Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Alfred

Dzień dobry. To jedyne co można dobrego powiedzieć o zakładzie a i tak się skłamie. Ogólnie to praca na zmiany - jest męcząca, niewydajna, ale w zakładzie tego rodzaju na nic innego nie można liczyć. Zarządzanie zawsze leżało i leży zaś ludzie pudrują stare problemy nową warstwą pudru. Niestety firma jak wiele innych ma problemy związane nie tylko z zarządzaniem, ale też z tolerowaniem (usunięte przez administratora) Przykładowo panowie "techniczni" będą mieli problem udokumentować paragonami lub fakturami, zakupy zaworów, rozdzielaczy, pex, przewodów czy innych rzeczy które występują w firmie a firma będzie miała problem udokumentować gdzie te rzeczy poszły, często się też zdarza, że pracownik taki przyjedzie na nockę pijany a nikt nawet nie zwróci uwagi. Firma jest przez wielu traktowana jako sklep bezzwrotny do spraw choćby elektryki i hydrauliki, kierownictwo o tym wie a ci co nie chcą brać udziału w procederze są obwiniani o kradzież i zmuszani do odejścia za porozumieniem stron mimo braku dowodów. Na szczęście zakład jest tak zły, że nie szkoda iść gdzie indziej do pracy. Techniczni na nockach śpią, obsługujący wtryskarki nocami udają, że pracują przez co maszyny około godziny 4-5 rano mają szczyt awarii wynikający z kiepskiej obsługi. Niektórzy zaś zamiast pracować co chwilę idą na fajkę. (usunięte przez administratora)działy się i dzieją się przez okres zarządzania wielu kierowników, którzy albo nie widzieli, albo przymykali oczy, albo brali udział w szwindlach. Jak ktoś chce długo pracować musi siedzieć cicho.

Rafał.F
@Alfred

Masz rację części z magazynów nie są w żaden sposób pod kontrolą. Maszyny są zaniedbanie i w stanie tragicznym, pracowałem w paru zakładach i nie widziałem jeszcze takiego czegoś. Pseudo Kierownik, który powinien zarządzać ludźmi potrafi tylko powiedzieć, ,,nie mam ludzi,, To nie prawda!! Brak wiedzy i organizacji jak to powinien funkcjonować. Jeszcze jeden waży powód dlaczego tak jest to koledzy w pracy. Jestem zadowolony, że już nie pracuje w olsie.

Montaż

Jakie macie zdanie o nowej Pani prezes. Będzie lepiej?

@Montaż

Nie

operatos
@Montaż

Uwazam ze Pani dyrektorka daje sobie bardzo dobrze radzi. Wierze ze premia jakosciowa bardzo nam pomoze - nie byliscie na prezentacjach robioych przez nia? Ja jestem pelny nadzei :) Kierownictwo produkcji jak i wtrysku takze daje sobie radue

gumiś

jestem pracownikiem juz 2 lata w tej firmie nie dawno zmienilem stanowisko zadnych zasrzezen nie mam pensja na czas kierownictwo jest ok nie ukrywam sa momenty ze nie idzie sie dogadac z niki z kadr kierowniczych ale ogolnie praca jest spoko

@gumiś

zmieniłeś w kontekście awansu pionowego czy o poziomy chodzi? jak to drugie to w jaki sposób wynagrodzenie wygląda czy jest takie samo jak osób z tamtych stanowisk czy takie jak wcześniej?

Izabela
@gumiś

O, to jestem ciekawa kasy podczas lat pracy. Czy przez taki okres czasu w tej firmie można liczyć na podwyżkę? Czy na początku zarabia się mniej, a potem kasa rośnie? A może były podwyżki inflacyjne jakoś ostatnio na tych niskich stanowiskach?

gumiś
@Izabela

powiem ci ze zaczynałem z podstawą 2900 zł po podwyzce 3050 zł zmieniajac stanowisko dostałem 3800 zł a teraz po kolejnej p[owyzce mam 4300 zl

@gumiś

tylko te podwyżki, które opisujesz nie wynikały tylko ze zmiany stanowiska ale też z Twojej pracy? doceniają tu za dobre wyniki? jakie miałeś?

Aamand
@Renata

Co do doceniania za dobre wyniki, powiem to że doświadczeniem, zaangażowaniem i wkładem jakoś nie zbyt odczuwałem swoją podwyżkę, ba nowo zatrudniony którego sam szkoliłem ma to samo co ja po paru latach a prawda jest taka że im bardziej się starasz wydaje mi się że nieraz dostaniesz jeszcze więcej na garb. Może po prostu trzeba się przypodobać.

Andziax 67

Ludzie jak się to zgłasza na ta infolinie bo nie mogę się dodzwonić trzeba usadzisc na(usunięte przez administratora).pięciu ta pseudo kierowniczkę nie będzie tu darła (usunięte przez administratora)na nas nie radzi sobie zakapleksiona (usunięte przez administratora)...

Luizz1333
@Andziax 67

na jaka kierowniczkę ?? normalnie na plakatach w olsie masz wszędzie nr można dzwonić i tam swoje żale wylać

Uu
@Andziax 67

Napiszcie pismo i jej zanieście do kadr może w końcu ktoś zrobi porządek. Lub przejść się wyżej i poprosić o rozmowę z dyrektorem.

@Uu

a było już tak, że z jakimś pismem ktoś szedł i wszystko uznali i temat ogarnęli? w jakiej innej sytuacji? i wgl poszło serio to pismo w końcu po takim czasie? jest jakiś efekt?

Karol
@Renata

Brak konsekwencji, w tej firmie jak trzymasz z odpowiednimi osobami to jesteś nie do ruszenia, pupilki zawsze mają lepiej mimo braku kompetencji, układ goni układ. Karają tylko jak mają kogoś na Twoje miejsce gotowego hahaha

@Karol

Takie to zabawne? Czyli skoro tak stwierdzasz tego typu sytuacje miały miejsce? Skąd tak szybko miałby ktoś chętny się brać tak właściwie? To jakie im warunki by oferowali wtedy?

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Diox Hifi

Hej,widziałem wakat w tej firmie na inżyniera procesu. ktoś może powiedzieć czy sie oplaca? Ktos kiedyś mówił ze są bardzo duże rotacje w tej firmie

process eng
@Diox Hifi

Jako pracownik mogę polecić. Atmosfera i możliwość rozwoju. ;)

Diox Hifi
@process eng

A długo już pracujesz? Duży dział macie?

Montaz

Halo ludzie co się dzieje na górnej hali temperatura nie do wytrzymania!!!! W takich warunkach nie da się pracować a jest dopiero marzec. Co będzie latem???? Ludzie zaczną mdleć. Dopiero zaczną się cyrki.

jak tam olsiki montażowe goraco ??? szanowna pani kierownik zakazuje dodatkowej przerwy ale laseczki z biura przez hale popylaja w sukieneczkach ze ledwo dupe zakrywa oooo a gdzie bhp

@Marek

Laseczkom z biura przynajmniej nie prześwituje tyłek i majtki jak niektórym pracującym na hali. Tam to jest rewia mody, dziewczyny ubierające krótkie bluzeczki z odsłoniętym brzuchem, obcisłe jeansowe spodnie. Jeśli coś się nie podoba to hotline, czepianie się ubioru nie zagwarantuje drugiej przerwy...

@Marek

A ciekawe dlaczego zakazała? Wielkie dzięki dla tych co nie rozumieją co się do nich mowi. Skoro dodatkowa przerwa miała być na ochłodzenie to po kiego grzyba leziecie w skwar na palarnie? Cierpią niepalący bo ci co jarają i tak na faje uciekają A zawsze maja najwięcej do powiedzenia

Adios

Rekrutacje na stanowiska biurowe są, jak coś się nie podoba na produkcji

@Adios

Żebyś jedna z drugą nie wyleciała prędzej jak w się zdaje Jeszcze trochę będą ograniczenia w dostawach prądu i gazu nie jedna wyleci na bezrobocie bo będzie kryzys wszędzie czego wszystkim uczonym la..ą życzę i wtedy nawet na produkcję nie pójdziesz

@Zofija@@@

To niech Pani zakupi już 50 KG cukru bo też ponoć ma nie być

Zofija@@@j
@Adios

Już kupiłam mąkę też i 100 kilo soli żeby dużo kapusty zakisić więc martw się o siebie i rób zakupy i martw się o zatrudnienie hahaha

@Zofija@@@j

Czego został usunięta opinia że napisać anonim do ewangelisty A anonim i tak do niego dotrze czy tego chcecie czy nie tak więc trzymajcie się i powodzenia

@Adios

I co cukier kupiłam ,a ty adios i reszta trzęsie teraz majtkami bo likwidują małe linie .A resztę pasożytów którzy się nie nadają obiboków nierobów na bruk Powodzenia

Mania
@Tomek

Na skwarze chociaż jest przewiew ,a nie skwar na hali że nie ma czym oddychać Ty to (usunięte przez administratora) chłodzisz w klimatyzowanym pomieszczeni to zadowolony Weź swoje biurko i pracuj na hali dlaczego nie

Firma Olsa Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Automatyk. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Robert

Zadzwoń do kadr t masz sprawdzone informacje Jeżeli nie szukają (usunięte przez administratora) jak zwykle olsa Wszyscy ludzie uciekają Więc się zastanów głęboko

Taki Jeden

Pracuję już kilka lat i nie narzekam. Wypłata adekwatna do wykonywanej pracy, która nie jest szczególnie wymagająca. Za błędy nie karają, ale minimalna presja jest wywierana, zresztą jak w każdej innej firmie. Jak ktoś robi swoje i nie nadużywa swobody to i przełożeni będą wyrozumiali, a zawsze znajdą się tacy, którzy myślą, że mają jako jedyni źle i muszą się wyładować anonimowo na forum obsmarowując innych.

@Taki Jeden

To dlaczego ty jako ten zadowolony też piszesz jako anonim? ????

Lidia
@Taki Jeden

Czyli obowiązków na stanowisku tez nie jest ani za dużo ani za mało? Mogłabym poznać jakieś poglądowe widełki jeśli chodzi o pensje?

Taki jeden
@Lidia

Chodzi o podejście bo sporo osób spina się zupełnie niepotrzebnie. No aktualnie minimalnie to jakieś 2400 na rękę bez nadgodzin ma produkcja wtrysk i metalizacja później stanowiska set upow i brygadzista to koło 3500 na rękę bez nadgodzin ustawiacze i narzędziowa koło 4200 ale tam już kwestia zdolności a koordynatorka koło 4 ma pewnie ale nie mam pewnosci

Taki jeden
@Anonim

Przepraszam, nie wiedziałem że kogoś to obraża, czy komuś przeszkadza

Rumun

A co słychać w laboratorium? Dalej wysoki poziom kompetencji? Mam nadzieję!!!

Adam. Z
@Rumun

Brak poziomu! Brak zaangażowania-ale są wyjątki! Ot_łe einel!

Krzywy
@Adam. Z

Pan miodzio co poniedzialek zapuchniety i latajaca lapka od wody piekielnej. Ciekawo czy odprowadza podatek dochodowy do skarbowki za handel w miejscu pracy. Moze niedlugo bedzie mial w swojej ofercie rowniez do sprzedazy cos mocniejszego.

Pan Miodzio
@Adam. Z

Dziękuję, Adamie! Dobrze cię wspominamy...

Luizz105
@Rumun

kompetencji tam na próżno szukać jeden człowiek 20 lat za tym samym biurkiem niedługo nie będzie w stanie z zaniego wstać taka masa na przodzie czlowiek stoi w miejscu brak rozwoju dobry(usunięte przez administratora) znalazł w innej firmie by juz dawno wyleciał za swoje zachowania ale nie w olsie pozdrawiamy serdecznie Panie kierowniku i ta cała jego jzgraja

Prawdziwy Adam Z.
@Rumun

Hej, Na wstępie zaznaczam, że to moja PIERWSZA i OSTATNIA wypowiedź na tym bezsensownym portalu. Przykro mi, że ktoś sobie "wyciera mną gębę". Pewnie nie dowiemy się kto i dlaczego- odwaga anonimowości. Widać, że komuś doskwiera nuda i ma za dużo wolnego czasu. Współczuję. W kwestii samej firmy jak i labo- moim zdaniem 10/10. Zawsze będę miło wspominał. Na pewno kompetencji nie można nikomu odmówić. Większość ludzi nie ma pojęcia jak skomplikowane pomiary wykonuje labo. @Luizz105 zdobądź jakąkolwiek wiedzę, to może będziesz "siedział za biurkiem" nawet do emerytury. Widać, że nie masz pojęcia o metrologii. Jedyne co możesz, to pisać bzdurne komentarze. Podejdź do labo i powiedz co myślisz... Pozdrawiam wszystkich i życzę samych sukcesów! Trzymajcie się! Adam :)

Olsiolek
@Prawdziwy Adam Z.

Laboratorium najlepszy dział, z bardzo odpowiednim kierownikiem, który dba o swoich pracowników. Dział zgrany i rozwijajacy się. Chwała dla olsy za takiego kierownika i takich pracowników, niech pracują nawet dłużej niż wiek emerytalny.

Zola
@Olsiolek

Hahaha! Dba to on o swoje interesy. Nie ma szacunku do nikogo, w szczególności do kobiet !

Adammmmmmm
@Zola

potwierdzam szacunku brak kobiety ma za nic może lubi panów cuz teraz taka moda

Magazyn
@Adammmmmmm

A może on lubi chłopców przez swoją fione. Pozdrawiam Aniu i całuję ???? tam gdzie lubisz

Starsza Pani
@Magazyn

Jeżeli chodzi o A.P to Pamiętam ją z małych lampej jak pracowałam, a ona była brygadzistą. Tylko darła niewyparzony ry..,plotkara i beztalencie. Prawdziwe brygadzistki to Pani Tereska, Agnieszka i Beata

Stachanowiec
@Starsza Pani

Ile żółci i goryczy w tych wypowiedziach! Nic dziwnego że managiery rozgrywają ludzi jak chco skoro ci sie tak rzucają sobie do gardeł!

@Starsza Pani

Oj tak A.P ma ewidentnie problemy ze swoją emocjonalnością. Czasami mam wrażenie że jest totalnie w innym świecie

Krzysiek
@Karo

Racja, uważa się za fajną, a w rzeczywistości plotkara i (usunięte przez administratora)ak jej obeluks. Brata ma bardzo ok, chłopak na poziomie.

Gosia
@Olsiolek

Kierownik laboratorium to (usunięte przez administratora)i cham

Luizz105
@Gosia

A.P to nie ta sama osoba co dawniej babeczka odkleiła się sodówka do głowy udezula ludzi ma za nic wyżej głowę nosi niż(usunięte przez administratora)

Kolega romantyka z magazynu
@Luizz105

Ta pseudo dryg... do niczego się nie nadaje, dobrze robi bambino i łyka jak rasowa... Ona powinna pracować w innym zawodzie

Wiadomo ile bd kasy na święta i do kiedy bd karty zasilone ?

Sodexo
@6969

Karty SODEXO będą zasilone 6.12

@Sodexo

Hej tak nieśmiało dopytam, bo widzę, że w wątku się nikt nie chwali... to ile wpadło na święta, że brak entuzjazmu? :(

Ginter

Hej Ho Wielka Olsowa rodzino. Dlaczego szykanujecie ludzi?? Czepiacie się tych których ciężko pracują dla dobra firmy. Szkoda że nie mówicie o tym co się dzieje wyżej. Jak Gruba Świnka toleruje przyjście wysoko postawionego Menagiera... po spożyciu do pracy... Dostała kilka informacji od ludzi i co??? I Nic grzecznie poprosiła o wyjście z zakładu... czy wy tego nie widzicie? Firma aż huczała jeden głos na Hotlajn nie pomoże a wy się doszukcie w innych problemów. Brawo Wy...

Sprawiedliwy
@Ginter

Taka jest OLSA rączka rączkę myje załatwiają wszystkie brudy pomiędzy sobą a ludzi nie mają za nic chamstwo beznadzieja i pycha liczą się tylko oni a ludzie są w czarnej (usunięte przez administratora) tyle ludzi co się przewinęło jeszcze się nie nauczyli że ludzi się szanuje żenada wielka olsa

Normalny
@Sprawiedliwy

@Sprawiedliwy masz rację, dla tej firmy nie ma nadziei z obecnym kierownictwem, każdy kieras tam ma lewe interesy i trzymają się stołków za wszelką cenę, wolą nowe osoby wyrzucić bo jeszcze zauważą te wszystkie wałki i poinformują kogoś wyżej, więc lepiej w zarodku ich zdusić i wywalić, nawet Dyrektorzy co roku się zmieniają, bo w tym układzie kierowników nie idzie funkcjonować

Firma Olsa Poland Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko Brygadzista. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Prawda

W do tej firmy nie ma co wysłać cv. Moja cv leży od 2021roku od września. I nikt się nie kontaktował. Brygadzistę wybierają z linii po znajomość. W tej firmie ręka rękę myje…

Don pedro
@Prawda

I zapewne leżeć będzie dalej. Istnieje coś takiego jak polityka firmy. Na to stanowisko już pewnie ktoś został dawno wybrany. A druga sprawa to to że wcale nikt nie musiał się z Tobą kontaktować ???? najwidoczniej Twoje cv byli niewystarczające

@Don pedro

brygadzista ile zarabia?

@Prawda

Złóż ponownie. Widocznie nie bylo wtedy rekrutacji

Prawda
@Karo

Nie dziękuje już mam bardzo dobrą pracę. Tu doceniają pracownika za jego doświadczenie i znajomość języków obcych.Pozdrawiam Pana Don Pedro jakoś miałam wystarczające cv do obecnej pracy. ;)

Czytelnik

Mało się naczytałaś jeszcze cię opinie nie dokształciły ??? Jak masz dużo wazeliny to idź spróbuj tego Olszowskiego chleba Bo tylko wazeliniarzy tam przetrwają

@Karo

to co oni robią z wcześniej wysłanym cv? Nie starczy jedno?

Sprawiedliwy
@Renata

Idą do zniszczarki Po co im tyle papieru Do kibla się nie nadają bo kible w olsie i tak bez przerwy pozapychane A sama olsa daje do myślenia że to WIELKI(usunięte przez administratora) Jak dyrektor odchodzi to już coś jest nie na rzeczy Wielki (usunięte przez administratora) S(usunięte przez administratora)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Olsa Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Ser

Zależy od stanowiska, ale jeśli jest wymagane na stanowisku to tak.

@Ser

Czy są przy tym przeprowadzane jakieś testy czy kończy się na typowym small talk?

@Ser

a czy jezyk wloski wystarczy czy tez trzeba znac angielski ?

Jola

Kim jest ten wysoki dryglas który chodzi po hali i nigdy nic nie wie ? Chłopak jest wiecznie nie uczesany i chodzi z tymi częścami jakby się zgubił. Takich ludzi zatrudnoamy na takie stanowiska? Dla mnie jest on przerażający... zwłaszcza w tych okularach spawalniczych.

@Jola

a dyrektorzy w tej firmie sa spoko?

Edward

Gdy był tylko jeden kierownik kompetentny i ogarniety i na wlasciwym stanowisku S.Czartoryjski praca w OLSIE byla wręcz przyjemnością.Aż chciało się pracować.jak tylko odszedł zrobilo sie wielkie bagno.mialem to szczescie i przywilej poznac pana Czartoryjskiego.najleprzy przelozony jakiego mialem a i ludzie ktorych poznalem byli wrecz fantastyczni.najleprza zmiana na czterobrygadowce 'D' na lini 63 Mercedes.Nie pracuje w tym zakladzie juz kilka lat ale z nie ktorymi wspolpracownikami do dzisiaj sie przyjaznie spotykamy sie i utrzymujemy kontakt..obiecalem sobie ze nigdy moja noga ni przekroczy bramy tego (usunięte przez administratora)

Pracownik ???

I co doigraliscie się za papieroski to jeszcze za mało i tak palą w kiblach niech pan dyrektor posprawdza od czasu do czasu kibelki bo za mało tych nagan dawał bym podwójnie nie patrząc czy to pracownik ,brygadzista,koordynator bo te ostatnie najgorsze kogoś gonią a same karają . I bym się wziął za tych nierobów którzy przesiadują za skrzynkami z telefonami dlaczego ja mam (usunięte przez administratora) na nierobów

Daniel

Czy są w tym roku dodatki na wakacje wypłacane na karę Sodexo ?

Karo

Anna N zero szacunku dla ludzi. Nawet do toalety wyjść nie można bo nie ma nikogo kto by zastąpił na maszynie. Krzyczą i wyzywają pracowników

@@@@1
@Karo

Masz rację to jest beztalencie Razem z tą swoją Jola Jedna mądrzejszy od drugiej a brzydkie????????????????

Matstopro

Kierownictwo Panna domagalska robi co chcę z pracownikami kim ona tam jest.... Nie podobasz się wypad traktuje ludzi jak śmieci a sama jest nikim

Psp
@Matstopro

To prawda najgorszy kierownik jaki tam pracował Tam tylko koleżeństwo nie ma rownotraktowania po ankiecie wyleciała dziewczyna a przydupas Mozdzenka została żenada

życie
@Matstopro

Nie ogarnia nic i tylko się naśmiewa z ludzi. A ten Kluczyk nowy to tylko przeszkadza i nic nie wie,

@Psp

Jak to wyleciała? Czyli, że cały czas niby tak toksycznie tu będzie z tym?

Psp
@Renata

Ludzie się boją powinni dzwonić na infolinię magny bo jedna osoba nić nie zrobi A już nie wspomnę jak traktuje brygadzistki Unosi się bo jest wyżej rozumiem ale jakiś szacunek do ludzi powinien być Sama nie wie jak za......lała i ciekawe czy była tak mądra teraz wielka pani nie spodoba się coś i można wylecieć,a weź się odezwij odrazu jesteś traktowany inaczej

@Psp

No to skoro powinni to czemu tego nie robią? Może trzeba im wskazać pewne rzeczy po prostu, bo to przykre żeby się tak męczyć

Lk
@Renata

Bo na infolinii podaję się swoje dane i ludzie dlatego się boją bo nie chcą wylecieć z pracy

Nikt
@Lk

Żadnych danych nikt od Ciebie nie wymaga podczas rozmowy. Jedyna trudnością może być to że na początku mówią w obcym języku i ludzie nie rozumieją rozłączając się...

Luiza(@)
@Matstopro

Tacy ludzie jak domagała powinni nie istnieć włącznie z koordynatorami i zapyziałymi brygadzistkami (niewszyskie) do jednego worka wsadzić tyko na palarniach przesiadują i z tymi ukraińcami nie roby obiboki tylko kawka papierosik i za skrzynkami telefonik ale je..ć to najprściej bo łatwiej Polaka to niech domagalska sprawdzi w nocy co robią palarnia kawiarenki kawowe Wielka kierowniczka i na nią przyjdzie pora oliwa zawsze wypływa????????????

Paulina
@Nikt

Nic nie rozumiem. Co to za telefon do "magny"? Czemu na początku mówią w obcym języku? Zgaduję że to telefon do centrali firmy za granicą, ale to oni tam mają jakieś centrum zgłoszeń złego traktowania czy jak?

Nico
@Paulina

tu mozna zglaszac wszelkie problemy. https://www.magna.com/company/for-employees/our-culture/the-hotline

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą