Opinie o Felson Limited w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Felson Limited. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Felson Limited o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Felson Limited w Warszawa

Xaisis

Żeby odnieść w tej firmie sukces, trzeba być pracowitym. Koniec kropka. Negatywne opinie są z reguły pisane przez osoby zaraz po maturze, które nie wiedzą jeszcze co znaczy praca. I w ten sposób, jak tylko menadżer nie patrzy, to takie osoby siedzą sobie na fejsbuniu, grają w pasjansa albo wychodzą co pół godziny na fajka. A potem pretensje, że dostaje się samą podstawę na rękę. Ogólnie rzecz biorąc pensja powyżej 10 tysięcy na rękę jest tu jak najbardziej osiągalna. Owszem, praca męczy, jest stresująca, ale po niecałym roku można awansować i jest dużo lżej. Zresztą powiem tak: jeśli ktoś się zastanawia, czy warto do firmy aplikować - warto. Przejdziecie się, zobaczycie biuro, pogadacie z ludźmi, którzy tu pracują, to nic nie kosztuje. A jeśli się przekonacie, że można zarobić, to tu zostaniecie, tyle.

Byłem i pracowałem

Nie ma latwo, ale zawsze tak jest, że kto chce, ten osiągnie sukces. Pierwszy okres robienie bazy, kolejne miesiące bardziej już atak czyli dzwonimy namawiamy. Ktoś już wspomniał że nie ma sensu tu siedzieć na podstawie - ma rację. Zarabia firma - zarabiasz i Ty. Ja też bym nie płacił swoim pracownikom za samą obecność. Dużo zależy od szczęścia, jakiego klienta trafisz ale ciężko pracując szansa na znalezienie owego jest z pewnością większa. Zarobki rzędu 40000 i więcej są osiągalne, ale po awansowaniu na wyższe stanowisko(możliwe już po kilku dobrych miesiącach). Faktycznie, dla ludzi z samą maturą jest to fajna szansa, którą nie wszyscy potrafią wykorzystać. Przestałem pracować z powodów osobistych, trochę zmęczyła psychicznie ale udało się tu trochę oszczędzić na przyszłość ;) Pozdrawiam

pracuje tutaj

Pracuje w tej firmie. wszystkie wpisy mają coś z prawdy. Udaje się tutaj 2 typom ludzi: bardzo zdolnym lub/i bardzo pracowitym. Niestety większość młodych osób nie spełnia tych prostych wymagań. Zarobki w najgorszym wypadku-to podstawa 1680zł w najlepszym.. fakt jak bym napisała ile można było do tej pory maxymalnie wyjąć nie uwierzycie więc powiem,że da się wyżyć. Ja zaczynałam z zarobkiem 4k.na początku, ale faktycznie starałam się zostać nadgodziny często żeby mieć wynik. Warto przyjść samemu się przekonać-to nie kosztuje.A nie liczyć na opinie tych, którym się nie udało. Mało tego ja chętnie się dowiem co teraz Ci teraz robią, gdzie i za ile pracują- Pochwalcie się:) pozdrawiam!

Rafał
@pracuje tutaj

dodaj jeszcze, że ci którzy w 1 miesiącu nikogo nie naciągną to nie dostają owych 1680zł brutto!!! :))) ps. byłem pracowałem nigdy więcej!!! teraz pracuje w banku BZWBK, z umową o prace a nie tak jak u was na śmieciowej! jeżeli tak dobrze ci idzie to nie zachwalaj :) i nie werbuj naiwnych! tylko zakładaj rachunki :))) ps. napisz jeszcze o rotacji i o tym ilu już się przewinęło w waszej wspaniałej firmie:))) aha pozdrów Lucasa :))

marion

pracowałam w tej firmie w zeszłym roku, warunki finansowe jak i warunki pracy miałam lepsze niż opisywane powyżej. Na tle innych firm zajmujących się forexem firma wypada blado jeżeli chodzi o podejście do pracownika "nie ten to następny". Nie jest prawdą, że jak jesteś dobry to zarobisz. w tej branży to przypadek. a firma która w razie gorszego miesiąca daje mi 1200zł jest śmieszne. Pozdrowienia dla Lucasa " jak ci klient powie że ma tysiąc złoty tylko to powiedz, żeby lepiej dzieci na wesołe miasteczko zabrał" :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Felson Limited się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
AktualnyPracownik

Smiac mi sie chce z niektorych wypowiedzi i placzu"odradzam bo ciezko" "targety niemozliwe do wyrobienia" etc. Jestes Lamusem to tego nie robisz prosta sprawa. Jest to jedyna firma w Polsce w ktorej majac 19-20 lat mozesz zarobic nawet 40000 50000 PLN w miesiac ( nie nie pomylilem sie w ilosci zer)

potencjalny pracownik
@AktualnyPracownik

Powiem jedno buchahahahhahahaaha. kiedy czytam takie wpisy ze ktos zarabia 40tys miesiecznie i chwali sie tym na forum to jest pewne ze nie zarabiasz tyle. twoj wpis przekonal mnie aby nie pracowac w tej cudownej firmie:D pozdrawiam miloinerze buchahahahaha

Graza
@AktualnyPracownik

Ciekawe jak zarabiasz te 40-50000 zł miesięcznie? Czy jako doradca? Oczywiscie doradzasz żle i kasę klienci tracą na Twoją korzyść. To jest wielkie draństwo.

michal

caly czas jest rekrutacja nowych pracownikow! praca ciezka! targety nie mozliwe dla zwyklych smiertelniow do osiagniecia! z obecnych pracownikow norme wyrabiaja tylko 4 osoby tak bylo przynajmniej w czerwcu. jezeli chodzi o wyplaty to otrzymujesz ja opiero 20 kazdego nastepnego miesiaca (dla nowych o ile wyrobicie norme:)) a jak nie to sorry pracujecie za darmo. dostajesz 10 kartek z nr telefonow i dzwonisz. przewaznie odbieraja starsze osoby ktore wogole nie chca z toba rozmawiac. jezeli mam byc uczciwy to szkoda czasu zeby tam isc i siedziec od 8.45 do 17.30 nie polecam! odradzam! ostrzegam!!!

adam

Jeśli mam być szczery to ta praca nie jest dla ludzi "słabych"! Trzeba mieć dużo umiejętności sprzedażowych aby coś wam się udało sprzedać. Ja osobiście dzwoniłem z kartek na których były wydrukowane numery telefonów i nazwiska lub dane firmy (baza z panoramy firm lub coś w tym stylu). Generalnie nie otworzyłam żadnego rachunku! i nic nie zarobiłam ponieważ w pierwszym miesiącu praca jest za darmo jeśli nie osiągniesz wymaganej sprzedaży. Jeżeli chodzi o szkolenia to są to informacje połowiczne i każdy może sobie je przeczytać w internecie! Rotacja pracowników w tej firmie jest ogromna ludzie przychodzą i odchodzą, wystarczy jeden dzień aby załapać o co w tej pracy chodzi. Ogólnie jeżeli chcecie zarobić pieniądze to nie polecam tej pracy bo jest kosmicznie ciężko!

Trebis

Pierwszy miesiąc okres próbny ze szkoleniami ( nie trzeba mieć udanych sprzedaży żeby zostać). Umowa zlecenie z podstawą 1600 + prowizje. W sumie te prowizje powodują, że ludzie tam zostają i walczą. Bonusy za osiągane targety. Ale generalnie praca stresująca. Trzeba mieć mocną psychikę. JEst mozliwość awansu ze stanowiska sprzedawcy i wtedy zaczyna być lepiej. Mi sie nie udalo.

teletubis

Do opracy trzeba się przygotować.(usunięte przez administratora)Natępnie umowa na 1600 zł, i pierzesz się za telefon, spis numerów do których trzeba dzwonoić. Okres testowy 3 m-ce i minimalne wynagrodzenie. Szkolenia - zero przydatnej wiedzy dla pracownika i klienta. (usunięte przez administratora). Po okresie próbnym masz zniszczoną psychike, jesteś przepracowany niewyspany, wypaczona psychika i ograniczone własne ambicje. Dostajesz kopa na pożegnanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Felson Limited - Warszawa

Felson Limited