Opinie o Dorbud w Łazy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dorbud. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dorbud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dorbud w Łazy

były pracownik Nowy wpis

Szczerze nie polecam tam pracy. przez miesiąc wszystko było ok kiedy zbliżał się czas wypłaty wtedy Pan Prezes jak można to tak nazwać podkładal na każdym kroku "noge " żeby tylko nic nie wypłacić i zwolnić. Po tym jak postraszylam go inspekcja pracy to wypłacił mi łaskawie 600 zł. Żenada jak pozyskiwalam mu klientów na duże zamówienia to się cieszył a jak przyszło co do czego to juz mam Cię w d*** e radz sobie sam. Jest strasznie nie miłym, gburowatym (usunięte przez administratora) i nic więcej..

były pracownik Nowy wpis

typowy cham i prostak,brak szacunku do ludzi,trzymajcie się z daleka od tej pracy. tak chamskiego zachowania to nawet pod sklepem monopolowym nie spotkałem. NIE POLECAM !!!!

Weronika Nowy wpis

@UNIM nie. Jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o moim zadaniu - kliknij myszką w ikonkę mikrofonu zamieszczoną przy moim nicku. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w dorbud. A Ty jakie masz doświadczenia z ową firmą?

UNIM Nowy wpis

Weronika to boot :o) prawda Wera?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dorbud? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Weronika

@ROBERT KIEROWCA, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w dorbud. Nie jest to miejsce do obrażania pracowników.

ROBERT KIEROWCA

właściciel firmy dor-bud cham ,prostak przerost ambicji nad rozumem!!!!!!!!

sebek

czy ktoś z was wyjezdzal z nimi do Niemiec do pracy? jakie kirrownik lub pracownik ogolnobudowlany?

ok.

to jest pewne.

Skała

PIP by się tam przydał razem z ITD żeby ustawili mu się pod bramą. Więcej nie ma sensu pisać.

Mateusz

Nie polecam. Nie płacą podwykonawcom. Uważajcie.

klient

co tu napisać żeby nie używać wulgaryzmów opisując całą tą "śmietankę towarzyską" ludzie niszowi, popaprańcy i krętacze. Szkoda łącza internetowego aby poświęcać im czas i uwagę!

Radom to nie miasto

Właściciel firmy toleruje swojego członka Zarządu Pana Wojciecha Radoma z niewiadomych przyczyn. Ta osoba pogrążyła rynek warszawski, a opinia na temat firmy jest tragiczna wśród inwestorów skarbu państwa. Jest mi wstyd, że właściciel firmy tyle lat tego nie widział. Pracowałem w Dorbudzie wiele lat, ale jak żyję takiego ignoranta o skrajnie niekulturalnym usposobieniu nie spotkałem w całym swoim życiu. Uważajcie na tego człowieka, jest skrajnie zakłamany i każde jego słowo nie jest warte funta kocich kłaków. Totalny ignorant, kandydat na malinę roku w kwestii "osoba z która można robić biznes"

@Radom to nie miasto

Potwierdzam, proszę uważać na Wojciecha Radoma, ponieważ ten człowiek nie potrafi być szczerym, ma to w genach. Brak jakiejkolwiek kultury osobistej. Proszę przy każdej rozmowie z nim dzielić wszystko przez pięć i być ciągle czujnym. Kłamie w żywe oczy.

xxx

Zgadzam się z tym o czym napisał kierowca. Jesli zalezy komus na pracy gdzie bedzie szanowany (lub chociaz nie mieszany z blotem) to tam nie powinien nawet zanosic cvki. Ludzie odstaja z kultura od przecietnych norm spolecznych.

kierowca

Właściciel to skuteczny biznesmen, ale całkowicie nie szanuje pracowników. Szefowa trochę lepsza, ale szału nie ma. Najlepsi pracownicy zniechęceni szybko odchodzą do konkurencji. Wynagrodzenie jak na tę branżę, niezbyt wysokie, ale zawsze na czas, bardzo częste przypadki karania finansowego pracowników za dość drobne wpadki. Praca raczej stabilna, ale trzeba mieć grubą skórę, bo czasem bywa nerwowo.

@kierowca

Ja nie poleciłbym tej pracy nawet największemu wrogowi. (usunięte przez administratora)A jak już nie potrzeba to bez dziękuję na bruk wywalą. I na pracowników patrzą jak na złodziei, tylko myślą jak tu z wypłaty coś zabrać. Totalne chamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Dorbud - Łazy

Dorbud
1.8/5 Na podstawie 15 ocen.
  • BRZOZOWA 17
    42-450 Łazy