Opinie o ProPersonal w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ProPersonal. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ProPersonal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ProPersonal w Olsztyn

malgorzata

prosze nie wierzyc co wypisuje pani grazyna ja z firma propersonal pracuje od kwietnia i jestem bardzo zadowolona wspanialy personel i naprawde super szefowa pani MAGDA pieniadze sa zawsze na czas i przedewszystkim jestesmy w kontakcie bardzo dobrze mi sie pracuje w garbsen u pana waldemara i chce jak tylko bedzie to mozliwe tam pracowac polecam kazdemu propersonal olsztyn pracujcie a bedzie zadowolenie wszystko co mowia jest prawda

Aneta_36

Chyba zaszło jakieś nieporozumienie. Nie twierdzę, że firma ma jakieś problemy. Proszę o wyjaśnienie panią Grażynę bo NIGDZIE nie znalazłam żadnych informacji o jakichkolwiek problemach finansowych tej firmy, a na takie powołuje się ta pani. I dlatego proszę o wyjaśnienie bo taka sytuacja na pewno pozostawiłaby ślad. Natomiast pani Grażyna podaje konkretny zakres nieprawidłowości (giełda wierzytelności) a tam nie ma nic.

Propersonal

Uprzejmie informuję wszystkich, że Propersonal Sp. z o. o. z siedzibą w Olsztynie przy Al. M. J. Pilsudskiego 76/313, NIP 7393861925, www.propersonal.pl nie ma żadnych zobowiazań finansowych zarówno wobec pracowników jak i urzędów (m.in. Urzędu Skarbowego i ZUS) oraz firm trzecich. Nigdy nie było i nie jest prowadzone postępowanie sądowe ani inne dochodzenie roszczeń wobec naszej firmy. Dla wszystkich zainteresowanych udostępnimy zaświadczenia o niezaleganiu w składkach ZUS oraz podatkach. Wszystkie nieprawdziwe i powodujące szkodę dla naszej firmy wpisy będą zgłoszone do prokuratury. Umieszczanie takich informacji jest bowiem karalne. Współczujemy nieszczęśliwym i zawistnym osobom oraz firmom, które aby przetrwać muszą stosować nieuczciwą konkurencję. Jeżeli ktoś czuje się pokrzywdzony przez naszą firmę, proszę o kontakt, stosowanie form prawnych, pisanie pism lub dochodzenie roszczeń na drodze sądowej, a nie anonimowe oczernianie w internecie. Powyższe informacje składam w formie oświadczenia. Prezes Zarządu Propersonal Sp. z o. o., Magdalena Suska

do aneta

pani aneto ja od dawna z nimi wspolpracuje i jestem pani opinia mocno przerazona jak dotychczas to mam wyplate na czas i ogolnie dodrze naprawde nie wiem co myslec

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
Aneta_36

Przepraszam za błąd we wcześniejszym wpisie. Oczywiście chodziło mi o firmę PROPERSONAL.

Aneta_36

Pani Grażyno sprawdziłam Pani info na giełdzie wierzytelności. Brak przypisanych zobowiązań zarówno dla nazwiska Artur Suski jak i firmy Pronobel. Sprawdziłam również sytuację finansową na wewnętrznej stronie bankowej (nie podam bo tylko dla bankowców), nic nie znalazłam. Proszę, jeśli może Pani, napisać dlaczego jest tak sceptycznie nastawiona do tej firmy. Z góry dziękuję za wyjaśnienia. Mam nadzieję, że wpis nie zostanie usunięty i będzie można ją zweryfikować

krystyna

szukasz pracy to z propersonal uczciwa szefowa i reszta personelu polecam pracuje u nich i dlugo wspolpracowac

kobieto

po co wypisujesz cokolwiek wirsz zostaw to dla sibie pracowalas moze z ta firma bo dla mnie to bardzo dziwne twoje slowa ja pracuje dligo i napprawde nie ma zadnych problemow kazda oferta ktora od noch dostaje niczym sie nie rozni od tego co panie mowia zawsze mam wyplae na czas i mile podziekowanie za wykonywana prace od szfowej to chyba cos znaczy to kompletne bzdury co ty wypisujesz i psujesz opinie zaloz taez firme i dzialaj moze wtedy osiagnieas maxymalny sukcuesz a owoce twojej pracy beda jedyne w polsce to ty wypisujesz na pana artura zastanow sie nad wsoim postepowaniem twoje sukcesy zyciowe jakie sa??????

Maria

Witam Pani Grażyno, proszę o bardziej szczegółowe informację, znalazlam dużo ofert pracy od nich i zastanawiam sie nad wyjazdem. Proszę o kontakt na e-mail mariastachyra1975@wp.pl pozdrawiam Maria

wala

polecam propersonal wszystko co oferuja sprawdza sie mozna z nimi jechac i zarabiac pieniadze zawsze sluza rada pomoca goraco polecam maja dobre oferty pracy

krs

witam aneto mozesz jechac ja jezdze od nich do opieki i wszysko co oferuja jest zgodne przemily personl fajna szefowa jedz i pracuj bedziesz zadowolona naprawde polecam gosia

Aneta_36

Witam wszystkie opiekunki. Znalazła ofertę tej firmy. Rozważam wyjechanie z nimi do domu opieki dla seniorów. Czy któraś z pań pracuje w takim domu? I oczywiście jak wygląda sprawa zgodności warunków z umową. Będę wdzięczna za opinie.

malgorzata

ja pracuje w tej fifmie od kwietnia jestem bardzo zadowolona pracuje w garbsen u pana waldemara pieniadze mam na czas kontakt z firma bardzo dobry ja poprostu che u nich dlugo pracowac maja przemily personel szczegolnie pani aleksandra ktora cierpliwie wszystko wytlumaczy powie o ofercie o poopiecznym i na miejscu wszystko okazuje sie prwadziwe na duze uznanie zasluguje szefowa prowadzaca firme pani magdalena suska sa to ludzie z ktorymi milo sie pracuje zawsze sluza pomoca wpis grazyny to kompletne klamstwo jak tak mozna komus psuc opinie ja kazdemu kto chce pracowac polecam propersonal olsztyn

beti

ja tez jestem mocno zdziwiona wpisem grazyny ja pracuje z nimi i mam wszystko na czas w fifmie pracuja sympataczni ludzie szefowa jest bardzo troskliwa osoba ja w nic nie wierze i poprostu nie slucham napewno bede u nich pracowala ja z nimi nie mam zadnych problemow

lola

Ja równiez pracuję z propersonal od ok. roku, mam stałe zlecenie, znam biegle język i jestem bardzo zadowolona. Firma przede wszystkim z ludzkim podejsciem do pracowników. Wszystkie dokumenty na czas. Oceniam na 4+. Z tego co wiem firma istnieje od ponad 3 lat i ma się dobrze. Wpis Grażyny śmierdzi mi z daleka działaniem konkurencji na niekorzyść firmy. Trochę to przykre :/

MILA

JA PRACUJE U NICH OD KWIETNIA I JAKOS PROBLEMU NIE BYLO ZAWSZE WYPLATA NA CZAS ALE DAJE MI WYPOWIEDZ PANI GRAZYNY DUZO DO MYSLENIA

renia

wyjechalam z propersonal i jestem zadowolona polecam z nimi mozesz szybko wyjechac i zarabiac pieniadze formalnosci zalatwiane sa w pare minut polecam

lena

polecam propersonal olsztyn firma solidna posiadajaca ciekawe oferty milo sie z nimi pracuje wynagrodzenie na czas polecam prace z prppersonal

karolina

witam i polecam propersonal olsztyn to super dzialajaca firma uczciwy personel i dobra szefowa potrafi szybko sprawnie i skutecznie zalatwic wyjazd za naprawde przyzwoite pieniadze ktore wedlud podanego terminu wplywaja na konto jesli ktos szuka pracy to prosze skontaktowac sie z propersonal olsztyn i napewno ja tam znajdzie polecam naprawde sprawdzona firma z ktorej moja mama wyjechala i zarabia upragnione pieniadze polecam kazdemu kto chce pracowac w milej atmosferze u dobrych podopiecznych dzwon nie czekaj a szybko wyjedziesz do pracy

jan

moja zona wyjechala z propersonal do pracy jako opiekunka i jast bardzo zadowolona przemily personel wszystkie formalnosci sa zalatwiane w kilka minut szefowa prawidlowo rzadzi firma wynagrodzenie rowniez na czas prawidlowo dopasowuja podopiecznych polecam wyjazd do pracy z fima pani magdaleny suska z propersonal olsztyn maja duzo super ofert pracy serdecznie polecam i zycze kazdemu kto wybierze propersonal owocnej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o ProPersonal - Olsztyn

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ProPersonal?

Kandydaci do pracy w ProPersonal napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ProPersonal