Opinie o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Katowice

Globetek Sp. z o.o. to międzynarodowa firma rekrutacyjna (wpis do rejestru agencji nr: 7620) specjalizująca się w rekrutacji specjalistów i menedżerów dla firm z branży energetycznej, petrochemicznej i budowlanej na terenie całej Polski i za granicą.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Katowice

pit

czy ktoś pracowal jako murarz w Anglii?ja mam we wtorek testy praktyczne w Gliwicach i nie wiem czy jechac znam system angielskiego murowania

pit

damian

do wladek ja wlasnie staram sie chyba na ten sam wyjazd ale nie wiem jakie sa szanse. kandydatow podobno 10 na jedno miejsce pracuje jakis czas jako monter konstrukcji i urzadzen ale nie wiem czy to wystarczy. z rurami nie mialem za wiele wspolnego

tiki

Uwaga pracownicy chcący się zatrudnić przez Globetec Agencję Pośrednictwa- możesz spotkać się z sytuacją, że podejmujesz temat pracy - masz niby dograny temat zatrudnienia - zwalniasz się u poprzedniego pracodawcy - chcesz podjąć pracę u nowego - a okazuje się, że roboty nie ma. Pozdrawiam Globetec przez kupę kamieni.

waldek
@tiki

My jedziemy teraz na kontrakt do anglii na remonty - po raz kolejny od kilku lat - nigdy nie było problemu. Mamy zawsze umowe przed wyjazdem i bilety plus kwatery - na miejscu samochód na dojazdy i diety - kazdy wyjazd z Globetek na energetyke to kilka tysiecy funtów w kilka tygodni na czysto. Nie wiem gdzie ty jechaleś z nimi ale my z chlopakami nie mieliśmy rzadnych problemow - robimy na rafineriach jako montaerzy. Jak u nas sie komus cos niezgadzało to był telefon do nich i problem byl rozwiązany - bo na sajcie sie okazalo ze godzin za jeden dzien nie wysłali do firmy - po tygodniu bylo wyrównanie. Ja nie mam problemów wiec nie wiem kto pisze takie pierdoły.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik ds. Automatyki i Elektryki (Ciepłownictwo)?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
tiki

spawacz

Jesli chodzi o firme globetek to w wiekszym dziadostwie nie robiłem co innego mowia co innego jest dlamnie to firma kszak i odradzam kazdemu Chyba ze ktos jest bardzo zdesperowany to moze jechac ja o tej firmie nie chce juz nic slyszec pani pszedstawiciel nie chce sie nic

Kontraktor

Panowie was kompletnie powaliło żeby oczekiwać firmę za błąd? Przyjechała do nas przedstawicielka i wyjaśniła z czego wynika problem . Mogliśmy nie podpisać i wrócić do domu ale zostaliśmy wiec z czym cie oszukali? Teraz pajacujesz jak reszta. Jak do roboty to super ale jak Ci podziękowali to już firma jest be. Za takie pieniądze w Polsce pracy nie ma, opieka była, warunki były więc z czym cie oszukali?

MTL

Globetek to firma oszustów byłem w Roterham do teraz czekam na zwrot kosztów z kaucji za mieszkanie jak wiele innych osób . Gdy w Polsce podpisałem umowę stawka wydawała się całkiem porządna a gdy byłem na miejscu po dwóch dniach została obniżona kilku kolegów robiło tam jako szlifierzy a w umowach mieli spawacz

gl
@MTL

To prawda co pisze MTL globetek to oszusci w Polsce podpisujesz inna stawke a dojedziesz na miejsce to masz obnizaną

kleks kosmos

panie lukas, czy cię na serio firma oszukała? napisałeś ze problemy z akomodacją... ja chcę się podjąć pracy właśnie przez Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce i czy możesz mi napisać jak właśnie jest z kontaktem z firmą w razie ewentualnych problemów, pytań i niejasności? boję się że zostawija mnie na lodzie

czerski

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR. to apropo rekrutacji

coco

Już w sposobie twojej wypowiedzi można dużo wywnioskować ( o pisowni nie wspomnę ), że wystarczy Ci część wypłaty i nocleg pod mostem. I przez takich beretów jesteśmy nie szanowani , poniżani i wrzucani do jednego wora. Ty nawet nie potrafisz spojrzeć szefowi w oczy . Średniowiecze.

siwyQ
@coco

To ile są Ci winni i za co konkretnie? Ile skasowali za taksówkę i za hotele, a ile to kosztowało naprawdę? Na ilu kontraktach byłeś? Ile na nich zarobiłeś?

coco
@siwyQ

Czyli ciesz się że w ogóle pracujesz - Siwy, tak niemożna , wiesz że Ciebie też to może spotkać.

hepi

tee oszukany a ja to tak se mysle ze niektorym sie w dupach popzewracalo. kilka razy bylem z globotekiem na krutkich kontraktach za super kase. i znam cala ekipe ktora z nimi czesto jezdzi. jasne ze zawsze na poczatku sa jakies jajca ale to agencja a z agencjami nigdy nie wiadomo bo to nie oni ustalaja warunki tzlko ich klient. a przynajmniej mnie ani nikogo kto ze mna jezdzil na lodzie bez wyplaty czy spania nie zostawili. a z innymi firmami tak bywalo. teraz jestem na robocie w roterham za troche mniej ale za to na stale. i wszystko zalatwili transport, najpierw hotele potem flaty. na flaty troche czekalem ale teraz mam mieszkanie i robote na stale za fajne pieniodze. a ty to pewnie jestes ten cwaniak co chlopaki coprzyjechali ostatnio mowili ze nie wsiad do samolotu bo mu zal dupe sciskal bo niby kiedys jego koledzy to za taksowki w anglii mniej placil. ale ty bys chcial pewnie zeby ci wszystko kolo siura za friko robic. smiecchu warte. sluchaj dalej takich "kolegow". ode mnie wzieli dwie dychy za taryfe a od cibie ile niby chcieli. 10x tyle czyli 200? a za bilet na samolot im oddales? bo przecierz oni placli. pewnie nie wiec zastanow sie kto kogo oszukal.

uwaga

Uwaga na tą firmę ja zostałem oszukany stawki owiele nizsze jak oferowali ja zrezygnowałem i znam.kilka osob ktore po kilku dnich wróciły i nie chca miec nic wspolnego z ta firmą

oszukani

Nie polecam tej firmy oszuści !!! Na ogłoszeniu i podczas rozmowy rekrutacyjnej atrakcyjne warunki przy podpisywaniu umowy w Polsce już stawki zmniejszone i to o dużo, a tuż przed wylotem okazuje sie ze w Anglii czeka kolejna już własciwa umowa z jeszcze mniejszymi stawkami. Mowią że pokrywają koszta zakwaterowania do 50£ i że szukają tanich mieszkań , a w rzeczywistości mają to w du..e a naprawde na miejscu podają zawyżone ceny hoteli żeby mogli wiecej z wypłaty nam zabrać taksówki zawyżają już 10x niż rzeczywista cena . A podczas rozmowy telefonicznej probujacej wyjasnic ta sytuacje na miejscu nikt nic nie wie każdy umywa ręcę , a tak naprawde dobrze wiedzą . Oszukują że szukają mieszkań , albo że jeszcze muszą doposarzyć wynajete już mieszkanie , a tak naprawde wynajmują tanie hotele zawyzają ceny i mowią że to przejsciowe a ciągnie się w nieskończoność.

zdegustowany

niepoważna firma, co innego mówią podczas pierwszego kontaktu telefonicznego, co innego podczas spotkania w cztery oczy a w umowie jeszcze inne warunki. zupełny brak profesjonalizmu. jeśli komuś jest obojętne na jakich warunkach będzie pracował to polecam

spawacz

Analizator widać tak się znasz, że wcale - jako znawca powinieneś też wiedzieć, że wiele osób z globetekiem jeździ co roku do angli na kontrakty w petrochemi i pracuje na stawkach rynkowych z pelnym zakwaterowaniem i socajelem - po 4 tygodniach mozna przywiesc kilkadziesiąt tysiecy zlotych - to są słabe oferty gdzie nikt nie chce pracować? Co ty piszesz człowieku - jak ktoś chce to niech zadzwoni i się dowie co i jak zanim zacznie pisać takie pierdoły w internecie - oczywiscie anonimowo, bo tak wygodniej - nic nie wiesz i nie masz pojecia o tym co piszesz. Jezdze z nimi do uk i nie mam zadnych zlych doswiadczen od 2008 roku - najpierw sprawdz potem pisz

Analizator rynku Hr

Gdzie sie probojesz dodzwonic kolego do kogo i po co .Tam sie wysyla Cv na konkretna rekrutacje pzyjezdza przedstawiciel agencji z innego Państwa sprawdza cie jest test teoretyczny praktyczny i potem dostejesz odpowiedz i jedziesz wiadomo musisz miec duzo kasy na koncie jak jedziesz bo wiadomo ze w miejsce ktore trafiasz juz nikt miejscowy nie hce robic i niemaja wyjscia biora agencje .

Analizator rynku Hr

Kolega ma racje to nie od nich zalezy jak bedzie wyglądało twoje miejsce pracy tylko od tego z kim na codzien bedziesz wspolpracowac.Oni tylko ci beda płacic a ile i ile potraca mozesz sobie policzyc .To mniej wiecej bedziesz wiedziec ile zarobisz .A to czy trafisz na normalnego szefa czy idiote to juz kwestia szczescia a wiec niema co pisac na agencje ze np sie niespodobasz szefostwu i ci podziekuja . Opini jest mnostwo ale tym co jest dobrze to niepisza , pisza zawsze ci ktorym jest zle .

kontraktor

Ludzie, to firma rekrutacyjna wiec nie są pracodawcą. Zadzwoń do nich i sam zapytaj o pprace i warunki. Kiedyś rekrutowali na Bełchatów inżynierów i cały czas na duże projekty szukają. Pracy na forum nie znajdziesz, a opinia zależy tylko od tego czy ktoś ma interes kogoś oceniać czy nie - tych dobrych się nie czyta i pisze bo po co. Na ich stronie masz dane kontaktowe wiec dopytaj bo większość ofert jest w Polsce, byłem w jednej rekrutacji i było ok - podobnie jak w innych firmach rekrutacyjnych - najpierw rozmowa z nimi potem miałem spotkanie bezpośrednio w firmie wiec warunki dopiero tam omawiałem. Powodzenia!

Analizator rynku Hr

Panowie mam najswiezsze informacje jesli chodzi o kierowcow do norwegi bo globotek szuka driverow CE dzis kumpel byl na rekrutacji i powiedzial mimze przyjechalo moze 10 osob z calej polski czyli garstka alenponoc z tych dziesieciu to moze 4ry osoby chca jechac reszta powiedziala ze to ma gdzies bo niewiele zarobi przy tych potronceniach ciekawe jaknsie to rozstrzygnie .Oczywiscie byl obiadek a potem test na placu manewrowym jak na egzaminie nanprawko .

Zostaw merytoryczną opinię o Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Katowice

• Jak się pracuje w Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce