Opinie o ProPersonal w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ProPersonal. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ProPersonal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ProPersonal w Olsztyn

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z naszą firmą. Przy okazji chcielibyśmy przypomnieć, że obecnie oferujemy 100% PŁATNE STAWKI (diety) dla naszych współpracowników w okresie świątecznym! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi.

anetad

Bardzo mi się miło pracowało z ProPersonal. Serdecznie polecam wszystkim bo na prawde warto zapytac o oferty pracy bo mają bardzo pewne zlecenia i jest bardzo dobry kontakt z paniami z rekrutacji i o wszystko mozna spytac. POLECAM!!!

KAMA

Zalezy jakie macie wymagania ,ja osobiscie jestem ze wspolpracy z firma zadowolona otrzymuje wyczerpujace informacje,wynagrodzenie w terminie,w razie zaistniaalego problemu natychmiastowa pomoc ze strony Firmy.Pozdrawiam

opiekunka odwiedzajaca forum

Witam. Naczytałam się wiele negatywnych opinii na temat płatności w firmie PROPERSONAL,do dnia wypłaty pozostawałam pod ogromnym stresem . Pieniądze otrzymałam w terminie, kwota się zgadza. Takie forum ma pomagać w podjęciu decyzji o wyjeździe z daną firmą a nie potęgować niepewność. Dodam tylko, ze ze zlecenia wróciłam wcześniej niż miałam to określone w umowie. Kontakt z firma jest tez ok, oraz szybka reakcja w razie problemów.

@opiekunka odwiedzajaca forum

Dziękujemy serdecznie za wyrażenie swojej opinii. Zawsze staramy się aby Nasi współpracownicy byli zadowoleni, a Pani jest tego przykładem. Serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieję, że będzie Pani kontynuowała współpracę z ProPersonal.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.

ewka75

Witam dziekuje za szybka odpowiedz, aplikowałam do waszej firmy poniewaz sa tu same dobre opinie i mysle ze bedzie miła współpraca z wasza firma.Dousłyszenia.Pozdrawiam!!!

@ewka75

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas na aplikację do naszej firmmy. Zależnie od okresu posiadamy różne oferty pracy dla osób zajmujących się opieką osób starszych. Postaramy się dopasować odpowiednią ofertę.

niksa

ja tam nie narzekam jak mają oferty to dzwonia i załatwiają dojazd na miejsce. Jak miałam problem z dotarcie to znaleźli mi dość szybko busa. Mogę polecić.

nawida

Teraz się tych firm narobiło jak grzybów po deszczu ale ta akurat jest w porządku. Normalne zarobki dobry kontakt z biurem i czasami dużo ofert do wyboru. Ja akurat się załapałam koło Farnkfurtu. Fajnie że sami dzwonią z propozycjami i nie muszę szukać.

kwidzyń

Ostatnio wyjechałam od nich do pracy w niemczech. Bardzo mi się podoboło no i moge polecić innym opiekunkom ktore decyduja sie na prace w niemczech.

gesta

firma w porządku mogę polecić

ProPersonal

Nasza firma dokłada wszelkich starań aby proces rekrutacji był przyjazny, a zlecenie zgodne z opisem. Jeśli według Pani coś zrobiliśmy nie tak to prosimy o telefon i rozwiążemy sprawę.

ProPersonal

Serdecznie zapraszamy do kontaktu postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania odnośnie pracy. Numer kontaktowy do naszego biura znajduje się na naszej stronie.

@ProPersonal

Witam serdecznie! Mam pytanie czy z podstawowym niemieckim i doswiadczeniem w pracy jako opiekunka mam szanse szybko dostac prace w waszej firmie zastanawiam sie nad współpraca z wami po przeczytaniu opini.Pozdrawiam!!!Ewa

@ewka75

Szanowana Pani Ewo, ze znajomością języka podstawowego istnieje jak najbardziej szansa na rozpoczęcie pracy jako opiekunka osób starszych. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Wszystkie dane informacyjne znajdują się na stronie http://propersonal.pl/kontakt/. Serdecznie pozdrawiamy!

do ewki

to zadzwon do firmy mily personel odpowie na twoje pytania

ewka75

Witam serdecznie! Czy firma zatrudnia na umowe o prace czy zlecenie w Niemczech jako opiekunka

gosia

W FIRMIE PROPERSONAL OLSZTYN PRACUJE DLUGO I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA REKRUTACJE PRZEPROWADZILA PANI ALEKSANDRA CZAPSKA TO BARDZO MILA UPRZEJMA OSOBA POZNIEJ ROZMOWA Z SZEFOWA PANIA MAGDA SUSKA TO OSOBA O DOBRYM SERCU POTRAFI DOSKONALE DOBRAC OFERTE PRACY I BYC W STALYM KONTAKCIE WYNAGRODZENIE JEST ZAWSZE NA CZAS CHCE JAK NAJDLUZEJ W TEJ FIRMIE PRACOWAC I MILO UKLADAC DALSZA WSPOLPRACE CGCE DODAC ZE CALY PERSONEL FIRMY JEST MILY UPRZEJMY ZAWSZE ZNAJDUJE CZAS NA ROZMOWE PRACUJE W GARBSEN U PANA WALDEMARA TO DOBRY I BARDZO CHORY CZLOWIEK POMIMO SWEJ CHOROBY JEST POGODNY I ZADOWOLONY Z MOJEJ OPIEKI Z JEGO RODZINA MOCNO SIE ZAPRZYJAZNILAM TRAKTUJA MNIE JAK SWOJEGO CZLONKA RODZINY I MYSLE ZE NA DLUDO TAK MIEDZY NAMI POZOSTANIE MIESZKAMY W PIEKNYM DUZYM DOMU Z OGRODEM KAZDEGO DNIA GDY POGODA DOPISUJE TO SPACERUJEMY DZIEKUJE PANI MAGDALENIE SUSKA I CALEMU PERSONELOWI ZA PRACE KTORA OD NICH OTRZYMALAM ZARABIAM PIENIADZE I MOGE CIESZYC SIE Z GODNEGO ZYCIA POLECAM KAZDEMU KTO SZUKA PRACY A BEDZIE NAPWENO ZADOWOLONY GOSIA

malwina
@gosia

Witam.Pracuje Pani długo tzn ile? Nie wydaje mi się by Pani pracowała długo a każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.Ja nie polecam tej firmy i jak czytam jak wspaniała jest ta firma to ogarnia mnie śmiech.Wszystko pod kontrolą.

@malwina

Jeśli nie jest Pani zadowolona ze współpracy z Nami. To będziemy wdzięczni za uwagi. Jeśli faktycznie Pani z Nami współpracowała to zapraszamy Panią do osobistego kontaktu z naszą firmą, postaramy się rozwiązać problem. Pozdrawiam.

Kaneta
@malwina

Ja również nie polecam. Oszuści. Całe zlecenie to jedno wielkie kłamstwo. Nic się nie zgadzało poza tym jest już miesiąc po moim powrocie a ja nadal wynagrodzenia nie otrzymałam. Firma otrzymala pieniadze od rodziny co udowodnila mi córka babci pokazując przelew ro firmy. A przy każdej próbie kontaktu telefonu ode mnie są odrzucane. Sprawa juz trafiła do sądu.Dziwi mnie skąd tu tyle pozytywnych opinii. Czyżby pracownicy się za to zabrali? Stanowczo odradzam.

opiekunka

polecam firme propersonal z olsztyna to firma sprawdzona ma duzo ofert pracy kto naprawde chce pracowac to znajdzie cos dla siebie mily personel wspaniala szefowa i co najwazniejsze wynagrodzenie zawsze na czas polecam

do mikusi

mozesz jechac do pracy z firmy propersonal wyplata na czas i napewno mila wspolpraca

opiekunka

polecam kazdemu propersonal firma uczciwa posiadajaca wspaniale oferty pracy nie czekaj zaczynaj prace

daria

Ostatnio właśnie wróciłam ze zlecania wszytko w porządku. Prawdopodobnie nawiąże długą współprace. Polecam!

podziekowanie

pragne podziekowac calemu personelowi firmy propersonal olsztyn ktora repezentuje pani (usunięte przez administratora)za mila i dluga wspolprace za kontakty w czasie pobytu u pana Waldemara w Garbsen za wpywajace na czas wynagrodzenie i niespodziewane zaskakujace premie kazdemu kto szuka pracy to moze ja znalezc w propersonal olsztyn maja duzo ciekawych sprawdzonych ofert zycze calemu personelowi milej wspolpracy i dalszych osiagniec i sukcesow Malgorzata

malgorzata

pani grazyno prosze nie pisac obelg na propersonal olsztyn wszystko co pani napisala to kompletne bzdury ja doskonale wiem ze papier wszystko przyjmuje ale tego nie da sie czytac ja pracuje od dawna w tej firmie i moge na ten temat cos powiedziec rekkrutacje przeprowadzala (usunięte przez administratora)mila sympatyczna wszystko co powiedziala o podopiecznym panu waldemarze z garbsen bylo zgodne po dwoch dniach rozmawialam z szefowa pania magda rowniez milym cieplym glosem wszystko sie potwierdzilo a szanowna pani grazyno final byl w garbsen oczywiscie wszystko zgodne z wypowiedziami pan z propersonel wspaniale mi sie pracuje u (usunięte przez administratora)odzina super traktuja mnie jak czlonka rodziny a przedewszystkim wynagrodzenie jakie mam w umowie kazdego 10 miesiaca wplywa na konto w lipcu firma propersonal zrobila mi niesamowita niespodzianke wplynela dodatkowa premia za dobre sprawowanie opieki nad (usunięte przez administratora) a pani wypisuje historie wziete z pani bajecznych snow lubi pani bujac w oblokach to dobrze a nie z firma propersonal mysle ze powinny byc wobec pani wyciagniete srogie konsekwencje kto chce pracowac i wyjechac z propersonal to prosze spokojnie jechac i przekonac sie ja z calego serca polecam i chce tu dlugo pracowac u waldemara a jesli juz tam nie bedzie pracy to mysle ze uczciwy personel cos dla mnie znajdzie a pani grazynie moze potrzebna wizyta w poradni psychiatrycznej moge pokryc koszty wizyty i prosze sie odczepic i zajac sie praca w wolnej chwili odmowic rozaniec albo piesza pielgrzymka do czestochowy moze pani dobrze zrobi oby nie bylo za pozno niech pani pamieta pan bog nie rychliwy ale sprawiedliwy a to sie sprawdza jest pani osoba --------

Zostaw merytoryczną opinię o ProPersonal - Olsztyn

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ProPersonal?

Kandydaci do pracy w ProPersonal napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.