Opinie o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

klientka n

pracowałam w drogerii w Pępowie parę lat temu we wakacje i widzę że nic sie zmieniło sie w podejściu do pracowników i zmiana kierownika nie poprawiła wgl sytuacji :) jako klient tez denerwuje mnie to że dziewczyn często nie ma na sklepie tylko musze czekać aż wyjdą jak potrzebuje pomocy, wiec nie tylko ja mam takie zdanie na to wychodzi

Honcia

Czy w innych drogeriach tak jak w Rawiczu kupując coś to żaden doradca nie wie co ma na sklepie .. jak chciałam krem to czytały z tyłu co to jest i w ogóle.. zero obeznania mam wrażenie..

Rozwój

Czy firma oferuje szkolenia? Jak wygląda inwestycja w pracownika na rzecz rozwoju firmy?

Dolnyślask
@Rozwój

Inwestycja w pracownika? Szkolenia? Co to? Szef powie?

Jaki dress code obowiązuje w Vica Sp. z o.o.?

Fartuchy

Kierownik Sklepu

Moje spotkanie z dwoma paniami mialo miejsce w siedzibie firmie, cala rozmowa trwala 20 minut. Nie ukrywam Panie byly bardzo dociekliwe i bardzo wsluchane w to co mowię. Wywnioskowałam, ze maja przygotowany zestaw pytań. Rozmowa jednak nie spowodowala u mnie stresu, raczej atmosfera mila.

oj bylo ich sporo, m.in jakie umiejetnosci zarzadzania ludzmi wprowadzilbym w nowej pracy, metody motywacji, czym dla mnie jest dobra atmosfera w pracy,

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Czy firma jest wypłacalna ?

@Marcin

Niekoniecznie...zamknęła kolejną drogerię.

Ciekawa
@€

Która drogeria została zamknięta?

€&@
@Ciekawa

W Legnicy

@Marcin

Pracuje 7 lat w Vica i wypłata zawsze była na czas

Jkl

Jeszcze tego brakuje, żeby z wypłatą się spóźniali ????

Jolka

Co dostałyście w tym roku na Święta?

Pani

Czytam te opinie i nie chce mi się wierzyć, że tyle nienawiści w drugim człowieku. Może macie jakiś uraz do tej firmy ale obecni pracownicy ani kierownik nic wam nie zrobili. Oni po prostu tam pracują. Praca jak praca Trzeba żyć i z czegoś utrzymywać rodziny...Opinie pisane w większości przez byłych pracowników. Co im daje pisanie na tym forum nie wiem?

Dodalam jeden wpis , jedna odpowiedź i to tylko dotycząca mojego zwolnienia a tu ktos na mnie ciśnie ze ja skarze na koleżanki i nie wiadomo co jeszcze. Nigdy na moje koleżanki z drogerii nie powiem zlego slowa . fajnie sie z nimi pracowało a pożegnały mnie tak szczerze jak nigdy Ze aż lezka sie oku kręciła ;( Wiec proszę nie mierzcie ludzi jedna miarka ...

Basia

@Lola Pracowników nie zwalnia się bez przyczyny. Gdzieś tkwił problem ale na tym forum się tego nie dowiemy.

Lola
@Basia

Nie wiem gdzie tkwił problem. Może właśnie nie ta osoba powinna byc zwolniona. Trudno mi powiedziec.od czasu do czasu gdy wpadm na zakupy do drogerii vica w pepowie szału dostaje.pani kierownik chodzi po sklepie z telefonem i rozmawia o prywatnych sprawach ( idzie wyczuć z rozmowy) znowu pracownice gdy wchodzi sie do sklepu po kilkunastu minutach wychodzą z zaplecza i nawet nie podchodza do klienta tylko plotki Ploteczki miedzy sobą . co jest nie tak. z drogeria w pepowie? W innych vicach tak nie jest :(

Kierownik
@Lola

Kasiu właśnie jako kierownik staje w obronie mojej Naszego zespołu i Drogeri Vica w Popowie. Przesiadywanie na zapleczu skończyło się po tym jak odeszłaś od nas.Dziewczyny maja podział obowiązków który nadzoruje tworzymy bardzo zagrany zespół mamy szerokie grono zadowolonych klientów szukalismy osoby do pracy która będzie tworzyć razem z nami pozytywny wizerunek firmy a co najważniejsze lubiala i czerpała pasję z wykonywanej przez siebie pracy i się udalo. Nie jest to miejsce na zale mimo wszystko życze Ci powodzenia w szukaniu nowej pracy a ze straty wyciągnięcie wniosków na przyszłość.

Heh
@Lola

Pani z Pępowa to totalna porażka! Rozmowy przez telefon, przekleństwa itp, ordynarna i głośna.

Oczernianie dobrych pracowników, z którymi się pracowało nie jest do końca właściwe. Pracowałaś z tymi dziewczynami a teraz w ramach zemsty wypisujesz takie brednie. Pomyśl trochę! Trzeba się pogodzić z utratą pracy i szukać dalej. Wypisywanie takich rzeczy na forum nic nie da. Każdy kto chodzi do Drogerii wie jak jest i zna pracowników

Tak ja stracilam prace ponieważ stwierdzono ze jest nas za dużo. Ostatnio znowu wydano ogłoszenie o pracy na stanowisko doradca klienta, więc ponownie wysłałam cv. Jednak zatrudniono kogoś innego chociaz mysle ze ja mialam spore doświadczenie a gdy dostalam wypowiedzenie zapewniano mnie ze byłam dobrym i solidnym pracownikiem tylko umowa sie kończyła a ludzi na sklepie za duzo . w zamian zaproponowano mi prace na magazynie gdzie z dojazdem ledwo wychodzila mi najniższa krajowa a ludzie tam byli na prawdę straszni wiec odpuscilam temat. Przykro mi ze zostalam tak potraktowana. No ale trudno nie ta praca to inna.

Klient
@Kasia

Coś musiało zaważyć na tym że nie zatrudnili pani ponownie. Może zbyt duża ilość zwolnień l4 hmmm.. Przesiadywanie na zapleczu? gdzieś jest przyczyna.. Dobrych i solidnych pracowników się nie traci a mostów za sobą się nie pali. Życzymy powodzenia w znalezieniu nowej pracy

Lola
@Kasia

Czyli standardowe traktowanie pracowników .. Ta drogeria już na prawdę nisko upadła

Weronika
@Kasia

Coś z centralą jest nie tak że wszysty odchodzą? Nie pozytywnej opinii Kasiu co jest nie tak?

@Klient

Cenie sobie prawdę prosto w oczy. Dlatego widać ze ten wpis został dodany przez kogos z wyższych pracownikow drogerii. Szkoda tylko ze nikt nie docenił tego ze trzymalam cala ta drogerie gdy nie bylo kierownika przez x czasu. Dziękuje za wyrażenie swojej opinii po tym wpisie wiem dlaczego nie zostalam z powrotem zatrudniona. Pozdrawiam i powodzenia dla innych pracowników ;)

Ala

Jedyne co trzyma ludzi w tej pracy to brak ofert pracy ze względu na pandemie.

Gog
@Ala

Zdecydowanie tak!!!! Dziewczyny za pracę w okresie pandemii dostałyście premię???? W innych funkcjonujących firmach to normalne????

@Gog

A czy w okresie pandemii połowa personelu straciła prace ? Bo w mojej Rodzinie dzisiaj to tylko ja jestem spokojna o swoj etat ! Troche więcej empatii koleżanki

Ona

Dokładnie powinny być wdzięczne że w tak trudnym dla nas czasie zachowały pracę "księżniczki " ale nie "one " nadal narzekają.Nikt nikogo na siłę nie trzyma ????

Ghj
@Ona

Zachowały prace, a dlaczego miałyby sie obawiać? Drogerie w okresie pandemii maja sie świetnie, a pensje niestety nie:((usunięte przez administratora)

Do ona
@Ona

Swoją prostacką wypowiedzią tylko potwierdza pani jaki stosunek w tej firmie mają przełożeni do pracowników, bo chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, kto to napisał. Proszę tylko pamiętać, że to forum czytają nie tylko pracownicy, ale też klienci i takie komentarze dają im obraz całej firmy.

Becia
@Ona

Czytając powyższy komentarz domyślam się kto z przełożonych to pisał... słyszę nawet ton wypowiedzi

Szukająca_pracy

Warto aplikować na stanowisko sprzedawcy? Jak wyglada zakres obowiązków?

Jol

Dlaczego w tej firmie występuje tak duża rotacja pracowników?

Nie ma pani kingi!!!! Odeszła!!!! Na prwno wszyscy płaczą hahahahahahaha

Ala
@123

W ostatnim czasie bardzo dużo osób odeszło z tej firmy..

G123
@Ala

I na pewno po pandemii jeszcze więcej odejdzie nie potrzeba do tego wielkiej odwagi tylko rozum żeby wiele rzeczy zrozumieć pracując w tej firmie;)

Do 123

To chyba dobra decyzja! Nie każdego stać na taka odważna decyzje... lepiej siedzieć w tym samym miejscu i narzekać

Klient

Robiłam zakupy wiele razy w vica rawicz i za każdym razem pracownice gadu gadu siedzą na zapleczu . Zainteresowanie klientem nie zauważyłam

Ccc
@Klient

Ja w Chojnowie...wciąż trafiam na produkty po terminie????

Lol
@Klient

W Chojnowie dopiero niespodzianki czekają...co człowiek weźmie w rękę to przeterminowane????

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Vica Sp. z o.o.?

????

Wyjazdy! Od 3 lat nie było zadnego szkolenia produktowego ani sprzedażowego, idą na (usunięte przez administratora)

Ktoś

Firma rozwijała by sie o wiele bardziej gdyby inwestowano przedewszystkim w szkolenia. A za szkoleniem kryje sie lepsza sprzedaż z czego szef ma zysk a in wieksze zyski tym wiecej nagradza swoich pracowników . Czy nie dzialalo by to motywujaco? A bez tego masz miec wiedze z przyslowiowego kapelusza i robić z siebie durnia przed klientem z braku wiedzy..

@Ktoś

Dokładnie tak..

Majka
@Ktoś

Przecież macie szkolenia online :)

Niki
@Majka

Pol roku tego ????

Ccc
@Majka

Szkolenia????????????To wszystko można przeczytać na etykiecie????

Zochaaaa01

Dlaczego w drogerii Vica asortyment na kosmetyki do makijażu nie zmiania się od lat ???

@Zochaaaa01

Powiem więcej! Z niektórych wycofuje się niszowe marki????

Lila
@Zochaaaa01

Dlatego że osoby w centrali średnio nadają sie do pracy, ktora powinna wiązać sie z zamiłowaniem do takiej branży, bardzo rozbudowanej asortymentowa i otwartej na nowości.

Zostaw merytoryczną opinię o Vica Sp. z o.o. - Pępowo

• Jak się pracuje w Vica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vica Sp. z o.o.