Probetreuung Sp. z o.o

Opinie o Probetreuung Sp. z o.o

Hanna Nowy wpis

Pierwszy raz będę aplikować jako opiekunka w tej firmie i chyba wybiorę ofertę nad jeziorem bodeńskim. W ofercie podana jest opieka praktycznie 24h, a firma zapewnia czas wolny. Kiedy ma się czas dla siebie i ile jest to godzin tygodniowo? Stawka podana w ogłoszeniu to 1550, ale na początku jest napisane, że zapłacą tyle ile trzeba. Może ktoś wie ile realnie można dostać po wstępnych negocjacjach?

Krystyna S. Nowy wpis

Wróciłam do firmy po przerwie, i jak dawniej zadowolona, kontakt, pieniądze, wszystko się zgadza. Opieka koordynatorki, dogaduje się z paniami, to najważniejsze. Przede wszystkim jestem bezpieczna i wiem ze o każdej porze dnia i nocy mogę się do nich zwrócić.POLECAM! PROBETREUUNG i pozdrawiam

Czy w Probetreuung Sp. z o.o zatrudniani są obcokrajowcy?

Halina Nowy wpis

Polecam tą firmę,pracuję już 2rok.nigdy nie było problemu z wypłatą.czytałam negatywne opinie o tej firmie i nie zgadzam się, nie miałam żadnych problemów,ani z wypłatą ani z niczym.

Aplikowałeś do firmy Probetreuung Sp. z o.o? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Probetreuung Sp. z o.o?

obserwatorka

(usunięte przez administratora) nie jedzcie, to firma nastawiona na zyski, nie dotrzymuja slowa, nie odbieraja telefonow, oszukuja na wynagroszeniu, - wlasniebylam u adwokata, nie odpuszcze im ani zlotowki. Ludzie, jest tyle firm, prosze posluchajcie ostrzezenia bo potem bedzie sa pozno. ODRADZAM I OSTRZEGAM ta firma jest (usunięte przez administratora)!!!!

Anna P.
@obserwatorka

Stanowczo odradzam W 100 % prawdy napisane! Pozdrawiam osobę za tak odważny post.

@Anna P.

Pani Aniu bardzo proszę zająć się seniorką a nie tracić czas na pisanie postów. Jak pani tak odradza współpracę z firmą to po co podjęła się Pani zlecenia od nas??? Zna Pani to przysłowie , "Zły to ptak , co własne gniazdo kala"

Anna P
@obserwatorka

Zgadza się. Jeszcze mi nie oddali kosztów podróży. Nawet telefonów nie odbierają.

Edyta
@Anna P

To koszty podróży są zwracane? W całości? Mówisz że nie dostałaś, to znaczy, że do jakiego czasu jest to rozliczane? I o co chodzi z tym co pisałaś że coś nie tak z wynagrodzeniem?

mb

Znowu Pani kłamie.....

Paula
@Probetreuung Sp. z o.o

Ja jakoś zawsze jestem zadowolona ze współpracy z firmą. (usunięte przez administratora) firma (usunięte przez administratora) jest szefostwo idzie się dogadać ze wszystkim zawsze na czas wynagrodzenie jak się źle czuje czy coś jest nie tak zawsze albo koordynator Agatka lub inną Pani doradzi co zrobić itp. Ja nie narzekam bo trafiłam na bardzo dobrą firmę i będę polecać każdemu tą firmę Probetrruung. Pozdrawiam całą firmę

@Paula

A jak ktoś się źle czuje, tak jak piszesz to wtedy można iść do domu i zabierają dzień z urlopu? Czy pozostałe godziny trzeba jakoś odrobić w inny dzień? Czy na indywidualną prośbę pracownika można zmienić termin wypłacania pensji? Do kogo wtedy najlepiej się udać?

Zorzeta

Polecam tą firmę, wynagrodzenie na czas, w czasie trwania zlecenia był telefony czy wszystko jest ok. ( gdzie to rzadkość ).

Beata
@Zorzeta

Brzmi super :) a możesz powiedzieć coś więcej o zleceniu, na które trafiłeś? I jak z zakwaterowaniem, warunki są ok? Co jaki czas wraca się do PL?

ZORZETA
@Beata

Zlecenie było w Hamburgu, i warunki takie jakie były przedstawione. Pozwolono mi skrócić zlecenie z 6 tygodni na 4 tygodnie I zwrot kosztów dostałam w całość. Pewnie dlatego że powiadomiłam ich szybciej o powrocie. I nie było żadnego problemu.

Lara
@Zorzeta

To fajnie, że firma angażuje się w pracowników. Umowa z agencją jest na polskich warunkach? Zlecenia są długoterminowe? Tzn chodzi mi o to, czy można traktować współpracę jako stabilną?

Anna P

Agencja (usunięte przez administratora)swoich zleceniobiorców. Co wypłata wynagrodzenia, trzeba dzwonić do księgowości i wyliczać z p. Martą BOBOWSKĄ należność za przepracowany okres. Zawsze są pomyłki na korzyść firmy. A nie powinna się aż tak często mylić. Teraz czekam na zwrot kosztów podróży. Pani Marta BOBOWSKA nie odbiera telefonów. Chcecie spokoju, wybierzcie inną agencję. Anna P.

@Anna P

Agencje okłamuje a może to Pani okłamała w sprawie swoich kompetencji , juz nie pierwszy raz. Teraz klient, u ktorego Pani ostatnio była napisał taką skargę, że aż wstyd nam za Panią. Nie otrzymała Pani pełnych kosztów transportu bo przez Pani zachowanie, klient nie zapłacił pełnej kwoty. Co do wypłat , zawsze sa na czas a niezgodność wynika tylko i wyłącznie z winy opiekunki tj. skrocenia zlecenia, nienalezytego wykonania zlecenia, naduzywania alkoholu lub kradzieży . Ma pani to w umowie i w zleceniu podóży ale oczywiście trzeba byłoby się z tym wczesniej zapoznac a nie pozniej mowic "nie wiedziałam, nikt mnie nie poinformował." Dlatego też, proszę najpierw zastanowić się nad swoim zachowaniem a nie oskarżać kogoś za swoją niekompetencje. Druga sprawa, odbieranie telefonów, za każdym razem ma pani zwrotna odpowiedz. Nie jest Pani jedyna tym bardziej , że rozwiązała pani umowę. Trzecia sprawa to używanie danych osobowych bez pozwolenia oraz szarganie czyjegos dobrego imienia. Chciałabym Panią uświadomić, że takie zachowania podlegają karze.

Marzena

Szukam firmy do wyjazdu, bo na poprzednich niestety się przejechałam. Ktoś powiedział mi o nich, a widziałam, że na stronie szukają opiekunki do samotnej pani do Esfort. Niestety nie znam dobrze niemieckiego aż tak, czy dostanę jakąś pomoc od firmy?

Były Pracownik

Nie polecam osobom, które szukają pracy na stałe. Rotacja w biurze większa niż wśród opiekunek.

@Były Pracownik

Praca jak każda inna dla osób , które chcą pracować a nie udawać, że pracują. Pracuje w tej firmie w biurze od 2017 roku i nie zamierzam zmieniać pracy. Pozdrawiam byłych pracowników :)

miron
@Były Pracownik

Akurat prawda chociaż w ostatnim czasie coś drgneło na leprze .

Alicja

To prawda !

Dariusz
@Alicja

Cześć, mówisz o rotacji? Czyli nic się nie zmieniło i dalej jest tak duża? Wiesz może z czego to wynika?

Pani Aniu co pani opowiada???? Pani Karolina zawsze oddzwania,. Nie jest pani jedyną opiekunką, z którą pani Karolina rozmawia . Do biura też przychodzą osoby, którym panie rekruterki poświęcają czas i nie zawsze w danym momencie mogą odebrać telefon. Zatem kontakt nie jest niemożliwy, wystarczy trochę cierpliwości.

Henryka

Polecam firme probetreuung, pracuje ponad 4 lata w firmie i nigdy firma mnie nie zawiodła, wynagrodzenie jest naczas ,skladki ubezpieczenie, rentowe ,zdrowotne mam odprowadzane w de ,Panie z biura zawsze mile i pomocne ,i mam wielki szacunek do ich rownie ciężkiej pracy a w szczególności do Pani Marty Bobrowskiej ,która serdecznie pozdrawiam.

Ola
@Henryka

Henryko via Probetreung :):))) Widac ze w biurze macie malo pracy skoro tak sie udzielacie na tej stronie. Na szczescie o was pisza juz nie tylko na tej stronie.

@Ola

W biurze jest tyle pracy co zawsze mila Pani a jeśli o nas piszą to dobrze. Każda konstruktywna i prawdziwa opinia jest mile widziana. Życzę miłego dnia.

@Henryka

Dziękuję serdecznie Pani Heniu i również pozdrawiam :)

Marti
@MB

Stanowczo odradzam. Ta agentura już dawno powinna zniknąć i kogo nie zapytasz to potwierdzi.Mojej znajomej w trakcie zlecenia zmienili umowe która i tak już była pełna kruczków i kar. Ich oferty mają niewiele wspólnego z rzeczywistością a ta dziewczyna musiała się z nimi sądzić żeby dojść swoich praw.

@Marti

Dzień dobry. Po pierwsze , firma nigdy nie zmienia umowy w trakcie trwania zlecenia, chyba że wnioskuje o to sama opiekunka. Po drugie, nasze umowy są przejrzyste i zrozumiałe dla każdego kto się z nimi zapozna, nie ma w nich żadnych kruczków. Oferty są zgodne z informacjami , które otrzymujemy od rodzin i opiekunek , które są na miejscu. Żadnych spraw sadowych z opiekunkami nie prowadzimy. Także, albo Pani pomyliła firmy, albo jest Pani niedoinformowana. Po trzecie ,zamieszczanie takich niesprawdzonych, nieprawdziwych i oczerniających opinii narusza dobre imię firmy i podlega ochronie prawnej.

Rita
@Ola

Oni tylko siedzą na fb i śledzą opiekunki co piszą..żadna do opieki nie pojedzie .A od czego mają (usunięte przez administratora)

Marzena

Witam, czytając opinie natrafiłam na temat umów oraz sytuacji gdzie piszecie, że nie zostaliście ubezpieczeni. Na jakie umowy w takim razie zatrudniają w tej firmie? Wyjeżdżając pierwszy raz ile można zarobić na początek? Jak wygląda system pracy? Z góry dziękuję.

@Marzena

Droga Pani, z opiekunkami zawierane są umowy o świadczenie usług opieki, każda wyjeżdżająca do Niemiec opiekunka jest ubezpieczona w niemieckiej kasie chorych IKK. Prawdą jest , że czas oczekiwania na kartę ubezpieczeniową wynosi okolo 2 mce , ale to juz nie jest zależne od firmy. Stawki wynagrodzenia miesięcznego zróżnicowane są w zależności od znajomości języka niemieckiego, doświadczenia, trudności zlecenia i ilości osób do opieki. Polecam skorzystać z ofert pracy umieszczonych na naszej stronie www.probetreuung.pl

Pani z Bonn Dusidorf

Wasza oferta o Małżeństwie jest w 80 procentach nie wiarygodna. Pracowała tam kobieta Polka i przeszła geschenk. Starsza Pani ja wystartowała. Wiecznie jest się nic nie podobało. Pokój bez szafy .Maly .Zadnyvh warunków dla opiekunki .W nocy wstawianie po kilka razy .Zadnejvprywatnosci.Piszcie prawdę zanim znowu kogoś wsadzić na mnie. Ja mieszkam obok i były tutaj kobiety i nie wytrzymywały .

Ania A.

Nie polecam tej firmy! Nie dostałam wynagrodzenia za 2 tyg chociaz ciężko pracowałam przy opiece na sparaliżowana osoba, starszenie kara pieniężna za zerwanie umowy który de facto sami mi wypowiedzieli, to bylo Nie uczciwe. do dzisiaj zastanawiam się dlaczego nie poszlam z tym do sądu pracy .nie polecam!

Celina

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Bardzo miłe Panie, pomocne w każdej sprawie. Nawet w tym trudnym czasie kiedy jest ciężko cokolwiek załatwić Panie z ProBetreuung stają na głowie żeby wszystko było dobrze. Jeśli pracujecie w opiece osób starszych to ta firma naprawę jest godna polecenia!

miron
@Celina

Witaj a mogła byś zdradzić ile wynosi premia wakacyjna w tym ryku bo nie wiem .Dziękuję .

@Celina

Nie wierze, zreszta sprawdz czy cie ubezpieczaja bo mozesz sie gorzko zdziwic. Nie wierze w pozytywne opinie, bo jesli traktuja bez szacunku osobe ktora (usunięte przez administratora) po 12 godzin i oni z tego zyja - to nie wierze ze raz maja moralnosc a raz nie. Ktos kto (usunięte przez administratora) jest po prostu zlodziejem i tyle. A zlodziejowi sie nie ufa!!!

@obserwatorka

Droga Pani, każda współpracująca z nami opiekunka jest ubezpieczona w niemieckiej kasie chorych IKK. Ponadto każda Pani ma z firmą umowę, która zobowiązuje każda ze stron . Także zapraszam do kontaktu z firmą a nie wypisywanie na forach obraźliwych komentarzy .

@Probetreuung Sp. z o.o

A coz ubezpieczeniem w POlsce, nie pisz ze ubezpieczacie, bowiem na wlasnej skorze ze nie, i nawet tego nie powiecie gdy wreczacie umowe...w innych firmach w trakcie umowy moge tez pojsc po bezplatna recepte w Polsce,

@obserwatorka

Droga Pani, umowy sie czyta ze zrozumieniem. Ubezpieczenie jest i w Polsce i w Niemczech. Oczywiscie ubezpieczenie na Plus dla Opiekunek/opiekunow.

Iwonka
@Celina

Celino z firmy Probetreuung, Lepiej zacznij odbierac telefony od opiekunek zamiast siedziec na forum i pisac bzdety.

@Iwonka

Szanowna Pani, telefony od opiekunek są odbierane a Pani Celina to też opiekunka a nie pracownik biura. Gdyby Pani była zorientowana nie pisałaby Pani takich farmazonów.

Barbara
@obserwatorka

Bylam jeden raz z ta firma.Owszem trzeba pare rzeczy uzgodnic po zapoznaniu sie z umowa.Sztela dobra ale opiekunka zmienniczka tragedia.Szuka dziury w calym i zostawia smrod po sobie.

Iza

Nie polecam Do dziś nie wypłacili mi wynagrodzenia Stan podopiecznych i oferty był inny niż mi podano

@Iza

to prawda, bo zatajają pracownicy pewne informacje.

Ela

No prosze prosze hahaha bez przesady oni sie ciezko napracuja??? Czy pani sie słyszy co pani plecie??? Pozdrawiam

Pola

Może nie mieli za co płacić, gdyby coś było na rzeczy to z pewnością nikt nie idzie z takimi tematami na forum tylko do prawnika. Firma ok praca również!

Do tej pory nie otrzymałem pieniędzy za święta wielkanocne a jest czerwiec???????To chyba mówi wszystko o tej firmie.

@anonymous

Witam, proszę o telefon do biura, wyjaśnimy sprawę dodatku za święta.

Mirosław
@anonymous

Kilka razy dzwoniłem i mnie zbywano dziękuję proszę o dodatek na konto

Dzisiaj otrzymałem telefon iż pieniądze mam na koncie i są

@anonymous

Nie placa ubezpieczenia, klamia zeby tylko zwerbowac a potem jestes tylko smieciem , ludzie szukajcie pracy w innych agencjach, niech ta firma ma to na co zasluguje PLAJTA !!!!!!!!!

@obserwatorka

Mila Pani, jesli ma Pani jaki problem lub watliwosc, prosze miec odwage skontaktowac sie z firma, wyjasnimy wszystkie kwestie watpliwe. Takie wulgaryzmy i prostackie wypowiedzi do niczego dobrego nie prowadza, a wrecz przeciwnie moga Pani zaszkodzic. Z wyrazami szacunku

Ola
@anonymous

Dzis rano bylo na tej stronie internetowej kilkanascie negatywnych opinii o waszej firmie, Pytam: gdzie sa te opinie, i dlaczego znikaja skoro jestescie taka super firm? Czy tyko z rana gdy firma nie pracuje i nie usuwa postw mozna o niej przeczytac prawde?

Enteropia

Nie polecam tej firmy. Nieslusznie potrącili mi 150e. Nie dostalam 50e za szybki wyjazd. Nie miałam jednego dnia wolnego w tygodniu chociaż (usunięte przez administratora)obiecała że będzie. Wymagany był język komunikatywny i taki mam. Oczywiście firma sprawdzała poziom mojego języka. Podpisalam kontrakt na 6 tyg. Na miejscu po jakimś czasie opiekunka prawna stwierdziła że mój język jest za słaby i chce kogoś innego. Bylam tam miesiac nie mialam dnia wolnego w tygodniu tak jak obiecali. (usunięte przez administratora)nie odbierala ode mnie telefonów i nie opisywała mi na wiadomosci. W koncu po dludi czasie odpisała że potrącili miza podróż bo nienależycie wykonywalam swoje obowiązki. Ja swoje obowiązki wykonywałam bardzo dobrze natomiast firma Probetreuung niw wywiązała się ze swojej umowy. Kategorycznie nie polecam. I doradzam aby wszelkie obietnice pr,ez kordynatora brać na piśmie. Bardxo zawied,iona opiekunka

@Enteropia

Droga Pani, to tylko Pani subiektywne odczucie. Gdyby wszystko było dobrze, klient nie składałby skargi i nie chciałby wcześniejszej wymiany. Stąd potrącenie 150€, nota bene, zgodnie z podpisana umowa. Natomiast premia za szybki wyjazd wypłacona była wraz z wynagrodzeniem. Także proszę pamiętać ze medal ma zawsze dwie strony a winna nigdy nie leży po jednej stronie. My tez czujemy się zawiedzeni Pani postawą, brakiem odpowiedzialności i profesjonalizmu.

BB

Przepraszam bardzo, ale była tam miesiąc. Kto normalny trzyma pracownika, z którego jest niezadowolony przez miesiąc? To zwykła wymówka, by nie zapłacić calej pensji. Możliwe, że ze strony rodziny to wyszło, ale firma ma obowiązek wypłacić pełne wynagrodzenie. A jeśli pracownik nie odpowiada, wymienia się go odrazu, a nie trzyma miesiąc. Dostałam od Państwa całą pensję, ale przynajmniej jeden z waszych koordynatorów wymaga wymiany. Ewentualnie jemu (jej) możenie potracić cześć prowizji za nieudolność rozwiązywania problemów na zleceniu.

Lucyna. Z.

Witam. Pracowałam w firmie prawie 2 lata. I naprawdę polecam są bardzo solidna firma jeśli chodzi o wynagrodzenia jeśli są jakieś nie jasności. Panie z księgowości bardzo miło wyjaśniają o co chodzi. Miałam sytuację gdzie psychika mi padła nie było problemu czy gróźb karami. Koordynator ki zareagował szybko i pozytywnie. Teraz jestem z innej firmy a to po trosze dla tego że Probetreuung trochę zatrzymał się w czasie z wysokością wynagrodzenia. I gdyby to się zmieniło z chęcią wrócę pod stara bandere!!! Pozdrowienia przesyłam dla całej firmy. Buziaki

Zostaw merytoryczną opinię o Probetreuung Sp. z o.o - Olsztyn

• Jak się pracuje w Probetreuung Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Probetreuung Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probetreuung Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Probetreuung Sp. z o.o