Opinie o Dellner Components (Firma zamknięta) w Gdynia

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dellner Components (Firma zamknięta). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dellner Components (Firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dellner Components (Firma zamknięta) w Gdynia

Nowy 3

Ile na start może się spodziewać spawacz MiG, mag plus elektroda ??

@Nowy 3

Możliwe, że wynagrodzenie uzależnione jest od wielu indywidualnych umiejętności pracownika. Czy w ogłoszeniu o pracę napisano coś na ten temat? A może pytasz o wysokość tak zwanych widełek płacowych?

pracownicy magazynu zarabiaja miedzy 2000 a 2500 netto czy malo ? zaczynaą prace odbijając się w prywatnym ubraniu, ubierają się już w czasie czasie pracy powoli na lajciku , kawka ,śniadanie , 30 min ploteczek i serfowanie po internecie kolejne 3o min ( chyba ze zaczynają prace przed godzina 8 czas ploteczek i internetu jest znacznie przedluzony), pózniej liczne kawki i plotki przeplatają się z pracą . na przerwę przychodzą na stołókę pierwsi o ostatni przerwę kończą . Pod koniec zmiany duża część pracowników magazynu kapie się i kończą prace również ubranie w cywilne ciuszki.

Rysa na szkle
@anonymous

Ale masz ból w sobie powiem tak dla mnie 3 lata temu 2300 po 4 latach pracy bylo za mało w tej firmie i odszedlem na starcie w innej firmie dostałem o 1k więcej plus samochód bez ograniczeń z karta floty i nie interesują mnie problemy z utrzymaniem i koszty samochodu dodatkowo mam przydzielaną premie następne 1.2 k miesięcznie od mojego Dyrektora za zaangażowanie w tematy wychodzące po za moje obowiązki służbowe i teraz wiem za co pracuje proponuje zrobić Tobie to samo skoro tak ci źle a może jest Tobie dobrze nie wiem nie wnikam czy tylko chcesz publicznie rozkręcić jakiś temat który Ciebie gryzie . Powiem Tobie ze praca w magazynie w Dellner nie należy do najlzejszych jak sie Tobie wydaje wiem o tym i mogę sie wypowiedzieć na ten temat bo sam tam pracowałem .

cichy obserwator
@Rysa na szkle

Jak na ilość pracy wykonywanej w czasie pracy magazynierzy maja bardzo dobra stawkę. 4 godziny * 22 dni =88 godzin w miesiącu 2500 netto /88 godz =28 zl na godziny + nadgodziny ( bo od poniedziałku odkładają na sobotę)

Rysa na szkle
@cichy obserwator

Proponuje Tobie iść na dział W2 np i popracować te 4 h przykładowe które tutaj podajesz a bedziesz zbierał grzyby na stojąco przelicznik ergonomii w stosunku do czasu jest bezwzględny na w6 ilość wydawanego asortymentu w przeliczeniu na sprzegi jest raczej psychofizyczny i meczy strasznie umysłowo w dostawach zawsze był max napięcia pracą fajnie sie obserwuje po cichu ,wysyłki to już kompletna jazda nie doceniona finansowo do wysiłku jak tak sadzisz to zawsze mozesz iść do.kierownika i postarać się o etat

MagazynWorkHard
@Rysa na szkle

Tak, na w6 magazyn ma na prawde ciężko. Haha.

Realista
@anonymous

Kolego, domyślam się, że pracujesz na montażu i Cie żal ściska. Powiem Tobie tak: nie jesteśmy niewolnikami, i nie żyjemy w czasach głębokiej komuny. Pensja 2000-2500 w dzisiejszych czasach to kpina i jałmużna. Cała ta firma to jakiś żart. Kierownicy, którzy kiedyś pracowali na produkcji traktują ludzi jak zwierzęta. Śmieszne wartości firmy, które jeszcze bardziej psują atmosferę. Firma inwestuje w bezużyteczne 86 calowe telewizory, zamiast dać ludziom zarobić. A jak ktoś chce zarobić i przyjść na nadgodziny to słyszy, że nie może, bo nie ma budżetu. ŻENADA. A cała kadra, która zarządza tą firmą? Nie skomentuje tego...

Po co nam to było
@Realista

Może nie jest lepiej ale na pewno śmieszniej

BiedakZa2000netto

Gdzie jest nasz bonus?

Hanna

@Bigiel, co rozumiesz przez potrzebę znoszenia głupoty kierownictwa na co dzień? W jaki sposób wpływa to na wyniki osiągane przez załogę i atmosferę pracy? Z tego co pisze @Bartek, to firma ma raczej dobre opinie jako pracodawca. Ciekaw jestem, kto podejmie się wyjaśnienia tych tak bardzo rozbieżnych opinii?

B2B
@Hanna

#Hanna Co z Pana/ Pani za Dyrektor jak nie wie, co dzieje się w firmie i podleglego pracownika pyta o zaspokojenie swojej ciekawości. Za co bierzecie swoje pensje? Wszyscy jednominutowi managerowie zero własnego myslenia tylko zrzucanie swoich obowiązków na tego niżej i jakoś to będzie. Naczytacie się książek za 30 zł z Empiku i myślicie że posiadliscie moc Druida. Drodzy Państwo wciskają Wam wiedzę powszechna i ogólnodostępna, dla własnego zysku ze sprzedazy, nie czyni to z Was ludzi wyjątkowych. Naczytacie się bzdetow a kierownictwo na konkretne techniczne pytania zaczyna mówić o dżemie, obraca się na pięcie i idzie przed siebie.

Ten
@B2B

Jak można zadać pytanie skąd różnica w opiniach? Proszę się przejść po biurach a następnie po produkcji i sama sobie Pani na to pytanie już będzie w stanie odpowiedzieć.na przyszłość zatrudniajcie koordynatorów z doświadczeniem to nie będziecie musieli płacić swoim podwładnym premii za przedstawienie stołów i szafek w ramach"projektu".

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Bartek

Generalnie firma ma opinie dobrego pracodawcy. Może podwyżki płac pomogłyby zatrzymać pracowników?

Bigiel
@Bartek

Pracownicy przychodzą do firmy, ale odchodzą od kierownictwa. Podwyżki kilkadziesiąt złotych nie są adekwatne do atmosfery i znoszenia ich głupoty na co dzień. Zatrudnijcie wykwalifikowanych managerow z wiedzą techniczna, bo obecni nie rozumieją co się do nich mówi

Kuba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

s
@Kuba

@s

Potrzebują teraz, bo sześciu ostatnio w tym samym czasie kwitami rzuciło.

Nr1
@Anonim

Nie dziwię się, jak się dowiedziałem o przeprowadzce firmy na wioskę, która codziennie stoi w korku, podjąłem taką sama decyzję, nie będę dłużej marnować tutaj czasu.

Vinc
@Nr1

Przeprowadzka ma się odbyć za 3 lata, więc gratuluję szybkiej reakcji :D

Renik
@Vinc

Na jaką wioskę? Ktoś cos wiecej powie?

doRenik
@Renik

W Miszewie - działka obok firmy Rockfin

Janusz

Może teraz kiedy brakuje na rynku fachowców to firma zacznie podnosić wynagrodzenia?

Takitam
@Janusz

Fachowców na rynku brakuje już od wielu lat....

@Janusz

Fachowców czy cyborgów? Bo to zasadnicza różnica.

bylemWIDZIALEM

W Dellner sa 4 duze warsztaty W1 obecnie dowodzone przez Romana W2 Marka , Magazyn Tomeka i W6 Przez Piotra .Najwieksze podkrecanie sruby jest na W2 . Marek byly pracownik fizyczny montaz / szlifierz dorobil sie stanowiska kierowniczego ,wprawadzil wojskowy rygor ( jego wydzial zawsze robi duze zyski, pracownicy najlepiej zarabiaja, pracuja jak mrowki) Najlzejsza opcja jaka moze sie trafic to praca na magazynie .Dzien zaczyna sie od podbicia karty w ubraniu cywilnym pozniej zaczyna sie 7.45 min obijania ...

Walker
@bylemWIDZIALEM

Dokładnie. Rotacja pracowników ogromna. Brak stabilności zatrudnienia.

Hanna

@Brac, aplikowałeś w końcu do tej pracy? Jakie są Twoje wrażenia, czy było warto? Kto z pracowników Dellner Components chciałby wypowiedzieć się na temat warunków oferowanych przez firmę? Jak wygląda atmosfera w pracy, system benefitów? Czy firma daje pracownikom możliwość rozwijania swoich kwalifikacji?

Aplikowałem, nie przyjąłem oferty, zaproponowali 3 tyś netto

NoElo
@Brac

Jako kto? Pytam, bo na jednym z działów więcej niż 2200 nie dostaniesz.

@NoElo

Operator CNC, 3 lata doswiadczenia

Piórnik
@Hanna

@Hanna benefity jak w każdej korporacji, atmosfera przeciętna, obowiązków ponad miare, w firmie trzymają nas tylko dodatki za brygady. Jak to zniknie polowa pracownikow produkcji również :) wtedy specjaliści z biura będą mieli pole do popisu

W6elo

2 rok w firmie a stawka nadal jak Ukraińcy z agencji pracy na start :D polecam

Jan

Jaś, straciłeś pracę w Dellner Components? Podziel się z nami swoim żalem. Pozdrawiamy - głupki, które mają pracę :)

Nickk

Ale chyba oszczędnie korzystali z tego doświadczenia, skoro już ich w firmie nie ma. Osobiście nie sądzę, by pozbywano się wartościowych pracowników - wyciągnij wnioski Jasiu.

...Stiven Pozdrowionka!
@Nickk

Pozbywają się takich którzy są asertywni i mając swoje doświadczenie i wiedzę nie boją się odezwać jak się coś nie spodoba, albo mają inne zdanie na temat. I wszędzie znajdą pracę bez problemu. Ja po 2 dniach od opuszczenia tego wsiowego dyrektorka miałem nową pracę, a dziś spokojnie sobie pracuję, żona w domu sobie siedzi, pracować nie musi. Ja 1 dzień przed złożeniem wypowiedzenia zostałem zaproszony do gabinetu i się cieszyłem że odprawę dostanę bo gdyby mi zaproponowali odejście tydzień później to już by było po ptokach. Bez podstaw zwolnić nie mogą, bo w sadzie by wylądowali i by ich to kosztowało.

@...Stiven Pozdrowionka!

Tak w dwa dni i żona nie musi pracować.... haha piękny amerykański sen. Czy takie projekcje zdarzają Ci się często czy po prostu lubisz oglądać filmy? ?

powyzej 5k do zwolnienia
@Nickk

za duzo zarabiali

@powyzej 5k do zwolnienia

Bajki opowiadasz jakieś.

Brac

Witam, jak obecna sytuacja na obrabiarkach CNC? Na jakie zarobki można liczyć z 3 letnim doswiadczeniem na obrabiarkach?

@Brac

3750 brutto

DoHR

Dlaczego zezwolono kierownikowi w2 na zmianę grafiku w systemie karo przed samymi świętami bożonarodzeniowymi? Anulował ludziom zgłoszenia urlopu i pozmieniał tak, że nawet zabrał urlop w dniach wolnych od pracy!! dodatkowo wystawił 8 godzin płatne za 11 listopada. Według kodeksu pracy " każde święto występujące w okresie rozliczeniowym i przypadające w innym dniu niż niedziela, obniża wymiar czasu pracy o osiem godzin". Zaległy urlop nie został poprawnie przepisany na bieżący rok i należne nadgodziny nie będą odpowiednio rozliczone. Co to za samopas i brak kontroli?

inż
@DoHR

moze lepiej zapytac w HR a nie wylewac żale tutaj

pedałowy
@inż

Każda rozmowa z tzw kierownikiem kończy się stwierdzeniem : " wiem , że masz rację , ale to JA jestem kierownikiem i decydujące zdanie należy do MNIE "

@pedałowy

Powiedz mu tak - "ale koszmarnie zarządzasz"

Ktoś
@inż

@inż "teraz jestem zajęta, proszę przyjść później.. teraz jestem zajęta, proszę przyjść później, teraz jestem.." Oo.. godz. 16. zamknięte.

kciN
@Ktoś

Proponuję drobne usprawnienie: wystarczy, że Pani HR zadeklaruje obsługę petentów w określonych godzinach, nawet co drugi dzień, zarezerwuje swój czas wyłącznie pod to. Karteczka z taką informacją na drzwi i każdy będzie wiedział kiedy przyjść, by nie pocałować klamki lub usłyszeć "teraz jestem zajęta". Prościej już się nie da.

@DoHR

Porażka. Nic się nie zmieniło. Kombinacje jak są tak będą. Zamiast skupić się na pracy. Firma a raczej kadra kierownicza strasznie to uniemożliwia. Niezłą tworzycie tam atmosferę. Tak trzymać!

Svenson

@Blickmik, firma obniża loty? Manipulacje awansami i podwyżkami? Co to za bzdury? Na pewno jesteś pracownikiem tej firmy? Bycie młodym i niedoświadczonym to grzech? W miniony piątek rozdano nagrody za najlepsze pomysły pracownicze. Mój kolega, który wygrał w tym miesiącu skasował 2500PLN. Zrobił aplikację wspomagającą zarządzanie przyrządami do produkcji. Jest Koordynatorem na CNC. Młody, przystojny ;) hehe i do tego zdolny! Kolejne 2200PLN nagrody dla najaktywniejszego zespołu. Firma promuje kreatywność i pomysłowość. Dzięki współpracy i pomysłom Młodych i Starych produktywność w 5 lat wzrosła o 100%!! Może Tobie po prostu brak dobrych pomysłów i zżera Cię zazdrość? Pochwal się @Blickmik czego dokonałeś w ciągu ostatnich 5 latu? Z czego jesteś dumny?

Perer
@Svenson

Program PPP wygrywają ci, którzy siedzą najbliżej kierownictwa. W większości są to "pomysły" nic nie wnoszące, wręcz "gówniane". Liczy się ich ilość, nie jakość. Dziwnym trafem wygrywają ciągle te same osoby. Reszta to też propaganda... @kandydat do pracy nowy pracownik dostaje tyle samo co ten z rocznym doświadczeniem.

noname
@Svenson

Tylko może warto jeszcze dodać, że te 2500 to kwota brutto, a 2200 jest dzielona na wszystkie osoby, które wdrożyły choćby 1 pomysł w danym kwartale, także na końcu z tych 2200 dużo nie zostaje. Oczywiście zawsze coś, ale jeśli na start dostaje się tam 2000 na rękę + do tego śmieszny bonus w granicach od 0-10% podstawy i na który nie zawsze mają wpływ pracownicy produkcji to nie są to dobre realia.

Blickmik
@Svenson

@Svenson jak napisałbym, z czego jestem dumny zzieleniałabyś z zazdrości. Skoro zakuło serduszko na moje słowa znaczy, że słowa o firmie są prawdą. Dla przyszłych kandydatów: wartości firmy to zespół, szacunek, działanie, radość. Czy warto pracować w miejscu, w którym wartości muszą być wypisane na ścianach, aby przełożeni o nich pamiętali?

Kpina.

Firma niby taka wielka, co 3 miesiące chwaląca się rekordowymi zarobkami, super innowacyjnymi pomysłami itd itp ale płacić pracownikowi po roku zatrudnienia 2100 na rękę? To jakiś żart. Chwalenie sie podwyżkami na przyszły rok w wysokości 5%? Super. Stówka więcej czy tam dwie. Szkoda tylko, że taką kwotę dostają na START pracownicy bez doświadczenia, zatrudnieni przez agencję pracy, NIE ZNAJĄCY NAWET JĘZYKA POLSKIEGO(!!!!!!!!). Zatrudniacie ludzi, którzy przez 3 miesiące uczą się tego co mają robić, potem dostają umowę z taką samą kwotą lub nieznacznie większa i wystarczy, temat zamknięty. Za rok podwyższymy mu pensje o 3% i niech sie cieszy, w końcu 2200 zł to dużo i jeszcze WCZASY POD GRUSZĄ no to w ogóle powinniśmy być zadowoleni. Panie Prezesie, nie jest Panu wstyd płacić ludziom, którzy potrzebują tygodni wdrażania w to co robią tyle samo co np. Biedronka ludziom na kasie, którzy w ciągu dnia nauczą się zawodu? Mniej niż w zwykłych sieciówkach, w których nie wymagana jest znajomość języka, żadne szkolenia ani wykształcenia? Trochę strzał w kolano słuchając jak wielkie kontrakty i zarobki osiągamy jako ta "drużyna". Wiadomo, że odpowiedzią będzie, że nie ma na to funduszy, że wszystko jest planowane, że NIE NIE NIE BO NIE. Koledzy z AS potrafią jakoś dostać na okres próbny taką samą kwotę jak my tylko nie brutto lecz netto. Panie Prezesie, niech Pan usiądzie i się zastanowi jak chce Pan stworzyć "drużynę", której płaci się nie za kasowanie produktów przesuwając ręką w jedną stronę a jednak za coś co wymaga dosyć większych umiejętności. Ale to chyba akurat w tym wypadku bez różnicy, dajmy kwotę trochę wiekszą niż minimalna i jakoś to będzie. Kupimy jabłuszka i imbirek i wszyscy będą zadowoleni :)

Optymista
@Kpina.

Skoro ma być integracja to czuję, że zarobki będą po obu stronach muru takie same. Osobiscie wierzę, że zarząd nad tym czuwa i nie dopuści do dysproporcji w kwestii wysokości pensji dla identycznych stanowisk.

Sebix
@Optymista

Czyli wszystkim po stówce? No i nie ważne, czy ktoś pracuje lepiej czy gorzej?... Zatem nie ma co się starać być lepszym.

zawsze wierny Darkowi
@Optymista

a to ciekawe spostrzeżenie , zazwyczaj przy większych dysproporcjach na podobnych stanowiskach, Darek zwalnia tych lepiej zarabiających, a później bierze nowy samochód w leasing , żeby sobie poprawić morale. AS-y bójcie się integracji...

informator

firma niby w porządku , płaci nieżle na czas ,lecz jeśli chodzi o panujący tam klimat to niestety lipa .niepotrzebny monitoring żeby góra dowiedziała się o twoim przypadkowym błędzie . każdy dla siebie wilkiem same SB-ki

@informator

Monitoring jest potrzebny. Czy Ty swoje dzieci pozostawiasz bez opieki? Ufasz im bezgranicznie? Wątpię! Tak samo jest w pracy, bez kontroli nie wiesz czy jest dobrze czy nie. Naturalna rzecz. Jeśli zdarza się błąd to co ukryjesz go i narazisz konsumentów na konsekwencje? Wystarczy Ci sumienia? W razie wpadki schodwasz się za szafką ze strachu, taka jest prawda. A ktoś inny z "góry" będzie za Ciebie odpowiadał w sądzie. SB skończyło się ponad 20 lat temu. Obudź się w wolnej Polsce, z wolnym wyborem, krat w oknach nie widziałem i wozów MO przed budenkiem też. W każdej chwili możesz spakować reklamówkę i wrócić do domu.

zatrudnij się w obozie
@Nick Carter

Chłopie chyba żonę śledzisz non stop, ufasz jej czy przypadkiem nie zdradza cię a dzieci to non stop nagrywasz? To już podchodzi pod--- jakąś zoofilie lub inną. Pewnie tez w łazience bo wiesz można się poślizgać i krzywdę zrobić. Może trochę zaufania? Dziecko jak uczy się chodzić to się wywraca. Przysłowie mówi czego Piotruś się nie nauczy tego Piotr nie będzie umiał. a od kontroli produktów są systemy jakościowe.

@zatrudnij się w obozie

Monitoring w sensie kontroli a nie kamer. To bylo juz wyjasnione w tym poscie, ale moderator czuwa... A ufać pracownikom mozna tylko poprzez ich regularną kontrolę. Zaloz swoj wlasny biznes i wtedy sie wypowiadaj o zaufaniu do swoich pracownikow.

Andrij

3900 pln na rękę, darmowy internet, prywatny e-mail, szafka, prysznic, kablowka, kawa, herbata w cenie. Po okresie próbnym sam ustalasz drogę swojej kariery: maszyny, kontrola jakości, utrzymanie ruchu maszyn, montaż. Awans i rozwój dla kazdego, w rzeczy samej każdego. Dyrekcja i kierownictwo wyrozumiali, w końcu sami zaczynali w sekretariacie i na montazu. Odwaz się , złóż swoje CV. Tylko nie bądź zachłanny i nie mów że chcesz 4 tysiące. Zezloszcza się .

noname
@Andrij

Andrij to najpierw piszesz, że 3900PLN na rękę, a potem że jeśli żądasz 4000PLN to mogą się zezłościć... Brak logiki w Twojej wypowiedzi.

Tobiasz

Dellner Components świetna firma z szerokim wachlarzem usług!!!

@Tobiasz

Taki szeroki, że w każdym sklepie można kupić ich wyroby i usługi. W Biedronce podobno mają mieć promocję jakąś w styczniu. Z okazji jakiegoś tysięcznego (usunięte przez administratora) czy jak to się nazywa :] ...Boziu, co za tępy ludek..

Znawca tematu
@anonymous

Tobiasz to tzw "moderator forum". Osoba zatrudniona przez Go Work w celu prowokowania dyskusji. Pisze co mu ślina na język przyniesie, ale cel osiąga. Ludzi piszą i o to chodzi firmie Go Work. Im więcej ludzi piszą, im większy ruch na forum, tym więcej wpływów z reklam dla Go Work. Oto rynek medialny XXI wieku. Piszcie dalej, o to im chodzi. (będę mile zaskoczony jeśli Admin Go Work opublikuje mojego posta)

kandydat do pracy

Svenson@ produktywność firmy w 5 lat wzrosła o 100%. O ile % od tego czasu wzrosły wynagrodzenia pracowników? Ile na próbnej umowie może zarobić nowy doświadczony pracownik produkcji?

Celina

Dellner Components to fajna firma, polecam tu jest rozwój ludzki wpisany niemal w zakres.

Mateusz
@Celina

Celina, możesz doprecyzować jaki rozwój konkretnie? Bardzo chciałbym tu pracować, słyszałem od kolegi, że w sumie to ok jest, ale o rozwoju nic nie wspominał, bo w zasadzie korzysta z wiedzy własnej. Mozesz przybliżyć jakiego rozwoju mogę się spodziewać będąc operatorem cnc z 10 letnim doświadczeniem?

• Jak się pracuje w Dellner Components (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Dellner Components (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dellner Components (Firma zamknięta)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dellner Components (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Dellner Components (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dellner Components (Firma zamknięta)