Opinie o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Czy dyżury międzyświąteczne w Vica Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Gonia

„Dyżury międzyświąteczne” co masz na myśli?

zainteresowana

Jak wyglada praca na stanowisku doradcy klienta i kierownika? Jestem zainteresowana praca w vice i chce sie dowiedzieć czy warto aplikować.

Brawo

Duży plus dla drogerii vica za profity świąteczne dla pracowników.

Dzela
@Brawo

Za sylwestra i wigilie pracująca oraz brak premii?

Do: Mmm 09.10.2018

Czy nastąpiły jakieś zmiany przez rok od zamieszczenia opini? Opinia jest bardzo obszerna i cieszy się dużym poparciem u innych użytkowników.

Kierownik Sklepu

Moje spotkanie z dwoma paniami mialo miejsce w siedzibie firmie, cala rozmowa trwala 20 minut. Nie ukrywam Panie byly bardzo dociekliwe i bardzo wsluchane w to co mowię. Wywnioskowałam, ze maja przygotowany zestaw pytań. Rozmowa jednak nie spowodowala u mnie stresu, raczej atmosfera mila.

oj bylo ich sporo, m.in jakie umiejetnosci zarzadzania ludzmi wprowadzilbym w nowej pracy, metody motywacji, czym dla mnie jest dobra atmosfera w pracy,

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Mmm

Socjal - nie ma. Multisport albo opieka medyczna - nie ma. Umowa na czas nieokreślony - nie w tej firmie. Najnizsza krajowa + premia ADEKWATNA DO OSIĄGNIĘTYCH WYNIKOW. I teraz tak - każdy sklep dostaje target na dany miesiąc. Sa sklepy ulokowane w takich miejscach, ze zrobią to z palcem w nosie, sa takie które ledwo co sięgną do 90%... uda ci sie?! Super, brawo! (usunięte przez administratora) Nie jesteś tam tylko doradca klienta - jesteś fotografem-wszystkie sklepy maja mieć poukładane produkty w dany sposób w danym miejscu, nawet jeśli go nie ma musisz sobie wyczarować. Klientów tez zdarza się fotografować - oczywiście za ich zgoda co jednak wiąże się z proszeniem do „pozowania”. Widzisz, ze klient trzyma coś w ręce? (usunięte przez administratora) Ma być dużo i kolorowo! Nie przypominam sobie żeby w innych sklepach takie oznakowanie miało miejsce... witryna tez musi być kolorowa i zalepiona kartkami! Im więcej tym lepiej! Codzienne dodawanie postów na Instagram, no tak... bo kupienie obserwujących zwiększy zasięgi i ludzie (usunięte przez administratora)będą walić drzwiami i oknami! O konkursach i śmiesznych zasadach a jeszcze smieszniejszych nagrodach szkoda pisać. Bardzo fajny pomysł z miejscem do robienia paznokci hybrydowych! Serio fajny, gdyby osoba wykonująca dostawała chociaż połowę tego ile płaci klientka, a nie (usunięte przez administratora) zł... Wyjdź do ludzi, rozdawaj gazetki, zaczepiaj obce osoby i zachęcaj do skorzystania z promocji(usunięte przez administratora). Zbliża się wielka promocja? To przygotuj się na świecenie oczami przed ludźmi - w większości przypadków będziesz musiał dzwonić, pisać maile ze nie działa. Zatrzymasz klienta na jakies 10-15 minut? Czy zaryzykujesz i zmienisz zasady regulaminu? ( z czego będziesz się musiał później ostro tłumaczyć bo przecież to twoja wina ze coś nie działa a ty DBASZ O KLIENTA). Można tak wymieniać w nieskończoność... Droga „Góro”! może warto zainwestować w jakaś porządna reklamę? Czy konkurencja bawi się w kolorowe karteczki, wychodzenie przed sklep i ściąganie do siebie ludzi w tandetny sposób? Nie... a jednak u nich wiecznie sa tłumy :) Każdy sklep ma mieć instagram?! Niewiele osób z tego korzysta... (usunięte przez administratora).. każda pracująca tam osoba ma po (przyjmijmy) 500 znajomych. W sklepie są 3 osoby (w porywach do 4, ale to już szaleństwo i nie każdy zasługuje na taki zaszczyt). No i tym sposobem zyskujemy 1500 osób, PRAWDZIWYCH... takich którzy przyjdą i może nawet coś kupią! (usunięte przez administratora). macie wymagania wobec pracowników? Każdy pracodawca ma - ale niech one będą adekwatne do płacy... drogi potencjalny przyszły pracowniku! Jeśli nie masz rodziny, życia prywatnego, dziecka na utrzymaniu a pieniążków potrzebujesz tylko na waciki to ta praca jest dla ciebie :)

@Mmm

Jakie to prawdziwe zgadzam sie w 100% najgorsze jest to że ta "góra " ma to gdzieś przyjdą kolejne i interes się kręci.

Nikola
@Mmm

Wszytko to prawda, nikt lepiej tego wcześniej nie napisał.

Nikola

Tak, ten przepocony kot to koszmar. Chcesz czy nie szefowa każe, ktoś musi wskoczyć w ten kostium, wyjść przed sklep, machać, skakać i stanąć na głowie by zwrócić na siebie uwagę.

@Mmm

Być może warto byłoby bezpośrednio przedstawić kierownictwu sklepu trudności, jakie napotykane są podczas wdrażania części powyższych zaleceń. Osoby wykonujące polecenia, najlepiej wiedzą jak ich realizacja wygląda w praktyce. Czy w Vica jest miejsce na taką wymianę informacji i doświadczeń pomiędzy pracownikami, a szefostwem? Jednocześnie proszę Cię o nieużywanie wulgaryzmów w przyszłych wypowiedziach na forum.

Mmm
@Hanna

Witam „Hanno” ;) Zacznę od tyłu - uwierz mi, ze ten „wulgaryzm” to najlżejsze co można napisać, o wiele więcej brzydszych słów ciśnie się na usta. Zarówno ja jak i Ty dobrze wiemy, ze niejednokrotnie w różnych sprawach, różne placówki kontaktowały się z szefostwem - z kierownikami regionalnymi, z szefem... i obie dobrze wiemy z jakim skutkiem. Każde potknięcie było wytykane w dość dosadny sposób, ALE jeśli znalazł się argument i nasze „wybryki” zostały usprawiedliwione to nie było odpowiedzi typu „macie racje, następnym razem dopilnujemy żeby taka sytuacja nie miała miejsca”. W ogóle odpowiedzi nie było, bo przecież ciężko przyznać racje zwykłym, szarym pracownikom. Wiec nasze problemy, kłopoty czy wątpliwości (żeby ograniczyć moje prymitywne słownictwo zastąpię stwierdzenie TOTALNA OLEWKA) były bagatelizowane. Skoro ładnie nazywacie to „jedna wielka rodzina” może warto byłoby jednak podchodzić do dziewczyn stojących za ladą po 10 godzin po ludzku? Nie mówię, ze indywidualnie, tylko okazać choć odrobine człowieczeństwa, w większej mierze w sprawach zawodowych oczywiście. Ale praca to duża cześć życia prywatnego każdego z nas i może warto czasami postawić się w sytuacji zwykłego doradcy klienta, który poza praca ma również dom, rodzine i swoje problemy? Najszybciej do głowy przychodzą rozwiązania wygodne i bezproblemowe DLA NAS, ale że ktoś kto ma się z danym problemem zmierzyć, to nas już to nie interesuje - ważne żeby „problem” został usunięty szybko, bez zbędnego myślenia i szukania rozwiązań.

I te durne dziewczyny które tam pracują bez jakiejś wiedzy i tą rudą Ala kierownik to już WGL masakra

@Monika

Twój komentarz łamie regulamin. Nie wolno podawać imion osób pracujących w firmie, o której rozmawiamy w danym wątku. Jest to związane z ochroną danych osobowych. Ponadto proszę Cię, żebyś nikogo nie obrażała. Wypowiadając się na forum, należy zawsze pamiętać o zachowaniu szacunku do innych ludzi. Pozostawiam link do obowiązujących nas zasad i proszę o ich przestrzeganie: https://www.gowork.pl/regulamin

Do @
@Hanna

Szacunek do drugiej osoby jest najważniejszy.

Była pracownica
@Mmm

Za czasów kiedy ja pracowałam w tej firmie a regionalnymi były po kolei p.(usunięte przez administratora)nie wolno było oklejać witryn sklepowych, miało być czysto i że smakiem. Teraz robią taką wiochę... Wchodzę ostatnio do vica i podchodzi do mnie dziewczyna z ich słynną pomocą ???? oczywiście nie potrzebuję... Mam ją zawołać jakbym potrzebowała i... Chodzi za mną niby ukradkiem przez cały sklep ???? już mi się odechciało... Karty nie posiadam bo od tych kilku lat jak nie pracuję pracownice przy kasie nigdy nie zaproponowały mi założenia na słowa że nie posiadam ???? kiedyś stoję na ich słynnej kolorówce i podchodzi do mnie czy mi pomóc, a ja że szukam konkretnej rzeczy w tym wypadku paletki cieni i powiedziałam kolory i wiecie co usłyszałam?! 'to niech sobie pani szuka ze spokojem...' Ich regionalna to też mało przyjemna osoba. Jakiś czas temu obraźliwe odnosiła się do kobiety na parkingu pod biedronką w kwestii parkowania. Zero ogłady a nie przyjechała tam na zakupy tylko zostawić auto by iść na kontrolę. Po za tym szczerze? Wszystkie poprzedniczki na kontrolę przychodziły na poziomie ???? a ona i jej styl mnie przeraża... Serio ja tak po domu chodzę... A najlepsze są ich premie UZNANIOWE które zależą od widzimisię regionalnej i szefa ???? ja bynajmniej pracując tam kilka lat raz miałam wypłatę nieco przekraczającą 2000 ???? i byłam tam też kierownikiem ???? także szukajcie dziewczyny lepszego miejsca serio... Ja poszukując pracy dostałam ok. 30 lepszych ofert w ciągu miesiąca... Na wejście w innej drogerii dostałam ponad 2tyś na rękę bez proszenia, nagabywania ludzi poprzez małpowanie i robienia akcji marketingowych bez skutku ???? nie wspominam już o dniach wolnych za sobotę o których w vica możemy pomarzyć ???? więc dziewczyny bierzcie się i uciekajcie do tych biednych wg szefostwo rossmannów bo lepiej płacą i wymagań mniej ????

Gienia
@Mmm

O której drogerii piszesz?

An
@Mmm

Świetnie napisane. Sama prawda.

Sławomir
@An

Od wpisu Mmm minął rok. Czy w tym czasie nic się w firmie nie zmieniło? Interesuje mnie udział w szkoleniach branżowych. Napisz jeśli pracodawca je oferuje.

Basia

Dlaczego w pępowie jest tak duza rotacja? Jak to wyglada w innych miejscowościach?

MeGi

Konkurencja ma mega promocje na WSZYSTKIE kosmetyki do makijażu, a drogeria vica rozdaje długopisy.

Nie polecam
@MeGi

Prawda. W jednej z największych sieciowek kupiłam potrzebne kosmetyki do makijażu za grosze i otrzymałam dodatkowo prezent. Porównując promocje wg mnie oferta Vica jest śmieszna.

hela
@MeGi

Dziewczyny musza świecić przed klientem jakie to super promocje oferuje drogeria vica ośmieszając sie przy tym. Po zakończeniu promocji obszerny e-mail z wytłumaczeniem dlaczego promocja nie przyniosła rezultatów. Czy góra ma klapki na oczach nie widzi jak działają konkurencyjne firmy?

Dodatkowe benefity nie występują

Sławomir

Pracujesz bądź pracowałaś w firmie? Twój komentarz nie jest wyczerpujący. Na jaką umowę i wynagrodzenie można liczyć na początek?

Sylka

3 gwiazdki dla tej firmy to bardzo wygórowana ocena..

Do Edzia

Edzia bez przesady.. zamknięcie sklepu zajmuje góra pol godziny

@Do Edzia

Być może tej osobie zajmuje to trochę więcej, niż sądzisz - każdy wykonuje takie czynności we własnym tempie. Ale do rzeczy - zapewne też jesteś pracownikiem w Vice. Może to zatem Ty mi powiesz, czy wynagrodzenie składa się tam z samej podstawy, czy także i z prowizji? To byłaby dla mnie bardzo istotna informacja.

@Hanna

Wynagrodzenie składa sie rownież z premii. Premia jest bardzo mała ponieważ ciezko wyrobić plan ktory jest zazwyczaj zawyżany. Produkty premiowane tez są bardzo okrojone. Jeśli produkt sprzedaje sie dobrze, klientki go pokochały co jest zasługa ekspedientek w kolejnym miesiącu jest wycofywany.

Hanna

Dziękuję, za wyjaśnienie tej kwestii. A czy pracodawca oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Jeżeli tak, to chętnie dowiem się jakie.

Urszula

Jak wyglada dzien pracy sprzedawcy/kierownika?

Edit

Zależy na jaką kierowniczkę trafisz. Co do wynagrodzenie to minimalna krajowa .Premia mininalna za maksymalną sprzedaż . Potem masz dziękować dozgonnie za 100 zł premii. Czas pracy. Nikt Ci 1 zł nie zaplaci jak wychodzisz godzinę po zamknięciu. Czas pracy masz liczony od otwarcia sklepu do zamkniecia a masz być godzinę przed a wychodzisz godzinę po....Praca nie adekwatna do zarobków a o dopasowaniu grafiku nie masz na co liczyć. Ciągle pretensje kierowniczki . Myślę że jest wybór pracy i ta praca nie jest warta zainteresowania.

Do edit
@Edit

Dlaczego zaczynacie prace godzinę wczesniej? Nad czym pracujecie skoro klientow nie ma w sklepie?

Edzia
@Do edit

Sklep trzeba przygotować na otwarcie i sprzątnąć po zamknieciu oraz rozliczyc.

klientka

wiedza ekspednientek na poziomie niskim, ale pomimo to Panie są bardzo sympatyczne

Ni

W firmie jest ogromna rotacja pracowników. Pochwalcie sie wynikami.

heh
@Ni

daje takie warunki a nie inne stąd taka rotacja

zainteresowana

ile za godzine płacą dziewczynom w sklepach? Jestem studentką, można liczyć na elastyczny grafika?

Niepolecam

Nie polecam pracy w tej firmie

@Niepolecam

:Niepolecam" Biedronka Cię przyjmie z otwartymi ramionami jeżeli coś ci nie pasuje w Vice proste .Chyba że jesteś kolejną księżniczką no to cóż masz pech zostaniesz bezrobotna ;)

Aga

Jaka stawkę ma kierownik? Warto aplikować na to stanowisko?

Nela

Firma dla której prawo pracy nie jest znane.

@Nela

I po co wypisujesz głupoty co? Akurat przepisy Prawa Pracy są przestrzegane . Ja jako pracownik wieloletni nie spotkałam się z uchybieniami i nie przestrzeganiem przepisów

Gośka

Wypełnianie quizu internetowego nazywacie szkoleniem ?! A gdzie jakies zaświadczenie potwierdzające odbyte "szkolenia"

No

Jakie szkolenia ,dziewczyno może i były wyjazdy na tak zwane szkolenia ale ja do tej pory nie otrzymałam dokumentu o skończeniu kursu malowania paznokci metodą hybrydowa którą była obowiązkowa gdy stalo stanowisko w sklepie K. A jak się upominalam to tylko słyszałam że dostanę. Inne szkolenia odbywały się droga internetowa ,gdy nie zdobyła 100% stwierdzono że nawet materiału nie przeczytałaś na dany temat. A wypłaty nie wiem czy coś się zmieniło ale jak nie sprzedałaś ilosci produktów ci odgornie nadanych i nie namawialas klientów na dodatkowy zakup to wypłata podstawowa. No i jeżeli miesięczny utarg nie został zrealizowany ... Może i asortyment fajny i duży wybór ale gdy wchodzisz kupujesz co potrzebujesz i nie dajesz się omotac pracownikom tej drogerii.

Zostaw merytoryczną opinię o Vica Sp. z o.o. - Pępowo

• Jak się pracuje w Vica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vica Sp. z o.o.