Opinie o Selgros Cash&Carry w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Selgros Cash&Carry o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Gliwice

Dik19

Omijać Szerokim łukiem jeśli chodzi o prace !!!

tee

Też pracowałam na mięsie. Jak przyszłam do pracy to żadne z kierowników się mną nie zainteresowało i nic nie wytłumaczyli. o wdrożeniu do pracy nie było mowy. Kierowniczka sama powiedziała, że ona się na mięsie nie zna i się cieszyła z tego. Gdyby nie Irena, to nikt mi by nic nie wytłumaczył, tylko na się mną zajęła i wszystko pokazała.

baksy

Dysponenci z działu mięso nie ruszą się do roboty - nie ma się co łudzić. Nigdy nie szanowali ludzi, nie znam bardziej fałszywych i kłamliwych osób. Potrafią się tylko ślizgać na czyiś plecach. Szkoda, że dyrektor jest naiwny i wierzy w ich bajeczki, że to inni są źli. Dobrze, że ta dwójka odeszła, bo już nie można było patrzeć, jak za ciężką pracę i krycie dysponentów, w ogóle się ich nie szalowało, a wręcz dysponenci wymyślali nieprawdziwe opinie. Na pewno, znajdą lepszą pracę z normalnym kierownikiem.

a.

Z działu mięso odeszło dwóch dobrych pracowników, roboty od groma a kierownictwo ani rusz. Nie chcą nawet pomóc nam w pracy, tak być nie może. dobrych ludzi nie szanujecie, zaraz reszta dzialu odejdzie to bedziecie musieli zabrać sie do pracy.

modry
@a.

Zanim sie łysy ruszy to dniówka mu mija, hehe

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Zaszokowany

Oj skoro mówisz, ze dziewczyna z logistyki ciezko pracuje to sie grubo mylisz. Duzo wkolo siebie robi szumu a malo to daje efektow. Z tego co na hali mowia wyszlo wszystko na ostatniej kontroli. Niech ktos w koncu zrobi porzadek z transportem. Z tego co wiem to tak samo robila w poprzedniej pracy.

Dyro jest spoko. Jak ktoś leci w kulki to tak to jest i tak to się kończy

@Zaszokowany

Dyro jest spoko. Jak ktoś leci w kulki to tak to jest i tak to się kończy

Kierownictwo działu mieso

Musimy Cie zasmucic,ale żadnego romansu nie mamy a tym bardziej nie robimy do siebie maślanych oczkow :) Może inne działy zajelaby się swoją robota,a nie plotkami wyssanymi z palca.Proponuje się zająć swoją pracą, a nie obserwacjami innych o ile wiem to jest co robić na słodyczach,no chyba że nie jesteś z tego działu a tylko się podszywasz pod kogoś innego żeby te bzdury wypisywać ze zwykłej zawiści żeby tylko kogoś oczernic.Nastepnym razem się podpisz bo jeśli masz odwagę wypisywać takie kłamstwa to miej odwagę się podpisać.Pozatym nie sądzę, żeby to ktoś z hali pisał ;) Pozdrawiamy Cie serdecznie Ania i Seba kierownicy działu mieso

mały
@Kierownictwo działu mieso

Hehe, tłumaczy się winny - to raz, a dwa skoro się razem podpisujecie to siedzicie razem po 23.00 hihi. Każdy wie co robicie :)

A...
@Kierownictwo działu mieso

Punkt za oczków. Analfabetyzm widzę też w Selgrosie istnieje i to na stanowisku kierowniczym.

anonimowy001

Witam, jestem była pracownica Selgrosa. Zatrudniłam sie na dziale mięsnym, początki były naprawde dobre. Mila rozmowa kwalifikacyjna, dobre warunki pracy, wydawało by się, ze praca idealna. No ale cóż.., ludzie w XXI w są osobami myślącymi,jednak nie na tym dziale na ktorym dane mi było pracować. Przez dwa tygodnie ludzie z życzliwością sie odnosili do siebie. Potem zaczęły się wyzwiska, obelgi. O plotkach nie wspomnę. Kierownictwo zamiast zająć sie praca znikają na dluuugo. Zadziwiające jak by nie patrzeć. Jedna z osób wyżej postawionych na sile szuka powodów by odciąć premie pracownikowi. Ci co pracowali na tym dziale doskonale wiedza o co chodzi. Nie żałuje, ze sie zwolniłam, bo cala ta sytuacja odbiła sie ma mojej psychice. Nie polecam nikomu tej pracy.

Dominika

@BB @CC co rozumiecie mówiąc o mobbingu? Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce? Jeśli tak, to czy zgłaszaliście je do firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Selgros Cash&Carry. Jednak przypominam o regulaminie portalu. Nie jest to miejsce do dyskutowania na temat indywidualnych pracowników firmy.

BB
@Dominika

Selgros Cash&Carry sam w sobie nie jest pracodawcą. Pracodawcami i przełożonymi są ludzie w nim pracujący. Selgros Cash&Carry - to nazwa/ marka - a do szyldu nic niestety nie da się zgłosić, szyld i marka nie pomoże nam rozwiązać problemów. Problemy są właśnie z przełożonymi, którzy źle traktują swoich podwładnych i tutaj o tym mowa. Kierownictwo, które się wyżej podpisało chce brać udział w dyskusji. To własnie dyskusja o ludziach, którzy tworzą Selgors - a raczej go psują. Selgros nie jest niczemu winny, marka sama w sobie ma dobre opinie ale kierownictwo pozostawia wiele do życzenia. Odpowiedź kierownictwa na temat romansu, jest poniżej krytyki. Nie dość, że napisane bez ładu, składu i z błędami, to na dodatek wyraźnie atakując osobę, która to napisała. Można być zajętym pracą i widzieć co się dookoła dzieje, przecież logicznym jest, że nikt nie ma klapek na oczach. I dobrze to świadczy tej osobie, bo jest zainteresowana całokształtem. Do kogo my się mamy zwrócić?

Zawiedziony

Pracowałem na dziale mięso w Gliwicach, nikomu nie polecam tej pracy. Atmosfera tragiczna, kierownictwo koszmarne. Kierownik i Kierowniczka nic nie pracują, dużo gadają, siedzą i się śmieją "wiewióreczki" . Praca tam, jest wielką pomyłką i porażką. Pracownicy zasuwają a kierowniki się cieszą, gruchają i nic nie robią. Kompletnie nic a pieniądze zbierają. Ogólnie omijajcie Selgrosa szerokim łukiem.

nicka
@Zawiedziony

teraz moga dojsc kim jestes :D powiem Ci ze masz racje... a najlepsze jest to ze kierownictwo ma swoje " humorki" Jak zrobisz zle cos to wszyscy Ci wytkna bledy a jak bedziesz sie staral to i tak tego nie docenia...

nicka
@Zawiedziony

Masz zla mine jest zle, jestes usmiechniety zle... skupiony na pracy jestes zle... wszystko ciagle zle... i najlpiej w ciagu 8h zrob wszystko..

@Zawiedziony

Tutaj sie zgodze i to nie tylko na miesie siedza i nic nie robia tak samo jest z kierownictwem na nabiale i wedlinach ( w ostatnim czasie wielkie Panie ) .A co do kierownikow hali to juz wszyscy powoli stosuja (usunięte przez administratora)a szkoda tylko ze Pan dyrektor na to nie reaguje :(

BB

Hej, a możesz zdradzić coś więcej? Miałeś/aś z nim styczność? Też Cię mobbingowali? Odpowiedz proszę, bo ja już nie wiem co robić :(

onkaaa

do Pracownik. To widocznie Ty musisz dobrze wykonywac swoja prace lub musisz byc jakis zastepca na dziale i miec chroniona (usunięte przez administratora) u kierowniczki swojej lub kierownika. Bo tak jak napisal/a "Y" wiekszosc opini pochodzi od pracownikow obecnych na hali... ale ludzie tzn kierownictwo ani dyrektor nie chce tego widziec... jak to kiedys powiedzieli na Twoje miejsce jest 100 innych osob tylko szkoda ze do selgrosa nie wala drzwiami i oknami haha :D

Tylko potraficie nadawać.Większość negatywnych opini jest od osób zwolnionych .Trzeba wykonywać swoje obowiązki dobrze to i nikt sie nie bedzie czepiał.

Y

To chyba masz problem z czytaniem. Większość opinii jest od obecnych pracowników, którzy mówią że mimo, iż wykonują swoje obowiązki są źle traktowani. I taka jest prawda, być może dla Ciebie niewygodna.

onkaaa

to ja jestem gorsza bo ja dwa lata wytrzymalam :P Ludzie bynajmniej wiekszosc ma tam taka taktyke : nie narobic sie byle by cokolwiek zrobil byle by dniowka zleciala i NARA...

Onka

Cytrynka ale pojechalas po berecie Straenger:) hehe dobrze :)

Straenger:)

Ludzie o co Wam chodzi tylko narzekać potraficie, zamiast pracować i wykonywać to co do Was należy to Wy patrzycie i komentujecie jakbyście wszystkie rozumy pozjadaliscie.A najlepiej na kierownictwo, to skoro jest tak źle to czemu sami nie zostaniecie kierownikami i pokażcie jakimi to byście (usunięte przez administratora) kierownikami byli i musieli rządzić banda nierobow,którzy tylko rzadaja i najlepiej jeszcze podziękować, że łaskawie przyszli do tej pracy i nie wzięli kolejnej uż albo l4.Ciekawe jakbyście po tej drugiej stronie wylądowali jaki humor byście mieli, ale z drugiej strony żeby zostać kierownikiem trzeba mieć jaja i wziąść na siebie odpowiedzialność i obowiązek.Dlatego Ci narzekający nigdy nie będą kimś tylko zawsze zostaną tymi narzekający bo bez ambicji w życiu i chęci do osiągnięcia czegoś w życiu zazdrości się innym i poprostu narzeka.Pozdrawiam całe kierownictwo z Gliwic :-)

Cytrynka
@Straenger:)

Ktoś tu podnosi na siłę swoje EGO :) Bardzo mi przykro, że nigdy nie widziałeś kierownika jak to "mądrze" określasz z tzw. "jajem". Współczuję również stosunku do ludzi, widocznie jeśli jesteś kierownikiem, to bardzo kiepskim, co tylko potwierdza opinie wyrażone wyżej. Dobry kierownik nigdy nie określiłby swojej brygady słowami "bandy nierobów". Nie sztuką jest zostać kierownikiem (chyba jesteś bardzo zakompleksiony, skoro uważasz to jako wyczyn lub osiągnięcie), sztuką jest umiejętność zarządzania ludźmi, zgranie z zespołem i danie zespołowi przykładu. Nie krzykiem, nie uśmieszkami - lecz dobrym nastawieniem i życzliwością. A tego niestety Ci brakuje. Dobry kierownik szanuje Swój zespół, stanie murem za ludźmi. Szanuje wykonywaną przez ludzi pracę. Widać, że nie tylko brak Ci wykształcenia ale przede wszystkim brak Ci kultury. No niestety, nie każdy może być dobrym kierownikiem :) PS: piszesz ze strasznymi błędami.

ka....

Dyrektor szaleje :-).............

oniek

Nic sie nie dzieje z Pania z konswerw. zostala.

Paul

oj, dzieje się ostatnio na hali z panią kierownik działu konserw :-)

abc
@Paul

To pochwal się do końca a nie błysnąłeś nowiną i KMWTW

Kierowca

Witam ile zarabia dostawca bo co jakiś czas pojawia się ogłoszenie?

call me

O takich rzeczach i tak najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich @ert, ale ciekawi mnie czy wypłata jest u nich terminowa.

Miniee

Nie polecam. Traktuja pracownikow przedmiotowo. Obwiniaja za wszystko , nawet jezeli nie jest to wina pracownika i ma swiadkow. Poza tym malo placa jak za taka prace. Radze sie 10 razy zastanowic zanim się zdecydujesz. Bo kierownictwo pozostawia wiele do zyczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Gliwice

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry