Opinie o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Aga

Również nie polecam pracy w centrali.Pracowalam az dwa dni i to wystarczylo by się przekonać jak tam jest.To prawda, że panie sa wredne. Wymagania sa bardzo duże.

Stefa

Nie polecam pracy w centrali Pępowo. Umawiasz się na konkretny zakres obowiązków a co chwile dorzucają Ci kolejne. Nawet w twoim wolnym czasie np w urlopie szefostwo wydzwania i zawraca dup.... nieistotnymi rzeczami a to przecież twój czas wolny i nic w zamian nie dostajesz. Mimo zwiększających się przez cały czas obowiązków pensja pozostaje taka na jaką się zgodzisz na początku. Nie ma mowy o podwyżce. Na początku mydlą Ci oczy, że każdy Tobie pomoże, że sobie poradzisz w razie problemów otrzymasz pomocną dłoń a jak czegoś nie wiesz to słyszysz, że to twój zakres obowiązków i nikogo nie obchodzi jak sobie z tym poradzisz. Panie pracujące w centrali są złośliwe i tylko czekają aż podwinie Ci się noga i zaraz biegną dumne do szefostwa. Na szczęście nie muszę już tam pracować.

Hanna

@Tamara to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy. Co więcej możesz napisać o pozytywach pracy w Vica Sp. z o.o.? Co najbardziej sobie cenisz w pracy? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniona, w jakim dziale?

Hanna

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w Vica Sp. z o.o.

Kierownik Sklepu

Moje spotkanie z dwoma paniami mialo miejsce w siedzibie firmie, cala rozmowa trwala 20 minut. Nie ukrywam Panie byly bardzo dociekliwe i bardzo wsluchane w to co mowię. Wywnioskowałam, ze maja przygotowany zestaw pytań. Rozmowa jednak nie spowodowala u mnie stresu, raczej atmosfera mila.

oj bylo ich sporo, m.in jakie umiejetnosci zarzadzania ludzmi wprowadzilbym w nowej pracy, metody motywacji, czym dla mnie jest dobra atmosfera w pracy,

logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Arleta

Ta firma jest od kilku lat na "wyżynach" inaczej by ją zamkli jak Twoją poprzednią .

@Arleta

Zamknęli moja droga nie zamkli - proponuję więcej czasu w książkach przyda się .

Tamara
@ja

Nie myli się ten kto nic nie robi. Wzajemnie ! Jak wcześniej napisałaś "żanujące". Drogie Panie, osobiści polecam pracę w tej sieci sklepów . Umowa o pracę , wynagrodzenie na czas a reszta to zależy na jakie osoby traficie na swojej drodze.

Emila

Wiedzę kierowniczka ma na pewno taką jak dporowadzić firmę do upadłości. Ma w tym wprawę .

Kierowniczki
@Emila

Ty na pewno wyniesiesz tą firmę na wyżyny Emila hehe także śmiało bierz się do pracy i pokaż nam wszystkim jak usprawnić działanie firmy

Ewelina
@Kierowniczki

Zostawiam to bez komentarza Pani Kierownik. Sama sobie odpowiedz na pytanie czy postępujesz uczciwie.

Mysia

Też uważam że ekspedientki i Pani kierownik z Jarocina jedyną wiedze jaka posiadają to na temat papieru toaletowego , może nawet i w papierze byłby problem czy jest jedno czy dwu warstwowy ;D

Hanna

@Mysia jakie zmiany dokładnie zaszły?

Mysia

Popieram komentarz wyżej. Już ta atmosfera fajna nigdy nie wróci. Praca pracą jednak tak drastyczne zmiany w ostatnim czasie to przykrość. To już nie ta sama firma. Nie ci sami ludzie którzy zbudowali coś co teraz totalnie zostaje zaburzone.

No

Dlaczego prezes firmy zatrudnia ludzi z upadających firm?skoro wszyscy normalni poszli w długą to wiadomo że innego wyjścia nie ma. A ona to już takie @ smaruje ze jeszcze chwila i inspekcja pracy się za to weźmie.

Magda

Zwolnienia w tej "firmie" to już codzienność kto posiada troche ambicji prędzej czy później odejdzie oczywiście są w tej firmie osoby które nawet nie myślą o zwolnieniu dlaczego to już wiadomo . Nowa pani no co tu dużo mowić "ucho prezesa" ;)szacunek dla ludzi bardzo mały jak nie ty to inny :)

Jolka

Ostatmio to źle sie dzieje. Nowa pani Ktora przyszla z firmy,która oglosiła upadłość zatrudnia swoje kokeżanki...a zwalnia obecnych pracowników. Czy szef o tym wie?

Swoja
@Jolka

Czy mowa o pani PHW ? Miałam z nia do czynienia właśnie w tej upadlej firmie. Nie polecam pracy z ta pania !

Katarzyna
@Swoja

Co ktoś każe wam się zabrać do pracy i już jest zły. Tak na pewno miałaś z nią do czynienia w poprzedniej firmie i przypadkiem znalazłaś o niej tu komentarz??? Nie ośmieszaj się. Zaraz widać, że pracujesz w vica i jak ktoś zaczął w końcu wymagać minimum wiedzy to już go oczerniasz. Typowy polaczek wszystko brać a od siebie nic nie wymagać. Żanujące

stefa
@Jolka

Jolka nie kłam. Nic tym nie zyskasz

Ilona
@Swoja

Pani P wielka kierowniczka. Zakładając zeszyciki jak w szkole by wpisywać kto ile sprzedał produktów- żenada (wywołuje pani tylko wojnę między pracownikami)Żadnego szkolenia wstępnego o produktach a przyjeżdżając na kontrolę wymaga pani żeby wiedzieć więcej niż po jakiejś szkole kosmetycznej.Priorytet miesiąca ( ilość produktów na paragonie) a może by tak chodzić za klientami i pakować im produkty do koszyka hahahaha

Paulina

Polecam Wam Vice w Koźminie Wlkp a zwłaszcza robienie hybryd przez panią I. Naprawdę świetnie się trzymają a do tego super cena!

obsmarowana

w kozminie rosmman ? ja od czasu do czasu robie zakupy w vice jarocin I powiem szczeze ze jestem coraz bardziej zniesmaczona pani w rudych włosach mierzy od gory do dolu I komentuje stroje klientow z kolezankami , przysluchujac sie rozmowa mozna wiele sie dowiedziec kto jak sie ubiera kto z kim romansuje I kto co robi obgaduja wszystkich , pewnie po moim wyjsciu to ja bylam obsmarowana od stop do głowy . Wiedza na temat kosmetykow znikoma . Ogolnie nie polecam I jeszcze wyglad sklepu . Sklep oraz pracownicy zenada to juz Kozmin wieksza dziura a lepsza obsluga

Bubu
@obsmarowana

Troche sie nie zgadzam z ta wypowiedzia jesli chodzi o Pania w rudych wlosach ,kazdy mama prawo kogos zmierzyc i napewno Pani robi to samo . Ta dziewczyna akurat jest bardzo kompetentna i na duzy zasób wiedzy na temat rozznych kosmetykow zreszta ja wiekszosc dziewczyn. Chodze tam i jesten bardzo zadowolona z pracy i obslugi wlasnie rudej Pani.

Bubu
@obsmarowana

A jesli chodzi o wyglad sklepu to nie wina osob pracujacych tam tylko szefostwa bo takie miejsce sobiew wybrali.

Mikołaj

Witam , podobno zamykają Vicę w Koźminie Wlkp i w tym miejscu będzie Rossman

Jagoda

A ja byłam nie dawno na zakupach w Pępowie i jestem mile zaskoczona. Zauważyłam, że personel się zmienił i to na lepsze. Profesjonalna obsługa, na każde pytanie konkretna odpowiedź. Panie znają się na rzeczy. Z przyjemnością robi się zakupy.

Kinga
@Jagoda

Profesjonalna obsługa? Chyba jak się zapyta o papier toaletowy, bo ogólnie Panie mają wiedzę baaaardzo małą, a podejście do klienta jeszcze gorsze. Porównując do ekipy ta wypada słabiutko.

Jagna
@Kinga

Pani Jagodo Panie maja plakietki z imionami jak źle została Pani obsłużona to trzeba był się zwrócić do kierownika sklepu.

ertw

@hyn pewnie tak..nie wykluczone ze cos sie pojawi..

Patrycja

We wschowie w drogeri Vica nie lepiej. Zawsze gdy sie wybieram tam to patrze przez szybe czy nie ma takiej rudej w króciutkich wlosach jak jest to nigdy nie wchodze tylko ide dalej do rossmana. Wyobrazcie sobie ze celowo osxykala mnie na pieniadze (dalam jej karte bo byla znizka a ona mi wydala jak bez karty gdy poprosilam o paragon okazalo ze faktycznie byla znizka ale myslala ze sie nie zorientuje dodam ze chodzilo o kwote 25 zl ) po za tym robi glupie miny ktore widac w lustrze... normalnie wierzyc sie nie chce ze tacy ludzie pracuja w handlu... ogolnie zaloga sklepu sie zmienila i nowe dziewczyny sa fajne a ta zdecydowanie za dlugo tam pracuje i mysli ze jest bogiem. Ogolnie polecam bo fajne i niespotykane kosmetyki w rozsadnej cenie fachowe doradztwo we wszystkich kategoriach tylko zalezy na kogo sie trafi...

qwerty

Ostatnio rozwoziłam cv i weszłam także do vica w galerii ostrów i na wejsciu milutka ekspedientka.. Patrzyła za mną i uśmiechała się... Jak tylko podałam cv z wredną miną usłyszałam że nikogo nie potrzebują.. Miłe na pozór jak widać. Co do paznokci koleżanka robiła hybrydy w kozminie i podobno po tygodniu odpadly . ja robie sama takze nie testowalam.

mysia

Witam. Mam pytanie do osób tam pracujacych. Czy stanowisko doradzcy klienta polega na pracy w sklepie i pomoc klientom czy w terenie.?

Zostaw merytoryczną opinię o Vica Sp. z o.o. - Pępowo

• Jak się pracuje w Vica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vica Sp. z o.o.