Opinie o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Aktualność
Szanowni Państwo,

znaleźliśmy się wszyscy w bardzo trudnej i dynamicznej sytuacji.

Przede wszystkim chcemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Pracownikom za codzienną pracę i za zrozumienie w obliczu rozprzestrzeniającego się koronawirusa na świecie. Dziękujemy za kooperację w celu zapewnienia ochrony.

Staramy się na bieżąco reagować, wprowadzając zmiany mające na celu zapewnić bezpieczeństwo zarówno naszym Pracownikom, jak i Klientom.

Nasze sklepy w ostatnim czasie zostały wyposażone w płyny do dezynfekcji, także do użytku dla Klientów. Ponadto wyposażyliśmy je w rękawiczki jednorazowe oraz maseczki ochronne. Jesteśmy w trakcie montowania osłon kasowych, część naszych drogerii już je ma. Oklejamy również podłogi specjalnymi taśmami, aby ułatwić Klientom bezpieczny odstęp przy kasie.

Jednocześnie zapewniamy, że pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które mają na względzie bezpieczeństwo i ochronę zdrowia. Wszystko po to, by zapewnić ciągłość zatrudnienia wszystkim naszym Pracownikom, a Klientom umożliwiać zakupy potrzebnych środków higieny.

Nowa sytuacja w jakiej się znaleźliśmy pokazuje, że wszyscy musimy ze sobą skutecznie współpracować. Dyscyplina, stosowanie się do zasad higieny są kluczowe, abyśmy wspólnie przezwyciężyli obecne trudności i optymistycznie patrzyli w przyszłość.

Z wyrazami szacunku,

Polska Sieć Drogerii VICA

Zachary

Taśma pleksy super . Pracownicy są najważniejsi narażają swoje zdrowie . Należy im się porządna premia . Ruch w sklepach większy co się równa z zyskiem dla właściciela a przede wszystkim wieksza praca pracowników . Czy szefostwo docenia pracowników ? Szykuje odpowiednie wynagrodzenie??

Dor

Dlaczego w całej firmie jest taka duża rotacja pracowników? Dużo ludzi od was ucieka?

Pr
@Dor

Skąd ma Pani takie informacje?

Zaper

Bardzo dużo sklepów korzysta na chwile obecna z zakupów internetowych. Dlaczego Vica się do tego nie dostosuje?

Kasia z Wielkiej Polski
@Zaper

Oby nie! My chcemy mieć pracę! Czy ty widzisz co dzieje sie na swiecie? Jestem wdzieczna, ze moge normalnie do pracy chodzić. Moj mąż właśnie dostał wypowiedzenie - firmy szukają oszczędnści. Stosujemy sie do zalecen bezpieczenstwa w drogeriach i tak bedzie dopoki ta chora sytuacja sie nie zmieni.

Koronaświrus
@Kasia z Wielkiej Polski

Dobrze mówisz. Ja tez się cieszę, ze mam robotę. Bałam się, ze nas tez pozamykają. Sąsiadka pracuje w sklepie z ciuchami to ja na urlop przymusowy wysłali. Kolega w media expert tez na urlopie teraz. A co będzie później? Przez to wszystko naprawdę zaczęłam doceniać to co mam, tym bardziej ze kredyt się sam nie spłaci.

Zosiasamosia

Czy pracownicy otrzymają premie za prace w tak trudnych warunkach zagrażających zyciu? (usunięte przez administratora)

Beata

Brawo Drogeria Vica! Konstruktywna krytyka w tym przypadku przynosi pozytywne rezultaty, by w przyszłości pracować lepiej!

@Beata

Dziękujemy za komentarz. Pani Beato, robimy wszystko co w naszej mocy, aby umożliwić bezpiecznie funkcjonowanie naszych drogerii w tym trudnym czasie. Jednocześnie zawsze jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, bo wyłącznie z takiej możemy wyciągać wnioski, by nieustannie usprawniać i rozwijać naszą działalność. Pozdrawiamy i życzymy zdrowia!

Kierownik Sklepu

Moje spotkanie z dwoma paniami mialo miejsce w siedzibie firmie, cala rozmowa trwala 20 minut. Nie ukrywam Panie byly bardzo dociekliwe i bardzo wsluchane w to co mowię. Wywnioskowałam, ze maja przygotowany zestaw pytań. Rozmowa jednak nie spowodowala u mnie stresu, raczej atmosfera mila.

oj bylo ich sporo, m.in jakie umiejetnosci zarzadzania ludzmi wprowadzilbym w nowej pracy, metody motywacji, czym dla mnie jest dobra atmosfera w pracy,

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Dobra_rada

Teraz pora na klimatyzacje. Na niektórych placówkach +35 st. latem.. dwie butelki wody tygodniowo nie pomogą uporać się z upałem.

Minaj

Sklepy czy inne instytucje zakładają specjalne pleksy czy szyby na lady dla bezpieczeństwa swoich pracowników.

Lili9995

Mało tego jest duży nacisk na prowadzenie instagramow i zachęcanie klientow do przybycia do drogerii dzięki super promocja. Tutaj nie jest wazny człowiek, lecz $$$$$$$

@Lili9995

Panienka regionalna zamiast przytakiwać swojemu pracodawcy, powinna zawnioskować o premie dla pracowników, którzy ryzykują własnym życiem i nie korzystają z przywileju jakim jest L4!!!!!

Haha
@:)

Premie? Za co? Ze target nie został zrealizowany?

Zosiasamosia
@:)

W konkurencyjnej firmie kazdy pracownik ma tyle premii co kierownik wyrabiający TARGET w vice ;)

Gosc

„Zminimalizuj ryzyko zarażenia sie koronowirusem przyjdź do drogerii vica i kup mydełko. Zapraszamy na zakupy do drogerii Vica.” Bardzo duży minus dla właścicieli. Zdrowie pracowników jak i klientow powinno byc priorytetem! Warto brać przykład z innych sa sprawy ważne i ważniejsze.

Magdalena

Czy w związku z rozpowszechnianiem się wirusa drogerie są czynne?

do Magdalena
@Magdalena

Przeciez dla szefa to najlepsza okazja, by zrobic dobry utarg. Centra handlowe pozamykane czyli konkurencji brak. Nie łudźcie sie ze szef pozwoli Wam zamknac sklepy :) W tej firmie człowiek/pracownik jest na ostatnim miejscu.

Ulalala

Instagramy huczą o super okazjach i zapraszają klientow na zakupy! Chcesz zminimalizować ryzyko zakażenia i roznoszenia wirusa? Zadbaj o swoich pracowników i klientow i zamknij sklep. W zyciu nie sa najważniejsze pieniadze

Ori

Na stronie drogerii widnieje nowa oferta pracy specjalisty ds. Marketingu, który jest na niskim poziomie..

(usunięte przez administratora) Pracownicy nie odbywają żadnych szkoleń, wiedzę produktowa czerpią z internetu. Oferta pracy zawiera informacje o organizowanych szkoleniach dla pracowników. Wymagania i obowiązki przybywają, a pieniądze wciąż takie same.

All

Co dzieje się z próbkami kosmetyków oraz z pełnowartościowymi produktami które powinny otrzymać ekspedientki?

Lol
@All

No jak gdzie??? Panie z centrali kąpią się w gratisach, ale jeśli chodzi o wiedzę na temat topowych produktów - ocena mierna????, zatrzymały się na nakładaniu fluidu paluszkami????

Sławomir
@Lol

Pracownicy w ramach benefitów dostają gratisowe próbki kosmetyków? Ciekawi mnie, czy można też liczyć na zniżkę na asortyment drogerii. Dodaj proszę więcej informacji na ten temat.

Ilona

Jeśli nie zależy Ci na zyciu prywatnym i nie masz rodziny ta praca jest idealna dla Ciebie!

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to 1600 zł + premia za sprzedaż której nie jestes w stanie zrealizować. Jesli chodzi o prezenty świąteczne to dostajesz żnizke do drogerii vica!

Layk

Wychodzi na to że pracownik zarabia prawie tyle co kierownik.

????

Normalnie pracodawca roku brawa dla prezesa

Sisi40
@Layk

Tak możliwe że masz stowke więcej lub 150 czasem pomiędzy stanowisko kierownicze A doradca klienta w tym ciągle kontrolę telefonu dlaczego tego jeszcze nie sprzedalyscie tylko Wy tu macie i tu kolejny ochrzan i nacisk że przyszło co do czego same to musielismy kupić żeby mieć spokój od strony regionalnej i szefowej co drugi dzień musisz jechać do banku nikogo nie interesuję czy masz auto czy nie Ty jedziesz chyba że poprosisz koleżankę bank wciskanie rzeczy z datą ważności jedno dwu lub trzy dniową wszystko co do sztuki jakimś cudem masz wcisnąć klientowi jeśli nie to nie radzę być w twojej skórze i wysluchiwac tego wszystkiego chodzenie z gazetami po targu Zenada....

Halina

Czy ktoś podzieli się opinią na temat pracy w Śmiglu? Widziałam, że poszukują kierownika i sprzedawcy i zastanawiam się czy aplikować.

Ona
@Halina

Warunki pracy w każdej drogerii sa takie same jedyną różnica jest załoga ekspedientek.

Sławomir
@Ona

Skoro warunki pracy w każdej drogerii są takie same, to mógłbyś sprecyzować, jak one wyglądają? Niestety nie mam doświadczenia w tej branży, dlatego chciałbym się zorientować, na co konkretnie można liczyć.

Ona
@Sławomir

Prosze przeczytać wszystkie opinie na dole.

@Halina

Nie radzę na żadnego kierownika lub zastępcę... tylko co dzień będą telefony atmosfera nie do zniesienia będziesz obrywać za byle co za marne grosze już nie wspomnę o rescie tej chorej pracy ...

Anna Z

Witam, jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna na kierownika sklepu? Fajnie jakby ktoś napisal tez jak wygląda dzien kierownika w takim sklepie.

@Anna Z

Rozmowa istna Zenada biorą pierwsza lepszą co nawet jej nie znają.... nie wiedząc o niej nic A przyjdzie co do czego powiedzą że to Ty Ja wybrałaś na kierownika nie Oni u nich liczy się tylko sprzedaż kierownika mają gdzieś

Marga

Konkurencyjne wynagrodzenie to waszym zdaniem najniższa krajowa? Na jaki rozwój osobisty można tu liczyć?

Agaga
@Marga

rozwijasz sie plastycznie podczas wycinania i klejenia kolorowych karteczek na witrynie sklepowej ????

@Marga

Na żaden rozwój plus dodatkowo żeby dostać premię musisz wciskać PRODUKTY co data się kończy na drugi dzień lub do nikt tego nie kupuje i jest to do wycofania dostaniesz 1600 z groszami na rękę po odciagnieciu

Milena

Jaki pakiet socjalny oferuje Drogeria Vica?

Helena

Praca bardzo stresująca nie warta tych marnych pieniędzy podstawa + 200zl za stanowisko kierownicze.

Zostaw merytoryczną opinię o Vica Sp. z o.o. - Pępowo

• Jak się pracuje w Vica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vica Sp. z o.o.