Opinie o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Hanna

@Ha możesz napisać coś więcej o socjalu w Vica? Na co konkretnie można liczyć? Czy pracodawca oferuje dofinansowanie do karty sportowej lub prywatną opiekę medyczną? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracownikami? Takie informacje będą ważną wskazówką dla zainteresowanych osób.

@Hanna

Pracodawca niczego nie oferuje tak jak jest napisane socjal jest zerowy. Pierwsza to umowa zlecenie następne umowy o pracę. Nie polecam Vici jaki pracodawcy dla tych którzy sie szanują i chcą coś osiagnąć. Pozdrawiam były pracownik.

Ha

Socjal na wysokim poziomie.

Hanna

Na stronie internetowej Vica, znalazłam informację, że firma obecnie rekrutuje na stanowiska: Specjalista ds. Merchandisingu Grafik Informatyk/Serwisant IT Czy ktoś z Was jest zainteresowany tymi ofertami i planuje wysłać swoje dokumenty aplikacyjne? W przypadku odbycia rozmowy kwalifikacyjnej, podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Będzie to ważna informacja dla kolejnych aplikantów.

Lajla

Co powiecie o wynagrodzeniu? Adekwatne do wykonywanej pracy? Jak wyglada socjal? czy w swieta dostajecie bony?

????
@Lajla

Adekwatne wynagrodzenie nie zarobisz wiecej niz 1900 nawet na stanowisku kierownika, socjal zerowy, bony 100zl. oczywiscie do wydania w Vice. Pozdrawiam

Doradca 4 lata
@Lajla

Wynagrodzenie zależy od wypracowanej premii . Jak zrobimy target to spora premia I dobra wypłata. Jak targetu nie ma to premie są, ale mniejsze . Mamy promocje pracownicze i różne konkursy z nagrodami. Na święta zawsze coś dostaniemy, ale nie pamiętam kwoty. Ja nie narzekam pracuje z fajnym zespołem I umiemy wypracować sobie dobrą premię. Wszystko zależy od placówki I kierownika.

Tos
@Doradca 4 lata

Nie ma czegoś takiego jak bony. Na swieta BN dostaniesz jedynie (100 zł do wykorzystania w drogerii Vica). Targety są zawyżane wiec premii brak.

Ilona
@Lajla

Wynagrodzenie marne.Pracownicy tyle ile sprzedadzą, kierownik bez targetu i innych premii które bardzo ciężko wyrobić 1800-1900zl Pracujesz jak wół,chora chodzisz do pracy później cię zwolnią.Taka jest kariera w Vice

@Lajla

To prawda co piszą dziewczyny, target jest celowo zawyzany, kierownik 1800 zł i gratis opierdziel co chwilę za wszytko od szefowej. W tamtym roku na święta dali fajny target, jednak na następny dzień przyszedł meil do wszystkich kierowników że szef Przemyśl sprawdzę, wie że możemy się bardziej postarać i podniósł target do takich kwot że w życiu nie były osiągalne. Wszytko się robi by zabrać pracownikom premie. Żadnych bonów na święta nie ma, jest uzupełniana karta Vica i tylko tam można zrobić zakupy na 100 zł. Każdy kto popracuje choć trochę, bardzo szybko przekonuje się że pracownik jest nikim w tej firmie.

Natalia
@Lajla

Muszę się zgodzić z opiniami negatywnymi.Taka jest prawda traktują źle pracowników a kierowników jeszcze gorzej. Rano przychodzisz i masz kilkanaście informacji co masz zrobić następnie biuletyn ,stojaki,Instagram, ciągłe zdjęcia itd.Najlepszy sklep Koźmin wszystko ma być tak IDEALNIE jak tam. W Biedronce lepiej płacą zwykłemu pracownikowi.

Tos
@Lajla

Nie dajcie się nabrać na piękny opis w ogłoszeniu :)))

Były Pr
@Doradca 4 lata

Konkursy śmiechu warte ciągle Ci sami liderzy.Jak można porównać małe placówki i miejscowości do większych ? Cały system źle dziala!!!!! Kilkuletnich pracowników byls garstka na 35 placówek Pewnie teraz jeszcze mniej

Kierownik Sklepu

Moje spotkanie z dwoma paniami mialo miejsce w siedzibie firmie, cala rozmowa trwala 20 minut. Nie ukrywam Panie byly bardzo dociekliwe i bardzo wsluchane w to co mowię. Wywnioskowałam, ze maja przygotowany zestaw pytań. Rozmowa jednak nie spowodowala u mnie stresu, raczej atmosfera mila.

oj bylo ich sporo, m.in jakie umiejetnosci zarzadzania ludzmi wprowadzilbym w nowej pracy, metody motywacji, czym dla mnie jest dobra atmosfera w pracy,

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Obiektywna

Nie ma nic takiego jak bony w tej firmie. W nagrodę w Swieta Bożego Narodzenia idziemy do pracy! gdzie utarg wynosi nie więcej niż 200zl.

Hanna

@Lajla a jakie konkretnie stanowisko w Vica Cię interesuje? Jeżeli podasz taką informację, osobom zorientowanym w temacie będzie łatwiej odpowiedzieć precyzyjnie. Zachęcam nie tylko pracowników zatrudnionych bezpośrednio w drogerii, ale też tych w centrali do podzielenia się z nami informacją na temat warunków zatrudnienia. Każda wiadomość napisana przez osobę posiadającą wiedzę z pierwszej ręki będzie niezwykle cenna dla użytkowników forum.

Hanna

@DoAntyVica czy jesteś pracownikiem Vica? Jeśli tak, to czy możesz napisać nam więcej co sądzisz o tym pracodawcy? Co lubisz w tej firmie, a co byś zmienił/zmieniła, żeby praca tam była dla Ciebie bardziej satysfakcjonująca? Wszystkie opinie od doświadczonych osób są na wagę złota dla użytkowników forum poszukujących zatrudnienia.

AntyVica

Nie polecam nikomu pracy w drogeriach Vica. Wykorzystują pracownika do granic jego możliwości, płacą najniższą krajową, wymagania ogromne, za żadną sobotę i niedzielę przepracowaną nie dostałam nigdy ani jednego grosza! Prawo pracy w ogóle nie przestrzegane. Jak dla mnie....zmarnowany czas!

DoAntyVica
@AntyVica

Wymagania jak w douglasie, szkoda ze wypłata nie ta sama.

Hanna

@AntyVica czy soboty i niedziele były dodatkowymi dniami pracy czy obowiązkowo trzeba było pracować w te dni? Czy zgłosiłaś do działu kadr fakt, że nie zapłacono Ci za te dni pracy, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację? Czy sytuacja taka była jednorazowa, czy powtarzała się? Co jeszcze, według Ciebie, świadczy o nieprzestrzeganiu prawa pracy? Te informacje pomogą naszym użytkownikom w rozeznaniu się co do realiów w Vica.

Hanna

@Klientka, Twoja opinia o poziomie usług świadczonych przez pracowników Vica oczywiście jest ważna i potrzebna, jednak w przypadku tego forum jest niezgodna z jego tematyką. Miejsce to poświęcone jest zamieszczaniu wyłącznie merytorycznych opinii o tej firmie, ale jako pracodawcy. Dlatego proszę osoby zatrudnione w niej o kontynuowanie dyskusji na jego temat.

Wanda
@Hanna

A jaka będzie zgodna? Skoro jakiś klient zauważa nachalnosc pracowników to nie może nic na ten temat napisać?nie tylko w Miliczu takie sytuacje mają miejsce!

Klientka

Milicz tragedia!!! Wciskają produkty na siłę z krótkim terminem ważności!!! Pani kierownik wszystko wie najlepiej !!! Stanowczo nie polecam!

Hanna

@daga, jako plus zatrudnienia w Vica wymieniłaś pakiet szkoleń. Czy możesz pokrótce przedstawić jakie szkolenia są oferowane pracownikom przez tego pracodawcę? Czy uważasz, wiedza z nich płynąca może być przydatna również w innych miejscach pracy? Bardzo Cię proszę o pozostawienie opinii na ten temat.

Gall
@Hanna

Widzę ze Hanna na wszystkich forach sie wypowiada i jest strasznie ciekawska przyjdź zatrudni się w tej firmie i sama zobaczysz co jest tu na plus a co na minus. Chyba ze juz jestes pracownikiem ?????

Hanna Anna
@Gall

Przecież to pisze ktoś z centrali, nie widzisz tego :)

daga

w tej firmie nie znaja chyba pojęcia pakiet socjalny (o paczkach dla dzieci, bonach świątecznych można pomarzyć). Najnizsza krajowa to nie jest "konkurencyjne wynagrodzenie" premie owszem są od sprzedaży które ciężko zrealizować. Na plus mogę ocenic pakiet szkoleń które są na wysokim poziomie

Hanna

@Ja, czyli tych wszystkich rzeczy, które wymieniłaś w swoim poście nie masz zapewnionych w Vica? Może w takim razie napiszesz coś o tych warunkach jakie ta firma proponuje na rozmowie kwalifikacyjnej? Na pewno osoby, które nie mają wiedzy w tej kwestii chętnie zapoznają się z Twoim wpisem.

Aga
@Hanna

Nic tam nie ma .Żadnego socjalu ,premie to cud jesli uda sie zrobić i to nie ty dostajesz tylko kierownik ty masz grosze od sprzedaży .Żadnych pieniędzy na święta itp . Wymagania z kosmosu .A zarobki śmiesznie niskie i lipne umowy.Tyle w temacie.

Becia
@Hanna

Na rozmowie kwalifikacyjnej ładnie wszystko przedstawiają. Rzeczywistości jest inaczej.

W każdej innej drogerii maja lepiej niż w vice. Dwa razy do roku na swieta kasa. Premie od sprzedaży i nadgodziny odpłatne za soboty i niedziele

Pipi

Czy możecie napisać coś na tematyl makijazu w tych drogeriach? Warto skorzystać?

Nika
@Pipi

Jak lubisz byc malowana starymi testerami i pedzlami to sie zastanów

Olka
@Nika

Byłam malowana wszystko ładnie piękne ale fakt te testery którymi byłam malowana to porażka, choć makijaż wyglądał ładnie wolę następnym razem udać sie do kosmetyczki

Seb

Maja nowy CAMAY rewelacja

Malina

Jak to wszystko czytam stwierdzam że drogeria w koźminie zeszła na psy...kiedys panowała tam miła atmosfera a teraz dziewczyny bez wiedzy które wciskają produkty. Kierowniczka bez komentarza...personel tzn niektóre dziewczyny które kiedyś pracowały potrafiły doradzić bez nachalnego wpychania kosmetyków. Tamta ekipa z była regionalną dalej by trzymała klasę drogerii z dobra opinia .pozdrowienia dla tamtych dziewczyn

X
@Malina

W życiu nie zgodzę sie z twoją opinia. Tamta ekipa jak i regionalna to miała taki (usunięte przez administratora) na sklepie napchane tyle wszystkiego i zero miejsca na spokojne zakupy!z dodatku pani(usunięte przez administratora)Pracująca przy kasie wciskajaco co popadlo. Teraz ta drogeria jest na poziomie tak samo jak jej pracownice.

Malina
@Malina

Nie chodziło mi o Pania J. Tylko o reszte młodych pracownic.każdy ma swoje zdanie

Justyna
@Malina

Tamte czasy już nie wrócą, na sklepach zostały same lizusy, tylko jak ktos wcześniej pisał jak regionalna wychodzi to wszyscy na niej psy wieszają. Nawet magazyny :-) Kazdy na każdego gada i (usunięte przez administratora) obrabia. Ulubionym tematem kazdej vici jest pani P

Dodka
@X

Dokładnie! Każdy się zachwyca vica sprzed 5 lat a wtedy to wejść do sklepu nie szło bo tak napadaly na klientów wciskając co popadnie! Kierowniczka a później regionalna to tak ganiala pracowników a sama na zapleczu placki jadła! Żal żal żal

Agnes

Chodzę na zakupy do jednej z tych drogerii, zastanawiam się jak ,,wymalowana,, ekspedientka może mi dobrze dobrać kosmetyk. Pisząc ,,wymalowana,, mam na myśli nałożony fluid w ilości chyba z pół tubki a do tego okropnie wymalowane oko. Po za tym moja opinia jak najbardziej na plus, dużo nowości.

Lejdis
@Agnes

Przyznaję ci rację, niektóre z pań mają tak okropny makijaż ze trudno zrozumieć jak taka osoba może proponować nałożenie podkładu przed zakupem i doradzać w zakupach. Nie chcę tu nikogo obrażać ale najpierw chyba powinni zainwestować w bardzo dobry wizerunek swojego personelu...

Niewidoma

Większość opinii śmiało stwierdzam że piszą te cudowne kierowniczki, które liza 4 litery na każdym zebraniu bądź spotkaniu z regionalna. Najczęściej udostępniają posty na fb swojej"ulubionej pracy"A na instagramie nawet filmiki nagrywaja a jak tylko zamkną drzwi sklepu, w którym pracuja to nie pozostawiają suchej nitki na centrali i całej firmie! Jesteście tak fałszywe ze az w oczy razicie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Vica Sp. z o.o. - Pępowo

• Jak się pracuje w Vica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vica Sp. z o.o.