbym po błocie na budowie. Jak wam zwrócą uwagę to bierzecie szmatkę i wytrzecie stolik jeszcze raz (piszę w przenośni) a my ręcznie rwiemy wykładziny i kładziemy je jeszcze raz. To ty się nie orientujesz w jakości wykonywanych usług i cenach za nie. Dostajemy płacę według swoich umiejętności. Jeżeli czujesz się oszukany czy oszukana to pisz konkretnie co leży Ci na sercu lub zadzwoń do Warszawy o wyjaśnienie i uwierz mi wiele razy to robiłem i zawsze Warszawa rozwiązała problem. Nie bądź jak kundel za płotem co szczęka i robi dużo hałasu i nikt nie wie po co? Nie którzy mają taki charakter....bo mi się należy...krzyczy...i siedzi z d..ą przez pół dnia i zdziwiony, że został zwolniony??? Wielu takich widziałem.
Pan Cojotes 2015-10-05 18:52:18
myslicie, ze francja wam zapewni raj? jestescie w bledzie! :D duzo widzialem i wiem, ze jak przygraja z wami w h.. to sie postawcie bo inaczej wyruch.. was jak murzunska 40tka biedna matke polke, amen,ave :D pozdro dla kumatych ;)
ekipier 2015-10-07 22:53:59
PQG - jesli chodzi o kwestie finansowe wszystko jak najbardziej ok
kontakt z paniami w polsce Agniesza, Luiza bardzo dobrze gora 2 dni i sprawa zalatwiona
mieszkanie bardzo spoko
problemem jedynie atmosfera w pracy - wiekszosc francuzow traktowala nas jak ludzi drugiej kategorii, bezposredni przelozeni - w oczy klamia, kradna napiwki, dra na ciebie morde i pomiataja jak niewolnikiem
WartO? 2015-10-08 21:20:08
Tak podsumuwujac, warto wyjechac? Na jak dlugo, wiecej niz na trzy miechy?? Jak wyglada zakwaterowanie, ilu ludzi w pokoju? Mam nadzieje ze sam, wez i mieszkaj z obcymi...
ekipier 2015-10-12 20:01:48
raczej kwaterowanie po 2 osoby. jezelijedziesz z kims znajomym to dostaniecie wspolny pokoj, jezeli bedziecie pracowac niedaleko siebie albo w tym samym hotelu - raczej nie licz na jednoosobowy apartament - tak zdarza sie tylko przez chwile na poczatku i na koncu sezonu
jezli chodzi o sama prace, to trzeba albo miec silna psychike albo przywyknac do pomiatania - jak sie postawisz jedziesz do chaty z miejsca - tyle, ze dostanesz bilet i juz
WartO? 2015-10-13 15:14:21
Czyli mam robic za gońca? Żałosne, to po co mi praca, napieta atmoswera jak baranie jaja. Praca ma polegac na przyjemnosci, czegos sie nauczyc i oczywiscie zarobic. Pracowalem w szwecji na sezon w szklarni, powiem ze nie mialem bladego pojęcia o przycinaniu itd. tam nikt nikogo nie wykorzystywal, jesli zrobilem swoje, z mila checia pomagalem, i to zadko, poniewaz kazdy wie, ze czlowiek jest czlowiekiem, an ie jakims murzynem, dobrze wspominam tamte czasy, najgorsi sa ruscy, lotysze i litwini.
ekipier 2015-10-16 23:40:14
jesli nie umiesz sprzatac, to tak nauczysz sie tego ;] choc jezeli trafisz na kogos nadgorliwego, a w kazdym hotelu jest przynajmniej 1 taka osoba, to uwierz mi, ze udowodni ci, ze nawet jesli jestes perfekcjonista, to zawsze mozna sie do czegos przyczepic. Albo bedziesz za wolny albo za szybki albo po prostu bedziesz Polakiem i to juz wystarczy, zeby ci pojechac
WartO? 2015-10-29 20:45:27
Rozumiem, ale jak sie wystraszy, to nie bedzie tak fikal :)
ile 2015-10-30 18:02:52
Ilu ludzi przewaznie rekrutuja, wiecie cos?
PQG Services Sp. z o.o. 2015-11-03 15:13:00
Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 22 395 39 14 lub o przesłanie CV pod adres: contact@pqgservices.pl. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Pozdrawiamy Zespół PQG
Jestem zainteresowany 2015-11-12 20:03:43
Kiedy kolejna rekrutacja?
PQG Services Sp. z o.o. 2015-11-13 11:49:46 [pracodawca]
Najbliższy termin rekrutacji odbędzie się 23.11.2015.
Proszę o przesłanie CV na adres mailowy: contact@pqgservices.pl lub kontakt telefoniczny pod nr 22 395 39 14 w celu ustalenia szczegółów. Pozdrawiamy Zespół PQG
Jestem zainteresowany 2015-11-14 15:44:28
interesuje mnie okres wiosenny, bedzie cos?
Jak 2015-11-15 18:20:58
Witam, interesuje mnie jak przebiega rekrutacja, w jaki sposob? Na jakiej podstawie jest sprawdzany angielski? Jesli mam podstawy, czy to wystarczy by sie dostac do pracy?
PQG Services Sp. z o.o. 2015-11-16 15:04:04 [pracodawca]
Angielski wymagany jest w stopniu komunikatywnym w celu swobodnej komunikacji z przełożonymi. Język sprawdzany jest poprzez krótką konwersację na spotkaniu rekrutacyjnym. Pozdrawiamy Zespół PQG
PQG Services Sp. z o.o. 2015-11-18 12:17:03 [pracodawca]
Oferty wyjazdu, które dotyczą sezon zimowy są zlokalizowane w Alpach Francuskich, które są całkowicie bezpieczne mimo wydarzeń w Paryżu. Obecna sytuacja w kraju nie ma żadnego wpływu na wyjazdy i na naszych pracowników. Proszę się o to nie martwić. Pozdrawiamy Zespół PQG
Magda 2015-11-18 14:59:11
Witam.Jeśli chodzi o współprace za pośrednictwem agencji PQG to w mojej ocenie( a dodam , że przepracowałam tam dwa sezony jako pokojówka ) jest to jedna z lepszych agencji na obecnym rynku. Kto kiedykolwiek współpracował z jakakolwiek agencja pośrednictwa pracy wie i zdaje sobie sprawę o czym mowa. Liczy się zgodność oferty przedstawiona jeszcze w Pl, a warunki już w miejscu docelowym i tu bynajmniej w moim wypadku tak jak było mówione w Pl, było też na miejscu czyli jaki hotel, jakie warunki mieszkaniowe,pensja ( porównywałam i sprawdzałam w innych agencjach ,żeby nie było więc warunki finansowe są atrakcyjne jak na te standardy), ilośc godzin itd.Jesli chodzi o wypłacalność pensja zawsze regularnie każdego miesiąca, żadnych problemów z przelewami,pasek na którym widnieją wszystkie informację czytelny i prosty przesyłany jest na prośbę skierowaną mailowo do działu księgowości.Kontakt z biurem w Pl bez najmniejszego zarzutu, miałam kontakt zarówno z Panią Luizą, Panią Magdaleną i Panią Aleksandrą.A po zakończeniu współpracy potrzebowałam bardzo pilnie jednego dokumentu, a księgowa przebywała na urlopie.Codziennie "zamęczałam" telefonami Panią Aleksandrę, która cierpliwie informowała mnie o postępie mojej sprawie i doprowadziała ją rzetelnie do końca bez zbywania mnie czy też ignorowania jak bywało we wcześniejszych agencjach. Po stronie francuskiej kontakt z osobą, która zajmuje się pracownikami też działa bez problemu. Mieliśmy w hotelu problemową sytuację więc kordynatorka pojawiła się osobiście ,aby pomóc. Ludzie piszą tu, że w pracy francuzi gorzej traktują Polaków itp.Oczywiście na warunki, atmosferę i ludzi z którymi przyjdzie pracowaćnp. w hotelu agencja już raczej nie ma wpływu i trzeba to sobie powiedzieć jasno i szczerze. Są miejsca gdzie atmosfera jest okay i pracuje się normalnie, ale są też takie że trzeba po prostu "zacisnąć " przysłowiowe zęby i robić swoje.Jesli się nie podoba, jeśli coś jest nie tak zawsze można wrócić bądz przenieść się gdzie indziej, wszystko można załatwić. Jeśli komuś chce się pracować to będzie, a jeśli ktoś oczekuje i nastawia się na łatwa, lekką i przyjemną pracę jak również na całodobową opiekę ze strony agencji to niech lepiej zostanie w domu.Za granicą jesteśmy odpowiedzialni za siebie samych, agencja pomoże, ale matkować nikt nikomu nie będzie bo do pracy jadą chyba dorośli ludzie.Wyjazd do pracy np.na sezon zimowy to nie wakacje, ale też nie kara.W razie pytań zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę czy tez odpowiem na pytania.
Sonia 2015-11-18 20:19:49
PQG nigdy mnie nie zawiodło. Zawsze można liczyć na pomoc pan z biura z Warszawy, jak i koordynatora na terenie Francji. To co zostało wytłumaczone przy podpisywaniu umowy zgadzało się z rzeczywistością. Wypłata na czas. Nie mozna narzekać na taką agencje. Jesli sie jeszcze zastanawiacie to nie ma nad czym. Narzekacze zawsze sie znajda, w kazdym miejscu i nimi nie ma co sie przekjmowac. Kazdy wie po co jedzie i kazdy wie, ze taka praca to nie jest sielanka, ale nie jedziemy na wakacje tylko do PRACY.
jAKIE 2015-11-19 15:18:37
jakie sa pytania na rozmowie rekrutacyjnej, czy tylko z jezykiem zatrudniaja?
PQG Services Sp. z o.o. 2015-11-20 09:45:22 [pracodawca]
Pytania dotyczą poprzedniego doświadczenia z hotelarstwa. Niestety wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, bez znajomości języka nie ma możliwości komunikacji z przełożonym i praca byłaby bardzo utrudniona. Pozdrawiamy Zespół PQG
Od marca 2015-12-24 20:32:14
Witam, planujecie rekrutacje od marca na wiosne?
Silownia 2016-02-04 20:37:12
orientujecie sie czy sa silownie w hotelach? Jesli tak to czy mozna liczyc na prace w takim hotelu?
Kiki 2016-02-16 16:45:30
Tak pracowalam przy czyszczeniu kieliszkow, malo ciezka praca, mozesz smialo brac ta oferte.
bart 2016-03-02 20:56:59
Kiki streść swoją pracę.Co należało do Twoich obowiązków?
Kiki 2016-03-05 23:39:26
po prostu taka robota, wkladasz, czyscisz i wyjmujesz :)
Kiki 2016-03-10 18:33:24
nie sprobujesz, sie tak naprawde nie dowiesz
Super 2016-03-14 03:23:23
Widzę że naprawdę tam byłaś:) i masz spore rozeznanie:) Z którego pokoju na Al Krakowskiej piszesz?
Oferty Pracy
2016-02-10
Żródło: Gowork.pl
(mazowieckie)
Agencja Pracy Tymczasowej PQG Services Sp. z o.o (certyfikat agencji zatrudnienia nr 9643) jest dynamicznie rozwijającą się firmą rekrutacyjną świadczącą usługi w zakresie rekrutacji, pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Głównymi klientami PQG Services Sp. z o.o są francuscy przedsiębiorcy działający przede wszystkim w branży budowlanej i hotelarskiej. Pragniemy, aby do naszego grona dołączyła osoba na stanowisku:   ASYSTENT
Alicja 2016-03-18 11:07:58
Asystent-ka biura PQG Services Sp. z o.o. 2016-02-10 Żródło: Gowork.pl Warszawa (mazowieckie) Agencja Pracy Tymczasowej PQG Services Sp. z o.o (certyfikat agencji zatrudnienia nr 9643) jest dynamicznie rozwijającą się firmą rekrutacyjną świa[...]">@Oferty Pracy - 2016-03-18 11:07:57
Z PQG pracowałam przez jeden sezon w Alpach i była to poprawna współpraca. Na kolejny sezon wyjechałam już z inną, małą agencją pracy z Krakowa która zapewniła mi lepsze warunki i indywidualne podejście. Polecam sprawdzenie ofert z kilku biur i wybranie najlepszej opcji dla siebie. Doświadczenie w pracy w hotelach we Francji to super sprawa. Polecam!
Z pamiętnika wspomnień... 2016-05-01 02:59:09
Pamiętaj! Jesteś tylko rękami do pracy niczym więcej. Do pracy możesz szybko wyjechać ale możesz też równie szybko wylecieć tylko dlatego, że się komuś nie spodobasz. Z powodów niezależnych od ciebie - też wylecisz. Oczywiście nie samolotem choć w trybie natychmiastowym bo nie będą cię przecież utrzymywać. Nie mają obowiązku przedstawiać ci powodu zwolnienia a mogą cię zwolnić -za nic. Tak mogą, nie kłóć się! chyba, że w sądzie. Masę ludzi przewija się w jednym miejscu w trakcie jednego sezonu. Ludzie są niezadowoleni z warunków pracy i tych mieszkaniowych też, z finansów także bywali niezadowoleni. Ten dostał za dużo tamten za mało- dostaliśmy swego czasu do podpisania papier aby nie podglądać sobie nawzajem wypłat bo to, że ktoś miał więcej kasy a pracował mniej godzin też się nierzadko zdarzało. To też ewidentnie wpływało na relacje w pracy. Oczywiście w każdym miejscu jest nieco inaczej. Zimą bywało bardzo zimno w niektórych pokojach- ciepło kosztuje ale to nic zahartujesz się trochę na przyszłość. Twoja wycieczka do pracy będzie atrakcyjniejsza gdy Twój współlokator okaże się psycholem, alkoholikiem, seksoholikiem, albo nie daj boże gejem czy lesbijką?!?? Masa ludzi spotkanych w tej Agencji leczy(ła)się psychiatrycznie. Po niektórych to widać na pierwszy rzut oka. Nikt tego nie weryfikuje bo niby jak? A z kim ty zamieszkasz? Nigdy nie zapomnę widoku szuflady u jednego kolegi napakowanej lekami i jakimiś lękami też, agresywnej współlokatorki która straszyła nas nożem wojskowym oraz ekipiera z LFdM A.L. który rzucał mną (dosłownie) o ścianę gdy się tylko mijaliśmy,(dziękuję!) to tylko te cięższe przypadki a mam ich w zanadrzu więcej. Broń boże nie zgłaszaj nic na policję chyba, że chcesz stracić pracę, nawet gdy taki zahukany eqipier z powodów mu tylko znanych będzie tobą rzucał o ścianę! tak to fakt, oczywiście wtedy gdy nikt nie patrzy bo jakże by inaczej bez świadków jest łatwiej. Pamiętaj nagrywaj wszystko, nigdy nie wiesz co będzie ci potrzebne jako dowód w sprawie.
Koordynatorka (ta obecna)we Francji jest osobą nieprofesjonalną, niezainteresowaną sprawami, zaznaczam -ważnymi sprawami, zero profesjonalizmu. Zjawi się tylko wtedy gdy ludzie narzekają na jedzenie na stołówce albo gdy ktoś jest podejrzany o kradzież ale gdy zostanie naruszona twoja nietykalność -już nie - będą mieć cię po prostu głęboko w dooopie. To nic że ktoś ci złamie rękę czy nogę wracasz do domu i już choćbyś się miał zwijać z bólu. Niewygodne sprawy wrzucają bezlitośnie pod dywanik traktując cię jednocześnie jak śmieć. Nie martw się na do widzenia kupią ci szybko bilet powrotny. To taki miły gest z ich strony.
Chcecie się przekonać wyślijcie cv. Możecie na tę wycieczkę zabrać też najlepszą przyjaciółkę/ przyjaciela i to bez doświadczenia i rekrutacji, możecie zabrać nawet zwierzaka (ale to lepiej samochodem wtedy jechać). Czy takie rzeczy tylko w PQG Services się zdarzają? Czy takie rzeczy tylko mi się tam przytrafiły? może wam też. Książkę kiedyś napiszę obiecuję! Pozdrowienia dla pewnego kolegi, który prawdopodobnie wyleciał z pracy za zaśpiewanie przy koleżance Francuzce "Voulez-vous coucher avec moi".
Z pamiętnika wspomnień... 2016-05-01 03:23:16
Tak, normalni ludzie tam pracują serio? zapraszam do poczytania mojej opinii "o tej rodzinnej sielance" do której być może Ty trafiłeś. ((Ciekawe czy przejdzie cenzurę)) Nie zapominaj, że w hotelarstwie bywa inaczej. Tam trzeba mieć twardszą dooopę.
Z pamiętnika wspomnień... 2016-05-02 02:57:40
Yot 2016-05-06 08:54:23
Brawo Lipski. Jestes słynny.
PATRYCJA 2016-05-08 16:39:21
Zdenerwowany chłopak że nadal musi sprzątać:)niestety dożywocie w LFdM la equipier hahah:))
Minxie 2016-05-09 13:18:24
Hoho ostre słowa. Tylko moje pytanie brzmi: skoro tam tak źle, to czemu nie spakujesz walizek i nie wyjedziesz? Jedna firma tylko wysyła ludzi do Francji? Nie! Więc polecam szukać szczęścia gdzie indziej. Nie rozumiem tego narzekania i nic nie robienia w tym kierunku, by to poprawić. Nie iść na policje, gdy ktoś rzuca Tobą o ścianę? Czy Ty człowieku jesteś zdrowy na umyśle sam? Kto w takiej sytuacji siedzi cicho w obawie o utratę pracy? Znam osobiście osoby, które się odezwały i nie straciły pracy więc skończ pitolić człowieku o małym rozumku bojący się wszystkiego... Jedna praca jest tylko na świecie, czy do wyboru do koloru? Raczej ta druga opcja więc jak Ci coś nie pasuje, to pakuj walizy i idź dalej w świat!! Na pewno ktoś inny doceni takiego narzekacza jak Ty, który go na koniec obsmaruje w internetach. Można wyrazić negatywną opinię, nikt tego nie broni, ale nie pieprz głupot, że nie wolno się odezwać i nie wolno nic zmienić, bo mi jak coś nie pasuje u pracodawcy, to szukam dalej i nie siedzę na siłę wylewając żale w internecie.
Yot 2016-05-09 14:10:04
Przykre i prawdziwe jednocześnie . Duma ze stroju equipiera a to przecież męska sprzątaczka. Warto donosić do dyrektora Lipski? Warto tak sie poniżać? Wiesz ze ludzie zdają sobie sprawę z tego ze na nich donosisz, ze podlizujesz sie w biurze? To ze pozujesz na kogoś innego na jadalni juz nikogo nie zmyli. Nawet twoi wspol sprzataczkowie smieja sie z ciebie za twoimi plecami. I powiedz jeszcze który to juz " twój ostatni sezon" ze masz ten bałagan gdzieś, tych ludzi, ze zle. Ile jeszcze tych "ostatnich sezonow"
PATRYCJA 2016-05-09 21:27:26
Bardzo trafne spostrzeżenia odnośnie sprzątacza lipskiego Yot:)kto jest inteligentny szybko wyczuje kim jest ten człowiek..a z tym ostatnim sezonem to nie takie proste:)to chyba taki rodzaj gry na zasadzie prowokacji..każdy już się z niego śmieje..jak biegnie do dyrektora na skarge hehe:)Pozdrawiam
Yot 2016-05-10 17:45:22
Słuszne uwagi Minxie. To dlaczego taki kolega Lipski narzeka tak bardzo na ta firmę, ze wszystko takie złe , ze ma tego dość a dalej i dalej tam przyjeżdża ? To zesłanie ? Jest skazany na FDM? Moze to dwulicowość , moze tez lubi wchodzić w D.... dyrektorowi. Kto wie.
Val Thorens 2016-05-27 16:28:33
Czy wiecie cos o sytuacji firmy w danym momencie? Nie wysylaja juz do pracy? Zlikwidowali sie? O co chodzi? Nie ma żadnych ofert a liczylem na sezon letni
Szer-szeń 2016-05-30 14:45:52
No właśnie. Telefonów nikt nie odbiera. Na emaile nie odpowiadają. Strona www zniknęła. Pan z EUREXU (księgowość) powiedział, że ta firma (tj. PQG Services) już nie ma biura na Al. Krakowskiej 271. Podejrzane.
Puchacz 2016-06-04 22:06:10
Poszukajcie Empower services sp. z o.o. te same twarze, te same nazwiska. Nowo otwarta firma, stara zamknięta i na nowo bedą oszukiwać ludzi , tyle ze pod inna nazwa.
Puchacz 2016-06-08 15:41:38
Sonia z eurexu, pqg czy empower? Chociaż różnica to niewielka a i adres ten sam:)
@sonia 2016-06-14 18:58:03
Oczywiście, znajomość francuskiego sprawdzana jest pod biurkiem tłuściocha w Fermes de Marie. Znam takie co test przechodziły pozytywnie:) uderzaj śmiało będziesz mu miło asystowała:)
zrobiona 2016-07-02 21:41:40
to nie jest jedno zadanie, masz więcej zadań, tylko nie chcą zniechęcać, a umowa tymczasowa powoduje, że możesz wrócić do kraju nawet po 1 dniu. znam takie osoby...
zrobiona 2016-07-02 21:45:05
kłamczuszek!!!
zrobiona 2016-07-02 21:53:07
to w 100% prawda!
widzałem na własne oczy 2016-07-05 17:59:15
Tej firmy już nie ma, "przejęła" ją inna, ale pewnie te same twarze w biurze.
Może firma widnieje w krs, bo mają ileś tam czasu na skasowanie tego... Jednak byli pracownicy dostali oficjalną notkę.
Co to pracy i warunków (jakby ktoś się zatrudniał w "nowym pqg") to są te same cały czas. Okropne jedzenie, warunki mieszkaniowe takie sobie, najgorzej kiedy się zbierze w jednym budynku banda pijanych polaczków, a normalni chcą spać. Przez to były problemy, bo Francuzi swoje zdanie o Polakach wyrobili i to wcale niepozytywne, co mogło wpływać na atmosferę w pracy dla niektórych.
Praca była naprawdę w porządku, nikt grubemu pod biurko nie zaglądał. O nadgodzinach nie było mowy, ale swoje można było zarobić. Francuski do ważniejszych stanowisk był jak najbardziej wymagany, z nim łatwiej było się dostać.
Wysyłają w piękne okolice to jest plus jak ktoś chce przy okazji zobaczyć kawałek świata.
Lukaszz 2016-08-07 13:13:08
Jakis kontakt z nowa/stara agencja jest ??
Lukaszz 2016-08-08 17:19:54
Moze jestem zielony ale nigdzie w internecie nie moge znaleść kontaktu z firma, poszukuje czegoś na zimę i chciałem sie dowiedzieć co i jak!!
mokka 2016-08-08 21:22:15
@anton tak jak napisał, najlepiej bezpośredni kontakt u nich znaleźć przez stronę internetową/ a jakby ktoś był zainteresowany jakimś ogłoszeniem o pracę to teraz pokojówek do Holandii szukają - oczywiście napisali że atrakcyjne wynagrodzenie ale szczegółów już nie podali żadnych
Zostaw swoją opinię o PQG Services Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PQG Services Sp. z o.o.