Opinie o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

ciucia

Ja kupuję w drogerii w Koninie na Dworcowej - szczerze mówiąc skład osobowy jeszcze z Kamy czyli wcześniejszej drogerii - i jestem zadowolona. Zawsze ktoś mi doradzi. Obok jest Rossmann - ale na razie pozostaje wierna mojej stałej Drogerii. Parę zmian by można było zrobić - bzdurą były np.petardy itp brakło jeszcze hot-dogów czy kawy - ale to mógł być nietrafiony pomysł nowego właściciela. Pewne towary zniknęły a mogły być - a pewne dziwne się pojawiły - ale to wynika chyba z polityki Vici.

szef

Drogie Panie dzisiaj piszecie jak wam było ciężko, jutro będziecie pracować w innej firmie i też będziecie narzekać jak wam źle, pojutrze w innej firmie i też będzie źle i tak w kółko. Zmienią się tylko wasi wrogowie - pracodawcy i ich kierownicy. Zawsze znajdziecie sobie kogoś kogo trzeba obsmarować. Jeżeli ktoś ma lepiej od mnie to trzeba go zniszczyć - nieważne w jaki sposób. Osoby o których tu piszecie może nawet nie wiedzę że są sławne w sieci. Jesteście przykładem typowych Polaków. Mój sąsiad nie może mieć lepiej od mnie!!!!! Dlaczego dopiero teraz was olśniło? Może nie było tak źle, jak teraz macie?! ...Proszę pamiętać że bezpodstawne oszczerstwa i pomówienia są karane!!!... Życzę powodzenia w karierze i znalezienia idealnych warunków pracy. Pozdrawiam

wowo

Skoro dzialo sie zle to trzeba było reagować odrazu bo dzisiaj to juz bezsensu rozdrapywać rany.

klient

Niestety brak towaru z gazetki to chyba norma. W Pępowie też najfajniejszych promocji ciągle brak albo "czekają za dostawą" albo "już nie ma" i gazetka się kończy, a zakupy nie zrobione, bo się nie można doczekać... Porażka. Po co gazetka, skoro ciągle brak towaru. Chyba, żeby klienta odstraszyć, bo ja po kilku takich sytuacjach wolę pojechać do Rossmanna.

Kierownik Sklepu

Moje spotkanie z dwoma paniami mialo miejsce w siedzibie firmie, cala rozmowa trwala 20 minut. Nie ukrywam Panie byly bardzo dociekliwe i bardzo wsluchane w to co mowię. Wywnioskowałam, ze maja przygotowany zestaw pytań. Rozmowa jednak nie spowodowala u mnie stresu, raczej atmosfera mila.

oj bylo ich sporo, m.in jakie umiejetnosci zarzadzania ludzmi wprowadzilbym w nowej pracy, metody motywacji, czym dla mnie jest dobra atmosfera w pracy,

logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Klient

Witam też jestem klientem sklepu Vica w Błaszkach popieram Panią, która napisała komentarz o tym że są promocje a nie ma towaru w sklepie, też zdarzyło mi się kilka razy przyjść z gazetką do sklepu a towaru już nie było bardzo dziwna sprawa a Pani mi mówi, że się coś skończyło to pytam o której należy przyjść??? Chyba osoba kierująca sklepem nie robi po prostu odpowiednich zamówień na czas i w ten sposób sklep dużo traci bo w innych miastach towar jest (wiem bo mam znajomych w Ostrowie). Poza tym jeśli mogę zwrócić uwagę to chciała bym podkreślić że mi osobiście przeszkadza zapach papierosów który często rozchodzi się po sklepie, nie wszyscy klienci są osobami palącymi i może to komuś przeszkadzać skoro Panie tam palą to niech albo wychodzą poza sklep albo nie palą po prostu w pracy. Dziękuje pozdrawiam.

klient

WITAM jestem klientem sklepu Vica w Błaszkach i mam pytanie robicie promocje atrakcyjne tylko szkoda że zawsze brakuje towaru nawet tego samego dnia już nie ma może niech tu na miejscu robią zamówienia bo tam gdzieś w biurze nie wiedzą ile sklep potrzebuje .Podkładu nie ma miesiąc i kolorów cieni też a spirale do rzęs były chyba jeden dzień jak wyczytałam w gazetce to pani mówi że brakło .Po co te promocje jak nigdy nie możne kupić ,trzeba mieć szczęście aby coś trafić

Mała

Zaczynając pracę w tej drogerii jeszcze parę lat temu było naprawdę ok. Wiadoma sprawa, że aby zarobić coś więcej trzeba było się postarać coś więcej od siebie dać. Było tak do momentu, aż zaczęła się zmieniać 'GÓRA' Zmieniła się kierownik regionalna, a za tym poszła fala zmian w zakresie sprzedaży i podejścia do klienta. Nie twierdzę, że to ona jest wszystkiemu winna. Moje zdanie jest takie, że to odgórnie zaczęto coraz więcej wymagać, a pensja stanęła w miejscu i tak, dostajemy teraz podstawę, bo jak wyrobić jakąkolwiek premię, skoro w mojej miejscowości jest tak duża konkurencja i ludzie wolą samoobsługę, a nie przestraszone ekspedientki wciskające produkty, aby do pensji coś więcej dorzucili. Jestem ciekawa jak w tym roku będą wyglądały paczki na święta, bo ostatnio ta szynka była żenująca... To już mogli nic nie dawać, bo prezent dla pracownika za 20zł to żenada, gdzie w koło w sklepach po te 100zł dostały kobietki, albo jakieś fajne paczki.

pipi

Jak to gdzie W urzędzie pracy na liście bezrobotnych:-)

Gdzie jest stara super ekipa z Pępowa, miłe uśmiechnięte dziewczyny które zawsze super doradziły? Kto zamienił je na panie "uczę się" "nie wiem" "nie umiem" Ten sklep to od jakiegoś czasu kompletna porażka.

Kaśka

Po raz kolejny panie z Pępowa musiałam wołać z zaplecza, bo na całym sklepie nie było żadnej. Odechciewa się robić tam zakupy. Może ktoś zrobi z tym wreszcie porządek

Aga
@Kaśka

Do Kaśka. Widzę, że na każdym forum atakujesz Pępowo. Teraz już mam pewność, że jesteś byłą niespełnioną pracownicą której nie chciało się pracować a na zapleczu widocznie sama cały czas przesiadywałaś więc cie zwolnili. Weź się może do uczciwej i sumiennej pracy to może wtedy będziesz zadowolona z życia :-)

Wiśnia

Praca nieprzyjemna atmosfera dziwna bo raczej powinno być swojsko skoro guru jest nad nami. A tu codziennie schodzą i non stop wierca dziurę w brzuchu. A ta młoda od kolorowki jak wejdzie to do samej ziemi trzeba się uklonic już taka wielką Panią jest. Na kasie to tak mierzy słucha a potem skarży do góry. to jest wiejski sklep a nie douglas! Jeszcze trochę to melise będziemy piły żeby udźwignąć tych dziwolagow.

Mariola

Jestem mieszkanka Pepowa. Dziękuję za zakupy w tej drogerii gdzie guru nad cała siecią sprawuje ta dwulicowa wszystkowiedzaca o innych Pani Jankowska. Niech lepiej tańczy na festynie z gospodyniami które już też mają dość jej obgadywania.

ada

FIRMA TAKA JAK REGIONALNA Z OSTROWA NIC DODAĆ NIC UJĄĆ -DOKŁADNIE SAM WYGLĄD I ZACHOWANIE PANI Ż.....ŚWIADCZY O CAŁYM WIZERUNKU PS: JAK MOŻNA ZATRUDNIAĆ TAKIE OSOBY DO DROGERII CZYM ONA JĄ REPREZENTUJE ????????

Lila

Tak samo jak w pepowie jest w sławie tylko w tych dniach jak jest Pani kierownik. Nie wiem na jakiej podstawie to wstrętne babsko zostało przyjęte na tak poważne stanowisko. Jest tak niemiła opryskliwa i arogancka. Do handlu potrzebni są ludzie z miłą aparycja a nie gbury. Niech tylko Rossmanna otworza to już ten nikt kupował nie będzie!zróbcie z tą dewota porządek!

do Jaga

Nie wiem w którym sklepie pracujesz, że jest tak fajnie, ale panie z Pepowa spotkalam na rozmowie o pracę w Rossmannie. Chciałam złożyć podanie również do Vici, ale teraz się boje, bo chyba nie jest w Vice tak kolorowo, skoro grupowo szukają innej pracy...

x

Nie jestem księżniczką ale kompletne ignorowanie klienta to przesada.

Q

Obecne panie regionalne to raczej kpina a nie lepsze warunki pracy. Pani Angelika była odpowiednią osobą na tym stanowisku. Kompetentna zawsze stylowo ubrana. Wzbudzała respekt i z nikim się nie bratala.dzisiaj to mamy dwie fiksujace damy które gwalca każdego o sprzedaż. Kiedyś tego nie było. Praca sprawiała przyjemność dziś jesteśmy robotami które ścigają się kto jest lepszy w swojej drużynie. Nie ma zgranych zespołów. Jeden z drugim utopilby Cię w łyżce wody. smutne.

Yol

Was wszystkie do jednego wora włożyć co jedna to mądrzejsza. Bez znaczenia czy blondi,grubaska czy czarna mamba.

xxx

Jaga piszesz :proszę zanim napiszecie o ludziach którzy pracują to przemyślcie to dwa razy zanim umieścicie to na forum -pisząc samej źle o innych ???:) Oj zabolały kogoś wpisy i to bardzo :):):) Ciekawe która Regionalna próbuje się bronić :) Skoro jest tak SUPER to dlaczego są złe opinie :)

Jaga

Dzisiaj to forum piszczy o złej obsłudze o złych warunkach pracy itd. jestem tym bardzo zbulwersowana ponieważ pracuję w tej firmie już sporo sporo i miałam okazję poznać metody wychowania nas pracowników przez Panią A. Czy ktoś pamięta jeszcze te czasy? Zapewne! Brak kultury osobistej,ciągle straszenie,zabieranie premii bez powodu,niewyplacanie nadgodzin itd było normą! Kłamała prosto z oczy! Wjechała na sklep 10minut pochodziła wpisała -50punktów i koniec kontroli-nie potrafiła pomóc bo sama nie posiadała wiedzy. Opowiadała przed szefem głupoty a on tylko wypowiedzenia podpisywał. Dzisiaj praca wygląda zupełnie inaczej. Polepszyly się warunki. fakt jest dużo obowiązków ale mamy pomoc od swoich przełożonych. Więc proszę zanim napiszecie o ludziach którzy pracują to przemyślcie to dwa razy zanim umieścicie to na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Vica Sp. z o.o. - Pępowo

• Jak się pracuje w Vica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vica Sp. z o.o.