Opinie o Horizon Personal Care Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Horizon Personal Care Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Horizon Personal Care Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Horizon Personal Care Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy mógłby ktoś polecić firmę Personal Care osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Dorka Nowy wpis

Tak polecam. Współpracuje z tą firmą już 2lata. Kasa zawsze na czas nawet przed terminem. Kontakt z biurem bdb. Dziewczyny miłe i pomocne. Opłacany ZUS. Do tej pory się nie zawiodłam i liczę że to się nie zmieni.

Obecny pracownik Nowy wpis

Firma ma akurat opinię bardzo dobrego pracodawcy, może warto docenić ten fakt!!

agata1 Nowy wpis

ja tam pracowałam i na pewno nie wroce a co do wynagrodzenia to do tej pory jestem w szoku

Gabriela

(usunięte przez administratora)To zależy od twoich kwalifikacji, języka,prezencji, kultury osobistej. Idź na rozmowę zobaczysz ile ci zaproponują, albo przyjmiesz zlecenie albo nie, do ciebie należy wybór. Jeśli uznasz że powinnaś więcej zarabiać to poszukasz innej firmy. Ja jestem zadowolona z współpracy z firmą dbają o pracownika,pieniądze każdego 15-tego na koncie,składki ZUS opłacone , podatek odprowadzony, wszystko jak należy.Jestem zadowolona z pracy i firmy.Polecam!!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
bozena

Pracuję w tej firmie trzy lata i nie mam zamiaru na razie zmieniać firmy. Wypłata na koncie zawsze na czas. Wszystkie składki opłacone. Dojazdy zorganizowane, Jestem z pracy zadowolona i z firmy też. Spokojnie mogę polecić firmę chętnym do pracy jako opiekunka. pod warunkiem że potrafimy opiekować się starszymi chorymi ludzmi.

Bozena

Pracuje w tej firmie trzeci rok i jestem zadowolona Nie ma na co narzekać Wypłata w złotówkach a szkoda lepiej by było w euro ale zawsze w terminie Panie w biurze bardzo miłe i tolerancyjne Spokojnie mogę polecić wszystkim zainteresowanym praca paniom

Opiekunka
@Bozena

Ja wyjechałam z tą firmą 3 raz po 2 miesiące do Niemiec.Wcześniej miałam wiele informacji o pracy opiekunek.Z rozmowy rekrutacyjnej byłam zadowolona. Pani Jagoda przekazała mi pomocne informacje- odnośnie języka niemieckiego / na co zwrócić szczególną uwagę/ i po trzech tygodniach wyjechałam.Wynagrodzenie kazdego 15tego na koncie, dzwonią pytają czy jest wszystko dobrze, czy jestem zadowolona ,czy mam jakieś problemy. A wynagrodzenie? Tyle ile mi zaoferowano tyle otrzymałam a nawet więcej. Jeśli chcesz wyjechać idź na rozmowę wypytaj o wszystko i podejmij decyzję bo decyzja pomaga nam zacząć.

Opiekunka

Idź na rozmowę jeśli chcesz wyjechać, wypytaj o wszystko co cię interesuje i podejmij decyzję o wyjeździe. Decyzja pomaga zacząć a dyscyplina skończyć. Jeśli masz marzenie o nowym domu to na co czekasz? Praca nie jest łatwa , to praca z ludźmi musisz umieć się sprzedać, język i certyfikaty to nie wszystko za co płacą .

Nie nauczylam sie kilku słówek tylko wczesniej pracowalam dwa lata w niemczech tylko na innym stanowisku. Wiadomo ze bez jezyka nizsza pensja bo jaki niemiec czy niemka chca opiekunke z ktora nie mozna porozmawiac . Wiem z doswiadczenia ze oni chca bardziej osobe do towarzystwa niz opiekunke. A moje zarobki to wcale nie zadna tajemnica . . . Pensja ustalona jest od znajomosci jezyka od miejsca w ktore sie jedzie od podopiecznego itp. Ja bylam przy dziadku chodzacym w pelni sprawnym warunki super. (usunięte przez administratora)

kaja

Widomek jak chcesz sie zatrudnic to musisz spelniac role ze jak tarafi ci sie najgorsza podopieczna no musisz do niej chodzic nie zamienia ci bo inaczej rozwiazuja umowe i nie ma tam dyskusji by sie obronic wiec daj sobie spokoj z ta firma a jak juz tak chcesz to bedziesz pracowac u kilka osob na rozne godziny rano ,polodnie ,wieczóroraz ,dyzury sa tez swieta ,weekend i umowa (usunięte przez administratora)(zlecenie)pracowala tam moja kolezanka i tak to wyglada

Ja byłam w niemczech z tej firmy i nie narzekam. Fakt lepiej by bylo gdyby placili w euro ale ja wyjechalam pierwszy raz Pani Dorotka z Góry bardzo miła wyslala mnie w sprawdzone miejsce zebym przywykla do pracy Wiadomo bez jezyka niższe zarobki . Mnie przepytano z tego co umiem i kfalifikuje sie do znajomosci jezyka. Najlepiej nikogo nie słuchac i samemu sie przekonac.A jak pani w biurze nie kompetetna to poprosic o rozmowe z panią Jagoda ja odbylam znią rozmowe i to tez miła osoba. wiec ja polecam. zaraz po pierwszym przyjezdzie proponuja podwyżki.

Witam ja tez podziekuje tej firmie !

Panie Jarku rodzina moja korzysta z uslug prywatnie i jest bardzo zadowolona maja jedna stala opiekunke i teraz wiedza za co placa pieniadze.

SENIORKA

Polecam firme Gwarant we Wschowie przynajmniej konkretna osoba była na stanowisku wszystko zorganizowane z praca dopiete na ostatni guzik. Pracownicy byli traktowani równo było wsparcie i pomoc we wszystkim. Powinni wygrac Przetarg ktory odbedzie sie w pazdzierniku czy listopadzie Trzymam Kciuki.A PersonalCare niech zajmuje sie tylko wyjazdami za granice za smieszne pieniadze gdzie konkurencja cenowa bije po oczach i lepiej niech przestana sie zajmowac uslugami opiekunczymi we Wschowie bo drugi rok leci a jest gorzej niz bylo!

tak to prawda moja rodzina dawno zakonczyla wspolprace w PersonelCare we Wschowie z przyczyn personelu i Pani ktora tam siedziala i teraz zastepuje ja inna z ktora tez sa same problemy i skargi, bo zmieniaja czesto opiekunki jak juz podopieczni sie przyzwyczaja. NIE robia tak by dobrze bylo dla samego podopiecznego tylko zeby bylo dobrze i wygodnie dla nich!!!

Ja też się nad tą firmą zastanawiałam ale jednak wolałam jechać z innej firmy z wypłatą w euro- i nie żałuje

Bożena

Pracuję w tej firmie i nie załatwiałam nic po znajomości Poszłam tam nie znając nikogo i dostałam się do pracy. Jestem zadowolona z warunków to też zależy do jakiej rodziny się trafi w Niemczech ale jak jest ciężko i nie dajesz rady to zjeżdżasz i przenoszą Cię do innej rodziny Co do płacy to się zgadzam z tobą jest niska i w złotówkach Ale mam pewność że 15 każdego miesiąca mam pieniądze na koncie.

Bozena

Pracuje w firmie ponad 2 lata i jestem zadowolona Fakt że przydałaby się podwyżka i wolałabym zarabiać w euro Ale firma rzetelna Wypłata zawsze na czas ZUS opłacony Dowóz do pracy na koszt firmy

katrinka

Witam.Mam pytanie czy ktos pracowal lub mial jakies szkolenia w Personal Care we Wschowie? Jaka jest ta firma? Rzetelna,solidna? Widze tu tylko jedna negatywna opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Horizon Personal Care Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Horizon Personal Care Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Horizon Personal Care Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Horizon Personal Care Sp. z o.o.
  • Pańska 96 lok. 83
    00-837 Warszawa

Horizon Personal Care Sp. z o.o.