Opinie o Intime Transport Artur Siudak w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Intime Transport Artur Siudak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intime Transport Artur Siudak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intime Transport Artur Siudak w Kielce

Jak szefostwo w Intime Transport Artur Siudak traktuje ludzi?

Porażka... Nowy wpis

Do dziś nie jestem w stanie odzyskać pieniędzy za wykonaną pracę. Od czerwca ciągłe unikanie i zbywanie

Zdecydowanie Nowy wpis
@Porażka...

masz rację! Pracownicy cierpliwie czekali na wyjście szanownego Pana Siudaka na wolność, ale jego kłamstwom i zwodzeniu nie ma końca. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości, a jak już się go postawi pod ścianą to zwodzi i kłamie w żywe oczy. I tak od czerwca

Byly pracownik Intime

Sprawiedliwosc w koncu ujrzala swiatlo dzienne. Panie Arturze, pozdrawiamy ;)

@Byly pracownik Intime

Na fb grupa jest utworzona i się zbierają na Pana osoby które Pan (usunięte przez administratora). Potem szyscy pójdą razem do sądu na pana

Lidia Nowy wpis
@Ckklarens

Informacje, które podajcie na wątku portalu GoWork, nie są do końca czytelne i jasne dla osób, które jeszcze nie są związane z tą firmą. Napiszesz tu swoje doświadczenia związane z firmą Intime Transport Artur Siudak? Na stronie internetowej są informacje kontaktowe do firmy Intime, jednak nie ma wzmianki na temat nowych przyjęć do firmy. Czy trwa tam aktualnie jakaś rekrutacja? Czy do firmy potrzebne są nowe osoby?

PRZECZYTAJ UWAZNIE

witam. Czytam sobie wasze opinie i sporo wypowiedzi jest niezgodnych z prawda..Jezdzilem pod firma INTIME-transport prawie rok najpierw dla VBS-u pózniej bezpośrednio pod ITIME. Muszę powiedziec ze z pieniedzmi nigdy nie mialem problemu zawsze z podliczenia trasy bylem zadowolony fakt ze czasem trzeba było zaczekac az zostanie ona podliczona ale nie wazne hajs sie zawsze zgadzal. (usunięte przez administratora)

@PRZECZYTAJ UWAZNIE

Chyba jego sekretarka to napisała hahaha On nigdy nie będzie wyplacalny bo tonie w dlugach

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Intime Transport Artur Siudak? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Ckklarens

(usunięte przez administratora), wszyscy go znają nie płaci kasy nie oddaje pieniędzy!!! Wszędzie o nim piszą a na fb to już na jego temat to każdy pisze. Inspekcja pracy się nim zajmie. Największy (usunięte przez administratora)w polsce Mam świadków których tez (usunięte przez administratora)

Były kierowca

Wystarczy wpisać na stronach dłużnik i zacznie wyłazić jak grzyby po deszczu.

Lidia

@rider, masz rację, najlepszym sposobem jest przekonanie się samych, pójscie na rozmowę kwalifikacyjną nic nie kosztuje, wymaga tylko odrobiny czasu a być może ten czas okazać się fajnie zrekompensowany jak dowiesz się, że jesteś przyjęty, gratuluję. Właśnie chodzi o to by do końca nie sugerować się negatywnymi opiniami bo jeżeli jest taka możliwość by dostać się na rozmowę to trzeba skorzystać z tego i wszelkie wątpliwości są rozwiane.

rider2000

Zaczalem prace ponad miesiąc temu. Zrobiłem 3 dłuższe kółka i po każdym zjezdzie mialem kase w przeciagu 2-3dni jak mowil na rozmowie. Przed podjeciem pracy przeczytalem forum i mialem rozne mysli ale na rozmowie normalny gosc wiec postanowilem sprobowac i jak narazie z wlascicielem i spedytorkami wspolpraca super.

Firma nie godna polecenia. Właściciel Artur Siudak to krętacz, kłamca i prostak. Nie radzę zaczynać z nimi żadnej współpracy bo tylko można na tym stracić. Ogólnie podsumowując : MNIEJ NIŻ ZERO !!!!!

pyył

Wydaje mi się, że na spokojnie będzie można znaleźć zatrudnienie, ale i tak o nowych ofertach pracy dowiadywać się bezpośrednio u nich. A socjal jaki?

adrianboss11

Dobra a napisze ktoś coś o IN TIME ? *uj z tym wroną czy jak mu tam. wicie jakie stawki proponują przewoźnikom

speedtrans ag
@adrianboss11

ok miesiąca temu dzwoniłem i nie przyjmują żadnych przewoźników. mają tylko własne auta.

Olo

Firma InTime Transport Artur Siudak nie płaci !!! zaległości z 2014r

haha

(usunięte przez administratora) CZEMU OSIOŁ JEDEN Z DRUGIM SIE NIE PODPISZE? WIDOCZNIE TACY WIELCY JESTESCIE TYLKO ZA MONITOREM A TAK SRACIE PO GACIACH BO JUZ BY SIE WAM DO DUPY DOBRAL (usunięte przez administratora)

Scigany 2

VBS DANIEL WRONA (NIP: 9591530785, REGON: 260645793) Tutaj macie do Dziada Wrony namiary panowie jeśli komuś potrzba !

***

Informuje , ze firma tego Wrony to VBS Daniel Wrona a nie Intime. ich nip to PL 9591530785. sa adresy telefony mozna sie do nich zgalszac ja tak zaraz zrobie

Do bajkopisarza "Wrony"

Wrona Kmiocie kiedy kapniesz coś kasy ? Odsetki non stop (usunięte przez administratora) Były pracownik numer 77.

Wyluzowany Driver 2

Hahahahaha !! Do kogo Panie Wrona ten płacz? Napisz tutaj ilu zrobiłeś gości w Hu... lepiej a nie aluzje do całego Świata masz teraz że jakiś osioł Ci jeżdzi po karku ! Jak byś był w porządku dla swoich byłych pracowników których straciłeś sam przez własną głópote to dziś by Wam nikt tyłka nie ocierał papierem ściernym ! Proponuje zastanowić się nad sobą Panie Wrona a pretensje mieć do ludzi i tych wpisów. Konkurencja.

Maniek teraz.

Bezszczelny jesteś prostaku ! Okradasz ludzi nie płacąc im za prace i jeszcze jakieś obiekcje masz do wpisów ? I po co Ci to było ? Było płacić pieniądze jak trzeba i na czas to dzisiaj by (usunięte przez administratora) miał tutaj czyste konto ! Chciałeś tak to masz ! Nikt z Tobą dziadu nie będzie się szczypał i bawił w ciuciu babke ! A co Ty sądzisz i twierdzisz to na tą chwile Mnie osobiście zwisa!! Ty nawet połowy IQ nie posiadasz co Ja biedaku wiesz dlaczego ? Bo masz za lepkie rączki do kasy ! Pozdr Maniek tym razem !

Do DZIADÓW "Kielce"

Ty nieudaczniku Panie Wrono tak i owszem !! 90% to Ty ale, nie popłaciłeś ludzią za prace kasy kretynie skończony ! Wszyscy już w kielcach Cię znają i wiedzą że te wpisy to 100% prawdy pisanej przez róznych ludzi . Dziad jesteś i zdechniesz Dziadem ! Kierowca z kielc.

obiektywny

panowie mi to się wydaje ze to pisze jedna osoba caly czas ..... i tak (usunięte przez administratora) jedno i to samo

berni

Wredny to już tyle firm przeleciałeś i żadna Ci nie pasuje...Coś z tobą nie HALLO!!!!

Wredny 2 do Berni

Berni ? Prostaku ..powiedz Mi jaką Firme reprzentujesz? ( napisz Nam wszystkim tutaj )? Zerkniemy na Twoje forum zobaczymy jak Ci Dupsko (usunięte przez administratora)kierowcy i zobaczymy , dowiemy się przy okazji jaki z Ciebie pracodawca jest ? Co za Firme prowadzisz ? Arma Express ? Bimex? jaka Firma ? To ją prześwietlimy w 5 min zobaczymy jaki z Ciebie SZATAN jest ? Co jest wymiękasz? Bo po wpisie czytam że prowadzisz jakomś Firme transportową....Powiem Ci tak Berni ? Pierdoły to możesz mazać dzieciakom z przedszkola ale nie Mi tutaj ! I nie wal KITU ludziom że Ty taki jesteś Uczciwy ! Pozdr Maciek z Ck (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Intime Transport Artur Siudak - Kielce

Intime Transport Artur Siudak