Opinie o Selgros Cash&Carry w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Selgros Cash&Carry o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Gliwice

Grafik

Co to je. Na mięsie łysy że śmierdząco gębą ma grafik jak prezes Orlenu. A reszta załogi to (usunięte przez administratora) zbita. Siedzi takie na (usunięte przez administratora) i nawala tylko filmy na kompie i wyprzedaje znajomym po przecenach. Dramat. Cała wina spada na pakowaczki a to wielki pan kierownik. Sanepid sanepid sanepid

Seba
@Grafik

Ja. to jest Seba miszcz mielenia wszelkiego starego (usunięte przez administratora) na super mielone. Ale chyba mu się to kończy powoli. Takie słuchy chodzo...

Grafik Nowy wpis

Seba Nowy wpis
@Grafik

Aga

Mam wrażenie że negatywne opinie dodają ludzie nie stworzeni do pracy, Pracowałam tu kilka ładnych parę lat Złego zdania nie mogę powiedzieć, Prawda jest taka że jeżeli ktoś chce pracować to spokojnie sobie poradzi, Uważam że Zasady są takie jak być powinny wszędzie, Jeśli chodzi o kierownictwo chcesz coś ode mnie daj proszę coś od siebie i to zdecydowanie działa, Jestem osobą palącą i Wiadomo jedna przerwa na papierosa w ciągu 8 h to zdecydowanie mało, Wystarczy robić co swoje a na dodatkowego jednego trzy dwa spokojnie można zasłużyć. Jako jeszcze małolata Swoją pierwszą pracę zaczynałam właśnie w Selgros z tym że na innej hali wracając po latach z zagranicy zdecydowałam że pierwszym miejscem w jakie uderzę z nową pracą będzie właśnie hala w Gliwicach nie żałuję ani trochę miło spędzony czas. Z kierownictwem działów jeśli chodzi o zmiany i weekendy naprawdę się idzie dogadać przecież to też ludzie, Wystarczy troszkę zaangażowania i chęci i szybko się idzie połapać że to działa w dwie strony.

Stały pracownik gdzie indziej
@Aga

Pracuje gdzie indziej na stałe tutaj przyszedłem dorobić, może taki dział trafiłem, ale jakieś inne realia tutaj są opisane dogadać hmmmm mnie nawet nie chciała wysłuchać kierowniczka, jak pracuje gdzie indziej i kiedy mogę przyjść na rozmowie co innego było mówione, porównując moją pracę a tutaj nie ma co mówić u mnie w pracy wychodzi, że mam wakacje cały rok, może taki dział na którym robiłem jest taki, dorabiałem gdzie indziej i też w sumie wakacje porównując tutaj , oceniam swój dział nie inne.

Dodatkowa
@Stały pracownik gdzie indziej

Także, miałem tu przyjść do pracy do końca grudnia przez agencję, ale widać, że nie warto po komentarzach tutaj przyjść, mam pracę gdzie indziej a innej poszukam gdzie indziej

Anonim Nowy wpis
@Aga

Negatywne opinie nie biorą się z tego, że ktoś jest niestworzony do pracy. Niestety negatywne opinie są w stu procentach prawdziwe. Brak poszanowania dla pracowników, zwolnienia z dnia na dzień, wyplaty bardzo słabe, ciagłe roszady z działu na dział grunt że kierownictwo jest „pod ochroną” i zawsze wszystko układa pod siebie. W teorii można wybierać nadgodziny jednak tylko wtedy kiedy to pasuje właśnie kierownikom - absolutnie nie w piątek czy w sobotę. Jeśli ktoś chce się gdzieś zaczepić na krótki czas to jest to odpowiednia firma, jeśli ktoś szuka stabilnej pracy - BROŃ PANIE BOŻE. Przy takim ciśnieniu jakie tam jest, finansach i atmosferze jedyne czego można się nabawić to wrzodów żołądka.

Jaka jest kultura pracy w Selgros Cash&Carry?

X Nowy wpis

W tym miejscu nie ma kultury pracy, najważniejsze żeby kierownikom było dobrze reszta pracowników czy to kasjerzy, przedstawiciele czy pracownicy działu to raczej coś w rodzaju taniej siły roboczej.

Użytkownik123

Pracowałem kilka miesięcy taki okres przejściowy. Dokladasz towar na dział pomagasz klientom. Praca jak praca. Zarobki małe

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Jak wygląda ścieżka kariery w Selgros Cash&Carry? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jak dużo osób pracuje w Selgros Cash&Carry?

Myszka

Odradzam stanowczo pracę w tym miejscu,na rozmowie wszystko pięknie ładnie,kierownik cukruje jaka to atmosfera miła,sympatyczna.Wchodzisz na dział,okazuje się że robotę musisz odwalać za trzech,bo dwóch innych spędza czas na plotach i obgadywaniu Ci dupy,teraz wisienka na torcie ????zapierdzielasz,starasz się,po czym idzie pani dyrektor ????i nagle ze swoich nor wychodzą kierownicy działów chwaląc się ile to oni nie zrobili,udając że coś robią ????kierownik hali udaje że Nie widzi całego tego cyrku a sam w nim uczestniczy????podziwiam ludzi którzy tam pracują.Jest wiele innych fajnych miejsc gdzie atmosfera jest lepsza i hajsy większe...

Stanowczo odradzam, brak poszanowania przez pracodawcę, oraz całej struktury dyrektorów, kierowników.bPensja woła o rozpacz oraz wysokie targety nie do zrobienia..

Ambrozja

Wypłata na czas a dla tych co chcom, durze premie.

Adrian
@Ambrozja

ja chce! a ile pieniędzy płacą i jaka duża ta premia? Od czego ona zależy i jak mierzone jest czy ktoś chce?

Ewelina

No to normalne. Planowane są wielkie zmiany w organizacji pracy. I w sumie to słuszne. Ustalona jest etatyzacja na każdy dział wg obrotu z ostatniego roku. Etat pracownika, kierownika i zastępcy liczy się 1:1. Każdy robi wszystko. Grafiki robi Poznań i nie będzie już tak że jaśnie kierowniki nie pracują w weekendy, mają kumulacje 3 dni wolnych i tym podobne jaja które powinny być eliminowane już na poziomie hali. Kierownicy siedzący w kanciapie a pracownicy na dziale. Teoretycznie 4 etaty w pracy fizycznie 1.5 osoby na dziale. 2 udających zapracowanym z 2 chowający mi się po alejkach pracownikami. Ale nie były więc będzie taki plan odgórny. Fakt kolejny to uz będzie powodował utratę premii w danym miesiącu. Do tej pory tak nie było. Ogłoszenia o pracę które się pojawiają a podobno są redukcje wymuszone są zmianami w kodeksie pracy i chęcią uniknięcia przedłużeń na czas nieokreślony. Socjal odpada. Wczasy pod grusza tylko dla umów na czas nieokreslony w zmniejszonej wysokości. Pierwsza umowa na rok a nie na 3 miesiące próbnego. Dzięki temu umowa na czas nieokreślony przesunięta zdrowo w czasie. Ale gościa awansowali na kierownika zmiany nocnej ... Żeby zlikwidować zmianę nocna. Na hali zostanie 2 kierowników hali: food, non food i tyle. A to w sumie dopiero początek imprezy.

Gabriela

Czemu tak to określasz? Chodzi Ci, że za mało płacą? Rozwiń to trochę bardziej, poprzyj jakimiś argumentami przynajmniej.

Kierownik zakazał noszenia czapki ochronie

@4957

Ciekawa byłabym argumentacji. One w czymś konkretnym komuś przeszkadzały?

Lidia

No nie, ja rozumiem mieć żal lub nawet niechęć, no ale żeby z takim tekstem? Kultura kulturą... Teraz to już sama nie wiem czy to może być wiarygodne w takim razie. 30 zadań to jakie np skoro na to narzekasz?

Martyna

Jestem obużona obsługą a towaru brakuje i tylko niema, niema przecież to hurtownia nie warzywniak,..... .kierownictwo do pracy się weśćìe!!

@Martyna

A zwracasz im uwagę wprost czego według Ciebie brakuje? Bo wtedy przy planach może wezmą na to jakąś poprawkę o ile ktoś też takie coś zgłosi

Pućkq
@Martyna

A Ty się cofnij do podstawówki na lekcje języka polskiego :)

@Pućkq

A nie sądzisz, że ona specjalnie takie błędy porobiła, żeby zwrócić na siebie uwagę? Bo aż nie chce mi się wierzyć, żeby Polak napisał "weśćìe". A jeśli chodzi o towar to czy faktycznie zdarzały się jakieś braki?

Amv26

Możecie powiedzieć czy zatrudniają teraz na produkcję? I jak aplikować? Czy może ktoś wysłać maila. Dziękuję

Stokrotka

Witam nie polecam firmy, zero poszanowania ludzi przez kierownictwo ,codzienne 10 zadan naraz i ktore nie jestes w stanie zrobic i tak wiecznie cos jest nie tak.. osoba na stanowisku nie potrafi ewidentnie koerowac ludzmi odradzam wszystkim ta firmę

Ile jest zmian w Selgros Cash&Carry?

Aga

Z 30

Kris

Są 3 zmiany

Grzesiek

Na początku jak to wszędzie jest stres ale generalnie firma jest dobrym pracodawcą więc z pewnością warto tu się znaleźć.

meg

Szukaja teraz do biura obsługi klienta, moze ktoś cos powiedziec o tym stanowisku, jaki się pracuje, jest duzy stres?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Selgros Cash&Carry?

Pila

Nie ma nic :) gorzej płaca niż w biedronce i pobliskich sklepach.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Gliwice

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry