Opinie o Selgros Cash&Carry w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Selgros Cash&Carry o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Gliwice

Obsługa kas bardzo często arogancka, drażliwa, pretensjonalna i pyskata. Najbardziej wkurza jak kasjerka wmawia że człowiek krzyczy.

Witam. Mam pytanie jak długo po ukazaniu ogłoszenia o pracę jest kontakt ze strony Selgros? Jaki etat mają kasjerzy, jaką stawkę godziny pracy?

Stefan

Czy tylko ja tak miałem czy ktoś też miał z tym styczność, podczas zakupów poczułem od jednego z pracownik silną woń alkoholu czy oni w ogóle są przed pracą poddawami kontroli alkomatami ????skandal

Alan
@Stefan

Przeczytałem i niewierze co czytam po pierwsze czy Wogole szanowny kliencie jestes świadom że pracodawca nie może już badać pracownika ,czy jesteś świadom że za to są wysokie kary ?!dlaczego nie zgłosiłes tego faktu do kierownika hali. Myślę jedno...zanim oskarżony sprawdźmy!!

Starsky
@Alan

A teraz Alanie jeszcze raz, na trzeźwo i po polsku.

Pan K.
@Stefan

Kasier czy pracownik na hali miał takowe perfumy?

Sam
@Stefan

Na trzeźwo to tam się się nie da :) chlapnął dobie i wielkie halo haha

Leon

Dobry choć wymagający pracodawca. Myślę, że warto bardziej przykładać się do swoich obowiązków a później złościć się na firmę.

Sam
@Leon

Mógłby wymagać jakby odpowiednio płacił.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Xxx

Czy był ktoś może na rozmowie rekrutacyjnej w tym roku ? Czy proponują wynagrodzenie powyżej najniższej krajowej ?

Tajemniczy Pracownik

"Pracownik hali" Wynagrodzenie: 2100 - 2200 na rękę, jak nie masz 26 lat, to wyjdziesz lepiej, bo nie płacisz PIT Dodatki: Bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie, wczasy pod gruszą, zwyczajowo parę stówek, zdarzają się premie, np. za inwentaryzacje Obowiązki: obsługa klienta, dokładnie towaru, obsługa wózka widłowego (firma robi kursy), sporadycznie obsługa kasy fiskalnej, inwentaryzacje, wymiana cen, przebudowy. Atmosfera w miarę ok, na działach przemysłowych zdaje się lepsza. Wiadomo, zdarzają się czarne owce, jak wszędzie. Praca wymaga dużej cierpliwości do klienta, bo zdarzają się ciekawi ludzie. Wymagany jest też dystans, do pomysłów wyższego kierownictwa :-) Wszystko płacone na czas, zniżki 10 % na kartę pracowniczą, przerwa 35 minut, z czego 20 trzeba odrobić. Pierwsza zmiana nawet na 4.40, ale można się dogadać, co do grafików. Jak się wyląduje samemu na zmianie, to trzeba ogarniać kilka rzeczy na raz, klienci, wózek, telefony itp. Więc mocne nerwy i poczucie humoru mile widziane. Koniec :-)

Majo

Tam tak było jest i będzie lepiej się zwolnić i pójść gdzieś indziej bo są firmy które szanują ludzi

Cześć. Jak wygląda praca na stanowisku zastępcy kierownika działu logistyki ds Horeca? Jakie są obowiązki, czy jest to praca zmianowa, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Z góry dzięki za odpowiedź.

Samolocik

Radzę omijać szerokim łukiem.. wyzysk w biały dzień, rzucają pracownikiem jak (usunięte przez administratora) zero szacunku do pracownika!(usunięte przez administratora)Wymagają od pracownika tak jakby zarabiał miliony. Najlepsze chwile w firmie to są imprezy integracyjne(usunięte przez administratora)

@Samolocik

Wyzysk? Wszystkie dzialy czy jakis konkretny?

Czy można w Selgros Cash&Carry liczyć na jakieś dodatki?

Tak na krzyż w kregoslupie

...pół roku na L4...

Irena
@Smiki

@Smiki W Selgros zdarzają się tak długie zwolnienia lekarskie? Jakie są zasady przyznawania premii w tym przedsiębiorstwie?

@Irena

A dlaczego mają się nie zdarzać? O premiach ciężko coś powiedzieć, zależy na jakim stanowisku...

On

dzisiaj po urlopie dowiedziałem się że dziewczyny z działu wędlin miały po premi za przegapienie dat. ludzie patrzycie i nie grzmicie czas urlopów l4 itp a Wy zabieracie premie???? o lol to trza być .... dysponenci z wędlin i nabiału jako nieliczne siedzą w biurze przez 8 godzin i hihi śmiechy jak dyrka na hali to łaskawie wychodzą udając że pracują ludzie jak tak można pracownika jak ... traktować zostawie to bez komentarza może wkońcu kierownictwo hali za to się weźnie a nie udaje że nie widzi......... koszmar

Sebastian
@On

Jeśli premie są uznaniowe to nie zawsze są wypłacane. A inne dodatki do wynagrodzenia jak wczasy pod gruszą lub prywatna opieka zdrowotna. Pracodawca je oferuje?

Ona

Dział obsługi klienta... Haha ale jaja na boczku! A rozmowa godna pożałowania (usunięte przez administratora)

Ona
@Ona

Ta Pani z rodziny (usunięte przez administratora)to nawet całkiem ok. Gorzej z całym działem Informacji i Obsługi Klienta, szkoda gadać :D Uśmiechy a za plecami nóż by wbili.

Witek

Czy jest tak dobrze i nie ma chętnego żeby napisać?

@Witek

Jest oki. Jak się robi co do pracownika należy to nikt nic do nikogo nie ma. Zależy od ludzi na działach. Są różne charaktery. Nie każdy każdemu odpowiada, ale jak się umie dostosować do otoczenia to jest spoko.

pytam
@anonymous

a co to znaczy "jak się umiesz dostosować?" sprecyzuj.

Oko

Dział techniczny jakie warunki pracy i płacy ?

Oreo

Szanowna Dykekcjo, Na próżno wasze szukanie nowych pracowników na dział mięso. Z obecnymi pracownikami a w szczególności z kierownictwem, nikt normalny pracować nie będzie. Nikt nie będzie pracować na kierowników i na ich lenistwo. Pozdrawiam i szukajcie dalej naiwnych.

Agent

Jakie zarobki oferuje Selgros na początek i jakie są pozostałe dodatki?

śmieszek
@Agent

daruj sobie, niskie zarobki ,marne mozliwosci..(usunięte przez administratora)wszędzie, na działach panoszą się wielcy kierownicy ktorzy w wiekszosci nic soba nie reprezentuja, a w dziale obslugi (usunięte przez administratora)jakich malo, szkoda twojego czasu ,aa i na uklady nie ma rady ;)

Krzysiek89

To Ty Maly jako pierwszy wychylililes sie we wyjasnianiu spraw dzialu Mieso I to Ty pierwszy tu oddales glos wiec to Ty powinienes jako pierwszy TU podac swoje namiary nie ja, ja tu tylko napisalem, ze chcesz prawdy zrob ogolne zebranie na pt z kierownikami, napisalem rowniez, ze piszac TU jako pierwszy z pretensjami to TY powinienes podac Dane nie ja. Boisz sie podac danych o sobie? Chlopie wyluzuj rob swoje I nie pisz bzur

mały
@Krzysiek89

Chyba Ty się boisz i myślisz fakty.

maly

Ty napisałeś pierwszy:)

zatrudnię na dział miesny
@Krzysiek89

Przyjmę mięsiarza do pracy. Wynagr. 3tys brutto. Praca w Czeladzi. 32/296 26 16 lub 32 296 26 00 prosić z kadrami .

gonsie
@zatrudnię na dział miesny

Selgros też by chciał "mięsiarza" za 3k, ale płaci więcej :P Dorzuć przynajmniej tysiaka, to może ktoś się odezwie.

Czarek

Jaką macie atmosferę? Warto aplikować?

Rykky
@Czarek

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma przyjmuje pracowników i na jaki dział?

qwe
@Grzegorz

Przyjmuje, zależy na jakie stanowisko/dział chcesz i czy satysfakcjonują Cię minimalne zarobki:)

Norbert
@Grzegorz

Tak wszedzie

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Gliwice

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry