Opinie o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

N

Praca bez stabilizacji… o umowie na czas nieokreślony możesz sobie pomarzyć. Znam przypadki które pracują kilka lat mając umowę na czas określony. Częste zwolnienia pracowników tez o czymś świadczą.

Aaa.Rawiczanka

Nie polecam zakupów w drogerii w Rawiczu pani kierownik według plakietki p. Justyna nie ma pojęcia o niczym. Przy próbie doboru kremu dla mnie nie posiada żadnej wiedzy wszystko co wie czyta na szybko z opakowania ,klient tez tak może sobie go poszukać. Po prostu żadnej wiedzy. Po czym zaczęła wymigiwać się z pomocy i znikła za drzwiami od zaplecza. Na to zastępca kierownika która była przy kasie z plakietki p.Klaudia uważała ze każda maska do twarzy jest nawilżająca regenerujaca, nie posiadała również żadnej wiedzy na temat danego produktu. Właścicielu firmy zmień personel na doszkolony pod kątem pracy w drogerii i zadbaj zeby obsługa nie wisiała na kasach i zainteresowała się klientem bo potem nikt nie wróci. Ja już napewno . Nie polecam !!!

Sonia

Instagram!!!! Porażka!!! Kierowniczka jednej z placówek wręcza klientce nagrodę w tschercie i spodniach dresowych????‍♀️Nie szata zdobi człowieka, ale wygląd zewnętrzny wzbudza zaufanie, makijaż, manicure i strój to podstawa!!!!

Becia
@Sonia

Czy w drogerii obowiązuje strój elegancki?

Sonia
@Becia

Jak widać na załączonych zdjęciach niekoniecznie????????????

Ktosik
@Becia

Tak obowiązuje garnitur i suknia balowa.!!!!!!!!!!!

Klientka

Warto byłoby zainwestować w dobra reklamę. Te Instagramy drogeryjne to istna porażka. Czemu nie stworzycie jednego porządnego instagrama drogeryjnego?

Shah
@Klientka

W tej firmie wszystko robi się po kosztach.

Kierownik Sklepu

Moje spotkanie z dwoma paniami mialo miejsce w siedzibie firmie, cala rozmowa trwala 20 minut. Nie ukrywam Panie byly bardzo dociekliwe i bardzo wsluchane w to co mowię. Wywnioskowałam, ze maja przygotowany zestaw pytań. Rozmowa jednak nie spowodowala u mnie stresu, raczej atmosfera mila.

oj bylo ich sporo, m.in jakie umiejetnosci zarzadzania ludzmi wprowadzilbym w nowej pracy, metody motywacji, czym dla mnie jest dobra atmosfera w pracy,

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Gg

Zrobił ktos porządek z kierowniczkami przesiadującymi na magazynie?

Bogusia
@Gg

Nie wydaje mi się. W Rawiczu cały czas to samo

Też mogę powiedzieć to samo na temat rawicza. Co wejdę do tego sklepu to ta mała grubsza dziewczyna jest zawsze w telefonie. O doradzeniu nie ma pojęcia. Prowadzenie instagrama czy tiktoka to jest usprawiedliwienie? . Chyba pani kierownik nie widzi co się dzieje u niej na sklepie No chyba że wie i pozwala. Uważam że szefostwo powinno zmienić załogę na Rawiczu,

pool154

Zainwestowac w szkolenia pracowników oraz przede wszystkim dobra reklame. Nic dziwnego że zamykają kolejne drogerie - bez wkładu nie ma nic. coś za coś

Elka

Jako klient bardzo polecam sklep w Lesznie ,super panie pięknie doradzą bardzo uprzejme będąc w sobotę na zakupach zostałam bardzo dobrze potraktowana polecam

Iwona

Ja juz od dawna nie robie zakupów w drogeri vica w Rawiczu. Wolę podjechać do miejskiej górki. Bardzo miłe dziewczyny które potrafią doradzić. A nie sprzedać szajs po terminie . Tak się zdarza w Rawiczu. Niestety nie da się tego zwrócić ponieważ panie nie wydają paragonu

Kinia

Jestem zainteresowana praca w drogerii. Warto aplikować?

Byłam przejazdem w drogerii Viva i byłam bardzo zadowolona. Szkoda że nie ma takiej w Głogowie.

Staly klient

Muszę przyznać, ze kierownictwo drogerii Vica dba o klienta. Jestem bardzo zadowolona z obsługi . Bez problemu mogłam wymienić produkt, który niewłaściwie podała mi sprzedawczyni. Cenię sobie indywidualne podejście do klienta. Z pewnością będę robiła u Państwa zakupy. SZKODA tylko, ze sprzedawcy nie mają takiego podejścia do klienta jak kierownictwo. Pozdrawiam.

@Staly klient

Hahaha że cooooo? Kierownik ma podejście do klienta ahahah to się uśmiałam. Trzeba najpierw być na sklepie żeby pracować z klientem.

Praciwnik

Kierowniczki w Drogeriach są super he he ciekawe w której ???????????? Może nie wszystkie ale większość kierowniczek w Drogerii ma wyrąbane siedzą na zapleczu i gadają przez telefon a to my pracownicy odwalamy całą robotę za którą kierownicy dostają premię to jest sprawiedliwe ,????????? Pani regionalna powinna się tym kierowniczką przyjrzeć bo personel boi się powiedzieć prawdę jak jest w niektórych Vicach

Shdbrxcs
@Praciwnik

Całe dnie na zapleczu tłumacząc, ze maja bardzo dużo pracy papierkowej.

Kaska

Czyli kogo to wina że rawicz spadl na psy? Szefostwo nie widzi najwidoczniej tego Rawicz juz dawno powinien być zamknięty Jedynie co ich utrzymuje to starsze panie przychodzące po waciki. Ewentualnie czas na zmianę kierownika. Może to zmieni sytuacje j

Julitka

Jestem też tego samego zdania o Rawiczu.. spadło na psy.

Przepraszam bardzo a to ma jakieś znaczenie czy pani ma jakas znajomość? Ja jestem kosmetyczka i robie zakupy w każdej drogerii Ale faktycznie w Rawiczu zespół się personel. Kierowniczka jedynie potrafi doradzić dojść do klienta do indywidualnych potrzeb. Chyba najważniejszy czas zabrać się za ten personel

Do Hania

Kobieto jak by cię pracodawca doceniał finansowo tak jak te panie w sklepie to byś nic lepiej nie robiła albo jeszcze gorzej

Judyta

Hania zauważyłam to samo

Hania

Witam czy była któraś z was w sklepie w Rawiczu? Wejdziesz to wszystkie oparte o kasę lub siedzą na zapleczu i nawet nie słyszą że klient wchodzi .. raz słyszałam ich rozmowę to same przekleństwa gdy pomyślę że mam tam wejść to już mnie odpycha dlatego wolę iść gdzie indziej Ostatnio w tamtym tygodniu poprosiłam o doradzenie w doborze maseczki wydawało mi się że więcej ja wiedziałam na temat tych maseczek niż te dziewczyny

Mg

Bardzo lubiłam robić zakupy w drogeriii w miejskiej górce. Pracuje do 17 i jestem tan zawsze przed 18. Zauważyłam że zawsze przed 18 jest tam jakiś mezcxyxna prawdopodobnie tej mniejszej dziewczyny chłopak..( przyglądałam się im i gdy one liczą pieniądze on jest z nimi nawet na zamknięciu.. z tego co wiem to chyba to jest poufne ) gdy tam wchodzę to oni szału dostają ze na sam koniec przychodzę.. bardzo dziwnie się czuje wtedy . .. gdzie jest wtedy pani kierownik ? Bo to chyba nie normalne że przy zamknięciu ktoś sobie stoi i wie jaki jest utarg dzienny

Zostaw merytoryczną opinię o Vica Sp. z o.o. - Pępowo

• Jak się pracuje w Vica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vica Sp. z o.o.